Solid Security

Gdańsk

Opinie o Solid Security

Miro

Normalna spoko firma i praca. Jak się dobrze wykonuje swoje obowiązki to wszędzie będzie dobrze

Nonname

Czy istnieje jakiś limit ilości zatrudnienia w spółce. Powiedziano mi, że można się tylko trzy razy zatrudniać a za czwartym raz nie zostanie się zatrudnionym czy to prawda. Jest na to jakiś regulamin.

Kowadlo
@Nonname 05.01.2016 02:01

prawnie nie istnieje coś takiego jak limit zatrudnień chyba że dyscyplinarnie zostaliśmy zwolnieni z firmy

Dominika

A ktoś wie jak tam wygląda praca w biurze? Jest równie zła jak na stanowisku ochroniarza? Może ktoś pracował i się wypowie, nie ukrywa w ogłoszeniu jest różowo, a jak w rzeczywistości?

Lidia

W sieci pojawiła się oferta na Przedstawiciela Handlowego ds. systemów kamer CCTV - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami na temat tego stanowiska? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane? Czy firma zapewnia szkolenia wstępne? Każda informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Anioł Stróż

Witam pytanie do obecnych pracowników czy pracuje jeszcze tam niejaki naciągacz Maksymilian K.??

hg

to prawda ofert duzo..np. dla pracownika załogi interwencyjnej tyko napisali ze kwalifikacje trzeba miec

kvl

Z tego co widze najwiecej negatywow jest od ludzi z handlowek, czasem jak ide do sklepu i widze takiego "ochroniarza" stojacego na lini kas to mi sie smiac chce, zamiast obserwowac co sie dzieje na kasach to on patrzy na podloge w sciane albo sufit. Od tego jak wykonujecie swoja prace zalezne jest jak was beda traktowali inspektorzy. Pokaz ze cos potrafisz zrob ujecie przynajmniej raz na 2 tygodnie w marketach nie jest to trudne podszkol sie na wlasna reke poczytaj o swoich prawach i obowiazkach jako pracownika ochrony a moze firma wysle cie na licencje dzieki ktorej bedziesz mial perspektywy rozwoju. Stojac po 14 h na lini kas pokazujesz tylko ze umiesz stac nic wiecej. Nie bronie solidu bo warunki zatrudnienia sa do bani stawki tez nie powalaja zwlaszcza dla ludzi bez uprawnien na ŚPB ale podpisujac umowe dobrze wiesz na co sie godzisz. Jesli zle ci na handlowce zrob licencje i posmakuj np. dworcow albo GI tyle z mojej strony.

Gallain

Jestem pracownikiem "Solid Security" w hipermarkecie carrefour i powiem wam szczerze że pierwszy raz w życiu nienawidzę tej roboty. Stoję na linii kas bądź na wejściu 8/9. Pracujemy 14h i mamy przerwę 40minut rozbite na 2. Gdy przyjdzie wypłata oczywiście nie cała, bo nasz kochany Solid albo przypadkowo za mało pieniążków naszych nam wysyła albo chcą je mieć dla siebie. Trzeba się prosić o własne zarobione pieniądze. Żenada... Szczerze odradzam pracować w tej "Firmie" lepiej roznosić ulotki niż pracować u tych złodziei. Najgorsze w tym jest to jak nas tam traktują...

Zja
@Gallain 17.01.2015 06:49

Byłem pracownikiem tej pseudo firmy w Carrefour, a praca w niej to zenada.Bez pracowników monitoringu, którzy rządzą nic nie można zrobić, nawet kichnac. Koordynator decyduje za dyrektora oddziału o zatrudnieniu pracownika. Firmie Carrefour gratuluje ochrony.

myślę wiec jestem

Firma Solid Security szuka nowych pracowników, pojawiło się właśnie ogłoszenie że szukają ludzi do pracy. Nie wiem jak wy, ale ja uważam że oferta godna zainteresowania. Co wy na to? Solid Security poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony Miejsce pracy: Obiekty handlowe na terenie W... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5665847?keywords=&region=

Qba
@myślę wiec jestem 19.12.2014 15:53

do "myślę wiec jestem": Jeżeli lubisz pracować za grosze to powodzenia. Nie wierz w obietnice podczas rozmowy rekrutacyjnej, ochroniarz jest traktowany jak pies - ma szczekać i gryźć za michę, jak Pan chce to ją da lub nie.

Michu

Praca w SolidSecurity Bydgoszcz w Empiku, kilka miesięcy bez umowy, następnie umowa zlecenie i co miesiąc problemy z wypłatą. Winni mi są wynagrodzenie za 2 miesiące pracy, sprawa na etapie przedsądowego wezwania do zapłaty. Zdecydowanie odradzam.

Robi

Przy umowie śmieciowej nie dają świadectwa pracy więc nie ma sensu wpisywać Solidu do CV nie mając podkładki.

toubie

mam do Was pytanie, pracowałem miesią w tej "firmie" nie wytrzymałem wyszedłem i więcej nie wróciłem. Jutro powinna być 1 i ostatnia wypłata z tego bajzlu. Ile mogą mi uciac za nie rozliczenie się z munduru itd? Bo coś to Napewno...

@toubie 21.07.2014 00:27

Zależy jakie miałeś umundurowanie, ja rozliczałem się i potrącili tylko za buty 99 zł. Jeśli miałeś takiego nieuczciwego przełożonego jak ja to będzie chciał skubnąć z pensji jak najwięcej, poza tym może wymyślić jakąś karę za porzucenie pracy.

Robi

Właśnie dostałem ostatnią pensję z SOLID i tak jak podejrzewałem znowu niższa o następne 0,20. (usunięte przez administratora)

Robi

Pracuję trzy miesiące w Solid a już mam ich dosyć. Pracownik ochrony w Hipermarkecie Carrefour Morena jest tanią siłą roboczą dla sklepu, robi wszystko to co powinni wykonywać pracownicy Carrefour. Mimo że posiadam orzeczenie o niepełnosprawności nie dostałem umowy o pracę tylko śmieciową zlecenie. Obiecywał inspektor dać umowę o pracę od września ale już od lipca ich pożegnam i odchodzę do uczciwej firmy. W marcu przyjmowano mnie na wyższej stawce a teraz wmawia mi inspektor że miałem niższą. Od trzech miesięcy czekam na obiecaną premię którą zobaczę jak świnia niebo. Jak trzeba było pilnie przyjechać do pracy bo pieski Carrefoura tzw. liderzy wywalili kogoś za to że nie potrafią przeszkolić człowieka na jakimkolwiek stanowisku pracy to było ok. Zaczynałem pracę w magazynie ze stawką 7,80 a ostatnio parking, obecnie sklep Carrefour market ze stawką 7,30 i tak tylko do końca miesiąca. Jak mnie najdzie to jeszcze coś dopiszę. Wszystkim odradzam zwłaszcza hipermarket morena.

ghost

W mowie artykułowanej brak słów na określenie tego, jak bardzo nie polecam.Samochód swój, 480 za wachę, ale musisz podwieźć kierownika, bo po co on będzie swoją paliwówkę marnował. Niech handlowcy wożą...z kasą WIECZNIE coś się nie zgadza, coś zapomnieli, coś przeleją przy następnej, bo po raz czwarty przeoczyli... mentalność z wczesnych lat 90, zeszyciki, wyklejanki, jeden komp na całe biuro ( exel przerasta komletencje kadry "manadżerskiej") za mojej kadencji zmieniło się 9 handlowców (a to trochę ponad 3 mce, i to tylko w dziale monitoringi) ... z innej strony... jeśli szukasz pracy a z kasą krucho... 3 miesiące Cię potrzymają, możesz ściemniać, przelewy wpadają, i masz czas na szuknie czegoś logicznego. Tylko czy warto sie uzerac, słuchać farmazonów na wizytacjach, użerać się z wszechobecną ściemą i niekompetencją wobec pracowników i klientów...nie wiem...

bienia

Chłopie, tam nawet papier i długopis przynosisz swój. Tankowanie? Dostajesz 480 zł/m-c na paliwo i musi ci starczyć codziennie na dojazd do biura i na rejon. Jak ci fura padnie, to po robocie. Robota - zwykła akwizycja. Robota dla idiotów, rządzą chyba byłe kaprale, reszta słucha. 1 komputer na całe biuro (10 osób), wszyscy prowadzą zeszyty, gdzie wklejają codziennie wizytówki lub pieczątki z wizyt, sprawdzają je jak w szkole, podobnie buty, spodnie, lub u chłopaków garnitury i krawaty. Pracowałam przez 2 miechy, w tym czasie przewinęło się 15 hadlowców, w ciągu 2013 - chyba 100. Płacą - minimum + odszkodowanie za zakaz konkurencji + paliwo = wydaje się więcej niż gdzie indziej, ale to pozorne - jak się/cię zwolnią, to w tej branży już nie możesz pracować.

były

Proponuję omijać z daleka chyba że się chce swój samochód dobić , firma i tak ma to w nosie działy za byle co . kompetencje kierownika ???? sam powinien się douczyć . Porażka

smyk

Szukaj nowej pracy dzisiaj zrezygnowalem I naiesli mi kare przepracowalem 70godz I zaplaca mi 1zl za godz

nick

A na stacji monitorowania pełne przeszkolenie jak w razie wpadki uniknąć kłopotów finansowych, a szkolenie na stanowisko oczywiście za free. Nie polecam, zawiodłam się.

b.b.

nie wiem jak traktują zatrudnionych w ochronie, ale mają kilku stałych handlowców, których nie zmieniają nawet jak są z nich straty, młodszych wymieniają regularnie, nie zależnie od wyników.

Słowa kojarzące się z Solid Security (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Solid Security: Najbardziej nie podobało mi się w Solid Security:

Zostaw opinię o Solid Security - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security