Profil

Czym się zajmujemy?

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, której działalność rozpoczęła się w 1990 roku. W chwili obecnej  firma oferuje różnorodne usługi między innymi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku. Obecnie GoWork.pl jest uznawany za jedną z najprężniej rozwijających się firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. Posiadamy oddziały w największych miastach w kraju, takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Olsztyn, Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Szczecin. Ponadto GoWork.pl jest właścicielem jednego z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych serwisów pracy w Polsce.

  • 1990

    Rok założenia

  • 2000

    Liczba pracowników

Agnieszka Kozakiewicz Team Leader działu HR, GoWork.pl

Z wykształcenia psycholog od kilku lat związana i totalnie oddana branży HR. Oprócz rekrutacji w firmie GoWork. pl odpowiada za szkolenia, system ocen pracowniczych oraz komunikację wewnętrzną.

Przeczytaj cały wywiad »

Janeczka90

Witam, ja byłam z Goworkiem na zleceniu w Niemczech jako opiekunka osoby starszej i w samych superlatywach wspominam zlecenie. Zostałam na święta - było to dla mnie ciekawe doświadczenie, bo może dla mnie nie było to taki piękny czas jak w Polsce w domu, ale przynajmniej podopieczna zaznała pierwszy raz atmosfery bożego narodzenia, za co bardzo dziękowała, Starałam się wszystko tak zorganizować, jak to jest u Nas, zaprosiliśmy na boże narodzenie rodzinę i widać było że byli bardzo pozytywnie zaskoczeni, bo u nich relacje są dość oziębłe. Ale wszystko się udało i mam nadzieję, że jeszcze uda mi się pojechać do takiej fajnej rodziny. Polecam organizacja super :)

incepcja

proszę o informację jaką drogę trzeba przejść aby z Wami współpracować i dołączyć do zespołu/ Pozdrawiam

Kinga

W tym roku po raz pierwszy zdecydowałam się zostać na Święta Bożego Narodzenia na zleceniu - premia jest bardzo motywująca ;) Trochę mi jednak smutno ,że nie spędzę ich razem z rodziną :(

Magazynier 2017-09-28 17:30 przez Kami234

Przebieg rekrutacji

Rozmowa trwala ok. 15 min. Najpierw pani rekruterka zadzwoniła do mnie i zapytała o dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Później powiedziała mi o stanowisku i okazało się ze nie jest to jak sugeruje to opis stanowiska tylko praca na magazynie, lecz inne prace typu montowanie, odkodowywanie dekoderów i różne inne prace, z czego się ciesze bo się bałem przenoszenia ciężkich paczek na magazynie. Następnie pani zaprosiła mnie na rozmowę do firmy przy ul. Żurawiej wyjaśniła mi warunki i od razu podpisaliśmy umowę. Warunki zostały mi rzeczowo wyjaśnione. Następnego dnia rozpocząłem juz prace.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
GoWork.pl
pracodawca

Paweł, Senior Key Account Manager:

Cześć, pracuje w GoWork.pl od września 2017r.
Na początku zaskoczyły mnie koleżeńskie relacje, panujące między przełożonymi a pracownikami. Nie spodziewałem się, że taka atmosfera w pracy może być motywująca, a w tym miejscu to naprawdę działa!

Od pierwszego dnia duże i bardzo budujące wsparcie otrzymałem od mojego Team Leadera Łukasza i Trenera Mateusza. Uczestniczę w spotkaniach, w których mam możliwość przyswojenia wiedzy dotyczącej budowania relacji z klientami.

Mój team jest najmłodszym zespołem i mimo tego, że tak krótko ze sobą współpracujemy, mam wrażenie jakbym znał ich od zawsze. Klimat panujący w zespole jest niepowtarzalny – wiem co mówię. Tego nie da się opowiedzieć, to trzeba zobaczyć ;)

Bardzo ważne jest dla mnie to, że cały czas podnoszę swoje umiejętności, nie tylko w zakresie sprzedaży.

Interesuję się sztukami walki i sam kiedyś trenowałem Kick Boxing, dlatego akcje sportowe związane z Fitqbem są dla mnie motywujące. Świetne jest to, że poza zdrową rywalizacją między pracownikami możemy wziąć udział w takich akcjach jak „Idziemy do Aten”.Jeżeli lubisz wyzwania i dobrą atmosferę – przyjdź i sam sprawdź.Sprawdź również: