GoWork.pl
3 1076 6 1

Czym się zajmujemy?

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, której działalność rozpoczęła się w 1990 roku. W chwili obecnej  firma oferuje różnorodne usługi między innymi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku. Obecnie GoWork.pl jest uznawany za jedną z najprężniej rozwijających się firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. Posiadamy oddziały w największych miastach w kraju, takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Olsztyn, Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Szczecin. Ponadto GoWork.pl jest właścicielem jednego z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych serwisów pracy w Polsce.

  • 1990

    Rok założenia

  • 2000

    Liczba pracowników

Agnieszka Kozakiewicz Team Leader działu HR, GoWork.pl

Z wykształcenia psycholog od kilku lat związana i totalnie oddana branży HR. Oprócz rekrutacji w firmie GoWork. pl odpowiada za szkolenia, system ocen pracowniczych oraz komunikację wewnętrzną.

Przeczytaj cały wywiad »

0494

GOWORK to bardzo ważna organizacja strażnicza . Jest jedyną platformą , która stanowi jeszcze jakąkolwiek przeciwwagę dla nieuczciwości pracodawców . Wiele osób w Polsce doświadcza chamstwa w pracy , zastraszania , niegodziwości i nieuczciwości . Co do hejtu to ... każdy hejt jest raczej widoczny i łatwy do wyłowienia . Komentarze prawdziwe dostają zazwyczaj wiele "pozytywów" .

pracodawca

Czy zdajecie sobie państwo sprawę, że swoimi działaniami przyczyniacie się do niszczenia polskich małych i średnich firm ? Osoby szukające pracy w dużych międzynarodowych korporacjach nie szukają najczęściej informacji o tych firmach w internecie, ponieważ opinia o nich jest powszechnie znana na rynku. Mają marki, nad którymi pracowali dziesiątki lat. Małe i średnie polskie firmy starające się pozyskać pracowników nie mają tak ugruntowanej pozycji na rynku. Większość przyszłych pracowników szuka opinii na temat takiego pracodawcy w internecie. Żyjemy w czas hajtu i portal gowork to wykorzystuje, napędza wam to biznes. Wystarczy jeden niezadowolony pracownik, który jest w stanie latami pod różnimy nickami oczerniać firmę. Nieważne że w tej samej firmie pracuje setka innych zadowolonych osób. Gratuluję modelu biznesowego i zarabiana na hejcie. Polscy przedsiębiorcy radzą sobie z Urzędami Skarbowymi, PIP, to i z Gowork sobie poradzą. My przetrwamy, wam krzyż na drogę. Mam nadzieję, że pracownicy gowork są dumni z miejsca, w którym pracują.

Agata i Janusz M.

Uczestniczyliśmy w spotkaniu promocyjnym dnia 21.10.2018 r. Spotkanie było prowadzone bardzo profesjonalnie. Przekazywane informacje były rzeczowe i konkretne. Prowadzący zachęcalido zakupu prezentowanych towarów, ale robilito subtelnie nie naciskając klienta. Polecamy udział w takich prezentacjach peowadzonych przez tą firme.

Magazynier 2017-09-28 17:30 przez Kami234

Przebieg rekrutacji

Rozmowa trwala ok. 15 min. Najpierw pani rekruterka zadzwoniła do mnie i zapytała o dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Później powiedziała mi o stanowisku i okazało się ze nie jest to jak sugeruje to opis stanowiska tylko praca na magazynie, lecz inne prace typu montowanie, odkodowywanie dekoderów i różne inne prace, z czego się ciesze bo się bałem przenoszenia ciężkich paczek na magazynie. Następnie pani zaprosiła mnie na rozmowę do firmy przy ul. Żurawiej wyjaśniła mi warunki i od razu podpisaliśmy umowę. Warunki zostały mi rzeczowo wyjaśnione. Następnego dnia rozpocząłem juz prace.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
GoWork.pl
pracodawca

Na naszej tablicy Superbohaterów GoWork.pl robi się coraz tłoczniej.


Po sukcesie pierwszej nominacji (więcej informacji tutaj: http://www.gowork.pl/blog/goworkowe-eb-jak-my-to-robimy-cz-ii ) do zaszczytnego grona wyróżnionych dołączyli w  listopadzie – Marcin, a w grudniu – Konrad.

GoWorkowicze docenili swoich kolegów za:

„Nominuję Konrada, jako nieoceniona skarbnicę wiedzy sprzedażowej, produktowej, jako mentora wprowadzającego mnie i pewnie inne nowe osoby w tajniki gowork.pl”

„Nominuję Konrada - za jego postawę, pozytywną energię, żarty i wszystko co robi dla GoWorka :)”

„…jest twarzą naszego działu IT i pomaga niezliczonej rzeszy ludzi, którzy przychodzą do nas coś załatwić. Czegokolwiek ważnego by w danym momencie nie robił, zawsze wszystko rzuci, by komuś pomóc w potrzebie. Takiego Superbohatera właśnie potrzebujemy!”

„Na Marcina zawsze można liczyć. Nawet gdy jest mega zajęty znajdzie chwilę czasu, aby pomóc najlepiej jak tylko potrafi. A potrafi dużo, jak przystało na SuperBohatera”

„Zasługuje na tytuł superbohatera, ponieważ bez niego firma by nie istniała. Marcin jest taką podporą wręcz fundamentem Goworka, osobą bardzo pomocną i wszechwiedzącą. O co się nie zapytasz to on zna odpowiedź, ale lepiej nie zadawać mu głupich pytań bo potrafi ugryźć, a tak na poważnie jest mega sympatyczną osobą.”

Jeżeli tak jak my wyznajesz zasady oparte na przyjaźni i szacunku do kolegów i koleżanek z pracy, to znak że jesteś idealnym kandydatem do pracy u nas ;) Dołącz do naszego zespołu, a być może już w kolejnym miesiącu zostaniesz Superbohaterem GoWork.pl 

#gonotonlywork #superhero #gowork