Opinie o Solid Security w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Solid Security o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Zielona Góra

agent

Odradzam pracę w firmie Solid Zielona Góra pracowałem kilka lat zarobki ok.2100 zł.za ok.200 godz. Kierownik nie interesuje się pracą jak i pracownikiem (tylko prywata w godzinach pracy),kłamie ,obiecuje (usunięte przez administratora) na godzinach i stawkach. Dział ochrony obiektów monitorowanych z dnia na dzień coraz skromniejszy kilka osób odeszło właśnie przez kierownika . Solid w Zielonej Górze pomału się zwija

@agent

Solid Kisielin Kierownik Krzysztof Pracownica ochrony Danuta Panatoni Kisielin Pani Danuta sporządza grafiki. Za przyzwoleniem Kierownika Sobie po400 godzin m-cnie Pracownika po 168 godzi Zarabia 8 tys mc Pracownicy po 3 ,500 zł Tak już od ponad roku Taki to jest układ Solidzie

Agata

@Facet, możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i umowy w Solid Security. Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Jak wygląda kwestia wynagrodzeń, nadgodzin oraz premii? Widzę, że opinie o Solid Security są raczej mieszane. Zachęcam również inne osoby zatrudnione w tym miejscu o podzielenie się swoim doświadczeniem związanym z pracą u tego pracodawcy.

Mf
@Agata

Pracuje od ponad pół roku i nie polecam zarobki ok 1800, zero premii,(usunięte przez administratora) średnio 160 godz miesięcznie, praca na parkingu przy kontroli ciężarówek, nieraz w deszczu, śniegu, mrozie, wymagania co raz większe a kasa w miejscu, (usunięte przez administratora) PS praca na parkingu IKEA Chlastawa. Liczę dni i się zawijam (usunięte przez administratora)

Antek

Na Panatoni Kisielin kierownikiem jest pan Krzysztof szef ochrony Zwykłym pracownikiem ochrony jest pani Danuta Pani Danuta ustala grafiki pracy za potwierdzeniem przez p Krzysztofa Od ponad roku dla siebie daje po380 godzin pracy Natomiast dla pozostałych pracowników Po168 godzin czyli minimalna normę Pracuje na portierni nr 2 z obsadą 3 osobową zamiast 4 osobową Wolne godziny pracy zapisuje sobie W ten sposób zarabia po 8 tyś zł miesięcznie Pozostali pracownicy zarabiają najniższą krajową czyli 3,2 tys zł Mało jej jeszcze to zabiera godziny z bramy nr 1 Wszystko to widzi i wie kierownik p Krzysztof Tak się traktuje ludzi w Solidzie Kto ma plecy ten zarabia a kto nie to nie

Anka Nowy wpis

Pracowałam na Kisielinie Danka mnie zwolniła Od początku roku odeszło przez i za pomocą Danki 20 osób Danka zatrudnia pracowników i zwalnia Krzysztof przyklepuje Jak cosz powiesz na temat jej pracy zaraz jesteś zwolniony albo nieda Ci godzin Istny kabaret Sama jest chora a innym nieda zarobić i pracować bez stresu To jest (usunięte przez administratora) ale oni nic z tego sobie nie robią Nie polecam tam pracować

Jarek Nowy wpis
@Anka

Danka ciężko pracuje Ma 400 godz m-cnie to niech ma Co komu do tego Ja miałem po 168 godz mi to wystarczyło Zachorowałem i musiałem odejść Polecam tą firmę

gosc Nowy wpis

odwiedziłem ostatnio siedzibę solid z załatwieniem sprawy pracy- wyszla Pani ( w okularach czarne wlosy) zaczeka się wydzierać ze ona nie ma czasu . Tak bezczelnej kobiety dawno nie widziałem kto zatrudnia te osoby - nie omieszkam napisać skargę na zachowanie , nie odpuszczę

Konrad Nowy wpis

Widać, że ktoś bardzo się nudzi i ubolewa nad czyimś czasem. Pracowałem długo na tym obiekcie i osoby, które wpisują tutaj opinie nigdy nie były zatrudnione. Co do Danki. Kobieta ratuje sytuację biorąc godziny za osoby które zawalają, bo reszta odmawia godzin i tłumaczy się że musi odpoczywać. Zawsze byłem zadowolony z grafików bo zawsze brała pod uwagę życzenia pracowników odnośnie dni wolnych. Z mojego doświadczenia większość pracowników na tym obiekcie chciało tylko „normę”, dlatego tym bardziej widać że kogoś coś boli w tym temacie i robi to tylko przez swoje niespełnione ambicje. Śmiechu warte

agent

@agent

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Solid Security?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Solid Security, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Jak wygląda ścieżka kariery w Solid Security? Czy trudno jest zdobyć awans?

Iks

To zależy od stanowiska. Ogólnie Solid może Cie wiele nauczyć, jeżeli chodzi natomiast o awans, to struktura jest dość gęsta. Jak będziesz dobry, to na pewno zostaniesz za to doceniony, jak będziesz przeciętny to nic się nie zmieni, a jak będziesz słaby to znasz odpowiedź. Pracowałem 3 lata. Oceniłbym firmę 7/10 Dużo zależy pod jakiego człowieka podlegasz.

Czy jest możliwość pracy w Solid Security na część etatu?

Tajemniczy

Tak.Na biedronkach,tylko trzeba się dogadać z Kierownikiem .

Pacjent onkologiczny

W dniu dzisiejszym tj,16.01,2020 o godz. 15.45 przy bramie wyjazdowej ze Szpitala Uniwersyteckiego zostałem bardzo żle potraktowany przez osobę tam pracującą /była to kobieta i nie chciała się przedstawić jakby w pracy była osobą prywatną.Robiła niestosowne uwagi w stosunku do chorego,była agresywna i wulgarna.Przestrzegam wszystkich przed tą osobą i Firmą Solid security,w której pracuje.Trzeba mieć trochę empatii i wyrozumiałości pracując z ludżmi, a tą Panią to dyskredytuje.

Air
@Pacjent onkologiczny

Dlaczego ta opinia nie została anulowana przez administrację gowork? Przecież nie dotyczy pracodawcy i jakiejkolwiek kwestii związanej z zatrudnieniem w firmie Solid Security? Ta opinia mogłaby znaleźć się na mapach google, a nie na portalu w którym ocenia się pracodawcę pod warunków pracy i zatrudnienia.

Były Pracownik

Jeżeli ktoś pisze że poleca pracę w tej firmie to jest współwłaścicielem jakiejś (usunięte przez administratora) spółki. Dzięki temu, że posiadają takich kierowników jak (usunięte przez administratora) , nie płacą za urlopy lub część tych pieniędzy biorą właśnie tacy kierownicy sobie w kieszeń, pracujesz w dwóch firmach po to aby nie płacić 50 i 100% za nadgodziny, okradają z socjalu i pieniędzy za urlopy, chorobowe i urlopy w weekendy nie są wcale płatne. Jeżeli chcesz od nich odejść legalnie składając wypowiedzenie to robią utrudnienia twierdząc że jesteś (usunięte przez administratora) Sam osobiście nasłałem na nich Okręgową inspekcję pracy, a tego typu spraw mają w całej Polsce mnóstwo. Mają prowadzone również sprawy za współpracę z (usunięte przez administratora)w ochranianych firmach. Ludzie którzy wystawiają im dobrą opinie to wspólnicy jednej ze spółek Firmy Solid. Chcesz pracować społecznie to zatrudnij się w Solid Security

@Były Pracownik

I tutaj się zgodzę umowę ma sie nawet na trzy firmy

@Były Pracownik

Nie jest prawdą wszystko to co piszesz.Ludzie są różni i obiekty też są różne i inne pod prawie każdym względem.Nawet wypłaty są w innych terminach.Takze nie nalezy wszystkich mierzyć jedną i tą samą miarą.

Irena
@Tajemniczy

O, a możesz napisać, jak trafić do takiego lepszego obiektu i jakie maks mogą być stawki na ochronie? To jest coś co się omawia, jak człowiek ma rozmowę o pracę?

@Irena

Ja wróciłem tam gdzie mi najlepiej,czyli na biedronki, bo to jest po prostu to a nie jakieś tam biuro rachunkowo-raportowe i 12 monitorów.

@Tajemniczy

czyli czekaj tak po prostu swobodnie mówisz gdzie chcesz iść i tam Cię dają? Bo napisałeś to tak jakby faktycznie tak było. Idą na rękę?

@Justyna

Dokładnie tak.

@Tajemniczy

a to ok, nawet spoko w takim razie. miesiące temu pisali o zleceniu, dalej tylko ono jest czy od nowego roku można się spodziewać tutaj jakiś zmian. jak tak to jakich? zapowiadali coś?

Tajemniczy

Praca w Solidzie ok.umowa zlecenie,jako druga robota nie ma się za bardzo do czego przyczepić.wszystko prawie zawsze od początku jasne.Druga sprawa zależy od obiektu i ludzi bardziej bądź mniej kompetentnych.Najgorsze w tym jest to jak ktoś nie wiadomo za kogo się uważa i z niewinnego czlowieka chce zrobic.złodzieja,co miało miejsce w makro gdzie przyjechał sobie Pan Koordynator ochrony makro i ze swoją spowinowacona bądź kochanka zskończona szkoła podstawowa wielką kierowniczka ochrony makro która jest pracownikiem Solidu bez żadnych dowodów zatrzymali niewinnego chorego chlopaka i chcieli wymusić na nim przyznanie się do kradziezy Zostala wezwana Policja i dalej byli przy swoje wersji.Ja ich nie poparłem i od tego czasu zaczęły się schody i szukania na mnie haka żeby przy jakiej kolwiek okazji wywalić z tej roboty co w końcu im się udalo.Probojac wmówić mi że nie przyszedł do pracy na swoją zmianę bo poprzedni pracownik zrezygnował po jednym bądź dwóch dniach.A na domiar tego Pan Koordynator twierdził że spie na każdej nocce po 6-7 godzin.gdzie halę się zamyka po 21 a otwiera po 4 i do tego jest co godzinna kontrola obecności która należy wbić swoim kodem plus Przeglad pracy kasjera i wpisanie strat dziennych wraz z raportem dziennym i wysłaniem mu tego.On naprawdę jest taki glupi albo udaje takiego!!!! Mysli że ktoś za te pieniądze będzie się tak spinać w tej robocie?Jak ta jego świnka o kroliczych zębach.ktora co chwilę (usunięte przez administratora) Że wszystkich z roboty wypi......Niestety ale każdemu z serca odradzam podjecia się tej pracy.Szkoda ze sam dopiero to zrozumiałem pod koniec czerwca.

Dawid
@Tajemniczy

jest to prawda bo słyszałem od innych ludzi o tej sytuacji z pracownikiem Amluxa ze został oskarżony o kradzież a co się okazało szef ochrony i koordynator nie mieli żadnych dowodów i jeszcze wezawli Policje która stwierdziła że zostali bezpodstawnie wszwani na interwencję do Obiektu MAKRO, poszkodowany pracownik Amluxa powinien teraz zaskarżyć MAKRO o znieslawnienie i wystąpić o zadość uczynienie

@Dawid

Dokladnie tak powinien zrobić ale nie wiem czy on sobie z tego zdaje sprawę? Pracowałem prawie dwa lata na biedronkach i w każdym miesiącu miałem ujęcia , zdarzały się drobne pomyłki itp ale nigdy nie odpierd...... Takiej akcji jak ta dwójka.Najlepsze to jest to że oni później to komentowali w niewybrednych słowach i tak jakby nic się nie stało.A świnka o kroliczych zebach później zaczela mącić i szukać na każdego jakiegoś bata żeby tylko wypie..... Z roboty jak to o mnie za plecami mówiła.

Dawid D
@Dawid

Wypowiadaj się w swoim imieniu a nie moim. Wiadomo że o mnie chodzi. Nie pozdrawiam

Walky
@Tajemniczy

Makro i jego koordynator to jakaś pomyłka, płacą śmieszne pieniadze a typ się spina ze nie widać cie na kamerkach i że masz cały czas lampic się w(usunięte przez administratora) monitory XD. Ja nie wiem czego oni szukają za tą najniższa krajową. (usunięte przez administratora) Traktowałem tą robotę jako dodatkową w soboty a i tak czułem się jak jakas małpa w klatce obserwowana przez tego koordynatorka. Dobrze że już tam nie pracuje xd

@Walky

Teraz się będę zastanawiała jakie są te monitory, że aż treść ukryło.xdd To ile za taką sobotę zgarniałeś za ile godzin?

@Walky

W końcu Andrzej makrowski xd

Czy nowo zatrudnione osoby w Solid Security otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Były Pracownik

nie

Mariusz
@Były Pracownik

Aha, to na zleceniu się leci pierwsze 3 miesiące? Czy ile? Nie mów że śmieciówka jest na stałe :(

Johny

Jakie umowy tylko zlecenie i żeby zarobic trzeba godzin narobić

@Johny

Nikt nigdy w firmie na uop nie był?

Ivan

O czym ty marzysz, jaką umowę o prace tylko umowy zlecenie i to z kilku firm

@Justyna

Są osoby na umowe o pracę niejaka (usunięte przez administratora) Piątak ma umowę o pracę

LEON

Dramat. Przyjmują na stanowiska kierownicze ludzi bez doświadczenia i odrobiny oglądy. Pseudoinspektor z mlekiem pod nosem o inicjałach A.P. wyciągnięty chyba z kapelusza któregoś Dyrektora, bez odrobiny dobrego wychowania, wiedzy i szacunku do starszych ma wywalone na wszystko. Do wszystkich wali ponimieniu...Wszystko pozostawia pracownikom... Od grafików, przez rozliczanie godzin, plany urlopów, po rozwiązywanie konfliktów. Nic nie potrafi na niczym się nie zna. Do tego, co innego obiecuje, a co innego jest w żeczuwistości... umowa, srawki i tp Dramat... po co wy zatrudniacie takich (usunięte przez administratora) Po co w ogóle kierownik, czy tam inspektor, jak nic nie może i zasłania się centrala i poznaniem. Komedia nie firma. A gówniarz niech wraca do szkoły uczyć się wychowania i kultury.

@LEON

Nie tylko Albercik bo i Krzysiu jest taki sam nawet telefonów nie odbiera bo on niby do 15 pracuje tylko wybrani ( (usunięte przez administratora) i podpierdalacze)mają do niego nr telefonu prywatny

@Johny

No tak... No ale skoro ma takie godziny pracy to chyba obowiązku bycia dostępnym w pewnym czasie to nie ma? Co do tego zwracania się po imieniu to taka kultura pracy tutaj nie obowiązuje po prostu? Ewentualnie jak komuś to przeszkadza to raczej wystarczy jasno powiedzieć?

Jaki jest wkład kierownictwa Solid Security w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Żaden

@Johny

Czyli sami taką dobrą atmosferę budują, że nie trzeba wsparcia od firmy? ;p

Johny

Żaden tam są lepsi i gorsi pracownicy a niektórzy mają takie aspirację jak by byli szefami tej firmy. A niby kierownicy to na lepsze obiekty wsadzają swoich (usunięte przez administratora) bo tam są układy przyjacielsko rodzinne

@Johny

No z drugiej strony gdzie tu jakaś praca zespołowa, żeby jakoś specjalnie o atmosferę dbać? Może godne warunki pracy są wystarczające?

nigdy

byłem na rozmowie o pracę jako przedsyawiciel . Rozmowa rekrutacyjna to jakaś kpina ....facet nie wiedział co mowi , tylko co drugie slowo to k......ja podziękuję za takie towarzystwo

Jan

Czy przedstawiciel handlowy może liczyć na auto służbowe?

Jolanta
@Jan

dobre pytanko, też mnie interesuje taka praca. dowiedziałeś się czegoś może poza forum? dostałeś tę pracę? daj znać :)

Były

Dzień dobry, Byłem pracownikiem w grupie interwencyjnej. O pracy i kierowniku napisano tutaj już wiele, dlatego nie będę się rozpisywał Chciałem jednak poruszyć inny temat Siedziba konwoji w Zielonej Górze jest przy ulicy Dekoracyjnej. Niestety jeśli z zewnątrz budynek wygląda jak biura klasy najwyższej to już w środku a w szczególności szatnie dla pracowników GI i to już porażka. Na sufitach cały czas rdzawe plamy po przeciekach w jednej z szatni spadł sufit podwieszany i przy większych dreszczach leje się woda. W tej samej szatni przez pół roku nie było wcale światła. W magazynie broni jak popada leje się woda. W jedynym pomieszczeniu gdzie pracownik może umyć kubek czy talerz jest zimą tak zimno że woda prawie zamarza. Dodatkowo podłoga zgniła i latają jakiejś insekty. Muszą wisieć łapki na muszki Nie wiem kto za to ponosi odpowiedzialności, ale też zastanawiamy się dlaczego jeszcze nie zainteresował się tym sanepid lub inspekcja pracy

Weteran

Pracowałem jako przedstawiciel, ale niestety z powodów rodzinnych musiałem wyjechać za granicę. Bardzo polecam pracę w Z-G. Wszystko w porządku tak jak kierownik obiecuje. Atmosfera w pracy świetna, jak się pracuje to wypłata też niczego sobie. Żałuje że musiałem się zwolnić i z tego co wiem to cały czas szukają do pracy. Super miejsce na zdobycie doświadczenia.

byly
@Weteran

nie przesadzaj , aż tak kolorowo nie jest. Podstawa -najniższa plus 3 zlecenia. Jesteś chory - dostajesz najniższa. Pozatym gdyby było tak kolorowo to nie było by takiej rotacji. .Ot praca .....mogło by być lepiej ale tragedii az tak bardzo nie ma

rekrut
@Weteran

cóż..chyba sam kierownik pisze o sobie. Powiem tak miałem okazję pracować przez parę miesięcy i niestety nie mam dobrej opini o oddziale. kierownik obiecuje jedno a później jakby go nie było. jesteś pozostawiony sam sobie.

byly
@rekrut

Potwierdzam- Gorszego kierownika nie widziałem , pomocy zero tylko siedzi I gra na komórce. Ze mu za to płacą.....

Wszystko bardzo fajnie. Miałem okazję współpracować z tą firmą.

Solidos Agentos

Pracowałem w tej firmie sporo lat,na Biedronkach....Po tych latach mogę powiedzieć,że to stracony czas był w tej firmie.Wiele widziałem i słyszałem....Brak szacunku dla człowieka...???? Dużo można by tu opowiadać...Pozdrawiam tych co się ostali

Wiktor

Może słyszał ktoś czy firma jest zainteresowana pozyskaniem nowych pracowników?

Facet

Praca jak każda inna.Żeby zarobic trzeba pracować. Nikt za leżenie nie płaci.Wypłaty na czas. Firma spoko .

A A
@Facet

Tu to chyba sie mylisz jak przypadnie 10w sobote to dopiero masz w poniedzalek i jeszcze przed zamknieciem bankow

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Solid Security