GoWork.pl

2 Dodaj merytoryczną opinię

Szkoły Policealne

 
Szkoły Policealne

Nasza oferta jest naprawdę szeroka. Ponad setka specjalizacji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz wybierać wśród zawodów artystycznych, technicznych lub biznesowych. Dodatkowo medyczna szkoła policealna GoWork oferuje naukę na kierunkach takich jak higienistka, asystentka stomatologiczna, masażysta lub technik farmaceuta.

Po ukończeniu kursu policealnego możesz przystąpić do egzaminu państwowego i uzyskać dyplom zawodowy z tytułem technika. To już na starcie zapewni Ci świetną pracę.

Dlaczego właśnie my?

Wykwalifikowana kadra
Nasi pedagodzy posiadają kwalifikacje zgodne z założeniami kierunku, którego uczą. Stale poszerzają swoje umiejętności, uczestnicząc w kursach i szkoleniach branżowych. Cechuje ich otwartość i indywidualne podejście do słuchacza. W każdym oddziale zatrudniony jest Dyrektor ds. dydaktycznych stanowiący wsparcie merytoryczne dla całego grona pedagogicznego.

 

Niskie czesne, liczne promocje
Dobra szkoła wcale nie musi być droga, dlatego w naszej ofercie znajdują się kierunki w przystępnych cenach. Wychodzimy z założenia, że każdy ma prawo poszerzać swoje kwalifikacje, dlatego kierunki takie, jak technik administracji, technik rachunkowości, technik informatyk i technik usług kosmetycznych oferujemy całkowicie za darmo. Nie pobieramy wpisowego, a Państwo mogą wypowiedzieć umowę, nie ponosząc żadnych konsekwencji finansowych. Dodatkowo oferujemy wiele promocji. Przykładowo – przy wpłacie czesnego za cały semestr z góry, przysługuje Państwu 5% zniżki. Z kolei przy zapisie na drugi (płatny) kierunek, Słuchaczowi przysługuje zniżka na tańszy z nich.

 

Nowoczesne pracownie zawodowe
Wszystkie zajęcia prowadzimy w nowoczesnych, przystosowanych do nauki pracowniach zawodowych, wyposażonych w sprzęt najnowszej generacji. Zajęcia praktyczne prowadzone są w niewielkich grupach, dzięki czemu wykładowcy każdemu mogą poświęcić dużo uwagi.

 

Dogodna lokalizacja
Wszystkie sale wykładowe, pracownie i sekretariaty zlokalizowane są w centrach miast, blisko infrastruktury komunikacji miejskiej, co bardzo ułatwia dojazd, szczególnie osobom dojeżdżającym z daleka. Sprawna obsługa w sekretariacie Personel GoWork.pl dołoży wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z obsługi sekretariatu. Szybko i sprawnie rozwiązujemy problemy, udzielamy informacji na nurtujące Państwa pytania. Przekonaj się sam!

 

Warszawa

e-mail:
szkola.warszawa@gowork.pl
Tel.: 797-898-767

Lublin

e-mail:
szkola.lublin@gowork.pl
Tel.: 533-898-761

Kraków

e-mail:
szkola.krakow@gowork.pl
Tel.: 797-898-765

 

Poznań

e-mail:
szkola.poznan@gowork.pl
Tel.: 784-940-938

Białystok

e-mail:
szkola.bialystok@gowork.pl
Tel.: 790-408-360

Wrocław

e-mail:
szkola.wroclaw@gowork.pl 
Tel.: 720-898-761

 
 

Katowice

e-mail:
szkola.katowice@gowork.pl
Tel.:  730-102-323

 
 

Zobacz dlaczego warto skorzystać z oferty Szkoły Policealnej GoWork.pl