Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

nikuś

A ktoś coś wie o pracy jako Kierownik/Inspektor bardzo przerąbane 24/7 pod telefonem, ciągła jazda i zero domowego życia czy idzie to ogarnąć?

poka
@nikuś

24h/7dni pod telefonem, zależy tylko ile dzwoni i kiedy. Są dni, że zadzwoni 8 razy i noce, że zadzwoni 37 razy i jedziesz, bo pracownik pijany, albo poszedł do domu, albo został pogryziony w twarz przez napastnika na stacji benzynowej.

Mentos
@nikuś

Nikt mu nie każe tak pracować a nie pracuje za 1500zł.

Z tego co widać to nadchodzą czarne chmury. Braki kadrowe we wszystkich działach. Trzeba mieć na względzie nowe przepisy o wysokościach uposażenia od 1 stycznia 2017 r. W grupach interwencyjnych jeżdżą już pracownicy rusko- języczni,bo Polacy wyjechali na zachód. Kłania się obsada GI w rejonach,gdzie są obiekty z listy wojewody. Istny dom wariatów w niektórych oddziałach.

pracownicy

zapraszamy wlaściwych ludzi z SOLIDU W-wy do JW Siemirowice i JW Strzepcz bo co tu się dzieje to jest tragedia Gdansk zamiata wszystko pod dywan a nijaki gość kierownik A.T. chodz jak władca i pan i robi anty reklame dla firmy a przetarg tuz tuz

kaka

Mam pytanie. Jak sprawa wygląda w patrolach interwencyjnych w Wawie i okolicach, dużo alarmów? jakie stawki???

Bohun
@kaka

Na wejście 9 zł,alarmów wiosna -lato ok.30-60 na załogę,na jesieni robi się lżej,najgorzej jest w weekendy,bo z oszczędności i braku ludzi zamykane są rejony,a w tedy nawet nie ma czasu się podrapać po d-e.

rolnik
@Bohun

A jaki jest system zmian? 24/48 ? Czy częsciej sie pracuje? O ktorej sie zaczyna zmiane ?

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
covboy

Nie polecam pracy w solidzie , nei wypłacaja całej kasy , innych też tak oszukują.

ab

firma Solid Security naciąga klientów - niby płaci się tylko za ochronę, ale wystawiają wciąż faktury za usługi dodatkowe - jeśli robią tak z klientami to trzeba uważać na nich jako na pracodawcę!

Pracownik solidu

Witam, jestem prostym człowiekiem. Pracuje w solidzie od 2 lat, po 3 miesiącach w solidzie dostałem umowę o pracę, aktualnie jestem na 2 umowach na umowie o pracę i na umowie zleceniu. Kiedy zaczynałem pracę w carrfourze Express w Warszawie dostałem 8 zl do ręki po 3 miesiącach dali mi umowę o pracę (1850zł brutto) na najniższa krajowa oraz do umowy zlecenia dali mi 11 zł do ręki przy 240 godzinach okolo 2400 do ręki mam. Pracuje systemem 2 dni po 16 godzin następnie 2 dni wolnego, inspektor jest do pogadania człowiek, wszystko załatwi,wypłaty były na czas,nigdy nie zdarzyło mi się, że czegoś do wypłaty brakowalo. Wiadomo, że kokosy to nie są ale w każdej branży trzeba się w jakiś sposób sprawdzić a są gorsze firmy gdzie gorzej płacą, powiem tak szału nie ma ale nie jest źle :) pozdrawiam

Sprawiedliwy
@Pracownik solidu

Dzial handlowy-przedstawiciel Na poczatek minimum 2000 netto plus 490 benzyna. Najnizsza krajowa umowa o prace, umowa lojaknosciowa plus zlecenie. Praca od 9 do 17. Daja telefon dlugopisy markery i inne pomoce biurowe. Po 3mcach jesli nie podpisze sie z Twojego polecenia polis ubezp. Na kwote 600 potraca Ci 300zl z pensji, ale jesli podpiszesz dostaniesz nagrode nawet 600zl plus 20% prowizji za samo polecenie wiec luz. Atmosfera fajna, decyzje zarzadu smieszne generalnie polecam Komus na rok max dwa zeby zlapac doswiadczenie. Co do podpisywania umow podpiszesz, ile? Zalezy od terenu. Papierologia i spychologia. Wyplata zawsze przed czasem

luke

a ktoby tam chciał kariere robić już wole te studia ukończyć i w świat moja noga tam więcej nie postanie

jozef

dlaczego ochrona solidu przy budowie 5.6 bloku elektrowni opole zatrudnia zboczencow co jest udokumentowane sms-ami do kobiet jak też proba gwałtu .pracownik ten jest dowodca całej zmiany a koordynator ukrywa to żeby mieć swiety spokuj jak tez wiele innych spraw pracowniczych

luke

Za przeproszeniem jak patrzę na te ogłoszenia... Człowiek na sortowni paczek w lepszych warunkach pracuje 12zł na godzinę i 8 godzin dziennie

luke

Szkoda mi tylko kasy na kwalifikacje mogłem to inaczej spożytkować ale piniądze to nie wszystko ... Satysfakcje mam tylko że postrzelałem na strzelnicy notabene amunicje też musiałem dokupić bo 6 pestek to śmiech na sali

luke

W moim przypadku jedna firma tylko że dwie spółki sobie zrobili i dwie umowy stąd i tak dymają pracowników

luke

A dlatego tak robią żeby za nadgodziny nie płacić jak wynika z kodeksu pracy tylko powiedzmy 8 godzin za umowe o prace a co powyżej to zlecenie taniej wychodzi

luke

jestem tego najlepszym przykładem może tak być

Ruda
@luke

cześć . Właśnie zastałam zwolniona przez Pawła Wasilewskiego gdzie jest szefem SOLID SECURITY w pflederer Wieruszów , nie ma co dużo gadać, chcieli abyśmy dobrze wykonywali swoja prace niektórzy tego nie robili i zostali a ci co się starali np., ja, to zwolnili, dość ze musiałam jechać do Łodzi to jeszcze mi nie zapłacili za to ze wygolę tam pojechałam , ciekawe kto mi to zwróci. Pracowało mi się dobrze nie narzekam ale Paweł nie potrafi słuchać i nie dotrzymuje słowa , mnie bez powodu zwolnił , Z tego co wiem to inni mnie nie akceptowali, nie akceptowali tego ze zasady są zasadami, skoro chcą bałaganu to niech mają, mam nadzieje że długo tam nie zostanie ta firma. Skoro szczerość to ich problem to nie moja wina robiłam to co chcieli. Nie pasowało mu ok niech zostawia ludzi takich co nic nie potrafią, a trzeba za nich robić i pracować za nich czy naprawiać błędy. Kiedy był szef potrzebny nie odbierał tel i nie miał czasu na ten obiekt, ktoś mu cos zarzucał nie słuchał wolał słuchać kłamstw i innych , ja byłam szczera ale ja nie miałam szans przeciwko 10-ciu osoba przeciwko mnie, Pozdrawiam

luke

może i umowe o prace dadzą + zlecenie żeby ponad 200 godzin wyrabiać bo tak to im sie nie opłaca na obiekt brać. samej umowy o prace to raczej pomażyć można. I robi człowiek za kukłe. Aj mówie wam ludzie lepiej zdobywać kwalifikacje zawodowe i umiejętności gdzie indziej bo tu nic sie nie zmieni jak ci z sejmu nie ruszą stosownych ustaw nawiasem mówiąc pewnie też jakąś działke mają z tego interesu skoro tak to wygląda.

luke

szczerze odradzam tej branży kto sie szanuje ci co pracują to wiedzą o czym mowa a kto niewie niech sam sie przekona. Dziadostwo i strata nerwów, po ich szkoleniach bhp i procedurach to można jedynie wyciągnąć wnioski "że do pracy trzeba nogi myć" poziom wiedzy żaden... a wogóle szkoda gadać i kombinacje na stawkach

luke

Ludzie co wy chcecie chronić Polityka tych firm polega żeby małpę (pracownika) wsadzić na rowerek i niech popierdziela nabijając przy tym kasę z ochroną to nie ma nic wspólnego ani pod względem szkoleń bo takich niema jedynie jak wybulisz 900zł na kurs większość nie kompetentna dalej daje sobie w mawiać przez "wazelinowe ludki" koordynatorów tylko żeby ŁAPAĆ ZŁODZIEJA! raz na pół roku, i tak budują polityke jakości ściemnianie przed firmą wynajmującą że niby się coś dzieje i dają rade Tę całą ch.jnie powinno się zlikwidować albo porządnie kontrolować

KTOS COS

Nie polecam , wyzysk, mobbing, niska kultura osobista, brak inteligencji. Jesli spełniasz te warunki będziesz miał jak w raju- mały szczegól musisz robic tak jak oni chca. Najniższa krajowa jesli dadza ci umowe o prace, umowa zlecenie 7-8 zł za godz mozliwy ryczalt ale wmawiaja ludziom ze im sie nie nalezy - bzdura. O wszystko trzeba walczyc i najlepiej mieć to na piśmie. Słowo codzienne w tej firmie to ku...., ja pier.... itd. Dyrekcja nie ma swojego zdania o ludziach tylko opiera sie na zdaniu starych pracowników - paranoja. Miejsce pracy Katowice . Pozdrawiam . P.S. Powinien się tym miejscem pracy zainteresowac PIP !!!!

jw 42=28

Solid jest jedną z najgorszych firm ochroniarskich w jakich pracowałem. Jest to ,można powiedzieć firma złodziejska . Za wszystko potrącają pieniądze ,nie powiadamiając pracownika. Po prostu nie masz na koncie.Za brak 3 latarek wartości 60 zł,Solid obciążył pracowników na kwotę 4000 zł ( słownie cztery tysiące ), bez prawa odwołania. Poszukuje pracowników ,którzy ochraniali jednostki wojskowe,ujęcia wody i inne stałe obiekty.

Kochani,asystent przedstawiciela handlowego to nic innego jak roznosiciel ulotek reklamowych po klientach.Są przypadki,że ze 100 asystentów 5% z nich stanie się handlowcami. Trzeba mieć wygodne obuwie,parasol i wózek na ulotki. Trzeba znać topografię danego regionu. Trzeba również uważać na innych asystentów np.Juwentus,Konsalnet lub Impel. Asystent to popularny chłopiec na posyłki.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 18 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security