Opinie o Solid Security w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Solid Security o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Zielona Góra

Pacjent onkologiczny

Przepraszam Firmę Solid Security w zielonej górze za wczorajszy wpis 16,01,2020 godz.16,45 nastąpiła katastrofalna pomyłka.Ten wpis nie dotyczy solid security.

L.Z

Praca byle jaka na O.F warunków zero, socjalu zero kadra kierownicza nie kompetentna brak kultury,doświadczenia ,kłamią na każdym kroku po prostu tragedia .Czas na zmiany kiedyś zarządzał kierownik pan Jacek było ok. teraz kabaret ludzie z doświadczeniem i z papierami uciekają z firmy. Przełożeni tego nie widza lub nie chcą widzieć ,albo podwładni ich kłamią.

@L.Z

Dziękuję za Twoją opinię. Piszesz o zmianach potrzebnych w firmie Solid Security, może masz własne sugestie co powinna poprawić firma? Podniesienie wynagrodzeń byłoby wystarczające, czy pracownicy firmy Solid Security oczekują innych zmian?

mietek
@Agata

Pracownicy oczekują dobrego traktowania i być dobrze kierowani przez przełożonych czego im brakuje ,płaca tez ma znaczenie ale atmosfera powinna być na pierwszym miejscu

ada
@Agata

Co się stało z tym Solidem kiedyś pracowałam w tej firmie chłopaki z GI byli super z OFI to samo, inspektorzy ok. atmosfera była znakomita wszyscy się dogadywali i było fajowo.

MF
@Agata

Pani (Agato) przede wszystkim zrobić porządek z układami i niech kierownicy powazają ludzi otwartych i szczerych PS (obiekt chlastawa) a nie robienie np planów pracy wedle oczekiwań tym kturych się poważa między innymi za donosy na resztę załogi druga sprawa dozwolone łapułkarstwo kturego sam byłem świadkiem oczywiście przełożony stwierdził że jest ok (fajne standardy Solid)

Agata

@Facet, możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i umowy w Solid Security. Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Jak wygląda kwestia wynagrodzeń, nadgodzin oraz premii? Widzę, że opinie o Solid Security są raczej mieszane. Zachęcam również inne osoby zatrudnione w tym miejscu o podzielenie się swoim doświadczeniem związanym z pracą u tego pracodawcy.

aaa
@Agata

idz i zobacz -popracuj miesiąc a się przekonasz -a nie pytasz głupio!!!

Mf
@Agata

Pracuje od ponad pół roku i nie polecam zarobki ok 1800, zero premii,(usunięte przez administratora) średnio 160 godz miesięcznie, praca na parkingu przy kontroli ciężarówek, nieraz w deszczu, śniegu, mrozie, wymagania co raz większe a kasa w miejscu, (usunięte przez administratora) PS praca na parkingu IKEA Chlastawa. Liczę dni i się zawijam (usunięte przez administratora)

B.W

Pracowałam w firmie solid Zielona Góra podległa pod Poznań na GI przez 3 miesiące to porażka kierownik obiecał i na tym się skończyło miał być etat (umowa o pracę)godne wynagrodzenie pic na wodę nie polecam.Kierownik p.Marcin P. wielki cwaniaczek ,cham,prostak.

kate
@B.W

pracowałas a mnie ochroniarze w rzeszowie prawie zabili.szarpanie wkładanie rąk w majtki ibiustonosz.mam obdukcje i już się nie boje.Obecnie Rzecznik Praw Obywatelskich zajmuje sie tym. Nie odpuszcze podpisałam akcje Meeto.Mam kobiety za mną.jeden reżyser położył się spać jako milioner szczesliwy a obudził sie jako bankrut.zapominamniałam że byłam cała w siniakach i chodziłam w kołnierzu ortopedycznym.JUż nigdy wiecej nie będe ofiarą.Mój kolega dziennikarz śledczy oprocz moich dowodów ma inne i dalelej bedzie drązył.Pan nie wiem własciciel powiedział mi ze chyba chce rozgłosu.To pan bedzie miał rozgłos.Firma solid to rynsztok

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Solid Security, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
Konrad

Jakim pracodawcą jest firma i czy warto starać się o pracę w firmie?

My na świecku nienarzekamy przespać śie mozna na nockach czesto żona zemnom jest ,kontroli niema piwko wypić można jest także jak w domu płaca moży być gorzej z umowom

Daniel

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Bialy
@Daniel

Umowa zlecenie po 2 mieśiocach pracy niemożna było sie doprośić

Nie polecam tej firmy.s-f brud i ubóstwo. Na budowie galerii dali przyczepę dla stróżów .prądu nie było 1.5 miesiąca.ogrzewanie farelka..z butli gazowej.I często nowej butli nie przywieźli.zimno itd.poza tym na dzień dobry zatrudni nas tylko dwóch.na nadgodziny dali zlecenie oprócz umowy o prace.za 230h zrobiłam 2tys.dużo?nigdy tak nie pracowałam ze po 3 nocki pod rząd.i wiecznie sobota dniowa i nd dniową.grafik to nienormalny.u nich robił.ten ich kierownik Maciej.A po miesiącu wyszło ze wszyscy zarazilismy się swierzbem.!w 21 wieku.szok.kierownik nawet nie chciał czy nie umiał wpłynąć na pracownika aby się leczył! ÷Q

Stefan

Niektórzy potrafi jedynie narzekać? Zmieńcie pracę!

George222

Nie polecam pracy w Solidzie w Zielonej Górze osobom młodym, którzy myślą sobie, że to praca tymczasowa, w której przemęczą się miesiąc i coś zarobią. Nie zarobisz nic! Umowa jest jedną wielką ściemą tak sformułowaną, że nie masz ubezpieczenia, żadnych praw, natomiast odpowiedzialność za wszelkie nieprawidłowości ponosisz pełną. Oprócz tego deklarowane słownie zarobki stanowią kwotę poniżej najniższej krajowej. Prawnie zarejestrowane w umowie profity wyrażają zaś stawkę poniżej najniższej krajowej w krajach afrykańskich. Jeśli zwolnisz się wcześniej, w jakiś sposób się postawisz, nie dostaniesz od nich nic!!! Pokora i bezmyślność, ewentualnie służalczość to cechy idealnego pracownika dla firmy Solid Security. Podsumowując, jeśli zatrudnisz się w firmie Solid młody człowieku, absolwencie szkoły średniej lub wyższych studiów,zasugerujesz wybitnym jednostkom z Energetyków 7 w Zielonej Górze, że jesteś desperatem i w związku z tym raczej zwierzęciem niż człowiekiem. Nie chodzi tutaj jednak o warunki pracy, którą wykonujesz, tylko o stosunek do Ciebie "kierownictwa". Nie daj się nabrać na ich ugruntowaną pozycję na rynku, bo to zwykli krętacze!!! Klientom Solida chciałbym z kolei przekazać informację, że w wielu miejscach ochraniają was zwykli, tchórzliwi laicy na właśnie takich zasadach jak opisane powyżej. Trudno więc od nich wymagać, że cokolwiek realnie będą ochraniać. Generalnie płacisz pieniądze Solidowi często za naklejoną przez nich na szybie Twojego obiektu nalepkę.

mietek
@George222

dokładnie,ludzi zatrudniają za mało,więc siła rzeczy jak ktoś pracuję po 60 godz tygodniowo a zdarza sie i wiecej,to jak ma być czujny,itd?

wygrali bu dowy,nie ważne gdzie,ważne jest to,ż kombinują na pracownikach,zatrudnili dwie osoby tylko,trzeciej nie zatrudnią,bo ...kasa,a głupi naród da się kiwać dalej,oszukańcza firma

Agata

@On pamiętliwy, nie używaj proszę imion wskazujących na konkretne osoby trzecie - to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Jak wygląda praca w Solid Security w Zielonej Górze? Widzę na wątku wypowiada się kilku pracowników Solid Security - możecie powiedzieć czy polecacie pracę dla tej firmy? Firma aktualnie nie poszukuje pracowników do pracy w Zielonej Górze, ale jeśli kogoś interesują inne lokalizacje to odsyłam po szczegóły na stronę internetową: www.solidsecurity.pl/pl/kariera/ofertypracy/

On pamietliwy

Ah ten lukaszek w . Ah panie lukasz wes sie pan do pracy nalezycie. Zauwazylem ze auto sie zmienilo na sluzbowe ... juz sie prywatnym nie jezdzi wiec firma nie placi za kilometry?? Niech zgadne nagle pan mniej kilometrow robi ??:) nie pomaga pan innym ??:) hahha pozdrawiam. A tak sie jezdzilo sporo bo firma dawala druga wyplate za km

Denek

Cala prawda . Co kolega powyzej napisal ...

Ona bez ogona
@Denek

Hehe a po co sam sobie odpisujesz? Te same znaki interpunkcyjne w tych samych miejscach. Choroba psychiczna?

Czy jest powód, że od dawna nikt nie pisał na forum?

NAPOLEON

WITAM. PRACODAWCA POWINIEN SIE ZAINTERESOWAC JAK PTACOWNICY WYKOZYSTUJA SAMOCHODY DO CELOW PRYWATNYCH. MIEDZY INNMI DRZONOWA CODZIENNIE PRZEWOZI OSOBY DO PRACY I Z PRACY.POZ.

robson
@NAPOLEON

wszendzie . w implu i innych fimach tez.

dmka

Ja to bym się na tego programistę java załapał, ale nie wydaje mi się, żeby ostatnio była prowadzona jakaś rekrutacja. Moze ktoś wie coś o nowych ofertach pracy? Ponoć stawki nie są takie złe, bo oprócz podstaw można liczyć na jakieś doliczane premie.

anonim250

Firma Solid Security to wyzysk,niewolnictwo,mobbing oraz chamskie kierownictwo i reszta nie przyjmują pracowników z byle powodów i zwalniają zbyle powodów co do szkoleń wątpliwa sprawa co do pieniędzy też kiepsko oby ta firma szybko zbankrutowała i dostała nauczke.

Reixen

Pracowałem kiedyś w solidzie i ostatnio parę miesięcy temu również. Firma może i sprawnie zarządzana, stawka 8zł/h też nie jest zła jako ochroniarz w sklepie, ale... No właśnie kolorowo nigdy nie było z wypłatami bo łysy spasiony knur (koordynator Mieciu), który udaje że jest Twoim kolegą tak naprawdę okrają z wypłaty jak chce. Ostatnia wypłatę po chamsku przelewa do Poznania, aby tylko zrobić byłemu pracownikowi na złość. Do Poznania trzeba osobiście jechać po kasę bo innej formy otrzymania nie ma. Kasa do 20 powinna byc a została 20 dni później przelana do Poznania. Odradzam prace u grubego Miecia.

Ok

Nowy, fajnie że piszesz - czekam na opinię, bo sam się waham.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Solid Security