Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

M.

Niekompetentny kierownik działu rekrutacji na Postępu. Zerowa wiedza. Jedyne co robi to wycieczki po firmie.

Były naiwniak

Witam, Pracowałem w tym piekle 12 lat jako inspektor/ kierownik ochrony. Nie wiem jakim cudem wytrzymałem tak długo w świecie nie kompetentnych kierowników, dyrektorów i prezesów (wszystko z małej litery ze względu na brak szacunku) o mózgach bielinka kapustnika. Przez ten okres… Nie warto o tym pisać, jedyne co mogę przekazać aktualnym lub przyszłym pracownikom tzw kadry kierowniczej to nie zaczynajcie tam pracy, bo zniszczy Wam zdrowie, nie będziecie mieli czasu dla rodziny, bliskich i znajomych, a w zamian otrzymacie od zwierzchnika, który nie potrafi się poprawnie wysłowić jak zwykle (usunięte przez administratora)

Mirek
@Były naiwniak

Jaki rejon?

Dynamo

Pity nie są wysyłane na czas! Twierdzą że nie mają dostępu!

Nn1990

A ty straszysz czy się żalisz

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
On999

Czy składki do ZUS są odprowadzane z całej kwoty co miesiac czy może 154 co drugi miesiąc ? Orientuje się ktoś?

Nn1990

Jakie wynagrodzenia dostaliście w lutym ? Ja się pochwalę, że dostałem 13.38 netto za godzinę ( dzieląc wypłatę przez godziny wypracowane ) normalnie szacun, na umowie 1.50 zł brutto na godzinie więcej niż w ubiegłym roku, a wynagrodzenie mniejsze ;)) cyrk na kółkach

Robert
@Nn1990

A to nie wina Polskiego ładu?

@Robert

Ciężko mi powiedzieć, ale raczej nie, w styczniu też wyplata była mniejsza ale to później wyrównali i wychodziło wtedy, ok 14.90 zł za godzine

Tom

Może zacznę od początku. Rekrutacja do firmy bardzo łatwa. Pytania odnośnie do doświadczenia zawodowego, następnie rozmowa z kierownikiem działu. Przyjmują każdego. Pracowałem na stanowisku biurowym w centrali. Jako osoba z wyższym wykształceniem zarabiałem (warto zaznaczyć, iż kierunkowym) - minimalną krajową + umowa zlecenie (300-400zł netto). Przyjmowałem się w okresie tkz. "covidowym"(marzec-kwiecień 2020) stąd był problem ze znalezieniem jakiegokolwiek zatrudnienia (innym niż oczywiście solid security). W solidzie oczywiście nie było problemu z zatrudnieniem. Przepracowałem 1,5 roku do czasu znalezienia normalnej pracy :) Moje spostrzeżenia są następujące: Plusy: -Niestety raczej nic szczególnego, wypłata na czas (nie wiem, czy to plus, ale raczej normalna kolej rzeczy)... -Dobrzy współpracownicy, doskonale wiedzą, że praca w solidzie nie jest przyszłościowa, znaleźli się tutaj z różnych powodów życiowych być może nawet przypadkiem. (tak jak ja :) ) Każdy chce odejść o ile ma na to okazję i możliwości ! Minusy: - Firma wspomnień czar, wspaniałe lata 90 ... xx wieku.. :) -Dwie umowy- minimalna plus zlecenie -W przypadku l4 dostajesz wynagrodzenie tylko z umowy o pracę -Fatalni przełożeni -Brak możliwości rozwoju, na jakie stanowisko zostałeś przyjęty.... tak możesz być i 15 lat "referentem" Pomimo obietnicy szkoleń, całkowity ich brak ! -Fatalne warunki pracy, sprzęt przestarzały, brak wsparcia do nowych wersji oprogramowania — praca na excelu 2010 ... bądź na darmowych wersjach programów w licencji freeware. -Fatalne warunki sanitarne odnośnie do koronawirusa, brak możliwości pracy zdalnej. Tylko i wyłącznie praca hybrydowa. - Brak zaufania do pracownika, w przypadku pracy zdalnej ciągłe kontrole, raporty wykonanych działań itp. ciągła kontrola! - Rekrutacje wewnętrzne nie istnieją. Możesz mieć 100 razy lepsze kompetencje niż inne osoby, ale i tak zostanie przyjęta osoba po znajomości, która ledwo ukończyła gimnazjum/szkołę podstawową na stanowisko specjalisty. Podsumowując typowy januszeks (prowadzony przez osoby powiązane ze służbami mundurowymi), gdyby nie sytuacja na rynku pracy na początku koronawirusa nigdy nie podjąłbym współpracy z firmą solid security. Współczuję ochroniarzom i innym osobą, którzy godzą się na takie warunki pracy.(często się starza, że pracownik biurowy z centrali zarabia mniej niż pracownik ochrony, co również jest przykre) Nigdy wcześniej nie zdecydowałem się na napisanie takiej opinii, aczkolwiek myślę, że pierwszy raz, od kiedy pracuję warto poinformować innych o tym że, w tej firmie traktuję się ludzi jak (usunięte przez administratora) Nie ważne czy masz dyplom magistra, profesora, czy ukończyłeś technikum, dla nich każdy jest (usunięte przez administratora).Pozdrawiam Tom

Lela

Idealnie napisane...

Pracownik biurowy
@Tom

Masz całkowitą rację odnośnie umów... Nie wiem czy tutaj na forum ktoś to poruszył, ale podwójne umowy są naprawdę słabe!

@Tom

Mam dokładnie takie samo spostrzeżenia, warunki fatalne,,, wymagają nadludzkiej siły.. Z tego co widzę niezależnie od działu. Pozdrawiam serdecznie

Ed
@Tom

Szkolenia są na każdym obiekcie książka szkoleń. Przyjeżdża koordynator wpisuje temat szkolenia. Wypisuje wszystkich którzy przemykają się przez dany obiekt. Po czym polecenie, aby wszyscy podpisali, a jak zadaje się pytania względem tematu szkolenia to się słyszy to wy takich rzeczy nie wiecie. I po szkoleniu!

srolid
@Pracownik biurowy

Co do wynagrodzenia...2 umowy etat+zlecenie..z czego ucinają pensje ze zlecenia przy podwyżkach z urzędu i jak człowiek ma godnie żyć...?!? jestem ciekaw czy sam pseudo smieszny prezes wyżył by za takie pieniądze??? Najlepiej tylko wymagać i nic nie dawać z siebie..zgłosić nie ma komu bo pewnie koperta pod stołem jest dawana..ŻAL.PL

@srolid

zgłosić ich trzeba aby dostali po (usunięte przez administratora), zawsze na kazdego znajdzie się kij,moze wtedy zaczną szanować pracowników (usunięte przez administratora)

Kasztan

Niedo.ebana firma mają wszystko gdzies

Ciekawa

Jak wygląda praca jako specjalista ds kontroli? Jakie wynagrodzenie?

miko
@Ciekawa

Najgorsza firma , szmacenie pracownikow, kasa cienka , biora kazdego , jak tylko masz gdzie to idz gdziekolwiek , zreszta poczytaj sobie opinie to nie przypadek , tez sie dalem nabrac tym barana , bo tego (usunięte przez administratora) nie mozna nazwac praca

Ciekawa
@miko

A mogę więcej informacji? Długo tam pracowałeś? Czy te ich obiecanki o opłacanych szkoleniach, wynagrodzeniu 5000 za stanowisko specjalista ds kontroli są prawdziwe? Mówili też o delegacjach. Jak to wygląda?

Miko

Witam dostałem prace jako asystent przedstawiciela handlowego , ktoś coś slyszal , warto iść, najpierw zlecenie następnie, po miesiącu umowa o pracę, ? Wymog własnego samochodu , czy wracaja za paliwo

Robocob

Jak wasze wynagrodzenia koleżanki i koledzy?

Ktoś
@Robocob

Dobre pytanie bo nikt nie wie ile zostało potrącone z wypłaty za grudzień przez wał a za jaką stawkę pracowaliśmy..

@Ktoś

Po przeliczeniu tego co dostałem przez godziny które pracowałem, wyszło magiczne 12.20 zł na rękę za każdą godzinę, ok 2 zł mniej niż dotychczas, a z innej beczki, dostaliście może umowy na styczeń ? Bo dzisiaj 24.01 a my dalej czekamy

Julia

Molestowanie studentek zatrudnionych w firmie ? Czy obcych klientek na obiektach ?

Jaka stawka na GI ?

Były prac

Słuchajcie szerokim łukiem mijajcie jeżeli godność człowieka coś dla was znaczy.15 lat temu jak nie było pracy to można było jeszcze przymykać oko ale dzisiaj szkoda zdrowia.Ja wiem co mówię bo do tej pory pamiętam te (usunięte przez administratora)Jest wiele innych firm które docenią twoje zangażowanie a tutaj tylko będą szukać haka żebyś za dużo nie zarobił.Handlowcy i przyszli asystenci......Ja zajeździłem tam dwa prywatne samochody a jak poszedłem po podwyżkę 300zł to powiedziano mi że swoje już zarobiłem po 8 latach i prezes wstał od biurka.Hm raczej pseudo prezes bo z tego co wiem to nawet matury nie ma a zdanie rozpoczyna od "Wiesz Pan".Nie pozwólcie aby takie firmy rozwijały się kosztem naszym i naszej godności.Były pracownik dz.handlowy.

El

Jak wygląda praca w Solid Security na stanowisku instalatora systemów alarmowych?

gacus

stanowisko rekruter terenowy, szkoda gadać. Co prawda moja praca w firmie solid security trwała doslownie kilka dni ale to wystarczylo zeby uciekać jak najdalej. Praca polegajaca samodzielnym szukaniu obiektow do ktorych masz sie udac(u mnie mazowsze), jezdzeniu przez 3 dni kazdego tygodnia pracy nie zważajac na pogode po roznych budkach konkurencji i nie tylko i nagabywanie ochroniarzy zeby wzieli etat w solidzie. Oczywiście 3/4 osob slyszac z jakiej firmy przychodzisz smieja sie prosto w twarz. W pozniejszym czasie rozliczanie z kazdej minuty pracy(to akurat po czesci zrozumiałe). wiekszy stres pojawia sie gdy przychodzi czas na weryfikacje osob ktore przyszly z twego polecenia i jak juz wczesniej zostalo wspomniane niestety wiekszosc ma juz wyrobiona najczesciej negatywna opinie o solidzie. w pozostale 2 dni gdy nie trzeba jechac w teren siedzisz w biurze odbierasz telefony od osob, ktore sa chetne podjac prace i szukasz dla nich obiektu co tez nie nalezy do najłatwiejszej rzeczy bo inspektorzy maja wymagania. reasumujac moge to spokojnie przyrownac do pracy w call center tylko tutaj słonce, deszcz czy snieg jezdzisz zeby tylko glupio sie pousmiechac, dac wizytowke i jechac do kolejnych punktow ktore i tak predzej czy pozniej sie koncza bo jestes odpowiedzialny za dany obszar i co dalej? od nowa te same budki i ten sam proces

Edi

I jak tam wypłaty w firmie? Chodzą słuchy że 8% mniejsze wynagrodzenia.

Ciapaty

Roger czemu nie pracujesz do 20 tak jak powinieneś i jak masz płacimy tylko uciekasz o 18.30.

Były z Solidu
@Ciapaty

Ciapaty,a dlaczego ty uciekłałeś z pracy po 6 jak pracujecie do 7?

Ktoś

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o stanowisku Specjalista ds. obsługi telefonicznej Klientów (bez sprzedaży) na czym polega praca i w jakich jest godzinach?

aneczka

Od stycznia wchodzi nowy ład, to teraz będziemy zarabiać mniej?

Zaleski
@aneczka

Zależy od zarobków. Jeśli zarabiasz najniższą krajową lub mniej to możesz złożyć wniosek o zwolnienie z poboru podatku PIT.

Lusia
@aneczka

Tak.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 18 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security