Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska

Białystok

Opinie o Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska

Aneta 2015-04-30 21:45:14
nie polecam nikomu kursu u tej kobiety ,chaotyczna ,bez porzadku ,praktycznie jej ciagle nie ma w salonie,nie widzialam w zyciu tak łasej osoby na kasę.do tego nie szanuje ludzi i jedzie po uczennicach ,bo przeciez tylko ona jest Kimś.nie pisze tego ,by ją dotknąc lub urazić ,poprostu dziewczyny ,ktore sie tam wybieracie ,nie polecam ,bo to naprawde wtopione pieniązki bedą.
8
Kaska 2015-06-15 11:50:18
Odbyłam jakiś czas temu kurs fryzjerski w salonie MARIW pod kierunkiem p. Iwony Dąbrowskiej. Po jego zakończeniu otworzyłam własny zakład i pracuję. Wiedzę jaką otrzymałam była na wysokim poziomie i naprawdę dużo się nauczyłam. Jak ktoś chce to można. A pani Iwona, pełen profesjonalizm !

POLECAM SALON FRYZJERSKI MARIW.
3
osoba z kursu 2015-07-26 21:01:21
Tak samo nie polecam jeżeli ktos chce zmarnowac pieniadze to w tym salonie na tym kursie to uczyni. Kobieta traktuje ludzi nie powaznie ma ich za nic, kurs jest prowadzony chaotycznie.
4
kinga_pol2016 2016-06-01 10:44:57
Chciałabym zabrać głos nt. salonu MARIW.
w zeszłym roku uczestniczyłam w kursie I stopnia i później II stopnia. Nabyte umiejętności pozwoliły mi na rozpoczęcie z sukcesami pracy w zawodzie fryzjer.
Jeżeli komuś zależy to przy pomocy p. Iwony może się bardzo dużo nauczyć, a jeżeli ktoś przyszedł z musu - to niestety niczego nie będzie umial. Szkolenie w salonie MARIW było świetne i polecam!
1
Kursantka 2016-07-09 00:01:51
Pani Iwona nie śpi i odpowiada kryptoreklamą na każde złe słowo pod adresem Mariwu a ludzie dają się nabrać.
1
Zostaw swoją opinię o Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska - Białystok
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska