Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

ajaj

Żeby to jeszcze miało co pokazać.

BHP

Dużo się mówi o bezpieczeństwie, a mistrzyni na GB chodzi jak na pokazie mody.

Hh

Czy na 10 lecie ikei wstep maja tulko pracownicy ? Czy mozna przyjsc z mezem ?

Elka
@Hh

Zależy czyim mężem. ..

@Elka

Może ty z cudzymi chodzisz, nie wnikam. Czytaj że zrozumieniem

Hh

Czy na 10 lecie ikei wstep maja tulko pracownicy ? Czy mozna przyjsc z mezem ?

Leszno
fan planu

pracujcie w nadgodzinach, w każdą sobotę również po 12 godzin, " oczywiście dobrowolnie" bo z planem jesteśmy do tyłu ja bede spała a wy z ryjem przy ziemi po 6 nocek 1 niedziele wolną wyrabiajcie plan iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii noście peltory !!!

Ga

będzie dziś wypłata

Aha

Uio

Czy będzie premia za kwiecień?

Fajna
@Uio

2 zł.

zxc z

a wypłata to kiedy????????????????????????????????????????????????

Zxc

Po pepie na lidera startuje szwagier kierownika tęgi ma umysł albo poparcie. Znając go stawiam na plecy

Ghjakkk
@Zxc

Ty jakiś tępy uj jesteś ,kierownik lakierni nikomu awansow nie załatwia .Ten szwagier kierownika to spoko gość. A Ty jak jesteś taki bohater to po co tu piszesz idź na górę i powiedz to komuś bardziej inteligietniejszemu , bo jak czytam to co napisales ... to chyba żal dooope ściska

Bela

Co z pączkami dla dzieci BedA

Idzie przez ta lakiernie i sie tylko oglada czy ktos patrzy na ten marny ryj. Patrzy patrzy żeby tylko palcem powytykac ze jest nak choroba i kazdy ja ma

Bojs
@.

Przecie Ona taka piękna, słodka ,wiotka, zgrabna i powabna najpiękniejsza z całej wsi he he. Śmiech na hali

Zka

Od kiedy można odbierać paczki dla dzieci

stary pracownik

Ej Nowa to po co sie decydowałaś na tę pracę skoro sama musisz dojezdzać nie było bliżej domu z tego co wiadomo to Joński

@stary pracownik

Bo jeżeli trzeba to bd dojeżdżać i sama..Zapytać chyba można??

stary pracownik
@Nowa

Jak chcesz pracować to licz na siebie a i tak na marginesie nie rozgaduj za wiele bo tu ludzie pracują z twoich stron i wiedzą o tobie to i owo .Powodzenia

@stary pracownik

Dziękuję za poradę.Wiem że pracują i to większość.Ja nie mam nic do ukrycia o sobie także.....

Jjjjjbbbb
@stary pracownik

W pracy to się chyba liczy jak kto pracuje a nie życie osobiste danych osób.Ale co prawda to prawda nie ma co sie rozgadywac za bardzo o sobie bo znajdzie sie paru życzliwcow

zxc z
@Jjjjjbbbb

to nie ludzie -to wilki

fan bhp
@Jjjjjbbbb

gdyby nosili peltory to by się nie słyszeli, nie rozmawiali i ręki w maszyne która nie ma wszystkich zabezpieczeń, ale ma wszystkie certyfikaty -nie pchali

Nowa

Czy dojeżdża ktoś z Janowa bądź okolice na zmianę b i ma miejsce wolne bo była bym zainteresowana?

stahhhh
@Nowa

A co samemu to za drogo tu trzeba liczyć na siebie skoro masz problem z dojazdem to po co sie do nas pchałaś i zajęłaś komuś miejsce .Jak drogo to śpij w aucie pod bramo

R
@stahhhh

Jak przechodzę obok Ciebie jak zapier***asz na produkcji to aż mi sie morda śmieje. Tyle na Twój temat. Nawet nie żal mi Ciebie. Nie masz szacunku sam do siebie. Teraz pewnie zwyzywasz mnie publicznie, i poczujesz sie przez chwile lepszy,bo tylko na to Cię stać, ale cóż. Pozdrawiam

Zapytać chyba można??

CB
@stahhhh

Wieśniak! Każdy chce obniżyć koszty dojazdu i to chyba normalne jest. Jak Tobie coś nie pasuje to bujaj się z tego zakladu, bo to Ty komuś miejsce blokujesz, a dodatkowo pewnie obijasz się w pracy jak mało kto... Wsią bije od Ciebie z daleka..

Oka

BedA jakieś pączki dla dzieci na dzień dziecka

Tip
@Oka

Bułki z makiem

@Tip

A Ty będziesz 1 w kolejce po nie wredne świnie

ASIK

Witam, mam prośbę podajcie mi e-mail , gdzie można wysłać cv.

sdafg
@ASIK

Nie ma e-maila. Musisz przyjechać z CV, wrzucić je do skrzynki na bramie i możesz wracać do domu. Jeśli zechcą to się skontaktują. A przyjęcia do pracy na produkcję są co 3-4 miesiące.

ASIK
@sdafg

Bardzo dziękuję za informacje. Pozdrawiam ☺

Kiedy będą jakieś przyjęcia na produkcję ktoś wie ? i czy podałby ktoś adres e-mail gdzie można wysyłać C.V

Ola

Była wyplata

Ja ty on

Kiedy idziemy do pracy?? Ze środy na czwartek czy z czwartku na piątek... Chodzi mi o nocki

lol
@Ja ty on

z soboty na poniedziałek.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.