GoWork.pl
3860

Profil

Czym się zajmujemy?

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, której działalność rozpoczęła się w 1990 roku. W chwili obecnej  firma oferuje różnorodne usługi między innymi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku. Obecnie GoWork.pl jest uznawany za jedną z najprężniej rozwijających się firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. Posiadamy oddziały w największych miastach w kraju, takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Olsztyn, Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Szczecin. Ponadto GoWork.pl jest właścicielem jednego z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych serwisów pracy w Polsce.

  • 1990

    Rok założenia

  • 2000

    Liczba pracowników

Agnieszka Kozakiewicz Team Leader działu HR, GoWork.pl

Z wykształcenia psycholog od kilku lat związana i totalnie oddana branży HR. Oprócz rekrutacji w firmie GoWork. pl odpowiada za szkolenia, system ocen pracowniczych oraz komunikację wewnętrzną.

Przeczytaj cały wywiad »

anonymous

DLACZEGO GoWork podaje opinie anonimowych osób o nieistniejących firmach i pozwala identyfikować osoby których dane były w nazwach tych firm dawniej. Jeżeli każdy może podawać publicznie dane pracodawcy, nazwę na podstawie której można zidentyfikować byłego pracodawcę to dlaczego szkalujące osoby nie muszą podawać imion i nazwisk, tolerujecie cudownych donosicieli, tchórzliwych i opętanych nienawiścią, skrywacie ich adresy i numery telefonów? Portal Wasz Krzywdzi Ludzi! Jest to opinia wypełniająca znamiona opinii o charakterze bezprawnym.

OnlyB2B

Witam, jak wynika z regulaminu Gowork - to m.in. opinie o pracodawcach. Nie będę się rozpisywał jacy sfrustrowani czy zwolnieni pracownicy piszą "obiektywne" opinie, gdyż mam inne pytanie: 1. Dlaczego opinie napisana przez tzw. niezadowolonego Klienta danej firmy (nie pracownika) nie jest przez administratora usuwana. To chyba nie to miejsce. Miało być "opinie o pracodawcach", a Klienta firma nie jest pracodawcą. Sporo takich wpisów. Można zrozumieć, iż niezadowolony - chcący pozostać anonimowym - Klient wybierze portal Gowork, gdyż dodanie opinii jest tzw. bez żadnych logowań, czy podawania jakikolwiek danych. I stąd mamy Galów anonimów itp. W Google, aby ddać opinię trzeba się zalogować do swojego konta, co potencjalnych "hejtowców" i flustratów troszeczkę może odstraszać, a w drugą stronę przyciąga osoby, które nie obawiają się wyrażania swoich opinie nawet gdyby doszło do konfrontacji. Idąc tym takiem myślenia, to również gdybym był Klientem - Gowork - mógłbym wyrażać na tym serwisie swoje uwagi, spostrzeżenia, opinie itp. na temat świadczonych usług przez Gowork, czy też nie jest to właściwe miejsce? Uważam, że z pewnością taka informacją będzie przydatna dla współpracujących w ramach B2B, którzy nie zatrudniają pracowników, a mają opinie od Klientów, a co najlepsze od pracowników których nigdy nie mieli. Dobre ... Czekam na info PS. A co dopracowników wyrażających opinie, to może warto zbierać od nich chociaż e-maile jak Google (ale na tyn wyczyn chyba portal Gowork nie "stać" w końcu zostałby administratorem danych i .... w końcu te RODO ... lepiej prowadzić plotkarski serwis :)

Anita

Idealnych firm nie ma!! Trzeba polubi c pracę i będzie super!

Magazynier 2017-09-28 17:30 przez Kami234

Przebieg rekrutacji

Rozmowa trwala ok. 15 min. Najpierw pani rekruterka zadzwoniła do mnie i zapytała o dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Później powiedziała mi o stanowisku i okazało się ze nie jest to jak sugeruje to opis stanowiska tylko praca na magazynie, lecz inne prace typu montowanie, odkodowywanie dekoderów i różne inne prace, z czego się ciesze bo się bałem przenoszenia ciężkich paczek na magazynie. Następnie pani zaprosiła mnie na rozmowę do firmy przy ul. Żurawiej wyjaśniła mi warunki i od razu podpisaliśmy umowę. Warunki zostały mi rzeczowo wyjaśnione. Następnego dnia rozpocząłem juz prace.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
GoWork.pl
pracodawca

Dziś w GoWork.pl przy Żurawiej witaliśmy Wiosnę! Wprawdzie ta astronomiczna jest już z nami od wczoraj, ale postanowiliśmy uczcić jej "kalendarzowe" przybycie. Zaklinając mroźną jeszcze pogodę, nasz Zespół postawił na wiosenny, kolorowy wygląd. Mamy nadzieję, że nasz dzisiejszy look zachęci Szanowną Wiosnę do wprowadzenia przychylniejszej aury.

Mimo mroźnej temperatury w Gowork.pl nastroje już całkiem wiosenne :)