Opinie o Solid Security w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Solid Security. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Solid Security o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Kalisz

Były młody pracownik firmy

Witam to że praca w ochronie nie należy do łatwych zadań, jest faktem sam tego doświadczyłem, to nie jest taki prosty kawałek chleba jak się wydaje wielu ludziom... Ale do czego zmierzam umieszczając ten komentarz, a mianowicie żeby Cię ostrzec bo są pewne sprawy, których nie zamierzam zostać tak bez komentarza. Atmosfera w tej firmie to jest jedno wielkie nieporozumienie, tam zwykły pracownik potrafi rządzić drugim pracownikiem a w szczególności w obiekcie Carrefour Kalisz, tam to jest dopiero porażka niesamowita....(zwykły pracownik na tym samym szczeblu z zegarkiem pilnuje przerwy drugiemu pracownikowi, po postu parodia!) Jak osoby z pozoru na wyższych stołkach odnoszą się do pracowników, to przechodzi wszelką krytykę, praca w tej firmie potrafi uderzyć w godność osobistą człowieka, kierownicy, kordynatorzy umywają ręce od tego co się dzieje na obiektach. W tej firmie człowiek jest tylko sztuką dla sztuki do zapchania dziury w grafiku, tam nikogo nie obchodzi czy ktoś się nadaje do takiej pracy i czy w ogóle jest normalnym człowiekiem, i ma wszystko dobrze z głową... Jako były pracownik mogę dać Ci jedną prostą radę, jak będziesz składać papiery do tej firmy to po prostu udawaj że się na niczym nie znasz, jesteś tylko od stania, chodzenia po galerii, wykonywania poleceń i nie wychylaj się nad pozostałymi pracownikami, nie pokazuj że potrafisz przykładowo obsługiwać komputer bo Cię będą wykorzystywać i przykładowo wrzucą na AMBER do sprzedaży kart podarunkowych, i nic za to nie dostaniesz jeżeli chodzi o dodatkowe pieniądze, ponieważ ta firma dba tylko o swoje interesy a pracownika ma W CZTERECH LITERACH... ( dla przykładu w AMBER obroty z kart podarunkowych w święta sięgały nawet około (kilkadziesiąt) tyś. złotych pracownicy nic nie dostali w zamian za sprzedaż, KOMPLETNIE NIC ) praca po 12 godzin przerwy po 15 minut, i mało tego pilnują pracowników czy nie przedłużają przerw tak samo jak w Carrefour. W tej firmie dowódca zmiany czy operator monitoringu jest dla zwykłego pracownika wrogiem, nie ma współpracy jak będziesz przeginać pałę wylecisz z roboty i nikt się za Tobą nie wstawi... A jak dojdzie do nie zręcznej sytuacji podczas interwencji, ujęcia, dowódcy, operatorzy monitoringu zostawią Cię z ręką w nocniku samego bez wsparcia... A jak jesteś osobą bez podatku na zleceniu jak ja byłem, to Ci współczuję jak będziesz traktowany przez opodatkowanych pracowników ze względu na wysoką stawkę (Carrefour Kalisz). I nie licz na wsparcie kordynatora, kierownika bo ich to nie obchodzi czy Tobie się podoba czy nie... jest sztuka dla sztuki jest GIT kasa do kieszeni leci... I na zakończenie dodam tyle nie zdziw się jak pracownik obok Ciebie będzie miał umowę o pracę lub nawet większą stawkę za godzinę, tam każdy traktowany jest indywidualnie...

M Nowy wpis

Czy kobiety mają jakieś szanse w tej firmie? Jak wygląda taka praca? Stanie na obiekcie, patrzenie w monitor? Praca w weekendy? Na ile zmian? Umowa jaka?

Były młody pracownik firmy Nowy wpis

Czy pracodawca Solid Security motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kandydatka Wawa Nowy wpis

Cześć, Zauważyłam kilka ofert do biura w Warszawie m.in na fakturzystę, pracownika wprowadzania danych. Czy może ktoś podpowiedzieć czy warto, jaka atmosfera panuje w biurze itp ? Pozdrawiam

Firma Solid Security poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
Damian

Byłem się pytać tam o pracę na portierni. To niestety nie ma takiej pracy większości potrzebują na Carrefour i galerie handlowe ewentualnie obiekty przemysłowe ale trzeba znać biegłą obsługę komputera wymagane.

ZIOMEK
@Damian

(usunięte przez administratora) Nie szukaj nic na siłę, są jeszcze inne firmy ochroniarskie i prywatne posesje. Na portalach typu olx trzeba szukać pracy. Solid to żeruje na grupie inwalidzkiej i statusie studenta / nie zarobisz kokosów, chyba, że po głowie od pijaczków po galerią.

DobryPracownik

Solid Kalisz to (usunięte przez administratora) w najgorszym wydaniu. Zarobki tragrdia normą jest (usunięte przez administratora)i brak szacunku do pracowników. Zmuszają w tęczy do darmowego zaczynania pracy 30 minut wcześniej. (usunięte przez administratora) Brak jakiej kolwiek szansy na umowę o prace. Jak ktoś myśli o pracy w tej firmie to niech się zastanowi 1000razy Bo jak dadzą ubranie po potem zwalniając pracownika w sposób nielegalny zabierają mu za te (usunięte przez administratora) pieniądze. Jeżeli jednak jesteś (usunięte przez administratora)i takie warunki ci odpowiadają Jak 15h co 2 dzien w carefour w amber to ta praca jest idealna dla ciebie. Osoby sumienne i intreligentne są zwalniane bo te kloaki siedzace za biurkami boją sie że ktoś wskoczy na ich miejsce. Słyszałem wiele złych opini jak zacząłem tam prace na temat firmy i każda bez wyjątku się potwierdziła. Jak macie ludzie inną opcje to olejcie tą firme a ci cio tam pracują powinni odejść. Pozdro dla nie dających siętej (usunięte przez administratora)jaka panuje w tej firmie.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Solid Security?

W Solid dla pracowników ochrony nie ma umów na stałe ???????? tam pracownik to ścierwo zwłaszcza w Kaliszu nie mają wg szacunku do ludzi.

Grażyna
@Anonim

To na jaki okres czasu w ogóle dają umowy, skoro na stałe nie ma szans? :/ I jest to umowa o pracę ?

Bumerang

Praca jako ochroniarz to ciężki kawałek chleba, niestety wiele osób nie ma innej alternatywy i trzyma się nawet tak niewdzięcznej roboty. Na wstępie umowa zlecenie, bez żadnych dodatkowych premii czy bonusów. Praca ponad normę, bo przecież kodeks pracy nie obowiązuje, ale musimy się na to zgodzić. Dobrowolnie albo nici z roboty. Na obiekcie Amber panuje reżim i wyzysk. Dyrekcja to banda tyranów, totalna (usunięte przez administratora) w garniturach. BRAK szacunku do podwładnych, krótko ujmując i wieczne kontrole o byle co. Jako ochroniarz musisz stale mieć oczy dookoła głowy i krążyć po obiekcie, a przerwy to tylko 15 minut na cały dzień, ponad 8 h na nogach... Ryzykuje się własnym zdrowiem i życiem, ponadto stres i odpowiedzialność za wszystko wokół. Żadnej wdzięczności, tylko pogarda i pretensje od klientów i dyrekcji. Grafik jest elastyczny i nie można sobie niczego zaplanować, to jest niemal wyrok dla pracownika. Co do wypłaty to stawka głodowa, i zależna od przepracowanych godzin. Jedyny plus to ekipa, ludzie na obiekcie to prawdziwi herosi każdego dnia wytrzymujących to (usunięte przez administratora) Szacun.

Jedna wielka porażka zwłaszcza jeżeli chodzi o Kalisz. Kierownictwo to buraki z zwłaszcza tych dwóch młodych synków. Jeden wielki Pan kierownik ochrony przez małe ,,k,, który się podaje za kierownika biura w Kaliszu. (usunięte przez administratora)Był u mnie na obiekcie na mojej służbie wiele razy obiecuję dużo a później się wykręca że on nic takiego nie mówił.

Cześć, czy nadal dają zlecenie czy jest szansa na normalną umowę o pracę? Ktoś tu wspominał o zleceniu w komentarzu, ale to już jakiś czas temu, to chciałabym się upewnić.

Pracownik budowa NATO Powidz

Witajcie jestem pracownikiem solidu w Powidzu na budowie amerykańskich magazynów niestety na tej budowie są sami donosiciele i pierduśniki potrafią wkręcić wam aferę i mają Ciebie w głębokim poważaniu a poza tym mój koordynator czy inaczej mówiąc inspektor który jest młodszy ode mnie czyli rocznik chyba 95 wcale się nie interesuje obiektem i ludźmi pracującymi tutaj

Aga

Od wielu lat jestem licencjonowanym pracownikiem ochrony i ze łzami w oczach patrzę na wykonywane obowiązki tak zwanych ochroniarzy w galerii Amber. Czasami zastanawiam się czy to dejavi... Starszy Pan z nadwagą szurajacy nogami, a za nim sznurówki. Sprawia wrażenie jakby szukał żony, a nie pracował. Zaczepia kobiety i próbuje nawiązać rozmowę. Mimo okularów, które nosi nie widzi bądź raczej nie chce widzieć tego za co bierze pieniądze. Pomsta do nieba. Wstyd mi, że takie osoby reprezentują pracowników ochrony bo w galerii Amber to właśnie ONI potrzebują pomocy. Solid to nie ochrona to w większości grupa emerytów, która sobie tylko dorabia. Nie znają przepisów prawa i porządku. Nie interweniują gdy jest taka potrzeba i razaco zaniedbują swoje obowiązki. Solid w Amber to PORAŻKA

@Aga

No cóż. Ale piszesz o braku interwencji, to tak ogólnikowo tylko czy faktycznie coś w tej Amber się działo i zostało pozostawione bez reakcji?

remik

solid serio ? 13 zl netto na 3 zmiany :) ? monitoring ? umowa zlecenie

@remik

Poważnie takie warunki są? Ale widzę, że podobno benefity jakieś też są, więc taka goła ta podstawa aż tak nie będzie. Tu tylko na zlecenie można?

Nika

Pracuję w firmie solid dwa lata jako pr.ochrony nie narzekam wypłaty na czas umowa o pracę ,z grupą benefity z Pefronu . Jak ktoś chce pracować to pracuje .

@Nika

Czyli od dwóch lat jesteś na tym samym stanowisku? Zero awansu ani niczego? Czy może ostatnio coś proponowali?

nita

to chyba cos sie tobie pomylilo bo ja tam nie widze zadnych uwag i nie wolno nikogo obrazac jak ty jestes nie takt to czego wymagasz

Jan

@Nick16753 Proszę nie obrażać na forum innych osób. Jeżeli Twoje zdanie o firmie Solid Security jest negatywne, wyraź uargumentowaną opinię. Co miałeś dokładnie na myśli? Czu jesteś pracownikiem tej firmy? Każda dodatkowa informacja o firmie jest mile widziana ze strony przyszłych kandydatów.

kubek3

@kusik ty chyba nie wiesz ile wynosi teraz najniższa krajowa kolego. a poza tym wprowadzili widzę na stronce że można sobie zaprojektować własny system alarmowy, fajna nowość

xxx

Mało ważne kto to napisał!!! Ważne, że miał świętą rację!!!

Znam firmę SOLID i znam TUZ - córki spółki jednego ojca. Traktowanie ludzi często poniżej godności; śmieszne dyrektywy pisane przez śmiesznych ludzi i ci kierownicy właśnie; próbujący wykonać to czego wykonać nie można. Ciągły strach że jutro możesz nie pracować , mobbing, brak perspektyw , Co na to kodeks pracy?! Oczywiście jest to łamanie prawa pracy, a miejsce osoby łamiącej prawo jest w więzieniu. Tam gdzie nie ma szacunku dla pracownika; nie ma również szacunku dla pracodawcy; stąd też i atmosfera chora w firmie. JEDNAK I TU MOŻNA ZNALEŹĆ LUDZI WARTOŚCIOWYCH , WYROZUMIAŁYCH , PO PROSTU LUDZKICH CHOĆ Z SZAMBA I ONI PERFUMERII NIE UCZYNIĄ

xxx

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Wiem co mówię. Rotacja ogromna zwalnianie pracowników a wszystko legalnie. Pracujesz w Firmie na umowy zlecenia o 17 dowiadujesz się że od jutra nie przychodzisz do pracy. Zabierana pensja , kary . Tak wygląda praca przedstawiciela handlowego. Firma krzak . A jeżeli ktoś chce sprawdzić to zapraszam .

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Kalisz

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Solid Security