Opinie o Solid Security Płock w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Solid Security Płock, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Solid Security Płock o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security Płock w Płock

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Monika Nowy wpis

Hej, pisaliście wcześniej o stroju, że firma daje, ale trzeba zwracać za nie z pensji, czy to znaczy, że to ubranie jest jakby na własność pracownika i nawet po odejściu z pracy należy już do niego, skoro zapłacił za nie?

Julia Nowy wpis

Dalej firmie zdarza się nie płacić pracownikom? Chodzi mi głównie o przedstawicieli handlowych, bo na takie stanowisko chciałam u nich aplikować. Stawka tutaj jest stała czy zależna od wyników?

Wojtek Nowy wpis

Ile macie osób w ochronie?

jelcz Nowy wpis

praca w ochronie nie jest łatwa i wszędzie raczej są podobne warunki, ale tutaj przynajmniej zapewniają i strój i umowę

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Solid Security Płock spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Mechanik / pomocnik mechanika
Płock
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
(63 opinii)
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
lipa

zero dobrych słow,zabieraja kase za ubranai umowe trzeba jezdzic podpisaywac do wawrszawy,kasa taka ze nanawet na sniadanie niestarczy ,cyrk na kolkach tam sie dzieje

prawda

To prawda, nie płacą - pracowałem tam jako handlowiec i do dziś nie zapłacili mi prowizji za pracę. A mija już jakieś 3 lata.

mak

Ludzie omijajcie ta firme nie płaca na czas jest 28 luty nie mam pieniążków na kocie czyli dziadostwo .

Pt

lubie solid

magfragles

Witam, Omijajcie szerokim łukiem Solid Security jako pracownicy i jako klienci. Przyciągają niską ceną, ale jest ona adekwatna do jakości ich usług. Pracowałem jako handlowiec w Warszawie i wiem na czym to polega. Zrezygnowałem, bo nie chciałem oferować czegoś czego sam bym nie wziął. Z tego co słyszałem to w Płocku otworzyli biuro, ale ostrzegam przed nimi, mieszkam w Płocku więc wiem co mówię. Podobno tutejszy[usunięte przez moderatora] to strasznie nieogarnięty koleś, który nie tylko nie powinien znajdować się na swoim stanowisku, ale też nie zna się na tym co robi. Szczerze? Ludzie najlepiej ubezpieczyć swoją firmę, mieszkanie niż korzystać z usług jakiejkolwiek ochrony - taka prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security Płock - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Solid Security Płock