Solid Security

Kielce

Opinie o Solid Security

Dzeki

Najgorsza firma w jakiej dotychczas pracowałem niedosyc ze zarobki małe to i trzeba pracować prawie po 24 godziny co do ubrań niby wszystko ładnie tylko ze zwalniając sie trzeba płacic za ubrania i w dodatku jeszcze oddać to co sie wzięło odradzam każdemu tej pracy jak narazie najgorsza praca w jakiej dotychczas pracowałem pozdrawiam

Karolina

Firma posiada bardzo dużo, różnych oferta pracy na różne stanowiska. Aplikował ktoś z osób odwiedzających forum? Jeżeli tak to napiszcie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, jak należy się przygotować i jakie oferuje firma warunki zatrudnienia?

miniek

Kwalifikowany Pracownik Załogi Interwencyjnej jest do nich pilnie potrzebny eraz, bo widzialem oferte pracy od nich.

javed

Ciekawe ile z tych negatywnych opinii zostało usunięte przez moderatora na prozbe firmy. Bo liczy się tylko kasa ludzi mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie można się czego kolwiek do prosić współpracownicy najchętniej by co chwile świnie podładali . Kierownicy/koordynatorzy trzęsą portkami żeby tylko nie stracić obiektow.Na większości obiektów pozwalają aby pracownicy ochrony [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ja pracownicy owych obiektów tylko po to aby była zekoma współpraca. Jestem w tej firmie ok 2 lat i wiem na pewno jeżeli niemasz pi żadnych znajomości to będziesz wykorzystywany.

Zenek

a jak w Solid MCG?

Poohatek

Jeżeli ktoś z was czekał na nowe nabory w firmie Solid Security to polecam nowe ogłoszenie które wrzucili. Jest praca do wzięcia. W imieniu swoim i innych szukających pracy, obecnych pracowników prosimy o skomentowanie i poradę. Solid Security poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony Miejsce pracy: Obiekty handlowe na terenie W... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5665847?keywords=&region=

Pfff.... wiecie co? pracuje w tym szajsie już rok czasu na umowę zlecenie i nie mogę się doczekać kiedy stamtąd prysnę. Ochraniamy w 10 osób pewien duży zakład w świętokrzyskim, nie będę podawał nazwy i miejscowości bo po co... 4 osoby są na śmieciówce, reszta ma grupę inwalidzką. Na początku mieliśmy 5.50PLN, wszystkim po pewnym czasie poucinali na 5.30 czyli 20 gr zabrali, ciuchy firmowe można wymienić po roku czasu, za pranie nie zwracają, za paliwo też. Dodam, że oprócz zakładu jaki ochraniamy na terenie są jeszcze dwie firmy i budowa, koparki, ciężki sprzęt. Stoimy po 24 godziny, po czym mamy 2,3 dni wolnego, ale nie zawsze. Czasami zdarza się że schodzimy po 24 godzinach i mamy jeden dzień wolnego i znowu 24. Godzin maksymalnie jest 192 miesięcznie czyli razem 1000 PLN. Cóż za wyzysk i murzyństwo. Obchody cało dobowe, teren zakładu to jakieś 1000 metrów. Szatnia dla pracowników ochrony jest obskurna. Pajęczyny, kurz, stare zardzewiałe szafki na ubrania. Ja przebieram się na monitoringu, reszta wchodzi do tego syfu i wącha ten bajzel. Już podobno jakieś telefony były do inspektora że jak to ja mogę się przebierać na monitoringu gdzie jest w miarę czysto i ciepło..a oni nie! żal ludziom dupę ściska bo miejsca na ciuchy już nie ma w szafie pancernej ;)więc zazdroszczą i skarżą. Sprawa wyjaśniona... inspektor się tylko uśmiał z tych prymitywów i powiedział, że mogę się przebierać nawet w kiblu, jego to nie obchodzi. Ekipa jest zgrana prócz dwóch starszych upierdliwych gościu którym to nigdy się nie dogodzi. Pretensje przede wszystkim o godziny. Bo jak to? ty młody przyszedłeś do pracy i zabierasz nam godziny!!! :) dno i wodorosty. Brak słów. Na monitoringu mamy tylko czajnik, środki czystości przynosimy sobie sami, żeby coś zjeść gorącego po 24 godzinach łażenia nie ma mowy. chyba że ktoś mieszka blisko i ktoś z rodziny podrzuci słoik z gorącą zupą. Butów nie dostaliśmy, musiałem sobie kupić, kurteczki? Cieniutkie z wieśniarskim kapturem taaa chyba na mżawkę. Ciągły brak ciepłych swetrów na magazynie w firmie. Więc pytam się? Czy to jest dobra firma? G..wno!! Do końca roku tam pracuję, starczy już tego niewolnictwa. Jedynym plusem jest kasa, która przychodzi na czas.... Dno i wodorosty!!! Ciekaw kto mi zwróci za przywrócenie Mojego krążenia żylnego w nogach!!!

zigi

słyszałem o karach finansowych dla PH za niewykonanie planu. Jak to wygląda naprawdę? ma ktoś świeże informacje o oddziale w Kielcach? ile faktycznie zarabia przedstawiciel handlowy?

wq...wiony

Szanowni Państwo zamierzam zgłosić skargę na w/w firmę do pip(usunięte przez administratora)

piotr

chyba Marketing

marek

chcecie więcej nie ma to jak iść na OKRZI15a i się wypytać następnie podzielić to przez ilość osób opowiadających a następnie obdzwonić konkurencję... opinia sama się napisze... Marekting i ilość przede wszystkiem....... ;)

inspektor

Soliter&company to jest dobra nazwa, w końcu pracownicy to też pasożyci!!! z 700 PLN można za miesiąć zapłacić inwalidzie I grypy,najlepiej jakby był głuchy i niedowidział,on wam przypilnuje.

dawny

Co tam słychac w Solidzie w Kielcach/ Dalej wakacje !!!!!!!!!!!!!!! Coś sie zmieniło czy po staremu -30 of. albo 3 spotkania i do MCdonalds a może (usunięte przez moderatora) wprowadza nowe reformy jesli przebije głową mur oczywiście HiHihi. Czy zeszyty to dalej priorytet????

SOLID Kielce

jak na zarobki przedstawiciela handlowego 1600zł zdecydowanie za mało, według średniej krajowej wynagrodzenie PH plasuje się w okolicach 4000zł, w Kielcach w Solidzie hm...??? hyba kierowni tylko tyle zarabia, lub sekretarki ...hihi niby duża firma ale dalej nie stać ich na auta służbowe, oraz pracownicy zamiast pracować na NOTEBOOKach skrobią coś w KAJETACH :) ...bardzo innowacyjne ...heh:) to chyba nawiązanie do tradycji ..hihi bardziej integracyjne byłoby noszenie kredek oraz kolorowanek na spotkanie z klientem, ale... przynajmniej ochroniarzy mają większych niż inne firmy, i jest ich więcej niż np. firmy które kiedyś wiodły prym a teraz znikają z rynku poprzez przymusowe redukcje etatów tak jak np JUSTUS ...ginie w morzu konkurencji, Security Group24 już zgubiło ostatni i jedyny swój patrol; Securitas, Sezam i Herkules ledwo zipią z jednym autem, o reszcie szkoda gadać... kiedyś była firma zasługująca na miano AGENCJI OCHRONY bo byli i bili SOLIDnie ale tak jak GROM tak i ich ze względów bezpieczeństwa musieli rozwiązać ...bo za dużo szyszek obawiało się że mogą spaść lub oni mogą wpaść i narobić kuku... plusem jest też ciągle rozrastający się oddział SOLID, szkoda tylko, że handlowy a nie patrolowy!!! ..na to też przyjdzie czas, chcecie więcej nie ma to jak iść na OKRZI15a i się wypytać następnie podzielić to przez ilość osób opowiadających a następnie obdzwonić konkurencję... opinia sama się napisze... SOLID jest jak ^-+-^ na 666 w myśl hasła: "jesteś w dobrych rękach" ...złego człoweika 666

Zostaw opinię o Solid Security - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security