Solid Security

Opole

Opinie o Solid Security

SOLIDPRACWONIKNYSA

Pracowałem w Solidzie przez 9 miesięcy, praktycznie co drugi miesiąc opóźnione wypłaty lub jakieś inne problemy tragedia. Oszczędzają na wszystkim na czym się da . Nie polecam

riczi

praca jest ok.kierownik wporzadku choc kreci z grafikami a ni cholery nie mozna sie doprosic odcinkow za wynagrodzenie i jak uzyskac zwrot kosztow albo dodatku na paliwo nadgodzin nie mozna a mnie dojazd kosztuje ponad trzy stowy a wiem ze kolega w innej firmie ochroniarskiej dostaje w solidzie sie nalezy chyba tylko tym wyzej siedzacym!!!

tomek

Z takich nowinek, to widzę, że pojawiła się rekrutacja w Poznaniu. Można próbować sił w rekrutacji na pracownika ochrony. Co prawda tylko na umowę zlecenie, ale może akurat komuś to będzie na rękę :)

Ex

Pracowalem przez 4 lata jako PH. Dalo sie zarobic jak sie pracowalo uczciwie. Na poczatku kuerownik pomagal,, wiec bylo ok i jak sue juz wdrozylo to mialo sie umowy i prowizje. Od roku jednak to dom wariatow. Kroja na czym sie da (umowe zlecenie i zwrot za paliwo potrafia uciac za idiotyczne brak sukcesow w windykacji lub w za malej ilosci telefonow!). W obecnej chwili wiekszosc handlowcow uciakla lub ucieknie za chwile, bo warunki pracy to faszyzm. Stanowczo odradzam, bo teraz to praca dla desperatow. Warszawka rozwala ta firme.

Prawda

Koleś, weź i nie pisz takich sciem. Dobrze wiemy jak sie pracuje w solidzie. To jedna wielka tragedia !!!

super firma

Zostaw opinię o Solid Security - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security