Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Ktoś

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o stanowisku Specjalista ds. obsługi telefonicznej Klientów (bez sprzedaży) na czym polega praca i w jakich jest godzinach?

aneczka

Od stycznia wchodzi nowy ład, to teraz będziemy zarabiać mniej?

Zaleski
@aneczka

Zależy od zarobków. Jeśli zarabiasz najniższą krajową lub mniej to możesz złożyć wniosek o zwolnienie z poboru podatku PIT.

Lusia
@aneczka

Tak.

Grupa Interwencyjna w Sk-ce

Mam nadzieje ze juz hotel wam wkoncu skasowano pseudo ochroniarze bez wymaganego kpof co nadal Włodarski kaze niektorym skakac przez płoty ogrodzenia a bhp Stan techn samochodu nr 351 a jak tam w pracy po 72h :D (usunięte przez administratora) bez wpisu kpof (usunięte przez administratora) uber alles Norbercik pustak i jego Piotrus oraz Szymonek sw 3 podpie..do marnego koordynatora Dobrze ze juz w gownie Solidowskim nie pracuje happpy teraz to przynajmniej mam spokoj w innej firmie

Referent z centrali

Pracowałam jako referent i nie polecam tej pracy nikomu, nawet dla zdobycia doświadczenia. Przełożeni to dosyć problematyczni ludzie, lubią krzyczeć, czepiać się o pierdoły czy dla robić pod górkę z czystej złośliwości. Atmosfera jest tragiczna, a biorąc pod uwagę wszechobecne (usunięte przez administratora) to naprawdę trudno nawiązać koleżeńska relacje w biurze. Perspektywy rozwoju są żadne. Nowy pracownik dostaje losowe zadania w zależności od tego, kto się zwolnił. Nie ma mowy o jakimś zwiększaniu kompetencji czy zmianie zadań na bardziej wymagające. Osoby, które mają "lepiej" zazwyczaj nie są bardziej kompetentne-po prostu znoszą humory szefa, godzą się na wszystko, włażą w (usunięte przez administratora) i donoszą. Jest to o tyle przykre, że dosiciele również robią za (usunięte przez administratora) pieniądze, także nawet to się nie opłaca. Nie ma benefitów ani szkoleń, nie opłaca się też za swoje pieniądze ich robić bo obowiązki są stałe, nie ma znaczenia to że ktoś rozwija swoje kompetencje. Problemy z wzięciem dnia wolnego (płatnego lub bezpłatnego) lub z wyjściem godzinę wcześniej raz na ruski rok- nie bo nie. Za moich czasów-przed (usunięte przez administratora) do biura przychodziło się nawet chorym bo przelożony twierdził że "to zwykly katar". Ktoś już wcześniej napisał że zwracają uwagę, jak często chodzi się do toalety-to prawda. Dodatkowo: lepiej jeść przy biurku i w tym samym czasie pracować, nie mieć prywatnego telefonu na biurku a już tym bardziej nie zaglądać do niego nawet na minutę. Wypłata: śmieszna i z brakiem perspektyw na podwyżkę większą niż równowartość miesięcznego biletu. W całym biurze jest tak samo, więc jeśli ktoś się zastanawia czy są jakieś wyjątki gdzie siedzą normalni ludzie-odpowiedź brzmi NIE

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
MateuszGR

Witam wszystkich. Jaka jest stawka netto dla nowego w Solidzie, jeśli proponują umowę z 20,55zł brutto?

Delfi
@MateuszGR

Zapomnij że taką dostaniesz

Zaleski
@Delfi

Np w łódzkim w większości sklepów obsługiwanych przez Solid jest taka stawka 20zł z groszami, zależy jakie województwo i sklep. Do ręki z tego wychodzi coś koło 15.50-16zł.

kandydat

Dzień dobry jak wygląda praca na stanowisku magazynier-zaoptrzeniowiec ?Warto się zdecydować ze względu na szansę rozwoju,atmosferę itp? Proszę dajcie znać,

była z biura

pracowałam w biurze na Postępu i na szczęście jest to już czas przeszły. Pensja = najniższa krajowa. Kierownictwo = niestabilne emocjonalnie + pracoholictwo. Atmosfera = (usunięte przez administratora) => wyjdź do WC na dłużej niż 5 min. i już afera.

Criss

Polecam omijać szerokim łukiem!!!!! Zostałem zatrudniony jako Przedstawiciel Handlowy (a byłem mocno o to proszony że ponoć tak idealne pasuje na te stanowisko) sama praca miała być pod Warszawą i tam tez były pierwsze kontakty ale na szkolenie umowy itp musiałem udać się do centrali. I tutaj wrażenia znacznie gorsze przez 8 godzin siedziałem bez kropli czegodo picia po zapytaniu dostałem odpowiedz, że wszyscy przynoszą swoje jedzenie picie. Drugiego dnia niestety chwycił mnie c19 i dość mocno mnie rozłożył po 5 dniach dostałem informacje że nie mogą na mnie czekać…. W sumie to i dobrze mniej nerwów na głowie, ale reszcie zdecydowanie odradzam

AchcinskiBiurowiec

Pracuję 4 miesiąc, praca w biurowcu na Woli. Dzis jest to moja ostatnia służba, nudny straszne, siedzę caly czas w telefonie, przychodzę na kacu albo niedomyty. Koordynator len straszny, czekam na koszulę 2 miesiąc, podobno dopieral sie do recepcjonistki na zapleczu. Chyba z tych nudów zaraz koniem pobawię się.

IT Spec Ops

Jako informatycy radzimy sobie całkiem nieźle. Mam 23 lata i wyciągam 7 I pół na miesiąc netto. Od czasu do czasu jakiś backup, coś kliknąć I dać dostęp I w sumie tyle. 7h siedzenia I oglądania filmów I godzina pracy. Czasem trzeba wstać w nocy na dosłownie chwilę Ale tak to naprawdę lajt. Polecam ! Bezstresowa praca ;)

Domx
@IT Spec Ops

Słabo zatem. Nie masz premii, umowa dzielona więc na urlopie policzą Ci od najniższej krajowej. Nie ma benefitow, nie ma bonusu za polecenie pracownika, karty sportowej na dobrych warunkach i prywatnej opieki medycznej. O karcie lunchowej też nie słyszeli. W innych firmach tak właśnie dbają o pracowników tego ważnego działu.

Rekin
@Domx

Co to znaczy umowa dzielona?

Flora
@Rekin

Najniższa krajowa na umowie o prace+reszta na zleceniu. Łącznie zazwyczaj wynosi mniej niż rynkowe wynagrodzenie. Idziesz na urlop-płacą Ci z tytułu umowy o pracę (czyli najniższa krajowa), tak samo chorobowe- na zleceniu tego nie masz, więc... Co jakiś czas tracisz. Do solidu można iść wyłącznie jeśli to ma być pierwsza praca a ktoś ma trudności ze zdobyciem doświadczenia.

MłodyKierasSS

To czemu nie zmienisz pracy? (usunięte przez administratora) gość zaszedł dalej niz Ty przez całe życie a wolisz obwiniać wszystkich że jesteś na najniższym szczeblu łańcucha pokarmowego. Też bym z Tobą jechał...

Waldemar
@MłodyKierasSS

Czy w tym tekście obwiniam kogoś że zaszedł wyżej ode mnie?! Naucz się czytać ze zrozumieniem i zapraszam do pracy na varso, ponoć przyjęcia cały czas są i każdego przyjmą z otwartymi ramionami aby zaświadczenie o niekaralności było. Nie ważne ile ma lat czy alkoholik nie alkoholik.

Mirek

Pracowałem od początku budowy przez 3 lata, musiałem odejść na inny obiekt przez tegoż małego konfidenta który strasznie się wywyższa a sam nie umie litery R wymówić, a jego pismo to szkoda gadać sam ładniejsze mam pomimo 60 lat skończonych.

ITspecOPS

Jak można słuchać starszych? Zwłaszcza jakiegoś ciecia który nie zarabia nawet 3 tysięcy zł na miesiąc. Mam 25 lat, splacilem już sobie mieszkanie I wolałbym się powiesić niż słuchać rad takiego przegrywa tylko o wyłącznie dlatego że jest starszy . Znam wiele osób które w wieku 20 lat osiągnęły więcej niż takie dziady. Wiek to nie jest żaden argument . Powinien co najwyżej przypominać Ci ile czasu straciłeś skoro teraz musisz pracować na ochronie

Kieras

Masz coś więcej poza wiekiem dzięki czemu mógłbyś być autorytetem dziadu malinowy xD?

Hehehe
@Kieras

Jaka zazdrość musi rozmawiać i idiotyzm aby za argument brać wiek :DD

Waldemar
@Hehehe

Czego tu zazdrościć, że ktoś jest jakimś szefem a dla innego ważnego dyrektora jest takim samym (usunięte przez administratora) jak zwykły liniowy cieć.

Studentka

Obleśny gruby kierownik przez pierwsze dwa tygodnie przymilał się do mnie i próbował zaprosić na randkę. Kiedy powiedziałam mu że nie jestem zainteresowana bo mam chłopaka na następny dzień zmienił podejście, i był dla mnie chamski i opryskliwy , całkowicie zniechęcając mnie do pracy. Wytrzymałam miesiąc ... Stanowczo nie polecam tej pracy młodym kobietom

Niezadowolona

Rekrutacja na stanowisko biurowe przeprowadzona w bardzo niemiłej i stresującej dla kandydata atmosferze. Oczywiste zapewnienia o rzekomym feedbacku dotyczącym wyniku rekrutacji, który oczywiście skończył się aby na słowach. W dodatku śmieszne wynagrodzenie dwa z hakiem małym. (usunięte przez administratora) i porażka, że ludziom po studiach w tych czasach w Warszawie oferuje się takie wynagrodzenia.

Bez wynagrodzenia

Pracowałem tam miesiąc czasu w kwietniu 2021r. Do tej pory walczę o moje wynagrodzenie bo do dziś go nie otrzymałem a jest juz koniec września. Szok.

Arek

Jestem bardzo niezadowolony z usług firmy. W skrócie opisując. Okazało się w praktyce że Firma Solid Security nie prowadzi monitoringu obiektu a jedynie podkreślam jedynie monitoringu sygnału alarmowego wywołanego przez centralę. Czyli reaguje jedynie w przypadku jak centrala (dodatkowa centrala komunikacyjna podpięta pod centralę alarmową) wyśle sygnał o tym że załączył się alarm. W przypadku uszkodzenia nadajnika nie podejmują żadnych działań. Użytkownik nie ma możliwości sprawdzenia czy centrala nadaje sygnały do stacji monitoringu. Jedyną mozliwością weryfikacji jest wywołania alarmu i sprawdzenie czy Solid zareaguje. Jedynie Stacja Monitorowania Solid Security ma możliwość zweryfikowania czy ma połączenie ze staca nadawcza w obiekcie czy nie. Jednak nie informuje użytkownika w przypadku jakiegokolwiek problemu z połączeniem. Poprostu mają to w (usunięte przez administratora) Podsumowując. W przypadku wystąpienia awarii urządzenia nadawczego nawet 1 dzień po serwisie Solid moze już nie monitorowac obiektu. W przypadku włamania na ten przykład zawsze może powiedzieć że: "przecież sygnału o włamaniu nie dostali i co nam Pan zrobisz". Krętacze kończąc temat.

opinia

Niestety strasznie droga firma. TO już jest znaczna, ale to znaczna przesada. Za byle naprawę trwającą nawet dwie minuty, biorą nawet kilka stów. I to nie za części tylko za sam przyjazd montera i duminutową robotę. Zdzierstwo do kwadratu. Tak być nie powinno. I tak są bogaci.

Eliso5

Gorzej nie mogłem trafić .przełożona nie umie zrobić grafiku , zmiany 24 nie były zle., . pani x rzucała się na pracowników bijąc po głowie .Warunki tragiczne i te buty BHP zapierniczaj 1.5 km w jedną i drugą stronę z rozwalonym i nogami . Pędź na dyżur 24 godziny gdy chodzić nie możesz . Problem by mieć kilka dni wolnego na uleczenie ran..najgorsza firma

Pracownik ochrony

Witam Nie interesuja mnie opinie ( nie szanuja praw pracownika itd) bo w zadnej agencji nie spotkalem jeszcze szacunku wzgledem pracownika. Ostatnio ubiegalem sie na robote ( grup interwencyjnych ) ludzie dlaczego to jest 13,80 ? To znaczy ze sie lezy fo gory faja czy taki wyzysk ???

oko

Szanowni Państwo, za tzw "chwilę" będę już byłym pracownikiem, więc wtedy opiszę ze szczegółami pracę i atmosferę biurową panującą w tej Firmie o.

ryszard

To (usunięte przez administratora)firma (usunięte przez administratora) człowieka na każdym kroku.Po wypowiedzeniu umowy nie chcą wypłacić za urlop .Tak było w Chlastawie w IKEI.Wielki wstyd dla SOLIDU.

MF
@ryszard

Brawa dla Solidu, że mną rozliczyli się co do grosza po tygodniu od rozwiązania umowy, , utarli nosa tym starym komunistom min. : bolek, gienas, fetor, konfitury, oraz całej reszcie z babimost i Sulechowa oraz z nowego Jorku co jeździ na Romecie. Pozdrawiam Solid

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 18 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security