GoWork.pl
3 928

Czym się zajmujemy?

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, której działalność rozpoczęła się w 1990 roku. W chwili obecnej  firma oferuje różnorodne usługi między innymi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku. Obecnie GoWork.pl jest uznawany za jedną z najprężniej rozwijających się firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. Posiadamy oddziały w największych miastach w kraju, takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Olsztyn, Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Szczecin. Ponadto GoWork.pl jest właścicielem jednego z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych serwisów pracy w Polsce.

  • 1990

    Rok założenia

  • 2000

    Liczba pracowników

Agnieszka Kozakiewicz Team Leader działu HR, GoWork.pl

Z wykształcenia psycholog od kilku lat związana i totalnie oddana branży HR. Oprócz rekrutacji w firmie GoWork. pl odpowiada za szkolenia, system ocen pracowniczych oraz komunikację wewnętrzną.

Przeczytaj cały wywiad »

JacekK

Mam pytanie - jeśli ktoś coś napisze a potem uzna, że jednak przesadził - czy jest możliwość prośby o usunięcie/edycję własnego wpisu?'

sup

super firma

Prekariusz

Firma w dobrej formie i zaczyna się mówić o podniesieniu stawek dla moderatorów, bo podobno najsłabiej oplacana grupa pracownikow.

Młodszy Kontroler Finansowy 2018-07-15 10:03 przez Aleksandra

Przebieg rekrutacji

Telefonicznie zadano mi pytanie o moją urodę w skali 1 do 6. Myślałam że firma szuka specjalistów...a ja mam wrażenie że kobiety do toważystwa.

Pytania

Typ mojej urodu czy jestem ładna...

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
GoWork.pl
pracodawca

Wczoraj w naszym biurze odbyło się wielkie święto. Nasze zespoły ciągle się rozwijają, rozrastają i zrobiło nam się trochę ciasno na Prostej 69, dlatego powiększyliśmy nasze biuro! Teraz jest ciszej, wygodniej i bardziej komfortowo, pracuje się lepiej. Komfort pracownika zawsze przekłada się na jego motywację, a motywacja na efektywność. Każdemu się po prostu chce :).