Opinie o Solid Security w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Gorzów Wielkopolski

Beata

Witam ja chciałabym wyrazić swoją opinię na temat firmy Solid czyli Firmy Krzak dlaczego płaci taką nędzna stawkę godzinowa jak 15,50-16,80 zł pracowałam w tej firmie krótki czas w Gorzowie wielkopolskim na pewnym z obiektów i nikomu nie polecam pracować z powodu niskich zarobków w firmie Krzak gdzie pracuje się na umowę zlecenie a kierownictwo obiecuje wróżki na wierzbach że jak się sprawdzicie to podpisze umowę o pracę to kit totalny nie wierzcie w takie sprawy dlatego będę odradzała ta firmę swoim bliskim i u mnie na obiekcie było tak że pracowałam sama był jeden zmiennik na służbie i ciągle ktoś się wykruszal bądź chorował to musieliście mnie ganiać na różne obiekty za taką stawkę teraz pracuje w innej firmie ochrony gdzie jestem zadowolona i płacą od 20 zł .i po 3 miesiącach dostałam umowę o pracę na czas Nieokreślony

Opium Nowy wpis
@Beata

Powiedz gdzie dają takie umowy w Ochronie na czas nieokreślony .Z chęcią się tam bym zatrudniła

Aleks Nowy wpis

Witam. Nie polecam firmy @solid na obiekcie Tpv w Gorzowie Wlkp. Złotego smoka 9. Dlaczegóż? Bo pani Monika G. jest nie zrównoważoną kobietą psychicznie. Zjeżeli jest panią koordynator to gdzie ma kurs kwalifikowanego ochroniarza? Gdzie przykład daje swoim pracownikom? Jeżeli sama chodzi w prywatnych ubraniach a nie służbowych a kary daje finansowe za brak munduru. Gdzie te kary finansowe idom? Do jej portfela? Dowodcy, monitoringowi straszy ich że jak nie wykonają polecebia to znęca się psychicznie na nich oraz daje kary finansowe. Bram numer 2 w nocy śpi. O 22 40 zamykaja braei śpią cała noc. Zero reakcji od dowódców. Trzeba pukać żeby oddac przepustkę a czeka sie żeby ktoś wyszedl z 10 minut Brama 3 robi to samo śpią na potęgę (usunięte przez administratora) Brama numer 4 smierdzi że wejść tam nie idzie jak się czeka na autobus wieczorem. I gdzie ta Monika G? WIELKA PANI KOORDYNATOR. (usunięte przez administratora) na pierwszym miejscu u niej. Gdzie są obiecane umowy o prace dla bramy numer 3 i innych osób? Styczen komczy sie a umow dalej nie ma. Obiecanki cacanki ze stron M.G i J.R Tylko kary finansowe umieja dawać po 200 zl po 600 zl. Trzeba zgłosić do odpowiednich służb ale napisać skargę do odpowiednich włac PIP, CBŚ, CBA niech się zajmą nią i reszta jej (usunięte przez administratora) dowódcy, monitoringowi.

Sylwek S. Nowy wpis
@Aleks

Nie macie ci narzekać.Jaka praca taka płaca.Znam wszystkich Waszych przełożonych.Wspaniali ludzie,Monika,Janusz i inni kierownicy włącznie z koordynatorem kontraktu.Od podwładnych trzeba coś wymagać a praca jak kontrola pląb pojazdów,kontrola wychodzących/w większości robi to elektronika/ i obchody to nic nadzwyczajnego.Pracowalem 20 lat na kopalni później na Złotego Smoka i znowu na kopalni.Tu nikt by nie wytrzymał nawet tygodnia/Mnóstwo kamer i ciągłe kontrolę pracowników przez dział ochrony kopalni-kontrola zachowania pracowników na przejściach,na bramach/sprawdzanie pojazdów,kabiny,schowki,wywożony i wywożony towar według dokumentów,kontrola ruchu pracowników -dzipies i wiele innych niedogodności.A u Was co i wy narzekacie.Płaca za lekką pracę 3600 netto to mało.Kary no niestety jakieś minimum trzeba wykonywać i żaden przełożony nie będzie za Was karku nadstawiał.Co do ubioru to przełożeni nie mają obowiązku występowania w ubiorze służbowym a jeśli przeszkadza komuś czyjś ładny biust to niech nie wlepia w niego swojego podniecającego wzroku ???? Weźcie się Panowie za należytą pracę a nie będzie kar.. Pracowałem tam i chętnie wrócę.Poza TM nie wypada nie których rzeczy opisywać bo bortal do tego nie służy,a jeśli coś kogoś boli to niech wprost zwróci się do przełożonego a nie go na internecie oczernia.Wydaje mi się że osoby które tu opisują są nie godne być pracownikami Firmy Solid.Przy okazji pozdrawiam kierownictwo i kolegów z Złotego Smoka. Może się znowu wkrótce spotkamy.Sylwek S.

@M Nowy wpis
@Aleks

@Aleks pisze prawdę, byłem dowódcą i też mnie wyrzuciła i na dodatek wyzwała mnie bo ona jest najmądrzejszą osobą w solidzie :) kary finansowe były na początku dziennym. Już nie pracuje w firmie ponad rok, nie żałuję że tak się stało. Byłem za pana M.L, siedziałem u niego na monitoringu, później na dowództwie bo się go pozbyła na Panattoni a z dowództwa pozbyła się mnie bo nikt jej nie pasował został tylko naj prawdopodobniej Maciej, Andrzej, Sebastian. Pozdrawiam was Panowie że z nią wytrzymujecie. Wiecie jak było, jak pracowałem nikt do mnie zastrzeżeń nie miał tylko Monika G i J.R. Dasz lepsze stanowisko to poznasz charakter człowieka i tak się stało :) Kobiety z B3 są w porządku ( pozdro dla M.K ), (usunięte przez administratora)

Pracownik POF

Polecam Pracę w ochronie są plusy i minusy to fakt ale więcej plusów można poznać dużo ciekawych osób Są spokojne obiekty Polecam solid security Mam Umowę o pracę po okresie próbnym dostałem Mam dobre zdanie o firmie Solid Security Pracuje na obiekcie przemysłowym poprzednio budowa ,stawka jest ok na chwilę.obecna 20-20,50zl na rękę wcześniej 18,70

Solid -Kierownik

Pracownik Ochrony obiekt przemysłowy Ceva Logistick złotego smoka 9 Umowa zlecenie Zmiany 24 h i 17 h Kontakt 667676139

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Solid Security? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Solid

Nie polecam stawka godzinowa na umowę zlecenie ktura podpisywałem 26 listopad do dziś nie otrzymałem utknęła w w-wa wyliczenia za25h wyszło 15. 40 za h gdzie z Lini kas niemożna zejść nawet do toalety 12 h pilnowania i samodzielnych reakcji

Czy w Solid Security możliwa jest praca na podstawie B2B?

Mały łysy bez zębów

To pani Monika ma wszystkich informować o zmianie grafiku? Ludzie ogarnijcie się. Za każdym razem przychodzicie i przeglądacie grafik po sto razy. Pani Monika jest bardzo sympatyczna i bardzo miłą osobą więc proszę nie czytać jakiś bzdur. A jak się Pani nie podoba która wpisał ten wpis to niech się może ujawni :) Pozdrawiam. Miłego dnia

Młody

Bzdury. Jeżeli chodzi o p. MG TO GRATULUJĘ jej cierpliwości w starciu z ludzką głupotą. Ddy są święta lub weekend nagle wszyscy mają problemy żołądkowe i inne problemy. Co niektórzy pochowali już całe rodziny. Dlatego nie da się ułożyć grafiku na cały miesiąc. Ale jak się nie chce pracować to droga wolna

Cysiuu
@Mały łysy bez zębów

Raczej powinna skoro jest na danym stanowisku. każdą jedną zmiane powinien pracodawca informować pracownika ale u was w firmie bynajmniej na obiekcie przy złotego smoka panuje nieco inne rozumowanie. Co do firmy Solid dodam że wypłata przychodzi z 3-4 innych spółek. nie polecam

Mały łysy bez zębów
@Cysiuu

@Cysiuu A pani koordynator jest od tego aby dzwonić lub wysyłać smsy w sprawie grafiku? Przecież jest wywieszony od X lat i jak każdy przychodzi do pracy to zawsze można sobie sprawdzić a wiele pytań zawsze można zadać dowódcy zmiany jak coś się nie zgadza :) Co do wypłat to nigdy nie przychodzą wypłaty w 3 -4 spółkach jak piszesz. Zawsze jest etat plus nad godziny na zleceniu i proszę nie pisać bzdur jak ktoś nie jest poinformowany dobrze. Polecam pracę w ochronie na obiekcie TPV jest miła atmosfera. Pozdrawiam, miłego dnia :)

SOLID security

Zachęcam do pracy w Ochronie w Gorzowie wielkopolskim na Obiektach handlowych i Obiekcie Ceva obiekt magazynowy kontakt 667676139 Praca w systemie 24 h umowa zlecenie pełen etat Dogodne warunki pracy Wyposażenie w stołówkę w system Monitoringu

Solid security

Poszukujemy osób do pracy w Ochronie PILNIE !!!!!! w firmie SOLID SECURITYpraca w systemie 24 h godzinnym w gorzowie wlkp na ul Złotego smoka 9 obiekt logistyczno magazynowy CEVA wymagania od kandydata obsługa komputera Niekaralność kontakt 667676139

Jakie godziny pracy obowiązują w Solid Security?

Karol

Godziny w Solidzie są różne 5:00-5:00 godz 6:00-6:00 i 8:00-8:00 lub 19:00-8 zależy od obiektu i systemu ale na ogół 24h

Kontrahent Ceva Baczyna

W firmie solid brakuje nam ludzi do chronienia obiektu Ceva w Baczynie na ul.Złotego Smoka 9 chciałbym zakończyć współpracę z ochrona solid na obiekcie ceva z powodu podjęcia współpracy z nową firmą ochroniarska z racji większej stawki płacenia w nowej firmie ochroniarskiej będzie więcej osób pracowało na zmianie a w solid brakuje ludzi @Pracodawca

Władek

Odradzam firmę solid firma solid to firma krzak za najmniejszą krajową praca pracowałem Gorzowie na obiekcie gdzie praca tylko umowa zlecenie stawka godz to 16zl za godz praca 24/48H dramat jak kogoś potrzebują to chcą aby przyjść do pracy a co do czego to za taką stawkę netto. Zachęcam do zmniejszenia obiektów chroniących przez solid wtedy was będzie stać na pracowników zatrudniania przynajmniej 20-25 netto jako umowa zlecenie

Zygmunt

Witam chciałem przedstawić nędzne zarobki w firmie solid i praca tylko na umowę zlecenie i na zarobki można liczyć brutto a nie netto a co to ma znaczyć 3000 tys brutto Mam chorobę SM i pracowałem w Solidzie i mnie zwolnione ponieważ Posądzono mnie o spożywanie alkoholu na służbie Kazali mi na drugi dzień oddać umundurowanie a miałem umowę zlecenie a nie umowę o pracę jak inny z orzeczeniami i miałem umowę na 2 miesiące a przepracowałem tylko 1 miesiąc

Solid Pepco

Nie polecam pracy w solid ze względów umowy zlecenia nie macie na co liczyć jeżeli mówimy o umowę o pracę pracowałem na obiekcie handlowym moim koordynatorem był J.Rumin i ledwo co trzymałem się pracy pracowałem na śmieciowej umowie tylko 2,5 miesiąca ze względu że umowa była na 2 miesiące ale potrzebowali mnie na pół miesiąca na obiekt Pepco z powodu szukania kolejnego pracownika ale ja nie wyraziłem zgody dalej pracować skoro nie podpisali umowy nowej ze mną więc Pepco ochrony nie miało dopóki kogoś nie znaleźli .Odradzam firmę krzak

Ochroniarz Nova Park

Witam chciałbym wyrazić opinię negatywna o firmie solid umowę zlecenie czyli na tzw śmieciowej umowie pracowałem odradzam firmę ze względu nie dostania umowy o pracę pracowałem w Nova parku moim kierownikiem był Pan J.Rumin obiecał że umowę o pracę dostałem a nie dostałem stawka godzinowa 16 zł i ludzie którzy przychodzili pracować to pracowali jako dowódcy ale bez wpisu KPOF kierownik wogóle musiał mieć dobre układy że bez wpisu KPOF rzucał na stanowisko dowódcy ochrony w Nova Park .

NovaPark

Na wstępie pozwolę sobie zacytować część ustawy o Ochronie Osób i Mienia tj.:Osoba wpisana na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej jest uprawniona do: 1) opracowywania planu ochrony w zakresie określonym w art. 3 pkt 1; 2) organizowania i kierowania zespołami pracowników ochrony fizycznej W myśl tej ustawy pracownik nie mający wpisu nie może mną dowodzić, więc dlaczego tak sie dzieje w NovaParku ?są tam dowódcy którzy nie posiadają wpisu na listę KPOF, wydaję mi się że nie powinno tak być,czy to nie jest naruszenie prawa ? Dlaczego ludzie niekompetentni DOWODZĄ? A może to dlatego że w poprzedniej firmie niektórzy z nich zajmowali kierownicze stanowiska?Czy ktoś z firmy SOLID ustosunkuje się do tego wpisu? Panowie zrozumcie nie wszyscy nadają się do dowodzenia ludźmi,nie bez powodu nie są wpisani na liste KPOF.

Marlena

Witam chciałabym przedstawić sprawę i wyrazić swoje zdanie .Czy firma Solid była by na tyle rzetelna aby podwyższyć stawkę za godzinę robocza a nie że ludzie dostają ochłapy zastanawiałam się nad przyjęciem do firmy solid z powołania osób bliskich ale mogłaby być Góra 21zł netto stawka na umowę zlecenie dla osób bez orzeczeń @Solid security czy planujecie dać podwyżkę

Jak dużo osób pracuje w Solid Security?

Roman

Zapraszam i zachęcam na obiekt ceva do pracy w ochronie solid security nie trzeba mieć żadnego orzeczenie o niepełnosprawności tylko zaświadczenie o niekaralnośc zapraszam Baczyna złotego smoka 9 kolega pracował 3 lata temu tam i poleca system zmianowy 24h

Polecam pracę w TVP ochrona złotego smoka 9 tak jak i na magazynie nowo otwartym ceva dobre wynagrodzenie umowę zlecenie ale z kwalifikacjami umowę o pracę . zmiany 24/48 h ilość godzin do 250 h biorą do cevy od zaraz ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Solid Security