Solid Security Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Katowice

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Solid Security Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Sylwester

Witam.Bylem pracownikiem firmy. Zacząłem na obiekcie jako ochroniarz AKS,potem na obiekcie Alba;wynagrodzenie otrzymałem nie zgodne z przepracowanymi godzinami,a po przejściu na obiekt Alba Chorzów nie otrzymałem wynagrodzenia za 1-en miesiąc-,łącznie ze świętami.Żadnego awansu nie miałem jako zwykły ochroniarz,ponad to ten awans to nie całe 1000 zł(którego nie było)!Rozliczyłem się z munduru(czapka lekko popruta)-myślałem,że przy rozliczeniu zostanę obciążony kosztami,za obuwie kwota 22,90 zł potrącono z wynagrodzenia jako rzecz osobistą.Przepracowałem od września 2016 roku,jestem osobą niekaraną,a mimo to okłamano mnie finansowo;mimo,że nie podpadłem. Nie polecam pracy w firmie Solid Security!finansowo okłamują ludzi.

Padre

Przeciez handlowcy nie mają żadnych szkoleń. Przez 2 lata szkolenia tylko z ubezpieczeń i nic więcej. Dział techniczny nic nie potrafi zrobić. Kierownicy traktują większość handlowców jak zwierzęta. Te 3 kobiety w biurze są wiecznie zmierzłe i nic im nie pasuje. W konkurencji gdzie teraz pracuję to jest szacunek dla pracownika, są szkolenia i na pomoc nie trzeba czekać. NIE POLECAM pracy w SS w dziale handlowym.

Sukuremu

Masaka! Brzmi jak reklama a nie własna opinia. Kierownicy przynajmniej w aktualnym składzie są ok, bronią handlowców i racji, pomagają załatwić co trzeba. Najgorzej w firmie działa sama centrala. Umowy z klientem podpisane dzień wcześniej nierzadko następnego dnia były teoretycznie nie do wykonania bo centrala wysłała takie a nie inne rozporządzenia i stawka się okazuje za mała lub jakaś inna rzecz jest nie do przyjęcia przez dział techniczny. Czasami polityka centrali jest beznadziejna. Zarobki sa wypłacane zawsze i na czas, chyba że wprowadzone są jakieś kary czy inne wymagania ale to już żadko kiedy. Prowizja schodzi ale trzeba pilnować co się podpisało a co dostało bo minimum czekania to 3-4 miesiące a nieraz jak się nie upomni to się nie dostanie. Poza tym bardzo ok, polecam jako jedną z pierwszych prac jako przedstawiciel. Szkolenia pomagają jednak trzeba mieć dryg i gadane żeby mieć wynik i nie wylecieć.

Zostaw opinię o Solid Security Sp. z o.o. Agencja Ochrony - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security Sp. z o.o. Agencja Ochrony