Opinie o Solid Security w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Solid Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Kielce

i Tyle

W Solid karzą pracownikom Ochrony wykonywać pracę gospodarcz i budowlane

Zyżó

Nie zatrudniają ludzi z symbolem O2P , tak mnie odpowiedziano w rekrutacji , a to już podlega pod Dyskryminacje

Co wchodzi w socjal Solid Security?

fafik

nie ma czegoś takiego

Cwaniaczki

W pralni w Skarżysku przy ul Asfaltowej kadra z Solidu karze pracownikom Ochrony czyścić w nocy maszyny pralnicze ! Sprawa zgłoszona do PIP .

JA Kub
@Cwaniaczki

bo to PRAWDA , wyzysk Niepełnosprawnych

@JA Kub

A są na to jakieś dowody prócz słów, że faktycznie tak każą?

Nela
@Halina

Na chwilę obecną nic się nie Zmieniło ich tylko Prokuratura może ruszy

@Nela

Tak sądzisz? A ktoś ich w ogóle do tego mobilizuje w takiej sytuacji?

Jamróz
@Halina

Wystarczy żeby PIP przyjechał w nocy na niezapowiedzianą kontrolę , lub obserwował w nocy zakład

@Jamróz

Nie jestem tylko pewna czy oni tak bez zapowiedzi to mogą? Za każdym razem jak z ich tematem się spotykam podobno muszą firmę informować o inspekcji. Trudno chyba byłoby to osiągnąć w takim razie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Solid Security, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Pracownik Ochrony

Omijać ta firmę jak największym łukiem, inspektorom w Kielcach tak zwanym kierownikom nic się nie chce maja w dupie pracowników i to co się dzieje na obiektach. Trzymają nierobów bo tak im wygodniej byle tylko z grafikami nie było problemu. Nie maja żadnej kontroli ani pojęcia lub nie chcą wiedzieć co się dzieje na ich obiektach. Albo kierują się tym ze kogoś znają długo. Lub ze ktoś długo pracuje i mimo ze nic nie robi to nikomu nie przeszkadza. O utracie obiektu informują pracowników przy ostatniej zmianie . O tym ze z kimś kończą współpracę tak samo , maja gdzieś ludzi i swoich pracowników. Firma chora i złodziejska przynajmniej oddział w Kielcach . Ktoś z centrali powinien się w końcu zainteresować obiektami i porozmawiać z pracownikami na obiektach bo to co się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Mam nadzieje ze ktoś to przeczyta i zrobi jakaś kontrole w tym ich burdelu

Na jakie wsparcie w Solid Security mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Emeryt

Na żadne wsparcie. Wypompują Cię do szpiku kości

Pelagia

Ciąża to nie jest choroba , nikt Tobie nie karze rodzić , pracuj jak wszyscy

@Pelagia

No ale też chyba zbytnio to przeciążać się nie może?

Co jaki czas w Solid Security można ubiegać się o podwyżkę?

Naprawdę

Jesteś śmieszny , czy z Marsa spadłeś

Małgorzata
@Naprawdę

No chyba nie, to w końcu forum pracownicze więcej takie pytania są tu normalne i ważne dla kandydatów. Wiesz cos o tych podwyżkach czy nie?

Emeryt

Najgorsza firma w jakiej pracowałem!!! Jako emeryt policyjny myślałem ze Policja to (usunięte przez administratora) dopóki nie trafiłem do solidu!!! W GI nic nie dają oprócz ubrań i to najlepiej żebyś wszystko miał swoje np swoje ŚPB, buty, dosłownie wszystko najlepiej swoje. Wymagania z górnej półki a sami traktują łudź jak (usunięte przez administratora) Jedyny plus to ludzie z którymi pracowałem i szkoda mi ich bo na prawdę ekipa spoko. NIE POLECAM I JAK KTOŚ MOZE TO NIECH SZUKA PRACY W INNEJ FIRMIE!!!! Nie można nawet zjechać do biura żeby zjeść obiad tylko 24h w aucie!!! Pracownicy tułają się po stacjach benzynowych!!!! Bo nie ma pomieszczeń socjalnych!!!! (usunięte przez administratora) Pozdrawiam ekipę z Kielc a pseudo kierownictwo z warszawki NIE!!!!

Nikołaj
@Emeryt

Jak masz Szariku emeryturę to nie zabieraj innym ludziom miejsca pracy !

Czy pracodawca Solid Security organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Taak

Kostrzewski uczy kolegów jak można zrobić dziecko żonie kolegi, a koledze psuć opinię. On się na tym zna ! Jest waleczny jak mało kto ale tylko jak jest pijany :)

noo
@Taak

Dziwisz sie ? Każdy kto go zna wie że to (usunięte przez administratora) i łajza, więc musi odwracać uwagę od siebie :)

?

Czy firma opłaca pralnie uniformów ?

Aneta ck

Banda (usunięte przez administratora) oni ochrania powinni samych siebie żeby sobie krzywdy większej niż maja nie zrobili brudasy wyglądają jak rzule a nie ochrona.

olek

Jak można w tych czasach za prace proponować ludziom 1600zl. Granda wyzsk .

Irek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Warto aplikować?

Benek

Zastanawiam się czy tak dobrze jest i rzadko tu zaglądacie?

Jak wyglada obecnie praca w tej firmie w odziele w Kielcach Bo rozwazam podjecie tampracy

@Bolo, warunki zatrudnienia różnią się w zależności od obowiązków na danym stanowisku. Czy Twoim zdaniem warunki w Solid Security zależne są od wykształcenia? Czy doświadczenie jest również brane przez pracodawcę pod uwagę? Można rozwijać się w tej firmie i awansować? Podzieliłbyś się swoim doświadczeniem z tą firmą?

Bolo

Praca jak praca, jeśli ktoś ma wysokie kwalifikacje może szukać. Z mniejszym wykształceniem robimy tam gdzie nas chcą i tyle w temacie.

Jeśli pracujesz dla nich jest ok jak tracisz papiery maja cię w ...........e

Dzeki

Najgorsza firma w jakiej dotychczas pracowałem niedosyc ze zarobki małe to i trzeba pracować prawie po 24 godziny co do ubrań niby wszystko ładnie tylko ze zwalniając sie trzeba płacic za ubrania i w dodatku jeszcze oddać to co sie wzięło odradzam każdemu tej pracy jak narazie najgorsza praca w jakiej dotychczas pracowałem pozdrawiam

Firma posiada bardzo dużo, różnych oferta pracy na różne stanowiska. Aplikował ktoś z osób odwiedzających forum? Jeżeli tak to napiszcie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, jak należy się przygotować i jakie oferuje firma warunki zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Kielce

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Solid Security