Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

belmondo

Południowe powiaty banda byłych policiantów,parchów i złodziei.Inspektor toleruje tylko frajerów którzy mu wszystko przekazują,liczy się tylko utrzymanie obiektu a pracownik traktowany jest jak śmieć prócz tych byłych policiantów!

nana

Jesli chodzi o prace w firmie Solid- odradzam ludziom którzy choć trochę poczucia własnej wartości. . Przestroga dla zon ktore chca wyslac tam swoich męzow do pracy, ja tak zrobiłam ...oczywiscie nie moge obwiniac solidu o ten fakt, ale gdy zwrocilam sie z pomocą do jednego z szefów olał sprawe. To siedlisko łajdactwa i rozpusty o czym wszyscy wiedzą . Firma nie trzyma sie zadnych zasad moralnych. Mam wrazenie ze trafiaja tam ludzie ktorzy są ich rowniez pozbawieni. Załogi interwencyjne to parodia grupy interwencyjnej ochrony...to co robia pracownicy tych załóg to nazwijmy to wolna amerykanka...wszyscy narzekają jaka ciezka praca, a ja miałam okazje sie przyjrzec temu z bliska i z boku. Nie wiem jaka jest ich rola bo skoro spią po kilka godzin w tych samochodach a przy kazdej nadarzającej sie mozliwosci nawiązuja prywatne kontakty to przepraszam jak to nazwac? Na to wszystko jest przyzwolenie kierownictwa. Kiedys to moze była normalna firma ale mam wrazenie ze tam pracuja ludzi ktorzy nigdzie indziej nie mieli szans , bez kultury, kwalifikacji i obycia.

Bohun
@nana

Śpią ,bo to naturalna czynność człowieka.Sama spróbuj nie spać 24 lub 48 godz.,a potem wsiądż do auta to zobaczysz jak ,,fajnie i bezpiecznie się jeżdzi ,,

Rrr
@nana

Dziwisz się że ludzie śpią w aucie jak pracują ponad dwa etaty. Przecież wiadomo że ci ludzie na 24godz pracy ok 20godz mają intensywną pracę ponieważ jeżdżą od alarmu do alarmu a zwłaszcza w lato także trudno żeby w wolnej chwili nie nawiązywali prywatnych kontaktów przecież nawet w szmacianym wojsku masz 2godz czuwajacej i godz odpoczywajacej .

Wariat
@Rrr

W wojsku najczęściej masz 2 godz warty, 2 godz odpoczywającej, 2 godziny czuwającej.

@Wariat

to wojsku lepiej he czasami

nemezis

Solid..........ha ha ha firma dla każdego dla młodego bez doświadczenia i starego na wózku ważne że jest jednostka do pracy za 5 zł:) no chyba że kaleka to za 6 albo KPOF to dostanie 7. Jedyna firma która nie daje tylko zabiera co do umowy to jest o pracę jak przyjedziesz z orzeczeniem i kilkoma schorzeniami, a od stycznia będzie gorzej :) pracowałem tam bo musiałem ale na szczęście jest firma która daję umowę o pracę i nie musisz być kaleką a i stawka jest od nawet 12 zł zależy od miasta i obiektu ale od pierwszego dnia umowa o prace..........

Kamila23

Cześć. Mam pytanie. Co oznacza w gwarze ochrony słowo "piesek"? To jakieś urządzenie? Czy sygnał?

Marcin666
@Kamila23

Cześć, urządzenie z którym latasz jak z psem na smyczy w każdą pogodę żeby firma mogła Ciebie kontrolować ale to tylko firmy typu solid tak ma bo w mojej nie ma takiej kontroli i obchodów teraz jest większość firm monitorowanych i nie trzeba latać jak z psem żeby odbić punkt:)

@Marcin666

@Marcin666 dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i pozdrawiam!

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Cześć

były pracownik lejący na solid

W firmie mento......zamaskowani włamywacze weszli zrobili co swoje bo pani z ochrony spała sobie pod prysznicami a drugi ochroniarz zabawiał się w internecie zamiast patrzeć w kamery? Cały zasrany solid na czele z najmądrzejszymi inspektorami.

Stan
@były pracownik lejący na solid

Jakbyś miał 5 złotych na godzinę, to też byś w pracy spał. Dziwię się, że za takie stawki ludzie przychodzą do tej dziadowskiej "firmy".

roko
@Stan

Śpią nie wykonują co trzeba dlatego inspektorzy robią z nich śmieci.

sylwek

Zatrudniają na dwie umowy zlecenie,jedna ozusowana a druga nie.poprosiłem żeby do tej umowy ozusowanej potrąca!i mi chorobowe,będąc później na zwolnieniu lekarskim nie zapłacili mi ani złotówki ponieważ ta umowa z chorobowym jest co drugi miesiąc i nie ma ciągłości ponad 30dni a więc pieprzone złodziejstwo!!!!!!!!

amadeusz

Podczas rekrutacji podpisujesz umowy w biurze ale jedna z nich nie jest wypełniona w ogóle,zwróciłem uwagę że nic nie jest ujęte w tej pustej umowie to mi pani odpowiedziała krowim rykiem że jak nie podpisze to do widzenia!Czyli podpisując już cię mają!Czy ktoś się weźmie za to (usunięte przez administratora)

Lolek

Inspektorzy grają tylko z byłymi policjantami którzy są teraz pracownikami ochrony fizycznej ,pracownicy ci wrzystko przekazują im a zwykłych pracowników z ulicy nazywają sprzedawczykami a sami sprzedają wszystko.Pała zawsze będzie palą!!!,nikt nowy nie ma prawa bytu,wybicia się.Likwidują każdego kto lepiej myśli niż oni.Nie wchodźcie w to (usunięte przez administratora)

Mentos

Patologia pod każdym względem na czele inspektor Andrzej J. z pytami zbyłymi palami!

Odradzam każdemu firmę Solid. Jeżeli jesteś nawet w kryzysowej sytuacji to nie aplikuj o pracę do nich. Są to naciągacze. Oczekują od kogoś by ktoś chodził na dodatki a jeżeli się nie zgodzi to jest zmieniony na inny gorszy obiekt. Ale już Miarka się przebrała gdy nie dostałem drugiej części swojej wypłaty a jak dzwonilem do inspektora to albo nie odbiera albo nawija makaron na uszy, że załatwi to po czym ma to gdzieś. Jak zadzwoniłem do Solidu to tylko mnie przerzucali z lini na linie aż z nerwów się rozłączył bo szkoda mojego czasu i pieniędzy z konta. Jeżeli nie upomnisz się o umundurowanie to nawet możesz chodzić z dziura na spodniach w intymnym miejscu to inspektor ma to gdzieś... Co do inspektorów to sam byłem świadkiem jak jeździli po obiektach gdzie byli 5min a wpisywali sobie 50min. Jesteś chory? Masz iść do pracy i koniec bo nie ma zamiennika... Możesz płuc krwią ale masz być... A jak nie przyjdziesz to dostaniesz jeszcze karę pieniężną (bo przecież ludzie z Solidu nie chorują) Podsumowują Nie pchajcie się w to (usunięte przez administratora) za żadną cenę...

predator

Wielkie (usunięte przez administratora) 5 zł na godzinę Suwałki.

oszosz

Witam, jak wyglądają warunki pracy w dziale księgowości ?

baal

Ta praca w firmie ma niewiele wspólnego z ochroną.W większości to papierki i ich wypełnianie-tak naprawdę powinno to wykonywać biuro ,ale lepiej pić kawę i zajmować się ploteczkami.Obchody robisz w wolnej chwili czyli raz na dobę albo wcale na obiekcie ciągły ruch tak naprawdę to praca dla dwóch osób ,ale wiadomo tanie państwo.Co do kasy to jeden wielki ch.j czyli najniższa krajowa jak masz kwalifikowanego trochę więcej.Pracowałem w tej firmie krótko i sobie odpuściłem nie polecam masa nerwów użeranie się z ludźmi itd.

Mlodyy

Witam, Jak wyglada praca w dziale windykacji? Warto aplikować ?

poka

To zależy od obiektu i od umowy jaką byś miał. Są ludzie co pracują 400h a są co pracują 48h w miesiącu Najlepiej zadzwoń do rekrutacji.

kris

obecnie najgorsza firma. nie próbujcie reklamować żadnych ich wad będą odbijać piłeczkę aż dacie sobie spokój Kiedyś Właściciele Pani Alicja, Pan Andrzej oraz personel dbali o klienta obecnie mają ich zbyt wiele i mają to w poważaniu

Pracownik solidu

Witam Jak wiadomo os 1 stycznia zmieni się najniższa krajowa jak i stawka na umowę zlecenie ma być 12 zł brutto. Jestem na 2 umowach umowie o pracę i na zleceniu na obiekcie handlowym Carrefour Express. Wiadomo, że na handlowkach jak i na osiedlach płacone jest inaczej, wiadomo już może jakie będą stawki obowiązywały na handlowkach?? Wiadomo, że na handlowkach będą musieli dać więcej niż na osiedlach bo jak dadzą tyle samo to każdy ucieknie na ochronę osiedla, orientowal się już ktoś odnośnie stawka ms handlowkach??

@Pracownik solidu

Od nowego roku stawka będzie 13 brutto.

@pracownik

niekoniecznie

@pracownik

niekoniecznie , no chyba że na czarno

nikuś

A ktoś coś wie o pracy jako Kierownik/Inspektor bardzo przerąbane 24/7 pod telefonem, ciągła jazda i zero domowego życia czy idzie to ogarnąć?

poka
@nikuś

24h/7dni pod telefonem, zależy tylko ile dzwoni i kiedy. Są dni, że zadzwoni 8 razy i noce, że zadzwoni 37 razy i jedziesz, bo pracownik pijany, albo poszedł do domu, albo został pogryziony w twarz przez napastnika na stacji benzynowej.

Mentos
@nikuś

Nikt mu nie każe tak pracować a nie pracuje za 1500zł.

Z tego co widać to nadchodzą czarne chmury. Braki kadrowe we wszystkich działach. Trzeba mieć na względzie nowe przepisy o wysokościach uposażenia od 1 stycznia 2017 r. W grupach interwencyjnych jeżdżą już pracownicy rusko- języczni,bo Polacy wyjechali na zachód. Kłania się obsada GI w rejonach,gdzie są obiekty z listy wojewody. Istny dom wariatów w niektórych oddziałach.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 301.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 18 to opinie pozytywne, 143 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security