Opinie o Solid Security w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Gdańsk

Glun

Nie polecam. Wypłata nigdy się nie zgadza i płacą poniżej najniższej krajowej. Nigdy nie wiesz jaką masz stawkę a w umowie jako miejsce pracy masz wpisane województwo czyli mogą Cię wysłać nawet do innego miasta i mieć gdzieś, że nie masz jak dojechać.

Pp2

Napisz mi w jakim obiekcie pracowałeś w Gdańsku

Handlowiec

Praca w Solidzie ma generalnie więcej wad niż zalet, ale polecam dla kogoś z małym doświadczeniem handlowym, żeby się wyszkolić handlowo. Oczywiście jeżeli trafi się na normalną osobę nad sobą, bo niektórzy są od razu rzucani na głęboką wodę bez odpowiedniego przygotowania. Rozpoznawalność marki odrobinę ułatwia pracę handlową, ale na pewno nie zrobi pracy za nas. Atmosfera w biurze w Gdańsku była nie najgorsza, czasem trzeba być mocno asertywnym żeby wywalczyć swoje. Wad niestety jest mnóstwo, najgorsze jest to, że wiele z tych rzeczy można bardzo łatwo poprawić, a nie ma zupełnie woli "na górze" żeby cokolwiek ulepszyć. Firma tkwi w latach 90. i nic nie zapowiada zmian. A więc wady: -kompletny bałagan w płacach, dostaje się kilka przelewów które są nieopisane, nigdy nie wiadomo za co jest który przelew, nagminnie czegoś brakuje, -dwie a nawet trzy umowy, nawet na dosyć wysokich stanowiskach ludzie mają umowę o pracę na minimalną i zlecenie na resztę wynagrodzenia, jest to żart w dzisiejszych czasach, już lepiej jakby dawali pod stołem, -ogromny bałagan w zasadzie we wszystkich pozostałych działach, technicy nie umawiają się z klientami na montaże, faktury nie wystawiają na czas faktur i nie biorą pod uwagę próśb i sugestii, DOK odpisuje bardzo wolno i nie ma odpowiedniej wiedzy, tutaj można by pisać godzinami, -kierownictwo nagminnie ma w poważaniu sprawy na które musi wyrazić zgodę, trzeba przypominać się mailowo i telefonicznie po kilka razy z najmniejszą rzeczą, a i to nie zawsze przyniesie skutek, -brak jakichkolwiek szkoleń, czy to handlowych czy produktowych, -socjal na żałosnym poziomie, czajnik i mikrofalówka jest, ekspres do kawy jest, ale jak ktoś na niskim stanowisku chce skorzystać to już jest problem i łaska, nie ma herbat, cukru czy mleka.

Ziuto
@Handlowiec

Pracowalem w solidzie w grudniu 2022 na zlecenie i nie dostalem wyplaty bo jak mi powiedziano ze lista obecnosci i ksiazka raportow zaginela monitoringu nie bylo

Grzegorz

Witam serdecznie. Małżonka pracuje drugi rok w firmie Solid. Zgodnie z umową obowiązywać miały ją jedynie godziny pracy od 7 do 15. Od jakiegoś czasu małżonka chodzi na 16 godzinne i 24 godzinne zmiany o których nie było mowy. Po mojej interwencji miało wszystko wrócić do normy gdyż boję się o zdrowie mojej schorowanej żony. W dniu 14 sierpnia bieżącego roku z okazji 38 rocznicy ślubu, miałem zarezerwowany lot do Londynu o godzinie 19:30. Małżonka nie przyszła niestety do domu, gdyż niekompentecja kierownictwa firmy i pracowników tejże firmy, nie pozwoliła na opuszczenie stanowiska o godzinie 15 tak jak jest napisane w umowie. Wyżej wymieniona firma mojej małżonki nie potrafi zorganizować czasu pracy dla pracowników. W związku z powyższym poniosłem straty w wyniku rezerwacji biletu na 3 osoby dorosłe w kwocie 3745 zł. I będę żądał (nawet drogą sądową) odszkodowania poniesionych kosztów od firmy zatrudniającą moją małżonkę.

Kinkim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Nie polecam tej firmy. Brak szacunku do pracownika i wieczna wojna o uzyskanie pensji oczywiście nieterminowo i często uciętą. O kopię umowy prosiłam rok. Kierownicy nie rzetelni. Jeśli coś chcesz z nimi załatwić to spotkasz się z brakiem jakiej kolwiek odpowiedzi. Olewające podejście do pracowników to jedno... Drugie to zwolnienia z dnia na dzień. Osobiście dowiedziałam się z grafiku, że nie ma dla mnie miejsca na obiekcie. Powód? Nowy koordynator mnie nie polubił i uznał jako zagrożenie pomimo, że osobiście był wyszkolony przeze mnie i zgodnie z moją wiedzą na temat obiektu. W tej firmie nie kierują się żadnymi wartościami. Wycisną z Ciebie ile mogą i wyrzucą jak zużytego kondoma. Serdecznie nie polecam i liczę, że w końcu ten system się skończy a ktoś odpowiedzialny za ten śmietnik w końcu ogarnie to jak trzeba. Oczywiście tajemnica zawodowa nie istnieje w tym miejscu. Wszystko o czym poinformowałam swojego przełożonego o moim stanie zdrowia oraz problemach prywatnych przez, które potrzebowałam trzech wolnych dni zostało wyniesione do innych pracowników. Ogólnie atmosfera toksyczna i bardzo niszcząca. Z takim czymś nie spotkałam się nigdy w żadnej firmie.

Handlowiec

Ziuto Nowy wpis
@Handlowiec

Jakie są warunki zatrudnienia w Solid Security?

Aktualny pracownik Nowy wpis

Warunki zatrudnienia najsłabsze jak to tylko możliwe. Najniższa krajowa a co miesiąc na koncie inne pieniądze, nie było miesiąca żeby wypłata się zgadzała. Wymagają w pracy kokosów a płacą gorzej niż sprzątaczce, nie ubliżając bo tamci mają nawet lepiej. Piszę to jako pracownik kwalifikowany.. tragedia, jedna z najgorszych firm ochrony jeśli chodzi o warunki. Masa dokumentów do wypełnienia żeby mieć haka na pracownika.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Solid Security? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Dzasii

Ktoś pracował na monitoringu w Castoramie czy leroy merlin? Jakie warunki i wymagania i jak praca

Predator

Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat inspektorów do spraw ochrony? Widzę już od paru miesięcy co chwilę odnawiane ogłoszenia na różnych portalach właśnie na to stanowisko. Ktoś wie co jest przyczyną ?

Omijajcie na prawdę, nie polecam z tą firmą współpracy, (usunięte przez administratora) , kłamcy , walkarze , recydywiści... Umowy tak skonstruowane aby w razie odejścia rezygnacji z pracy potrącić pracownikowi zgodnie z przepisami , nie małe pieniądze... Sam jestem przykładem oraz ofiarą tej śmiesznej pseudo ochroniarskiej firmy . Kpina i zbieranina (usunięte przez administratora)z ulicy .. Nie polecam . Pozdrawiam

ble ble ble
@Michał

czesć Michał prosże napiosz mi informację gdzie konkretnie pracowałeś w tej formie jaki to był obiekt sklepy czy stocznia, port lub jednostka wojskowa,

Gosc
@Michał

Cześć Michał pracowałem do początku sierpnia w Hm Forum Gdańsk i miałem przepracowane 24 godziny na tym patologicznym sklepie i solid nie wypłacił mi tez pieniędzy.Pisalem na nr tel Koordynatora Mateusza K.ktory w ogóle się nieodzywa.Tak jak mówisz firma (usunięte przez administratora)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Solid Security?

Jakie wartości są cenione w Solid Security?

Szczery

Niepełnosprawność jest najważniejsza. Im bardziej człowiek niepełnosprawny i wyższa grupa Niepełnosprawności tym bardziej Ciebie zachęcają do pracy u nich w (usunięte przez administratora). Poza tym brak logicznego myślenia, klopoty z rachunkami. Uległość i niekompetencja też w cenie.

Bodin

Od paru miesięcy system ochrony nie działa po mimo zgłoszenia nikt nie przychodzi zreperować, totalne ignorowanie klientów.

Glun

Kk7
@Glun

Witam napisz mi obiekt na ktorym w solidzie było źle szczególnie chodzi mi o pracę w jw na Westerplatte dzięki

Pp2

Napisz mi w jakim obiekcie pracowałeś w Gdańsku

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Solid Security?

Kelo 55

Ok 2 tygodnie temu napisałem na forum dyskusyjnym zapytanie czy warto podjąć pracę jako ochroniarz z Bronią w firmie solid security Gdańsk i ile płacą za godz do dzisiaj nikt nie napisał mi odp a asmistrator wyrzucił moje pytanie hm,,, zachodzę w głowę co jest czy warto iść tam do pracy pomoc mnóstwo udział tam pracuje a nie ma odważnego by mi odp

Mikołaj
@Kelo 55

No widzisz. Może polityka firmy zabrania mówić o tym oficjalnie. Najlepiej idź na rozmowę i dowiesz się wszystkiego. Zawsze możesz zrezygnować jak ci nie podpasuje. Jak myślisz?

Nie
@Kelo 55

Znajdź inną firmę, gdzie masz lepsze warunki i lepiej płacą. Tu nawet konwojenci jeżdżą w pojedynkę haha

Joanna

Ktoś kiedyś pisał, że podobno nie wie się tu za ile się pracuje. Powodem tego były jakieś problemy z prowizjami i niby samemu trzeba było pilnować wszystkich rozliczeń. Czy dalej faktycznie są z tym tutaj takie zawirowania czy jakoś to poprawili, żeby ułatwić ludziom życie?

Pomorskie
@Joanna

Stawka jest ruchoma. Oscyluje wokół najniższej krajowej stawki godzinowej. Bardzo często na niekorzyść pracownika. Nic się nie zmieniło.

Joanna
@Pomorskie

:( a można prosić mimo wszystko o szczegóły? w jakich sytuacjach wychodzi to na niekorzyść a w jakich niekoniecznie? Teoretycznie po czymś można przewidzieć już wcześniej co zostanie wpłacone?

Słupsk

Czy jest możliwość na kartę Multisport w tej firmie

Iza
@Słupsk

Może im wyższe stanowisko tym więcej benefitów? Może ktoś potwierdzi a Ty o jakie pytasz?

@Iza

Witam potrzebuje konkretnej opinii czy warto podjąć pracę w solid security Gdańsk ile płacą jak wyglądają przerwy w systemie 24h

Kelo 55

Pytałem konkretnie czy warto pracować w solid security Gdańsk jako pracownik ochrony i ile kasy dają na rękę przy pracy z Bronią i brak odp hm wielka firma a nie ma odważnego by mi odp

xxx

Firma nie wywiązuje się z umowy. Nie polecam usłóg z tej firmy same problemy.

Sebastian
@xxx

Możesz dokładniej opisać sytuację? Z jakiej umowy się nie wywiązali? O co chodzi?

Łukasz
@Sebastian

Szefa nie moje bhahahahah powtórz będzie lepiej :)

nikita67
@xxx

nie daja umowy na czas, o pieniadze trzeba sie upominac,

Alicja
@nikita67

To ile się tu czeka na umowę?

Najgorasza Firma

Najgorasza Firma jaka można sobie wyobrazić jestem jeszcze klientem tej Firmy ale nikomu nie polecam tej Firmy do pilnowania ani to obiektu ani czego kolwiek PORAZKA I PARANOJA

Jaki dress code obowiązuje w Solid Security?

Dość typowy - smart casual, raczej elegancko, ale żadne garnitury czy spódnice. Schludnie - dopóki to nie adidasy czy krótkie spodenki to nikt się nie przyczepi nawet jak ubierzesz jeansy do koszuli.

Pracownik solidu

Pracowałem w Solidzie w zeszłym roku. Generalnie praca w tej firmie należy do przyjemnych. Godziny pracy są elastyczne, wymagania są wprost proporcjonalne do pieniędzy, które możemy zarobić, a w biurze jest przyjemna atmosfera. Największy problem w pracy handlowca jest taki, że nigdy nie wiemy za co dostajemy pieniądze na konto. Umowa (zlecenie!) z dwiema spółkami, nie podpisane przelewy oraz wypłacanie pieniędzy w "ratach" tylko potęguje (usunięte przez administratora) jaki jest w dziale płac w Warszawie. Ostrzegam tylko przed kierownikiem Karolem, który jest po prostu zwyczajnym burakiem.

Hah

Bede wdzieczny za informacje na czym polega praca przedatawiciela np w dziale GPS? Jacy są kierownicy, wynagrodzenie, jakie auta

No
@Hah

Praca jako handlowiec do łatwych nie należy, ale wynagrodzenie jest wysokie i dodają kilometrówkę za wykorzystanie własnego samochodu. Dużo zależy od przełożonego na jakiego trafisz. Ogólnie polecam.

SUPER GOSCIU
@Hah

JACY (usunięte przez administratora) JAK WSZYSI WSZEDZIE TAKA PRAWDA BEZ URAZY I OBRAZY DLA NIKOGO

VIN
@Hah

Własny samochód do użytku służbowego to jeden z warunków zatrudnienia. Tu mamy pełen obraz z jaką firmą mamy do czynienia. Jeśli firma nie zapewnia narzędzi których wymaga wykonywanie obowiązków, to gdzie dalej? ZAPAMIĘTAJCIE SOBIE RAZ NA ZAWSZE, KOSZT PALIWA TO NIE JEST CAŁY KOSZT KTÓRY PONOSIMY WYKORZYSTUJĄC AUTO DO CELÓW SŁUŻBOWYCH!!! Ponad to, jeśli będziesz miał wypadek a firma ubezpieczeniowa udowodni że wykonywałeś w danym momencie pracę to zwróci się do ciebie o zwrot odszkodowania na drodze postępowania sądowego.

Frędzel
@VIN

Niestety to prawda i trudno zaprzeczać, aczkolwiek poniekąd to wina pracowników, którzy nadużywali firmowych samochodów i robili przekręty. W tej chwili Solid oferuje samochody dla pracowników, ale tylko w przypadku, jeśli udowodnią to dobrymi wynikami. Nie jest to idealna sytuacja, ale z drugiej strony nikt nie da samochodu komuś, kto robi 50% targetu i się obija w pracy. Co do wypadku - zdarzało się i Solid zwraca ewentualne koszta naprawy, jeśli nie są z winy pracownika. Sam byłem tego świadkiem. A firma ubezpieczeniowa nie ma jak udowodnić takich rzeczy, więc Panie VIN proszę nie gadać bzdur.

Wiktor
@Hah

Stanowczo odradzam! Właśnie zakończyłem 2 miesięczną pracę ponieważ jeszcze nie otrzymałem wynagrodzenia. Z nikim nie da się dogadać żeby coś załatwić. Sprawa będzie kierowana do sądu

Były pracownik Gdańsk

Nie polecam pracy w firmie Solid Security. Język jakim się w biurze Gdańsk odnoszą pracownicy pozostaje dużo do życzenia(przekleństwa na porządku dziennym). Atmosfera w firmie dziwna, apodyktyczna jedna z Asystentek, druga trzymająca wszystko w ryzach, ważniejsza chyba niż Dyrektor. ????. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Plotki na porządku dziennym.

Ala
@Były pracownik Gdańsk

Taka zasada w każdym biurze, że trzeba być miłym dla innych, żeby byli mili dla Ciebie. Pracowałam w Solidzie bardzo długo i atmosfera była super, chociaż zdarzali się "nowi", którzy psuli atmosferę - takie typowe buraki co oczekują, że ktoś im podstawi wszystko pod nos. Asystentki super babki, a Pani trzymająca wszystko w ryzach - to chyba komplement? Bo bez niej to biuro by się rozpadło ;) Oczywiście przemiła kobieta, jeśli się nie jest dla niej burakiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Gdańsk

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Solid Security