Komfort

Opinie o Komfort

jka

Uwaga na oferty pracy komfortu , dają umowę zlecenie i wciskają kit ze potem probna o prace na 3 miesiące. Zamiast tego będą wam przedluzac zlecenie. A wymagania wysokie i zarobki do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] najniższe możliwe.

Zostaw opinię o Komfort - Janki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komfort