Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Wiśnia

Jezeli do konca miesiaca nie dostane umowy to skladam skarge do PIP. Czas rabnac piescia w stol.

pracownik solid security
@Wiśnia

Z nowych info slyszalem, ze solid daje umowy o dzielo.

@pracownik solid security

Z kad te info ?? Potwierdzonec?? Na jakich obiektach konkretnie??

Pracownik solid security
@A im

Znajomy z solidu ktory ma innego znajomego z solidu ostatnio ponoc podpisywal cos takiego.

@pracownik solid security

Bardzo to ciekawe, bardzo... carrefour, jak wy? Macie kasę? Ikea, coś nowego?

pracownik solidu

Coz okaze sie co dalej. Wedlug nowego info nowe umowy mozna czekac nawet do 2 miesiecy.

A im

Jest lipa nie ma co ukrywac.. Ale co tu robic? Ja szukam roboty nom stop przegladam oferty . Wiadomo ze na solid nie ma co liczyc.. Ale powiedzcie mi moi drodzy , bo tak sie zastanawiam. Co zrobimy jak mas wyhu... ?? I scenariusz czarny sie spelni czyli rzuca umowe o dzielo albo jakos omima to i badz co badz oszukaja?? Jakies pomysly gdzie isc co zrobic?? Wiwm ze solid placil kary i to miliomowe swoim kontrahentom... I nie jeden PO wygral z nimi sprawe przez co jak sie nie myle solid byl czy tam jest przez 4 lata na czarnej liscie skarbowki i innych organow ... Praktycznie w week mija polowa miecha i nic... Wiec co robimy??

@A im

solid to wogóle nie jest ochrona jak 90 % tych niby firemek , każdego biorą i nie traktują dobrze , ci pseudo pracodawcy szefostwo zapłacą za to , za nich się wezmą ,

Wiśnia

Interesujące jest że nikt ze strony rządowej nie interesuje się czy ta cała rzesza ludzi na śmieciówkach faktycznie dostała te nowe lepsze umowy... tyle dobrej zmiany co na stołkach się poprzesadzali i karuzela się kręci dalej a ty prolu żryj żwir.

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
solidny w soli

Ah ludzie ludzie jak tak czytam to czasem nie wierze co piszecie... Co do wyplacalnosci wyplat ok zgodze sie MI sie nie zdafzylo dostac wyplaty pozniej , ale ci miesiac slysze ze ktosc nie dostal na czas.. A drabinka wyglada tak. PO dzwoni do inspektora/kierownika gdzie kasa inspektor/kierownik dzwoni jak chce do kadr i mowi ze oni bledy zrobili ze wyplata bedzie dzisiaj

Drwal
@solidny w soli

Też mi się tak wydaje ze dadzą po miesiącu umowę o dzieło i jakieś śmieszne stawki. Szukają jakiegoś ominiecia zlecenia i dlatego tak długo to trwa, a inspektor udaje glupka ze nic nie wie. Także jak powiedział ostatnio pracujemy za najniższą krajową na umowie o pracę jeśli ktoś posiada a reszta godzin za 0 zl bo nie wiadomo jak to będzie.....

Zawiedzony

Witam,jestem pracownikiem ochrony w Bydgoszczy w firmie Solid. Część pracowników ma wszystkie uprawnienia nawet magazyniera broni,ale jest też kilku którzy sa zatrudnieni bez jakichkolwiek uprawnień maja tylko wpisy na listy prac.wykwalifikowanych.Dzisiaj się dowiedzieliśmy że wszyscy bez wyjątku bedziemy mieć taką samą stawke ci z papierami jak i bez,10cio procentowa podwyżka wynagrodzenia jest przewidziana jako premia,rylko że rozłożona na 3 w przeciągu całego roku.Uważamy sie Niedocenieni i Zawiedzeni tą sytuacją w SOLIDZIE.Bo naprzykład w firmie Impel w grupie interwencyjnej stawka zaczyna się od 12 zł.a w innych agencjach jest podobnie.Pracowalem w różnych firmach i robiłem różne żeczy,osobiscie uważam Solid za firme solidną bo chociaż wypłata jest rozbita na 2 razy to jeszcze sie nie zdażyło żeby sie spóźnili,zawsze jest na czas.Dlatego się dziwię bo to my pracujemy na nich(Na was)a nie na odwrót.Dlaczego tak piszę bo wiem ze w SOLIDZIE jest Dział który monitoruje strony oraz fora internetowe i przekazuje dalej.Pisze to żeby uświadomić pewnym osobom że najlepszym motywatorem żeby zostac i sie nie zwalniać jest pieniądz może nie duży ale uczciwy. Nie wiem co bedzie dalej ale wiem że mam nr.telefonu do Kierownika grupy interwencyjnej z Impela i zamierzam sie dopytać,a i wiem że inni koledzy zrobią tak samo.Pozdrawiam Prezesów z Bydgoszczy.

ciekawy

Panowie jak sytuacja wygląda z tą stawka minimalną? Może się ktoś wypowiedzieć?

@ciekawy

Aktualnie atawka minimalna to 13 zl brutto(9,50 do reki)nikt jeszcze nie zna swoich warunkow pracy bo wiadomo ze kazdy obiekt jest inaczej platny takze jeszcze sie wszystko okaze.

nikagda

No tak, wisimy za nogi, to jeszcze będziemy wierzgać, a rachunki, kredyty spłacą się same, a rodzina będzie żywić się powietrzem. Jakby inspektorzy o tym nie wiedzieli, że g... możemy, oprócz złożenia skargi do PIP.

wolny
@nikagda

Najgorsi są kredyciarze,żeby nie stracić pracy zdolni są największych świństw...

nikagda
@wolny

Nie, najgorsi to są takie niebieskie ptaki, które mają wszystko w d... , i im nie zależy gdzie, za ile i w jakich warunkach pracują, bo jak im się "nie spodoba", to narobią smrodu, wszystko zostawią, opinię zepsują i jeszcze coś po złości ukradną z obiektu. A ty weź potem pracuj po takim pacjencie. To tyle wycieczek osobistych, jakieś wieści? Carrefourowcy, nie jutro przypadkiem mają wam płacić?

Jozin z bazin
@nikagda

Tak, wypłata powinna być jutro- normalnie jest 14 każdego miesiaca ale jak wypadało to w weekend to solid zawsze wypłacał dzień przed.

Biedny

I pozostaje jeszcze kwestia kiedy ci zapłacą

Cebula

U nas na obiekcie tez cisza,Inspektor udaje ze nic nie wie. Juz mnie to irytuje,czlowiek chcialby wiedziec za jaka stawke pracuje. Cos mi sie wydaje ze poleci kilka osob.

@Cebula

Ja mam umlwe o pra cd to etat wyrobie i reszte godzi n mogr ptraktowac jako nadgodziny ale co z innymi co nie maja umowy i nawet nie wiedza za ile pracuja ?

Od szeregu lat wypłaty za miesiąc grudzień były wypłacane w miesiącu styczniu do 10.01. Problem w tym,że wypłaty te były antydatowane--tzn.pracownicy musieli podpisać odbiór bez wpisywania daty. Dopiero Panie z Kasy danego Oddziału wpisywały datę wypłaty grudniową. Wiemy dlaczego?

Biedny

W Jankach - Ikea nie mamy umów, nikt nic nie wie, unikanie tematu. Na innych obiektach nie znam nikogo kto by wiedział na czym stoi. Podobno po pieniądze za grudzień mamy jechać na Postępu - ktoś coś wie? Tragedia.

@Biedny

Mam rowniez wielu znajomych z fachow na obiektach, jednak na zadnym nie dostali jeszcze umowy. Coz wyrobie godziny do etatu i podziekuje :)

Pracownik solidu

Ze strony inspektora cisza, albo odrzuca polaczenia, albo nie odbiera telefonow. W biurze nic nie wiedza oczywiscie. Inspektor nie udzielil zadnej informacji na temat kiedy beda umowy, jakie beda stawki mimo, ze zostawialem mu wiadmosci. Brak szacunku dla pracownikow! Posiadam jeszcze umowe o prace, wiec moge przerobic te 168 godzin zeby miec etat, ale co dalej ? Nie sadze, ze solid bedzie tak chojny i bedzie placil mi nadgodziny. Na czarno praca? Podziekuje.

Pracownik solidu

Jakies nowe wiesci, ktos juz dostal umowy. Halo ludzie z handlowek?

@Pracownik solidu

Nic cisza. Piczekam kilka dni ... Jak nie to wypalam z tad. Sorawe trzeba pistawic jasno. STRAJK ogolnopolski niecprzyjsc jeden drugi dzien do pracy moze sie wezma do roboty ... Dziwi mnie ich biwrnosc .. Przeciec moga dostac nawet kare 30 tysiecy za jednego pracownika. Balansuja na cienkej lini... Jeszcxe narobia dymu swoim kontrahentom jak im po wpadaja ludzie z inspekcji. Albo ludzie zaczna zakladac sprawy cywilne...

BodySolidGuard

Praca w Solid to dramat. Pracujesz po kilkaset godzin za marne grosze. Brak jakiegokolwiek socjalu - 0 dodatków na święta, dla dzieci itp. Tylko gola wypłata... w dodatku nawet nie wiesz czy dobrze wyliczona to nie dostaniesz paska z wypłaty. Nie polecam. Ochrona w tym kraju zeszła na psy.

@BodySolidGuard

Podaj ich do pip to dostaNĄ KARE i wypłacą ci lepiej oraz zaległe raczej to ochrona się nie nazywa tylko oszustwo tych kiepskich pracodawców

Stan
@BodySolidGuard

Po co płaczesz i jakiś "pasek wypłaty" chcesz, jak przelew pieniędzy jest na konto. To już nie czasy komuny. Nie wiesz ile godzin miałeś przepracowanych w miesiącu, i ile godzin nocnych? Bez problemu można to policzyć, wzory są w internecie. Dajecie się wykorzystywać i was dymają na okrągło. Mnie kilka lat temu też próbowali oszukać przy pierwszej wypłacie na jakieś 170 złotych. Poszedłem do tego ich "koordynatora", zwyzywałem ich od złodziei i oszustów, dając mu wypowiedzenie z pracy ze skutkiem natychmiastowym z winy "firmy". Zaczął wydzwaniać do biura i powiedział że się biurwy "pomyliły" i w przyszłym miesiącu dostanę wyrównanie. Nie wierzyłem mu, więc dał mi "pożyczkę" tej brakującej kwoty ze swoich pieniędzy, i w następnym miesiącu jak dostanę wyrównanie miałem mu zwrócić tą kwotę. Dostałem niedopłatę i zgadzało się wszystko co do grosza. A jak z innymi rozmawiałem, to każdego w pierwszym miesiącu cyganili i urywali im z wypłaty. Jakbym się nie upomniał o swoje zarobione pieniądze, to bym nie dostał.

Były zleceniowiec

A do kogo macie jakieś żale odnośnie stawek czy traktowania ? Sami ich tego uczycie . Dymacie na dwóch czy trzech obiektach po 300 godzin w miesiącu a potem miałczenie . Najlepiej w sieci ,bo się jest anonimowym . Znam takich co dojeżdżają po 40 km w jedną stronę za 6,50 !!!!!!!!!!!!!!! Skoro się dajecie dymać to Oni Was dymają . Mają nie pracowników a niewolników ,na każde skinienie i telefon o każdej porze . -Nie mam kogo postawić na obiekt I zasuwa niewolnik 25 km na kolejną szychtę ,śpiący,ledwo patrzący na oczy ,bo dwie godziny wcześniej skończył służbę na swoim obiekcie . W cywilizowanej branży jest krótko. Wchodzi stawka od 01 to umowy są 31 poprzedniego . A tu co ? Prawie połowa i nie ma. A kiedy będą ...tego nikt nie ą wie . A jak już się pojawią to będzie podpisywanie z datą do tyłu .

a im
@Były zleceniowiec

Zgadzam sie kolego . Oczywiscir daty to oni sami sobie wpisza zawsze tak robia. A co do anonimowosci to uwierz mi ze ja z tym nid mam problemu ... Co wiecej co po niektorzy moga sie domyslec kim jestem... Lacznie z co po niektorymi dyrektorami solidu z warszawy... Sam walczyc nie bede bo pojedyncze sztuki wykroja bo zawsze tak robili. Jedyne co to jakis protest .. Ale co drugi z PO to kozaka rznie a zeby sie postawic za protestowac to cisza. Wiekszosc przy kolegach kozaki a jak sam ze sprawca kradziezy np to sie trzesie jak galareta... I gdzie takiemu walczyc o co kolwiek. Co mnie wkurza?? To ze mam mega doswiadczenie bylem dosyc wysoko w strukturach a mam stawke taka sama jak nowy a zdarzalo sie nawet ze mniejsza... Tj nie sprawiedliwos ... Lepiej isc teraz na bidowe pilnowac pospac obchod sypnac niz gdzie kolwiek na obiekcie stac pilnowac asortymentu i jeszczd przypadkowo w ryj dostac badz miec poprzebijane opony.... Fakt jeden wyzysk brak szacunku dla ludzi. Co raz mniej tych ludzi maja bo duzo sie osob przekonalo jak jest i duzo osob opinie daje/dalo... Robilem swego czasu pewna statystyke wieku ochrony . W ciagu jednego roku wzrosla z 24-25 do 40 -50 lat to tez o czyms swiadczy.

Gi
@a im

Wszyscy piszą jak to źle, że stawki niskie, że podwyżki małe a pracują i biorą dodatki ile się da! Nic się nie zmieni dopóki tak będziecie robić! Nie trzeba strajków czy brać zwolnienia wystarczy na grafiku wpisać swoje 10 dyżurów i tyle. Mają takie braki w ludziach że będą musieli coś zmienić

@Gi

Wystarczy wpisać ile się było , to oni będą mieli problemy a nie wy jako pracownicy

A im

Gdzie umowy?? Jest juz 7.01.2017r. Po inspekcje dzwonic czy jak ?? Na czarno pracujemy? Ktos cos wie ?? Niby 9,47zl z dobroqolnym chorobowyn bez 9,73 jakos tak. Wylali tableki inspektorom ochrony i tyle. Niby zeby osiagnac najnizsza krajowa musimy pracowac na zlecenie 154 godziny wtedy wyjdzie 2002 zl. Kazda jedna godzina powyzej 154 godzin wrdlug ich obliczen ma byc liczna po 10,95zl . I roznica miedzy 9,47-9,73 a 10,95 zl to niby premia :) haha a (usunięte przez administratora) prawda bo tam gdzie jest 9,47-9,73 tam jest odciagany zus jezeli wezmiesz 154 godziny a tam gdzie 10,95 czyli kazda godzina powyzej 154 godzin to jest bez zusu z tad musza placic wiecej kazdemu bez wyjatku. A oni nazywaja to premia :D haha uwazaja nas za idotow . Tylko my mozemy wiecej twraz wircej. Powolutku jeszcze damy rade. Prowafzimy zeszyty sluzby mamy kierownikow bo pieczatki daja jako kierownicy mamy grafik . To tj umowa o prace nie zlecenie wiec orzestancie omijac prawo i leciec na farcie zacznijcie szanowac prawo . Zacznijcie szanowac nas a wy i tak swoje zarobicie.... :/

Pracownik solidu

Ja mam umowe o prace, jednak umowa o prace na najnizsza krajowa ( teraz 1460 zl) do reki a reszte do umowy zlecenia gdzie jeszcze okaze sie jakas stawke dostaniemy na handlowkach, bo jak do tej pory nie dostalem zadnej nowej umowy i chodza plotki, ze w polowie miesiaca maja dac na 11 zl do reki. Okaze sie ile w tym prawdy.

Mikado

Witam zaproponowano mi pracę w pracownik stacji monitorowania alarmów może ktoś coś wie i podpowie co z tym robić brać czy nie. Stawka 9,5 netto na czas próbny umowa zlecenie Czy można przejść później na umowa o pracę czy to tylko ściema.? I co to jest za 2 tygodnie szkolenia co się z tym później wiąże czy każą opracować czy za to płacą.?

@Mikado

W Solidzie jeszcze nie wiecie??

@Piotr

Nie rozumiem

Jam
@Mikado

Bez minimum 2-iej grupy niepełnosprawności trudno o umowę o prace. Mnie też ją obiecywali, tak jak np. możliwość przejścia na płatne l4 po 3 msc pracy. Obiecanki cacanki :D

@Jam

Czyli to tylko taki pic na wodę żeby ludzi złapać a umowa o pracę to tylko dla niepełnosprawnych. A czy ktoś się orientuje co tam się robi?

prawdziwyrealny

CZYLi miałem racje jednak , oni tego nie zmienią tam jednak , zróbcie protest , chodzi o całą polske , to przeniesie coś sporo

Pracownik solidu

Ja nie mam grupy a posiadam umowe o prace. Kwestia tego jak sie sprawdzisz w pracy, ja pracuje w solidzie od 2 lat umowe o prace mam od poltora roku. Tyle, ze umowa o prace na najnizsza krajowa a reszta do umowy zlecenie ja mam miec 11 zl do reki na carrfourze na umowie zleceniu- jestem na dwoch umowach. Nie ma tragedii zawsze moglo byc gorzej.

pracownik solidu

Witam Warszawa i ludzie z handlowek macie juz umowy z nowymi stawkami bo u nas cisza.

Jam
@pracownik solidu

Kalisz, obiekt handlowy, brak nowych stawek. W połowie miesiąca ma się dopiero wszystko wyjaśnić...

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 301.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 18 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security