Solid Security

Olsztyn

Opinie o Solid Security

obserwator

Najlepszy koordynator w Ostródzie obstawia imprezy masowe a godziny pisze na innych ludzi

spokojny
@obserwator 31.07.2017 13:40

No i w czym problem? Jeżeli jest jak piszesz to nikogo nie okrada. Ból (usunięte przez administratora)

Weronika

@Realny co masz na myśli? Są za niskie? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź, żeby każdy wiedział o co chodzi i był w stanie odpowiedzieć na twoje pytanie.

Realny

Dlaczego solid wypłaca wypłaty niezgodnie z Polskim prawem ?

Weronika

@obserwator nie rozumiem. Czy mógłbyś wytłumaczyć co masz na myśli? Polecasz czy nie pracę w Solid Security? Takich informacji potrzebują osoby zainteresowane pracą.

obserwator

Weronika

@Rewel zachęcam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy firmy Solid Security -http://www.solidsecurity.pl/pl/kariera/ofertypracy/ Znalazłeś coś dla siebie?

Rewel

Zastanawiam się jak tutaj mozna szybko dostać pracę?

On

Sielanka się skończyła . Pracownicy SOLID bez wypłat za umowę-zlecenie . Kombinują przy umowach,wiecznie dają coś do podpisania innego . Wypłaty miały wpłynąć w ubiegły piątek do chwili obecnej nie ma. DFo finansów się nie dodzwonisz .

ibes 32

ta firm strasznie w h leci gada dużo mało robi brak tam stabilności oraz inspekcji pracy. pajace leca w bambo z wylatami, nie szanują ludzi bo kur... myslaze maja władze nd nami

zbyszek

solid wroclaw juz jest solidem emerytow i umowy zlecenia

xxxx

Miałem przejść po miesiącu na Rossmann,oczywiście obiecanki-cacanki.Po miesiącu miałem nocki w Hotelu kur,brak pomieszczenia socjalnego,recepcjonistki to (usunięte przez administratora), 28 nocek w sierpniu miałem mieć w tym Hotelu oczywiście żadnego weekendu wolnego płaca śmieszna i uposażająca 4,80/h bez(usunięte przez administratora) gdy mi się kończyła umowa dostałem tylko grafik... na sierpień

Janek

solid w olsztynie poprostuporaszka jak cala ta firma nie polecam pracy w tej agencji.Kary za wszystko co chwile kontrole duzo obiecuja a nic nie robia ja sie dziwie ze inspekcja pracy nic nie robi z ta firma. Nie zatrudniajcie sie w tej agencji tu nie szanuja pracownika

On

Warunki niezłe? 5zł na godzine to warunki niezłe? Prosisz o (usunięte przez administratora) po przepracowaniu 8 miesięcy a każdy z kordynatorów gada że to w-wa decyduje... tragedia z tą firma(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Solid Security - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security