Bond Sp. z o.o.

Żywiec

Opinie o Bond Sp. z o.o.

admin 2015-09-24 14:02:41
Znacie firmę Bond Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.
2
Mag 2016-04-17 20:00:53
Polecam !!
widzialem i nie polecam 2016-07-02 13:28:40
Zdecydowanie proponuje szukać pracy gdzie indziej .Widziałem i moim zdaniem jeden z gorszych zakładów jeśli chodzi o żywieczczyzne (podejście do pracownika,płace,ludzie itp). Praca dla naprawdę zdesperowanych.Jeżeli nie masz swojej wartości i chcesz być poniżany twoja sprawa możesz pracować. Subiektywnie obserwując człowiek niewiele był wart w tej pracy Jeżeli ktoś poleca ten zakład to niech napisze dlaczego go poleca jestem ciekaw.
Nie warto niszczyć zdrowia dla tych paru groszy w poniżeniu
pozdrawiam z lepszego miejsca pamiętajcie zdrowia nikt wam nie zwróci
7
Ad 2017-05-16 19:38:39
Zgadzam się z powyższą opinią majstry (nie wiem czy wszystkie)po zawodowce wyżywają się na pracownikach, zarobki marne nic tylko uciekać jak najdalej. I jeszcze ogólny syf na hali ale pył w normie. Jeszcze jedno żeby zarobić te trzeba być wazeliną albo trzeba mieć szerokie plecy .
4
Zostaw swoją opinię o Bond Sp. z o.o. - Żywiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bond Sp. z o.o.