Solid Security

Olsztyn

Solid Security

Opinie o Solid Security

Zwzy

PAN kierownik G.......G nie ma nic do powiedzenia

anonymous
@Zwzy 10.09.2018 17:31

Dziwne... Każdy kierownik, czy to konwojow czy ofi potrafi ogarnąć większe stawki dla pracowników, a kierownik załóg nie...

Olsztyniak
@anonymous 13.09.2018 11:22

Pewnie ma większe profity dla siebie jak mu ludzie za minimalna stawke oraja .Ale to niedlugo sie zmieni jak nie poszanuja pracownika !

zmx

Witam jakie stawki są w Olsztynie w sma ??

xyz

Jakie stawki na Olsztynie na GI?

zxy
@xyz 03.09.2018 19:29

10 ,50 z bronią smiech na sali !!!!!

anonymous
@zxy 04.09.2018 08:56

Pan kierownik G. G. nic nie potrafi załatwić. Konwojentom Pan A. K. potrafił jakoś załatwić ???? cieć na budowie ma więcej.

olsztyniak
@anonymous 04.09.2018 17:56

Zgadzam się z tobą niema firmy która ma takie stawki dla pracownika z bronią !! inna sprawa firma nie dba o pracownika . Niedlugo się obudzą jak nie będzie już komu pracować zostaną same ciecie bez kfalfikacji. Klienci już uciekają jak widzą grupy nieuzbrojone pojedyncze w szrotowozach .

olsztyniak

w sma pracują same barany wysyłają na alarmy po 20 ,30 km po to tylko żeby powiedzieć włascicielowi dzień dobry mimo iż widza że system został rozbrojony przez właściciela wszystko z wielka łaska dziadostwo jakich mało .

Micky

Omijac sma szerokim łukiem. Atmosfera fatalna, ludzie chamscy, wulgarni, o niemal zerowej kulturze (nie wszyscy),slabo zorganizowane miejsce pod wzgledem ogolnym, miejsce nieprzyjazne dla nowych, klatka z lwami ktore za cokolwiek gotowi sa pozrec cie na kawalki. Polecam tylko desperatom i podobnym do nich agresorom. Na pewno sie tam odnajda wsrod podobnych sobie. Jedyny plus to zarobki -stawka, i ze latwo pogodzic prace z innymi zajeciami ze wzgledu na specyficzne zmiany. Dzieki ukladowi pracy na 12 lub 24 godziny latwo mozna tak nalapac godziny pracy ponad etat i miec wolny czas.

Kindybał
@Micky 13.07.2018 09:24

Zgadzam się, takiego grona (usunięte przez administratora) ludzi nie widziałem nigdzie. Brudno w kiblu, kradną papier, brak środków czystości. "Pomieszczenie socjalne" to jakiś żart, (usunięte przez administratora) stolik na sali z kilkoma komputerami. Ludzi chamscy, bez kultury, zagroda dla zatrzaśniętych w solarium barbie i brodzika intelektualnego. Zarobki może i wysokie, ale kierownik kantuje nowych pracowników jak leci, wymaga pracy za darmo, a o pieniądzach za szkolenie to trzeba zapomnieć. NIE POLECAM...

Pracuje w firmie 8 lat w GI firma nie dba o pracownika .Pracownik z licencja z pozwoleniem na broń na chwile obecna ma 10.60 zł na godzine na czysto . Jednym słowem nie ma sensu pracować z bronią skoro pracownik bez licencji bez pozwolenia ma tyle samo w tej firmie tak zwany zwykły cieć nie musi ponosić kosztów badań i wszystkich innych niedogodności takich jak pracownik z bronią a przedewszystkim nie ma odpowiedzialności . Nie polecam.

Weronika

@Micky, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? W jaki sposób można zgłosić swoją ewentualną aplikację do Solid Security? Czy odpowiedź na kandydaturę jest natychmiastowa? Jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku?

Micky

Na stacje monitorowania brak rozmowy. Przyjmuja jak leci.

Janek

solid w olsztynie poprostuporaszka jak cala ta firma nie polecam pracy w tej agencji.Kary za wszystko co chwile kontrole duzo obiecuja a nic nie robia ja sie dziwie ze inspekcja pracy nic nie robi z ta firma. Nie zatrudniajcie sie w tej agencji tu nie szanuja pracownika

@Janek 13.06.2012 13:41

Prawda.

Weronika

Forum ma na celu dzielenie się doświadczeniem pracowników firmy Solid Security. Dlatego zachęcam osoby zatrudnione do aktywności. Jakim pracodawcą jest ta firma? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia? Czy zapewniony jest rozwój kompetencji pracowników?

Alisher

Dno nie firma. Stacja monitorowania pewnie wcale nie istnieje. Gdybym nie włączył przez przypadek alarmu nawet bym nie wiedział że system jest nie sprawny i obiekt nie jest nigdzie widoczny. Stacja monitorowania mimo że nie miała sygnału nie raczyła powiadomić o tym właściciela. Abonament a owszem chcą by płacić ale ochraniac obiekt to już nie za bardzo. Odradzam ta firmę póki ktoś nie zrobi tam porządku. Teraz niby czekam na telefon od działy technicznego ale minął już jeden dzień i cisza. Poczekam tydzień i przestanę płacić to wówczas może coś się zadzieje.

A
@Alisher 04.04.2018 08:22

Popieram opinię,dodam jeszcze że bezczelnie robią klienta w konia podsuwając umowę z bardzo krótkim czasem dojazdu grupy a tak faktycznie to jest jeden wózek na 1000 klientów a czasami więcej,czasami pojedyncze patrole choć w umowie jest grupa itd itp , ludzie podpisując umowę myślcie to nie boli !!!!

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w Solid Security. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Solid Security? Czy warunki pracy oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

obserwator

Najlepszy koordynator w Ostródzie obstawia imprezy masowe a godziny pisze na innych ludzi

spokojny
@obserwator 31.07.2017 13:40

No i w czym problem? Jeżeli jest jak piszesz to nikogo nie okrada. Ból (usunięte przez administratora)

Weronika

@Realny co masz na myśli? Są za niskie? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź, żeby każdy wiedział o co chodzi i był w stanie odpowiedzieć na twoje pytanie.

Realny

Dlaczego solid wypłaca wypłaty niezgodnie z Polskim prawem ?

Weronika

@obserwator nie rozumiem. Czy mógłbyś wytłumaczyć co masz na myśli? Polecasz czy nie pracę w Solid Security? Takich informacji potrzebują osoby zainteresowane pracą.

obserwator

Weronika

@Rewel zachęcam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy firmy Solid Security -http://www.solidsecurity.pl/pl/kariera/ofertypracy/ Znalazłeś coś dla siebie?

Rewel

Zastanawiam się jak tutaj mozna szybko dostać pracę?

On

Sielanka się skończyła . Pracownicy SOLID bez wypłat za umowę-zlecenie . Kombinują przy umowach,wiecznie dają coś do podpisania innego . Wypłaty miały wpłynąć w ubiegły piątek do chwili obecnej nie ma. DFo finansów się nie dodzwonisz .

ibes 32

ta firm strasznie w h leci gada dużo mało robi brak tam stabilności oraz inspekcji pracy. pajace leca w bambo z wylatami, nie szanują ludzi bo kur... myslaze maja władze nd nami

zbyszek

solid wroclaw juz jest solidem emerytow i umowy zlecenia

xxxx

Miałem przejść po miesiącu na Rossmann,oczywiście obiecanki-cacanki.Po miesiącu miałem nocki w Hotelu kur,brak pomieszczenia socjalnego,recepcjonistki to (usunięte przez administratora), 28 nocek w sierpniu miałem mieć w tym Hotelu oczywiście żadnego weekendu wolnego płaca śmieszna i uposażająca 4,80/h bez(usunięte przez administratora) gdy mi się kończyła umowa dostałem tylko grafik... na sierpień

On

Warunki niezłe? 5zł na godzine to warunki niezłe? Prosisz o (usunięte przez administratora) po przepracowaniu 8 miesięcy a każdy z kordynatorów gada że to w-wa decyduje... tragedia z tą firma(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Solid Security - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security