GoWork.pl

2 Dodaj opinię
GoWork.pl
2 1115 350 5 1

Czym się zajmujemy?

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, której działalność rozpoczęła się w 1990 roku. W chwili obecnej  firma oferuje różnorodne usługi między innymi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku. Obecnie GoWork.pl jest uznawany za jedną z najprężniej rozwijających się firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. Posiadamy oddziały w największych miastach w kraju, takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Olsztyn, Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Szczecin. Ponadto GoWork.pl jest właścicielem jednego z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych serwisów pracy w Polsce.

  • 1990

    Rok założenia

  • 2000

    Liczba pracowników

Ryszard

super

usunieciekomentarz

Nie polecam

Anty-hejt

Dziwny portal. Czytając opinie o wszystkich pracodawcach można dojść do wniosku, że wszędzie jest źle, każdy manager to wyzyskiwać, każde biuro to hangar. Naprawdę sporo tu hejtu, bez żadnych przykładów. A jak ktoś napisze pochlebną opinie to od razu fala hejtu, że na zlecenie.

Magazynier 2017-09-28 17:30 przez Kami234

Przebieg rekrutacji

Rozmowa trwala ok. 15 min. Najpierw pani rekruterka zadzwoniła do mnie i zapytała o dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Później powiedziała mi o stanowisku i okazało się ze nie jest to jak sugeruje to opis stanowiska tylko praca na magazynie, lecz inne prace typu montowanie, odkodowywanie dekoderów i różne inne prace, z czego się ciesze bo się bałem przenoszenia ciężkich paczek na magazynie. Następnie pani zaprosiła mnie na rozmowę do firmy przy ul. Żurawiej wyjaśniła mi warunki i od razu podpisaliśmy umowę. Warunki zostały mi rzeczowo wyjaśnione. Następnego dnia rozpocząłem juz prace.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracodawca

 Aktualność

Nic tak nie dodaje dreszczyku emocji jak rollercoaster, albo wcielenie się w bohatera horroru. A gdyby jeszcze dodać fakt, że można to osiągnąć wypoczywając w wygodnym fotelu? Brzmi nierealnie?

To wszystko jest możliwe dzięki wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości. Na "własnej skórze" przetestowaliśmy kolejny pomysł na integrację i polecamy go każdej firmowej ekipie! Centrum Rozrywki daje też inne możliwości. Odkryliśmy, że automaty do gry również sprawiają nam niezłą frajdę. Bez względu na to, czy podróżujemy samotnie w wirtualnym świecie, czy rywalizujemy ze sobą na punkty, zgrany zespół gwarantuje dobrą zabawę i nieocenione wsparcie!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny
GoWork.pl