Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Autobus

Już chyba większość z nas widzi że koronawirusa nie jest realnym zagrożeniem dla nas, więc może pora przywrócić autobusy co?

@Autobus

Jestem za.

Asdf
@Ff

Autobusów już nie będzie.

@Ff

Srututu tu pęczek drutu. Lajcik Kochani cafamy sie w rozwoju co tu duzo mowic . Pozdrawiam wszystkich pozytywnie nastawionych do pracy dzieki nim jeszcze trwamy / istniejemy .

Lot
@Asdf

Będą samoloty

Ojeju

Przestój w maju będzie:)

@Ojeju

Skąd wiesz?

Rass

Ta firma to zespół propagandy taki sam jak obecny rząd. Uwielbia trzymać ludzi w Wielkim niedoinformowaniu. Po co te tajemnice? Skoro ma być to niech powiedzą wkońcu i tak się wyda.

Rr
@Rass

Może sami do końca nie wiedzą albo to plotka jakich tu pełno

@Ojeju

A no i.maju i w czerwcu moze w.lipcu i w sierpniu a listopadzie 1 wolny no i swieta w grudniu

Ktos

Nie będzie żadnego przestoju kochani

@Ktos

No i super. Dość już chyba tego wolnego. Niektórzy chcieliby leżeć (usunięte przez administratora) wie ile.

@Ktos

Do roboty krolu zloty ..... koniec leserstwa trzeba robic na kaczora zeby mnial na 500

Mgyuik

Kiedy wypłata??

@Mgyuik

Wyplata jutro.

Jutro wypłata.

Nie lepiej było wcześniej wychodzić i później wyjeżdżać do pracy? Oczywiście znajdą się (usunięte przez administratora) nic nie pasuje....

Pedro

Ludzie ogarnięcie się jak macie do pracy na 22:15 to kiego grzyba już o21:45 jesteście przyjeżdżajcie na 22ą i nikt nie będzie się z nikim w szatni (usunięte przez administratora) stykał ,,????

Kozak
@Pedro

Mistrzów i liderów nie obowiązują 7,5 godziny i muszą być wcześniej, a razem z nimi osoby z którymi dojeżdżają. Niechaj jest łącznie 30 mistrzów z liderami, dolicz osoby z nimi dojeżdżające. Wyjdzie ładna sumka.

Pedro
@Kozak

To niech wykluczą ze swoich ekip mistrzów. ... Teraz Wacha tania to można se pozwolić na rozluźnienie , no chyba że bardzo się kocha swego mistrza....

Dywersant$
@Pedro

Przez takie wspólne dojazdy z mistrzem,nie jeden/na czuje się bardzo rozluźniony.Wszak to nobilitacja mòc spółkować z mistrzem...

Bułka

Jaki jest sens robienia bułek przez nasze kucharki a nie robienia obiadów ? Bo co? Koronaświrus?

Buła
@Bułka

Obiady wrócą jak rząd otworzy gastronomię. Napewno dziewczyny chętniej gotowały by obiad jak te 900 bulek

Bułeczka
@Buła

Ale można po 2 szt dla każdego i można coś zmienić na lepsze np z grillowanym kurczakiem i do tego jakiś dobry sos , mniam! a nie suche gnioty !!!

U.
@Bułeczka

Może jeszcze szafran i kawior do tego? Obiady nie są obowiązkowe, także grilluj kurczaka w domu, jakiś dobry sos i do plecaka.

Miłka
@U.

No co Ty ? Przecież jedzenie nie musi być nudne , nawet do zwykłej bułki można dodać dobre produkty i smak gwarantowany. To nie żadne wygórowane wymagania tylko zdrowy styl życia !

Hmmm
@Bułeczka

Ciesz się z tego co masz bo możesz nie mieć nic

Buła
@Hmmm

Niektórym tu osobnikom rodzaju ludzkiego to i (usunięte przez administratora) by z tą bułką pasowało....

Fajna

Co z tym ukradzionym passatem z parkingu

@Fajna

Nic nie ukradli. Prubowali się dobierać ale ochrona zauważyła i szybko po policję zadzwonili. Niestety sprawca zbiegł.

Xoxo

Kiedy ma być ten przestój w maju. Wie ktoś coś?

@Xoxo

Jeszcze jeden się nie skończył a ty pytasz o drugi? Kiedy wkoncu wracamy?

@Home

Chyba ktoś tu niedoinformowany i dalej w domu siedzi zamiast do roboty chodzić ????

Home

Jak do roboty mieli dzwonić że wracamy.

@Home

No i dzwonili... tydzień temu...

Home

Nikt nie dzwonił. Ale już wiem mam wykorzystać zaległy urlop i wróci po majowym przestoju,to 11 maja

@Home

Czyli po majówce niby tydzień postojowego 80% tak?

@Ff

Tak albo urlop możesz jak np. Ja

@Home

A od kogo takie informacje uzyskałeś? Bo u nas narazie cisza.

Bułka

Jedna na dodatek? Może do siedzenia za biurkiem i grzebania w nosie starczy , ale nie do ciężkiej pracy 7 h.

Piotr ff

Szukam dojazdu szczytno - wielbark Zmiana c Ff maszynownia

@Piotr ff

Tutaj raczej nikt Ci nie zaproponuje dojazdów. Wola poplotkować niestety.

Rrrr

Mi też te zmiany pasują...

GB

A mnie się bardzo podobają zmiany które następują w zakładzie.

Radzio

A czasem bywało miło !

Ale nam polepszyli. Dwie zmiany naraz w szatni, już chyba lepiej by było gdybyśmy normalnie przychodzili. Jest jedno wielkie zamieszanie.

Zuza

Lepiej i owszem pracujesz na ta chwile godzine mniej doliczajac przerwe o co ci chodzi .Mozesz 12 h robic jak ci pasuje i wychodzic sam z pracy. Przestań narzekac

ZiGi

Przyjdź do pracy o 6; 14; 22 a nikogo z poprzedniej zmiany nie będzie w zakładzie. A i na parkingu będzie luz. Tak było wczoraj przed 14 - przyjechałem na parking o 13:52. Ludzi tłum, zarówno kończących jak i zaczynających zmianę. Poczekałem do 14 w samochodzie. Przez te kilka minut praktycznie wszyscy z porannej zmiany już wyjechali z parkingu i bez problemu można było wejść na zakład nie widząc się z nikim kto skończył zmianę. Chyba każdemu wystarczy 15 minut by dojść do szatni, przebrać się i zdążyć dojść na stanowisko pracy. A jak ktoś potrzebuje sobie zapalić przed robotą to niech zapali przy samochodzie czekając aż zmiana zdająca wyjdzie.

Jasio

Prawda że w maju ma być kolejny przestój?

@Jasio

Zamiast się domyślać poczekajmy na informacje od mistrzów.

Aaa
@Jasio

Prawda będzie. Bezpłatne dwa msc. Lub podpisujesz rozwiązanie umowy o prace

@Aaa

Nie wypisuj bzdur pracodawca nie ma prawa wysłać pracownika na bezpłatny urlop bez jego zgody.

Aaa

Ale ma prawo Cię zwolnić. I za porozumieniem stron może wszystko????????

@Aaa

Może w takiej sytuacji zwolnić ale napewno nie za porozumieniem stron i musi być odprawa, co innego jest w małych firmach tam można nie dostać odprawy.

Geniek

Kiedy wracamy do roboty?

K

Ale że kto i co, o co chodzi?

Masc

Super fajnie dostniemy jabłko i bułkę tylko co z maseczkami i płynem do zezyfkecji na halach bhp i bezpieczeństwo dewizowe hasło ikea

K.
@Masc

Nie masz pojęcia jak będzie zorganizowana praca to się nie wypowiadaj.

DODA
@Masc

Nie chce się pracować?Jabłko i bułka to i tak wiele,będzie gorzej .A maskę zrób sobie ze stanika pozdrawiam.

@Masc

Czy ktoś słyszał że zaczynamy 15 minut później pracę i 15 minut wcześniej kończymy? Wiadomo o której będą wpuszczac na zaklad?

@Jasio

Tak to prawda. Takie informacje wysylali mistrzowie

Jasio

O której będzie można wejść na zakład?

@Jasio

Zapewne 6.00, 14.00, 22.00 w zależności od zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.