Opinie o Solid Security - Solid Security w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Solid Security - Solid Security. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid Security - Solid Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security - Solid Security w Lublin

Bobek

Firma tragedia.Niby kasa na czas ale zero szkoleń.Jeden dzień powiedzenie trzy po trzy co ma się robić i ogień.Kiedy chcę o coś zapytać menadżera czy tam inspektora to mają cię daleko w poważaniu.Osoba bez doświadczenia nie jest szkolona a podpisuje papiery że była.No i te umowy z których ZUS odprowadzają co 2 mce.I w dodatku umowy na oczy nie widzisz.Na Stokrotki kolejnego inspektora dali.Nie zbyt dobrze to świadczy o firmie.Kto głupi albo zdesperowany to niech do nich idzie.

M
@Bobek

Prawda umowy to tragedia W innych firmach dostajesz umowę w ten sam dzień co podpisujesz a tu trzeba czekać miesiąc, dwa bo guzdrzą się w tej firmie i w marcu umowy spływają im ze stycznia a paniusie w biurze siedzą i plotkują. CYRK NA KÓŁKACH

M Nowy wpis
@Bobek

Akos

Cześć, Kierownik działu handlowego ? Ktoś mógłby powiedzieć coś więcej ? Jak kierownictwo, warunki pracy. Czy jest szansa na rozwój ?

Kali
@Akos

To (usunięte przez administratora) firma jest nie polecam niczego od nich brać a tym bardziej pracować

Inkogutto Nowy wpis
@Kali

Witam kilka dni temu chciałem się przyjac jako konwojet ale dostalem odmowę po rekrutacji ,ie jestem karany ani nie mam żadnych długów wiec co jest przyczyną, nie podali dlaczego

Krzysztof Nowy wpis

Firma jest mi winna 467zł, mimo posiadanych na to dowodów, i zgłoszonej sprawy do PIP a także wysłane wezwanie do zapłaty. Nie dość, że człowiek ma pewne problemy emocjonalne i trudności z znalezieniem pracy, to jeszcze przez takie sytuacje wszystko się pogłębia, nie wiem za kogo się uważa się ta firma, ale jest bezduszna.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Solid Security - Solid Security?

Kali Nowy wpis

Nie to jest korporacja ze starlżytnym podejściem. Mało tego nie wypłaca pracowniką takich rzeczy jak delegacja... podkrada im bez prawnie conajmnie 10 groszy z wypłaty. Nie ma co liczyć na premie za efektywność. Panuje tam przeświadczenie że pracownik ma lekką i nudną robotę dlatego nic mu się nie należy

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Solid Security - Solid Security? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Najgorsza firma z jaką miałam okazję pracować .. brak szans na awans, brak umowy o pracę , z miesiąca na miesiąc nigdy nie wiesz jaka wypłatę będziesz miał .. godziny rozpisują między siebie , w biurze mają bałagan ,zero organizacji , wykorzystywanie pracownika do maksimum , milion nadgodzin ,zero życia po za pracą

????

Witam firma... wyplata na czas ale umowa o pracę tylko dla inwalidów normalny człowiek nie ma szans na umowę o pracę tylko zlecenie, zwolnią cie jak będziesz na l4 miesiąc, inspektor mało może i wykonuje polecenia przełożonych a ci z kolei patrząc tylko na zysk nie interesuje ich to że pracujesz od kilku lat. Obecnie szukają pracowników z grupami inwalidów na obiekt w zaglobie.... ja prywatnie odradzam tam pracy, kontrahent czyli zarząd zakładu jest ok ale atmosfera jest ... inna niz w ogłoszeniu pozdrawiam

Czy firma Solid Security - Solid Security kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Prosiłem Pawła Mrozka trzy razy o spotkanie i mnie olewał. Przyjechał nagle i kazał mi pisać wypowiedzenie choć nie było ku temu powodu. Pan Paweł Mrozek zaczą odwracać kota przy tym śmiać się z całej sytuacji bez nawet zwykłego porozmawiania. Dziwił się na moje nerwy.

Też Anonim:)
@Anonim

Panie Mateuszu dlaczego podpisuje się Pan jako "Anonim" (bo chyba nie dlatego, że wstydzi się Pan swojego imienia, jeżeli ma Pan "odwagę" podawać dane osobowe inspektora to tym bardziej proszę podać również swoje imię i nazwisko). Naprawdę "nie było ku temu powodu"? PS. Ja bym tam na Pana miejscu złożył pisemną skargę i wtedy okaże się, czy nie było powodu (no chyba, że Pan nie pamięta co się wtedy stało...).

Paw

Ile można zarobić w solid jako pracownik monitoringu w sklepie?

Loko

Firma (usunięte przez administratora) . Koniec miesiąca a ja nie dostałem umowy .inspektor niejaki SokulAndrzej nie kompetentny wszystko ma gdzieś żadnej pomocy z jego strony ,wogule się nie interesuje pracownikiem Firma (usunięte przez administratora) na wypłatach.

Pof
@Loko

Loko zgłoś problem z inspektor sokółandrzej do centrali w Warszawie postępu 17

Wezio
@Loko

Zgadzam się w stu procentach.Co ma pan Sokół opanowane to środek nocy a on samochód zostawia gdzieś z boku i skrada się żeby emeryta czy rencistę złapać na drzemce.Zero ludzkiego podejścia do ludzi ze stopniem.Żołnierz kopytka

Kopytek:)
@Wezio

Panie Stanisławie no niestety ale do pracy przecież nie przychodzi się żeby spać (zresztą nie kojarzę aby na Pana obiekcie jednym z obowiązków było spanie). PS. I jeszcze jedno. Naprawdę uważa Pan, że POF ze stopniem można więcej niż pozostałym?

Jak w Solid Security - Solid Security wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Stary wyga

Realnie zero możliwości szans na awans, samorozwój na poziomie piaskownicy, ew. Jak robią nabory na inspektorów możesz się zgłosić, ale to jest (usunięte przez administratora) roboty za żałosną wypłatę...

Szczery

Totalny brak szans na awans, jak chcesz zostać inspektorem zgłaszasz się, jak już nim zostaniesz czeka Cię ostry zapieprz za gówniana wypłatę. Generalnie jesteś maszynką w łapach przełożonego. Solid ------>żenada

Po rozmowie

Kierownik działu handlowego. Najniższa na umowie o pracę - reszta podobno na zleceniu... Nie dostajesz samochodu służbowego tylko ewentualnie jeździsz swoim i zwrot kosztów za paliwo. Info dla osób do których będą dzwonić z propozycją. Aha i na 2 etap Dyrektor zaprasza do Warszawy na Wasz koszt :)

Karku
@Po rozmowie

Jeszcze zwrot za paliwo nie wiadomo po jakiej stawce bo nikt nigdy nie pytał o pojemność,rodzaj paliwa,auto czy nr rej. To na jakiej podstawie zwracają to zachodzę w głowę?.Czy to zgodne z prawem to nie wiem.Ale podejrzewam,że chyba tak jak cały Solid

Tofik
@Po rozmowie

A czego się spodziewałeś?Ta firma to kompromitacja.Trzeba pamiętać,że jak coś się wydarzy to dyrektor,kierownik leci pierwszy na bruk. Widać że frajerów szukają.

Były SS
@Po rozmowie

Zwrot kosztów za paliwo odbyła się w formie zlecenia np. Umówiony jesteś na 500 zł dostajesz co miesiąc ugadana sumę chyba że wyjeździsz więcej to rozpiszesz tzw trasówke to Ci dopłaca po najniżej możliwej sumie. Nie ma na to umowy o wykorzystaniu swojego auta więc jeśli coś się w aucie popsuje/stłuczka to będzie tylko twój problem. W Solidzie od lat jest problem z autami jako narzędzie pracy dla handlowców itp. Jak się wykarzesz to można pisać wniosek o auto.

Karlik
@Były SS

Może handlowcy.Inspektorzy to inna bajka.Co najlepsze że ze zwrotu za przejechane km dodatkowo firma potrąci podatek.Radzę poczytać przepisy kodeksu pracy.Tam jest opisane na jakich zasadach użytkuje się auto prywatne do celów służbowych.Nie dajcie się w konia robić jak dzieci

Cacanek
@Po rozmowie

Ten wyjazd do Wawy to bzdura niczego takiego nie ma.

Solid
@Po rozmowie

Nikt nie zaprasza na 2 etap do Wwy, a tym bardziej na koszt pracownika. Wszystko odbywa się na miejscu w biurze.

Piotrek

Czy ktoś może mi powiedzieć, jak wygląda praca przedstawiciela handlowego ds. firm w Lublinie?

browarniany

Nie polecam obiektu browaru w Lublinie , pracowałam tam kilka dni , głowny cieć jest nie do zniesienia ciągle ma jakieś problemy, gdyby go przenieśli atmosfera w pracy była była by na poziomie. Zarobki najniższa ,umowy zlecenia

jarekx181

przez kilka tygodni jestem gnębiony przez swojego przełożonego sam zmienia nam grafiki nie mamy prawa się zamieniać Odmawiano mi zgody na urlop w okresie letnim Przełożony, cechujący się niską kulturą osobistą, zwracał się do pracownika w opryskliwy sposób często wydawał polecenia krzykiem, grożąc podwładnemu zwolnieniem z pracy w razie odmowy jego spełnienia

jarekx181

Firma jest ok ale intspektor stosuję (usunięte przez administratora)na pracownikach zakazuje zmian miedzy pracownikami straszy wtedy zwolnieniem jeszcze w dodatku sam ustala grafik bez konsultacji z pracownikiem czy mu tak pasuje czy nie i żaden pracownik nie może go zmienić

Ex

Nie polecam pracy w tej firmie, a szczególnie w galerii Vivo. To, co tam się dzieje, jest porażką ludzkości. Poziom traktowania pracowników jest skandaliczny, a wyciąganie konsekwencji od pracowników jeszcze gorsze. Panuje tam chora atmosfera, dochodzi do nadużyć, a zakres obowiązków nie pozwala na rozwój osobisty. Jeśli jesteś obojętny/na na wszystko i nie masz celu w życiu, a złym traktowaniem doprawiasz swoje śniadanie zapijając gorzką kawą - to miejsce dla Ciebie.

@Ex

Bardzo niepokojące słowa napisałeś o tym pracodawcy. Jak to możliwe, że pracownicy są tam źle traktowani? Ta część Twojej wypowiedzi zainteresowała mnie najbardziej, dlatego też liczę, że mi to racjonalnie wytłumaczysz. Jak to możliwe, że tak to wygląda? Będziesz uprzejmy i to wyjaśnisz? Chcę poznać dokładne przykłady sytuacji, których tam byłeś świadkiem. Dziękuję.

@Ex

Zależy na kogo trafisz. Jest tam jedno zasiedziałe chamidło, które nawet nie powinno zostać oderwane od pługa (oczywiście bez nazwisk), ale nie chciano awansować tej osoby właśnie przez jej problematyczne usposobienie. Nie każdy też trzyma nerwy na wodzy ale jakiejś tragedii tam nie ma i dogadać się jakoś można.

Towarzysz KraLUB
@Adam

Jak jest dobrze, to jest dobrze. Ale jak coś się dzieje, to nikt z szaraczkiem o tym nie pogada. Kasa niby się zgadza. Ale co to za kasa, jak na śmieciówce, bo firma innej formy zatrudnienia nie lubi. Lubi za to pefronowców, czy emerytów. Ewentualnie ma liczne grono gamoni z umowami, ale nikt ich nigdzie nie chce. Dla dyrektorów i kierowników obiektów ochrona to pierwszy do bicia. Byłem na obiekcie, gdzie dyrektor wymyślił 2x po kwadransie przerwy na 15 godzin pracy, bo przecież od stania na linii, czy sprawdzania towarów na magazynie nikt się nie męczy. Oczywiście sami dogadania byliśmy na nieco dłuższe przerwy. Ale nikt z Solid nawet nie wpadł na to że coś trzeba zmienić. Bo nie wolno wkurzać kontrahenta. Ogólnie, jakby dawali umowy o pracę, a inspektorzy zajmowali się lepiej swoją robotą i mieli lepsze podejście do pracownika, to było by Ok. A wszystkich inspektorów, którzy umieli się z pracownikiem dogadać i mieć jakieś podejście wywalono. Lepsi są mruki, ale będący gumowymi uszami dyrektora.

F.
@Towarzysz KraLUB

Ciesz się, że w ogóle przerwy były, na stocku przerwy ochronie przysługują tylko na zmianach nocnych i to pod warunkiem, że nic się nie dzieje :D

Czy firma Solid Security - Solid Security w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Johny

Jakie szkolenia.... Praca w 99% to zleceniowka, szkolenie jest "jednodniowe", reszty uczy się człowiek na żywioł. Szkolenia okresowe typu ochrona danych, bezpieczeństwo coś tam-czysta fikcja. Pracuję od kilku mcy i żadnego szkolenia nie odbyłem, za to z 20formularzy szkoleń do podpisania.

Bobek

Kiedyś były szkolenia na KPOF.Finansowali podobno całość tylko lojalkę na 2 lata trzeba było podpisać.Teraz nie wiem.Trzeba się tych mądrych pytać.

@Johny

Szkolenie to fikcja.Jak przychodzisz bez doświadczenia to też bez niego odchodzisz.Mordę tylko drzeć potrafią.Jak trzeba to telefonu nie odbierają ale jak ty nie odbierzesz nawet na wolnym to pretensje.I wiecznie na wolnym prośby o zastępstwa.Gówno nie firma

Cenent

Generalnie to lepiej kierownikowi w drogę nie wchodzić bo kary to umią dawać. Pan Stach Ural teraz to się leczy bo jeżdżenie autem za pieniądze firmy go męczy, ale to dzielny pracownik jest. Zawsze winnego znajdzie. Nie polecam

cement

Kazik takie życie. Ten Stach Kura wielki kierownik. Ludzi straszy, wydaje rozkazy, wypiera sie a potem to mowi ze my sie mamy zwalniac. Kare zapłace ale zdrowia mi zmarnował juz za duzo. Ludzi ma za nic.

POF
@cement

Cement a za co wlepił karę bo czasy, gdy przylepiano za byle co już chyba dawno minęły?

Andre
@cement

A rozmowy w trakcie rekrutacji..chamstwo.

xxxxxxxxx

19.10.2018 brak wypłaty na konto po rozwiązaniu umowy. Pieniądze powinny trafić tego dnia przed weekendem na konto. Firma okej na dorobienie na rencie lub emeryturze, niestety podejście to jakaś kpina.

Natalia
@xxxxxxxxx

@xxxxxxxxx Niewypłacalność to dosyć częsty problem, jeśli chodzi o pracodawców. Ale szkoda, że dotyczy on, według Ciebie, także firmy Solid Security. Skoro powinieneś mieć już należne pieniądze na koncie, a jednak ich nie ma, to chyba najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji byłby osobisty kontakt z Dyrektorem. Jak uważasz?

Mała Mi
@xxxxxxxxx

Ostatnia wyplata od zawsze chyba wyplacana w kasie po zdaniu obiegowki.

Xoxo
@xxxxxxxxx

Mam od października ten sam klopot . Upominalam się co miesiąc pan koordynator który mnie przyjmował nie dał mi egzemplarzu umowy zlecenia dla mnie wydał kamizelke jedynie i notatnik i długopis . cierpliwośc się wyczerpała w styczniu gdzie po moim kolejnym telefonie pan powiedział że mam przyjechać do podpisać upoważnienie dla pani która się wybiera do głównej siedziby i odbierze moja zaległa wypłatę . Minąl miesiąc dzwoniąc ponownie ów pan wręcz mnie splawil mówiąc że mam ,,se sama jechać do łodzi "po swoje pieniądze . Kpina po prostu no bo to się numer konta podaje a do łodzi mam 200 km w jedną stronę. Zadzwoniłam do głównej siedziby i się okazało po którymś z kolei telefonie że muszę zdać obiegowke i oddać rzeczy które dostałam ,a oddałam ta nieszczęsna kamizelke panu na zakładzie i do stycznia nikt nie wspomniał o jakiejs obiegowce nic nie podpisywałam co dostaje do pracy nie mam nawet umowy żeby to potwierdzić. Pani w siedzibie stwierdzila że moim psim obowiązkiem jest znać kodeks pracy (tyle że umowa zlecenie nie podlega pod kodeks pracy i nie ma nawet w kodeksie pracy artykułu o tzw obiegowce ) wstrzymanie wypłaty nastąpilo podobno przez to ale zdając rzeczy nikt mi nic nie mówił o tym że mam jechać se sama do łodzi odebrać wypłatę po prostu kpina z ludzi .co wydam na drogę w obie strony to wyjdę jak Zabłocki na mydle

Solo
@Xoxo

Też nie dostałem kopii umowy ... Pliczek o PPK i innych, ale umowy nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Solid Security - Lublin

• Jak się pracuje w Solid Security - Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security - Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security - Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Solid Security - Solid Security