Opinie o Selgros24.Pl (Selgros Pl Sp. Z O.O.) w Poznań

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Oferujemy pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Działamy w 15 polskich oddziałach, zatrudniając przeszło 4000 pracowników. PROFIL SPRZEDAŻY Selgros jest profesjonalnym partnerem dla wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą – w szczególności dla gastronomii, cateringu, hotelarstwa, handlu detalicznego, a także sklepów, kiosków czy stołówek oraz instytucji opieki społecznej i placówek oświatowo-wychowawczych. Naszymi głównymi atutami są przede wszystkim korzystne lokalizacje sklepów, a także przestronność hal sklepowych oraz bogata oferta asortymentowa w atrakcyjnych cenach. Godziny otwarcia naszych hal dostosowujemy do potrzeb klientów. Ponadto staramy się zapewnić jak najwyższą jakość i sprawność zakupów dzięki fachowemu personelowi oraz skomputeryzowanemu systemowi obsługi klientów. W naszej ofercie znalazły się artykuły spożywcze i przemysłowe specjalnie dostosowane do wymag

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros PL Sp. z o.o. w Poznań

minn

ile zarabia kierowca?

Maniek

Selgros Cash&Carry jest spoko firmą, przynajmniej takie opinie o nich słyszałem. Może ktoś dodać cos więcej? Jaka jest atmosfera w firmie? Czy zarobki są godziwe? Każda informacja może się przydać w trakcie rekrutacji! Firma ostatnio ostro stawia na jakość

Roger

Podpowiedzcie proszę coś o pracy dla "Technical Sales Representative " w Krakowie. Jakie firma ma wymagania na początku? Selgros Cash&Carry to duża firma a ja takie lubię.

Uno

Byłem na rozmowie na Kierownika Horeca do Wrocławia a zaproponowano Kierownika biura obsługi w Długołęce ? O co chodzi ?

Co w Lublinie ( jak na działach ? jak inwentaryzacja? , jak dalej ''rządzą'' kierownicy ? co na to dyrektor?).Napiszcie parę zdań .

Lidl

Lidl - 3800 zł b. na start opieka medyczna dla rodziny, bony, premie, paczki. Tak jak w Biedronce i Kauflandzie.

Ewelina

Witam, Czy ktoś ma informacje ile zarabia kierownik działu np. spożywczego, widzę, że są ogłoszenia na stronie Selgrosu, tylko, czy możecie coś więcej powiedzieć o tym stanowisku pracy

Znalazłem ogłoszenie na stanowisko Dyrektora Hali Sprzedaży na różne miasta w Polsce na pracuj. Proszę o kilka informacji dotyczące stanowiska wynagrodzenie dodatki itp. ? Czy jest to praca stała i w nowych punktach czy zmiana kadry ?

ola boga
@Nowy

To chyba nienajlepszy pomysł, aby na takie stanowisko sięgać opinii wśród sfrustrownych często jak widać? Aż martwie się co by było, gdyby ...

Filip

Pracuję w Selgrosie już dość długo i mogę powiedzieć, że firma stara się dbać o pracowników. Zarobki są na normalnym poziomie i jak ktoś dobrze pracuje to może liczyć na podwyżkę. Fajni ludzie ze mną pracują.

Brak nowych ofert pracy czyli ludzie nie odchodzą bo jest dobrze,tzn dobra firma! Tylko pozazdrościć.

Lokus

Chodzi mi o Selgros w Warszawie. Konkretnie chodzi o dział ryb. A może wiesz jakie tam wyciągają zarobki?

brzydal
@Lokus

Lokus Pensja standardowa brutto (usunięte przez administratora)plus 10% premii o ile dostaniesz..... no tego jest dodatek za pracę w chłodzie białe ubranko :-) Da przyszłych pracowników : nie liczcie na awanse bo tam sami kierownicy już pracują , nie jest istotne na jakim dziale jesteś zatrudniony, dostajesz polecenie i (usunięte przez administratora)na wysokości lamperii. Nie sprawdzisz się na stanowisku degradacja lub porozumienie stron - będzie następny. Benefity czyli tzw dopłaty czyli wyższa podstawa brutto niższa netto bo wszystko jest opodatkowane. Opieka medyczna ogranicza się do wizyty u specjalisty i już bo za resztę becelujesz ze swoich. Praca na zapchaj dziurę oki ale na dłuższą metę no nie... dezorganizacja życia , no chyba że ktoś go nie ma , bo kierownicy Cię nie zrozumieją . Podobno kiedyś było lepiej może i kiedyś będzie !!! Najważniejsza zasada nie wychodź przed szereg i uważaj o czym i z im rozmawiasz. Ściany mają uszy. Powodzenia

Marian

Malik który SELGROS cię interesuje

Malik

Czy Selgros prowadzi obecnie rekrutacje na przedstawiciela handlowego? Nie mogę nic namierzyć a chciałbym tam pracować? To firma w której jest perspektywa stabilnego zatrudnienia, dla mnie to najważniejsze.

Ulex

W Selgrosie pracowałem dorywczo jak jeszcze w liceum . Jak jest teraz ? (Białystok)

Rumburak

Niech żyją nocne dziady

zulu gula

Z Przylesie odchodzi Ewa.Szkoda

-_-

To napisał na pewno Dyrciu albo ktoś z Kierownictwa xD ^^^^

Kupiec
@-_-

Człowieku może byś tak zaczął więcej myśleć o pracy. Firma ma się dobrze a z Tobą może byc kiepsko przy takim nastawieniu.

Klient

Komu źle niech szuka innej pracy. Firma trzyma poziom.

Biore i ja

Najlepszy dział: to chemia w łodzi. Ponoć od nastepnego roku będą szkolenia( jak zarobić pół miliona) Chociaz znam lepszych :-)) na innych działach FOOD

stary

Oficjalnie to możesz potwierdzić, że KILKA lat temu dobrze płacili TOBIE. Teraz też niektórym płacą dobrze, ale nie tak jak kiedyś. Niejednemu też nadal płacą tak, jak przed laty :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros PL Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Selgros PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros PL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Selgros PL Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros PL Sp. z o.o.