GoWork.pl
3 1004 6 1

Czym się zajmujemy?

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, której działalność rozpoczęła się w 1990 roku. W chwili obecnej  firma oferuje różnorodne usługi między innymi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku. Obecnie GoWork.pl jest uznawany za jedną z najprężniej rozwijających się firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. Posiadamy oddziały w największych miastach w kraju, takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Olsztyn, Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Szczecin. Ponadto GoWork.pl jest właścicielem jednego z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych serwisów pracy w Polsce.

  • 1990

    Rok założenia

  • 2000

    Liczba pracowników

Agnieszka Kozakiewicz Team Leader działu HR, GoWork.pl

Z wykształcenia psycholog od kilku lat związana i totalnie oddana branży HR. Oprócz rekrutacji w firmie GoWork. pl odpowiada za szkolenia, system ocen pracowniczych oraz komunikację wewnętrzną.

Przeczytaj cały wywiad »

Bonita

Moje sugestie dla GoWork.pl: Uważam że jesteście Państwo dobrą i solidna firmą. Pozdrawiam Czesław Z. Lubię atmosferę w GoWork.pl za: Rzetelna i odpowiedzialna firmą i płaca.

Adrianna

Bardzo ciężki kontakt z gowork.. wysłałam kilka maili niestety dalej nikt nie odpowiedział na innych stronach podobnych kontakt w ten sam dzień. Może ktoś odpowie na ten komentarz i podpowie jak może się skontaktować z Administratorem strony

była koleżanka z pracy

NIe jest tak wesoło i pieknie jak tu piszą - wypłąty nie są wspaniałe - są to najniższe krajowe, parcie handlowców jest gównie na abonement firm mogacych "ochraniać" swoj wizerunek... wszechobecnie śmieciówki. Wsparcia przełożonych nie ma - jest tylko oczekiwanie

Samodzielna Księgowa 2018-10-05 15:19 przez Pola

Przebieg rekrutacji

Dostałam telefon, byłam na spotykaniu, i to była kpina. Główna księgowa Pani Kołaczek to jakiś totalny tłumok!!! Nigdy więcej!

Pytania

Nie było nic merytorycznego.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
GoWork.pl
pracodawca

GoWorkowe biuro przeszło ostatnio małą metamorfozę. Zobaczcie jak teraz wygląda i poczytajcie o tym jak my podchodzimy do tematu employer brandingu, o którym dużo ostatnio piszemy. Czy da się wprowadzić skuteczną strategię EB nie posiadając budżetów korporacyjnych gigantów? Udowadniamy, że tak! 

Jeszcze więcej informacji znajdziecie na naszym blogu: