Opinie o Solid Security w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Solid Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Kielce

Proszę odpowiedz

Dla czego obecnie żeby dostać pracę za STRÓŻA to trzeba mieć znajomości ,

Majak

Jak to jest że obecnie bez znajomości pracy w Ochronie nie dostaniesz

Czy w Solid Security zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

A takiego Nowy wpis

No co ty śmieszny ,nic się nie zmieniło na lepsze , jeszcze karzą pracownikom Ochrony sprzątać w nocy Chronione Obiekty i to za darmo , a to już jest przestępstwo !

Tetrapod Nowy wpis

Nie mieszać obsad na obiektach , Cywil , mundurowy Emeryt , dochodzi do konfliktów , zwłaszcza jak cywil to osoba Niepełnosprawna w wieku 50 + , a mundurowy to młody Byk .

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Solid Security?

Samoobróbka Nowy wpis

Najniższa gwarantowana , z resztą czemu się dziwnie pytasz jak wszędzie w Ochronie jest jednakowo ,a już na pewno w Kielcach

Proszę odpowiedz

Dla czego obecnie żeby dostać pracę za STRÓŻA to trzeba mieć znajomości ,

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Solid Security, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Solid Security?

Wiluś

Tam tylko po znajomości inni odchodzą z Kwitkiem , a chętnych coraz więcej bo Bezrobocie w Kielcach olbrzymie

Exsxes

Obecnie do tego doszło że nie tylko Mundurowi ,ale i zwykli Emeryci zabierają miejsce pracy Bezrobotnym

Majak

Jak to jest że obecnie bez znajomości pracy w Ochronie nie dostaniesz

Unikajcie jak ognia.Pilnują tylko swojego interesu a pracowników fatalnie traktują

Zapała

Dla czego nie zatrudniacie ludzi z symbolem O2P

Niepełnosprawny

Co to znaczy Elastyczny Grafik , czy mam być do dyspozycji Kapitalisty 24 godz. na dobę ?

Czarek

Taka praca i można ja zmienić tylko pewnie nie każdy chciałby ciężko pracować.

@Czarek

Jak wygląda w firmie kwestia przydzielania do obiektów?Pracownik sam może wybierać ,która lokalizacja mu najbardziej odpowiada, czy koordynator o tym decyduje? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Na Zawsze
@Karolina

Chyba kpisz , świerzynak zawsze na najgorszy Obiekt . W firmach Ochroniarskich rządzi FALA , tak ustanowiły byłe (usunięte przez administratora)i trepy i tego nie ruszysz

Biszkopt
@Karolina

Płaca to najniższa Krajowa + dodatek za godz. Nocne i tyle , czego się spodziewałaś ? Tak jest w każdej Ochronie

Szymon m

Pracowałem rok czasu na trzuskawicy i nie mogę złego słowa powiedzieć na firmę, naprawde komplet ciuchów nowych wszystko zawsze było do dogadania, naprawde to jedna z najlepszych firm ochroniarskich jakich pracowałem, wyjechałem za granicę za lepszymi pieniędzimi ale firme wspominam bardzo dobrze co rzadko sie zdarza w innych agencjach

Irena
@Szymon m

Czyli stawki też były dla Ciebie ok? Przybliżysz jakieś kwoty? No i jaka była forma zatrudnienia jeśli można spytać?

Szymon M
@Irena

Przecież jak podpisujesz umowe to wiesz za jakie pieniadze bedziesz robić, ja wyjechałem za granice nie dotrzymałem okresu wypowiedzenia umowy a w firmie i tak poszli ma na rękę bo dali za porozumieniem stron, nigdy nie spotkałem sie z mobbingiem co np jest w agencji na sandomierskiej, może ja trafiłem tak dobrze bo koordynator z obiektu trzuskawicy (kopalni) zawsze był spoko, tak jak mówie ciuchy dostajesz nowiutkie, jezeli chcialem wolne lub sie zamienic tylko dzownilem nie bylo problemu, naprawde jako jedna firma ochroniarska którą moge polecić,gdyby nie chęć zarobienia większych pieniędzy za granicą pracował bym do tej pory.

Roman
@Szymon m

Wy macie (usunięte przez administratora)a z tymi ciuchami , ja miałem Filce i kamizelkę i wystarczyło

Dzarik

Mundurowi emeryci niszczą rynek pracy w Ochronie , (usunięte przez administratora)

PAtatik

Jechać Mundurowo -Ukraińskie Prezesostwo , Wolna Polska

Czy w Solid Security poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Dzidzia

No nie żartuj , najniższa Krajowa i płaszczenie się przed Kierownictwem

Beata
@Dzidzia

A co znaczy że trzeba się płaszczyć? A ta najniższą to na umowie o pracę czy na zleceniu jest?

Dziwne

Jeszcze nie macie sprawy sądowej za wykorzystywanie pracowników Ochrony do prac porządkowych w pralni w Sku K . przy ul. Asfaltowej

Mamulin

Na cieciowniach powinni pracować Stróże a nie mundurowi emeryci , którzy zabierają ludzią pracę

Kulig

Zamieszczają ogłoszenia o Pracę , a potem nawet nie oddzwonią do Kandydatów , zresztą w tej firmie tylko po znajomościach wię bo rozpytywałem , no chyba że jesteś 40 letnim mundurowym emerytem ,

WON

albo praca , albo emka , dosyć tej mundurowej dyktatury . Emeryci zabieracie nam pracę , a wasze zaświadczenia o Niepełnosprawności są za łapówki , lub po znajomościach

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Kielce

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Solid Security