GoWork.pl

2 Dodaj merytoryczną opinię
GoWork.pl
counter
2 1122 416 5 1

Czym się zajmujemy?

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, której działalność rozpoczęła się w 1990 roku. W chwili obecnej  firma oferuje różnorodne usługi między innymi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku. Obecnie GoWork.pl jest uznawany za jedną z najprężniej rozwijających się firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. Posiadamy oddziały w największych miastach w kraju, takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Olsztyn, Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Szczecin. Ponadto GoWork.pl jest właścicielem jednego z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych serwisów pracy w Polsce.

  • 1990

    Rok założenia

  • 2000

    Liczba pracowników

Michał Szymański COO Serwis Pracy, GoWork.pl

Manager z wieloletnim doświadczeniem. Z serwisem GoWork.pl związany od 2012 roku, gdzie jest odpowiedzialny za opracowywanie planów rozwoju firmy oraz nadzorowanie realizacji celów działu sprzedaży i działów wspierających. Wraz z podległym zespołem odpowiedzialny za tworzenie strategii działań wizerunkowych oraz narzędzi umożliwiających budowanie pozycji marki w Internecie.

Przeczytaj cały wywiad »

Paulina Koprowska Dyrektor operacyjna Szkół Policealnych, GoWork.pl

___________________________________________________________________

Przeczytaj cały wywiad »

2YLU43L

Witajcie kochane! Chciałabym was uspokoić pomimo tego, że sytuacja na świecie nie wróciła jeszcze w pełni do normalności. Bardzo was jednak zachęcam i polecam firmę Gowork, w której pracuje i jestem z niej bardzo zadowolona. Obecnie jestem w Niemczech i żyję normalnie. Firma ta oferuje dobre zarobki i zawsze wypłacane na czas. Pracownicy tej firmy są sympatyczni i zawsze służą pomocą Zofia

Karola
Nazwa działu: Produkcja
 Rekomendacja

Bardzo dobra firma. Moja mama jeździ z Gowork od kilku lat, długo już do jednej babci. Byłam u niej nawet dwa razy na święta tak się złożyło że spędzała je daleko od nas. Rodzina u której pracuje mama to fajni pogodni ludzie, babcia jest urocza, spokojna, miła. Widziałam że się dobrze dogadują. Wystawiam pozytywa za to że ostatnio firma dużo pomogła mojej mamie przy zjeździe do domu bo czasowo był z tym problem z powodu epidemii. Pracownicy zachowali się super! Dzięki za prężne działanie, dzięki wam mama wróciła szybko i bez problemu :)

2YLU43L

Dzień dobry wszystkim. Pracuję w firmie Gowork już od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Wypłata przychodzi zawsze na czas i praca z nimi jest bardzo miła. Wszystkim ją polecam i zachęcam do skorzystania z ich współpracy. Pozdrawiam również sympatyczne panie koordynatorki Ewelinę, Marię i Ninę zawsze chętne do pomocy. Dziękuję Zofia z Niemiec

Zobacz wszystkie opinie (416)

Key Account Manager 2019-12-04 15:01 przez Ula

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja przeprowadzona bardzo profesjonalnie, a zarazem w przemiłej atmosferze. Po kontakcie telefonicznym zostałam zaproszona na pierwszy etap rekrutacji z osobą z działu HR, kolejny etap to było spotkanie z menadżerem sprzedaży. Na każdym etapie rekrutacji byłam na bieżąco informowana o dalszych krokach.

Pytania

doświadczenie zawodowe osobowość scenka sprzedażowe

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracodawca

 Aktualność

GoWork.pl