Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

na

Jest jakaś premia za lipiec?

SS
@na

Tak.4.50zł

xjxj

Ekscytacja? Zobacz jak są traktowani starzy pracownicy? A nie Ty nie możesz zobaczyć bo to ojciec się przyjął a nie Ty. Wybacz. A wracając do tematu starzy pracownicy są traktowani jak popychadła. "Góra" myśli że oni będą pracować i się nie będą odzywać. Jeszcze trochę czasu. Już się powoli wykruszają, a nowi pracownicy to nimki i lenie. Co drugi się zwalnia albo na drugi dzień albo popracuje 3 miechy z wielką biedą i nie chce dalej umowy. Jak wkońcu górne stołki nie przejrzą na oczy IKEA upadnie, bo nie będzie komu pracować. Juz pusta skrzynka CV jest. Niech dalej widzą te swoje miliony. Powodzenia

Dokładnie warto się zwolnić i znowu przyjąć starzy pracownicy po 10 latach tyle mamy porażka

robol

Ja też słyszałem że nowi pracownicy zatrudnieni jako pomocnik operatora mają po(usunięte przez administratora) jeśli to prawda to ja już wypowiedzenie składam.

facet

a gonia do roboty zeby robic coraz wiecej

Znowu szukają pracowników na produkcję. CV wysyłajcie na e-mail rekrutacja.wielbark@ikea.com w temacie piszcie "Operator / Pracownik produkcji"

janek

(usunięte przez administratora) dla nowych? Jakas kpina. Spora czesc starych pracowników nie maja takiej stawki.

@janek

Naprawdę mają nowi taką stawkę czy to są żarty?

Witam, szukam wolnego miejsca na dojazdy z Szczytna do Wielbarka w tym tygodniu zmiana nocna

Urffgb

Pracowałem w UR, jest tak jak na produkcji. Wszystkich mają w (usunięte przez administratora)

zxc z

słuchaj no ja, na uv4 pracujesz 4 miesiące-prawda? przedtem (usunięte przez administratora) wieńce na podajniku uv1, więc nie opowiadaj że z ciebie taki super operator-trochę pokory..........

JA
@zxc z

zxc z słuchaj daje koma a tu z góry zakładasz kim jestem litości widać co masz w głowie (trocine)

Czy jest jakaś premia za lipiec?

Do kozaka trzeba mieć coś w głowie żeby na uv4 pracować widocznie ty nie masz i nie wiesz jak obsługiwać tamte maszyny. Biedny kozak

zxc z

niech dyrekcja się zastanowi dlaczego skrzynka na cv jest pusta? drugi temat: kolejne "cudowne dziecko" p.(usunięte przez administratora) tym razem na UV1 adsorbuje 10 osób zamiast 2 odbierających i 2 pań sortujących jak to było po staremu. Dla nieznających tematu- pierwsze " cudowne dziecko" sortownik na homagu i tenże nie odsortowuje tylko nakleja numerki. Aż się boję automatu na załadunku UV. tzreci temat: opowiadanie o wykresach, słupkach i tablicach z zielonymi i czerwonymi kółkami ? proszę Was połowa niezrozumiała z tego nic, a połowa tej drugiej połowy ma to gdzieś.

Hh

Ikea to jak przedszkole tylko że dla dorosłych. Ie którzy zamiast zająć się praca to plotkuja, bawią się jak dzieci. Wogole brak kultury wobec innych. Zamiast normalnie pracować dogadać się żeby ta praca szła lepiej dla każdego to niektórzy robią z siebie głupców, mądra się bo pracują parę lat ale o z tego. Każdy zaczynał kiedyś prace. Coraz gorzej.

Mistrzowie udaja ze nie widzą
@Hh

No racja. Tych co swoja prace zwalaja na mlodszych stazem i stopniem powinno sie na zbity pysk wywalic. Nieroby...

zxc z

kierownictwo , za wysoką premie dociska mistrzów , mistrzowie za 1500zł dociskają liderów - liderzy za 3zł (usunięte przez administratora) NAS i grzbiety jeszcze bardziej pochylamy MY. normę trzeba wyrobić , w święto linie muszą chodzić (taki koncert życzeń) i co? w porywach 2 zety przeciętnie. Taki grajdołek (usunięte przez administratora)

Mistrz
@zxc z

Chciałbym mieć taką premię o jakiej piszesz :-)

Nowy:)

Ciekawe co zrobią jak ruszy strefa w Chorzelach żeby zatrzymać pracowników ? Nikt za marne grosze nie będzie (usunięte przez administratora) zostaną ludzie na dobrych stanowiskach i ci którzy maja blisko.Zal mi tylko ludzi ze muszą zapierdzielać w takich warunkach a na zebraniach wciska im się ciemnotę i za dobre wyniki w sprzedaży i na 10 lecie firmy oferują obiad dla tych co nie mają wykupionych. Nie na darmo ludzie gadają ze to obóz pracy !!! a podobno za Szweda było dużo lepiej , o czym to świadczy że Polak Polaka okrada zwracam się do tych Panów Kierowników i Szefostwa co stoją na zebraniach i chwalą się wynikami i gdzie są wasze wartości??? oszukujecie ludzi i wykorzystujecie region ze jest bieda i niska Konkurencja ale to się zmieni.Pozdrawiam

Bartuś
@Nowy:)

Prawda ikea to jeden wielki syf i jest jeszcze jedna lizi (usunięte przez administratora) z gb kolejarz (usunięte przez administratora)

PL
@Bartuś

na GB już tak jest i będzie.

Jaką jest premia za czerwiec?

Fajna
@ja

2 zł.

Witam wszystkich odnoszę się głównie do Mistrzów. Czy w waszym rozumieniu setki sa przymusowe,wynika z tego że tak chodz tak naprawdę nie czy wy nie rozumiecie że wielu ludzi swoje sprawy moze załatwić tylko w sobotę,i dlatego nie idą na setkę. Jeżeli wy mistrzowie nie idziecie na setkę nikt wam nie stoi nad głową tak jak wy nam pracowniką. Smiało mogę użyc określenia (usunięte przez administratora) z waszej strony... Pamietajci ze mozna wasze zachowanie wobec nas pracowników zglosić wyżej np sad pracy.

Fajna

Nic nie będzie bo znów (usunięte przez administratora) przecież impreza była

Nowości

Hejka jak jest teraz przyjęciami do Ikea ? Zatrudniają przez agencje czy przez firmę ? Dzięki za odp ;)

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.