Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

pracownik solidu

Witam Warszawa i ludzie z handlowek macie juz umowy z nowymi stawkami bo u nas cisza.

@pracownik solidu

Kalisz, obiekt handlowy, brak nowych stawek. W połowie miesiąca ma się dopiero wszystko wyjaśnić...

prezesso12

Witam kolegów z grup interwencyjnych z całej polski ja pracuje w Lublinie i z gorszym bagnem się nie spotkałem nie wiem jak w innych rejonach kraju ale w lublinie to interwencje spadły na samo dno . Ochrona fizyczna na obiektach bez żadnych uprawnien dostają od tego roku stawki po 11 zł na rękę a natomiast u nas w interwencjach stawka minimalna jaką musieli dać no i oczywicie kwalifikowani pracownicy ochrony i praca przez casłą dobe z bronio więc jaki to sens dalej w tym syfie siedzieć ? Jesliy w naj blisszym czasie nie dostaniemy jakiejś propozycji adekwatnej stawki do wykonywanej pracy to zbliża sie kolejna wielka rewolucja na lublinie Konwoje wywalczyły swaoje więc my też to zrobimy .

@prezesso12

Musicie zrobić protest jak i w całej polsce , może to coś da i to sporo ?

sol 333
@prezesso12

W GI Poznan jeszcze gorszy syf na 80 pracownikow z 30 ma kpof z ksiazeczka broni reszta to tylko karty wedkarskie itp nawet przyjmuje sie ludzi bez prawa jazdy nowoscia jest tez przyjmowanie bialorusinow i klanow rodzinnych tzn maz i zona ojciec syn

jarl
@prezesso12

Dłuższy czas tj.ok 3 lat pracowałem w oddz. Warszawa ale na terenie woj.lubelskiego i mazowieckiego moim inspektorem był RB spoko gość ale jak każdy ma swoje odchyły od normy. potem miałem przerwe w Solidzie i po ok.1,5roku załapałem sie NIESTETY do oddz.lubelskiego. Normalnie masakra gość który podobno był Kierownikiem nie potrafił zliczyć godzin w skali miesiaca a potem kwartału. na szczęście pracowałem tam tylko 3 miesiące i tak na koniec dostałem 3 pensje, po jakiś dwuch tygodniach dzwoni do mnie Pani z ksiegowości i prosi mnie zebym jej wpłacił przlewem 30zł bo za dużo mi pensjii naliczyła hahahaha

prawdziwyrealny

raczej zmian tam nie będzie

Zleceniowiec

Jak tam w nowym roku ? Pojawiły się nowe umowy z 13 brutto,czy zaczęli kombinować ?

@Zleceniowiec

Zwolnienia obstaw (niekiedy nawet połowa ekipy) w galeriach i na 13 brutto wystarczy ;) A umowy są, oczywiście podpisuj, bez dat i bez egzemplarza dla siebie :D

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
M.kub

Witam . Pracuje w filli w Poznaniu i tam zauwazylem ze traktuja mnie jak jedno wielkie gowno poniewarz mam orzeczenie o niepelnosprawnosci.Nawet nie wiem co ztym zrobic poradzi mi ktos co mam robic.(tak mnie traktuje inspektor koordynator)

@M.kub

Jeżeli to 2 grupa, to niech nie robią łaski, bo w każdej innej firmie ochrony przyjmą Pana z pocałowaniem ręki na umowę o pracę.

@Jam

Dokładnie

Twain Mark

Cieciowanie to nie jest praca, to jest stan umysłu.

p
@Twain Mark

Raczej to ochrona to nie JEST

Kasziro

Pracę w SOLID SECURITY rozpocząłem od razu po studiach, łącznie przepracowałem 3 lata. Płaca kompletnie nie jest adekwatna do wykonywanej pracy i odpowiedzialności jaką niesie czasem ochrona w tym stres i utrata zdrowia poprzez długie stanie/chodzenie na nogach. O podwyżkach można pomarzyć bo każdy inspektor woli sobie wziąć więcej a mniej zapłacić dla pracownika. O umowę o pracę trzeba zrzędzić ponad rok a jak w końcu dostaniesz to za tą samą stawkę, wypłaty niepełne w każdym miesiącu, chory czy zdrowy każą chodzić do roboty bo nie ma kto pracować. Jednym słowem - WYZYSK! Odradzam każdemu, komu zależy na własnym zdrowiu i przyzwoitych zarobkach.

janusz

Dobra firma nie ma co narzekac co prawda pracuje 240 godzin na miesiac ale 1500 zarobie do tego zwrot kosztuw dojazdu a jezdze rowerkiem :) mundur fajny podoba sie kobietom jestem w nim nawet przystojny koledzy w pracy fajne chłopy pogada z nimi o pogodzie czy polityce ogólnie fajna praca dobrze że sie rozwija

Szczenka
@janusz

Widać że tylko na ciecia sie nadajesz...

Mekki

Skończyły się dobre czasy już nie przyjmą na zlecenie za 4 zł haha ha od stycznia 2017 roku na zlecenie muszą zapłacić 13 zł brutto to jest 10,99 netto na umowę zlecenie a ludzie z grupami inwalidzkimi będą przebierać w ofertach ha ha ha teraz to my niepełnosprawni stawiamy warunki a wy musicie się do naszych fanaberii dostosować, już firmy ochroniarskie prześcigają się w ogłoszeniach że wracają za paliwo paczki dla dzieci zwroty za leki tak że SOLID trzymajcie się i życzę powodzenia dobre czasy już nie wrócą dla was DZIĘKUJEMY WAM KOCHANEMU P.IS !

@Mekki

dostawałeś tak 4 na zlecenie albo na umowe o prace ? ponoć za zlecenie w różnych zawodach czy to i inne , miało być na umowe o prace to 12 czy 13 a na zlecenie minimum 20 zł ale się okaże że wogóle nie wprowadzą nawet tego 13 zł na umowe o prace a co tu mówić o innych rzeczach

olo

wiadomo kiedy bedzie kasa?

zleceniowiec
@olo

Pytałem się dwa posty wyżej. Jedną osoba się wypowiedziała . Reszta milczy .

@zleceniowiec

NO WiDZiSZ

Zleceniowiec

Ktoś coś wie , kiedy będą płacić za zlecenia ?

@Zleceniowiec

Kasa za zlecenia wpadła popołudniu (obiekt handlowy-Wielkopolska).

Bla bla bla

Na postępu mają taki śmieszny dział...... niby dział audytu. Szefuje dyrektor Janek Sz. ksywa ponton - organizacja działu najgorsza na świecie - dział ten ma wspierać inspektorów i ogólnie operacyjnych, ale to tylko teoria. Jak napisali audyt dla jednego z klientów - to klient zrezygnował po przeczytaniu tego niby audytu. Ale oczywiście wina tylko inspektora prowadzącego obiekt. No jasne winny zawsze musi być.

@Bla bla bla

wogóle to ochrony to jakaś ściema

Miejscowy

Jak na Waszych terenach jest z umowami na przyszły rok ? Też tak wywalili stawki w górę ,że tracą obiekty , bo luzie rezygnują ?

@Miejscowy

mówią i piszą że ponoć na ręke za godzine ma być 17 zł i to na umowie o prace nie wierze w to , bo nawet na zleceniówka tego nie mieli a co tu mówić o tym 12 zł , skoro dostają przeważnie po 8 lub 9 mi kiedyś w listopadzie tam tego roku proponowania zleceniówka i 11,50 na ręke a okazało się że to 7, 50 co za ściema

Kato

Proszę uważać na firme. Zwolniłem się z firmy i dostałem karę 300 zł bo podobno w umowie było zawarte że jeśli zwolnię się z pracy to będzie kara grzywna. Oczywiście umowy nie dostaniecie bo jest to umowa zlecenie - nie stosuje się do niej przepisów prawa pracy - czyli nie muszą wam w ogóle wypłacać wynagrodzenia. Rozszczenia z tytułu umów cywilnoprawnych można dochodzić jedynie przed sądem cywilnym.

@Kato

jak można dawać kare za zwolnienie się samemu ? , przecież to oni się kompromituja a kary żadnej nie będziesz płacił , bo oni przegrają

Kandydat na pracownika

W trakcie 30 to minutowego oczekiwania na rozmowę kwalifikacyjną w centrali na ul.postępu 17 w Warszawie byłem świadkiem traktowania ludzi w tej firmie.Nie polecam współpracy traktują ludzi bardzo lekceważąco.Totalny przemiał człowiek jest nikim .

@Kandydat na pracownika

jak w każdej

Kamila23

Koledzy wiem że piszecie tu o poważnych sprawach. Ale bardzo proszę jeżeli wiecie oczywiście co znaczy w gwarze ochrony słowo "żyletka". Bo chłopaki w pracy się między sobą taką gwarą posługują. A ja bym chciała wiedzieć żeby nie wyjść na głupola jak któryś do mnie tak powie.

Glock
@Kamila23

@ Kamila23 Nie wiem, może kogoś tak nazywają. Mi się to słowo kojarzy z filmem "Żyleta" w którym główną rolę grała cycata blondynka znana też głównie ze "Słonecznego patrolu" - Pamela Anderson:)).

@Glock

za takie pieniędzą to kto będzię się narażał

Szymon
@Kamila23

Hej Kamila 23. Pisz na ten nr. (usunięte przez administratora) Na wszystkie pytania odpowiem

obserwator

Od stycznia koniec przygody z Solidem . Firma traci obiekt bo właściciel nie podpisuje dalszej umowy. Powód wywalone nowe stawki w kosmos , gdzie tylko 1/4 to kasa dla pracownika . Najbliższe obiekty to 25km w jedną stronę . Za 9 na godzinę tylko desperat podejmie się takich dojazdów .

p
@obserwator

Za to się weZmą i te ochroniarskie pseudo firmy upadna za oszustwa

byly pracownik

żałosna jest ta firma. pracowałem w grupach interwencyjnych dwa miesiące i tak dwa miesiące za długo. praca 24h/24h lub 48h rożnie. musiałem za własne pieniądze kupić latarkę kajdanki no i własną nawigacje. tak jak bym szedł na budowę z wlasna łopatą. niechce mi sie tutaj wymieniac innych porażek na tym stanowisku. a wyplata jest cudowna za 205 h na miesiac zarobilem hmmm 1100 zl. majac kwalifikacie to byla moja ostatnia firma ochroniarska w jakiej pracowalem . ochrona solid sięgnęła dna. niepolecam nikomu.

Stan
@byly pracownik

A ile byś ty chciał zarobić??? Czy ty wiesz ile kosztuje urlop prezesa na Samoa. Samochody, alkohole, żony, kochanki. Jak ci się nie podoba, to droga wolna. Nikt cię nie zmusza. Za bramą dziesięciu czeka na twoje miejsce. Jest kapitalizm. Roszczeniowe mondziolstwo na forach wypisuje bzdury. Jak dostaliście 500 złotych na bachory to robić wam się nie chce.

seb
@Stan

Widzę, że kolegę mocno ponioslo. Dawno widać ci mordy psie nie obbili.

LOLO

hym ciekawe rzeczy tu piszecie ale ja nie mogę narzekać pracuje w Solid już trochę i się na niczym nie sparzyłem pracuje 2 dni po 13h na 2 dni wolnego pieniądze są na czas 11h na godzine . nie wiem jakie macie obiekty ale ja na monitoringu .

Bragga

SOLID... Tfu !! Najgorszy syf w jakim mialem nieszczescie pracowac... Spychologia, wlazenie po kims aby tylko miex lepiej, niejasna sytuacja co do wypracowanych godzin - jesli Ci to pasuje zapraszam do solidu. A co najbardziej wk... To ze babska siedzace w warszawce maja 4 tyg (przy dobrych wiatrach) na wystawienie pieprzonego zaswiadczenia o zarobkach... Siedza, dlubia w nosie a ty czekasz jak poj.. any na papier...Obcinanie godzin to normalka, ludzie pseudo kierownicy obiektow a tak naprawde kur...y a nie ludzie to norma nawet nie wspominam...

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 18 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security