Opinie o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wezi-tec Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Wtryskarki

Cześć zmiana D do liderki zacznij szanowac pracowników a nie pomiatac ich. Widac że kariera do głowy udezyla ci

@Asia

A jak takie podejście pomaga w pracy lidera? Za co przykładowo można dostać rozmowę dyscyplinującą? Jest ona tak jakby ostatnim ostrzeżeniem przed otrzymaniem wypowiedzenia? Co na niej jest konkretnie mówione?

Co jaki czas w Wezi-tec Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Tomcio

Sama prawda. Czas to najcenniejsze, co mam. Nie bez kozery dawno już ktoś zauważył, że czas to pieniądz. Dlatego też szukam na forum opinii, by nie tracić czasu na zbędne rekrutację. Trzeba szanować nawzajem swój czas. Zarobki, podawane tu we wrześniu poszły już w górę? Jeśli tak, to ile aktualnie wynoszą, jeśli można wiedzieć? I jak się one mają do nakładu pracy? Jest po powrocie do domu siła, by coś naprawić, czy na rower z dziećmi skoczyć?

Czy rotacja pracowników w Wezi-tec Sp. z o.o. na specjalista ds. jakości jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 2 stycznia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

@yhymmm Nowy wpis

Raczej w ogóle nie znajdują pracowników na pierwszym etapie rekrutacji. Z tego co zauważyłem to na każdym stanowisku tutaj rekrutacja jest przeciągnięta do granic możliwości. Od pierwszego ogłoszenia do znalezienia pracownika/pracowników na dane stanowisko potrafi minąć nawet pół roku.

@@yhymmm

Rekrutacja rozciągnięta w czasie nawet do pół roku? Również na stanowiska nie wymagające doświadczenia, jak operator lakierni? Właśnie trwają poszukiwania, a firma opisuje się jako przedsiębiorstwo o otwartej, innowacyjnej i kreatywnej kulturze. Zastanawiaam się więc, czy owa otwartość przejawia się już w trakcie rekrutacji przez choćby podanie wynagrodzenia i odpowiedź kandydatowi, co do decyzji o zatrudnieniu? Gdyż w ofercie próżno szukać widełek płacowych.

Wtryskarki

Onaa
@Wtryskarki

Najgorsza firma na strefie najmniej płacą to zwalniają ludzi doświadczonych pracowników ludzie są zastraszani nic nie można powiedzieć bo zaraz czeka cię wypowiedzenie ta firma to istny dramat najwięcej spraw sądowych

Tomasz
@Onaa

Najmniej czyli ile? Najniższa krajowa czy więcej, bo myślałem o wysłaniu CV.

Miki
@Onaa

Pracuje tu od 10 lat i pierwsze słyszę o takiej sytuacji?..

anna.materny@onet.com.pl
@Miki

Jest wiele takich sytuacji na montażu niestety

hhhh
@Miki

bo może słuchasz tego co chcesz słuchać ?

Na stanowisko liderskie da rade dostać się z ogłoszenia czy się awansuje? Po tym zapytaniu chciałem z ciekawości sprawdzić czy jakieś szkolenia są w zakresie obowiązków skoro o tym nauczaniu piszesz. To są oferty czy nie? chce przeczytać jaki jest konkretny zakres zadań. I kiedy tak w sumie ktoś nowy wszedł na takie stanowisko?

Asia

Liderem zostaje osoba która totalnie olewa za przeproszeniem pracę. Mająca komórkę ciągle w dłoni lub ma przeprowadzane rozmowy dyscyplinujące, może też chować się przed przełożonym.

@Asia

Ola

Cześć wszystkim:) "Ustawiacz Maszyn wtryskowych" na starcie ile można dostać?

aaa Nowy wpis
@Ola

Właśnie, fajnie, że już tu jest mowa o kasie na tym stanowisku. Dajcie znać, ok? I dodajcie też info czy jest opcja na jakąś premie na start. A ja jestem jeszcze ciekawy, ustawiacz taki to pracuje zmianowo jakoś, czy ma jedne stałe godziny?

Grzegorz

Są tu w firmie osoby, które potrafią zarządzać zespołem, mają uprawnienia UDT na widlaki i znają programy magazynowe, w tym SAP? Bo jeśli tak, to czemu szukają teraz na zewnątrz specjalisty ds. logistyki? Te wymagania podali w ogłoszeniu. Tutaj pisano o braku systematycznego wdrożenia, a w ofercie piszą o indywidualnym procesie wdrożenia :/ Jak więc tu na prawdę jest i ile zamierzają płacić? Bo bez tego nawet nie startuje.

@Grzegorz

Właśnie na tym polega ''indywidualne wdrożenie'' , że nie ma żadnego systematycznego wdrożenia, tylko pałętasz się po firmie z nadzieją, że ktoś w przypływie dobrego humoru coś Ci pokaże albo czegoś nauczy. Dokładnie tak samo jak z memowym już zwrotem ''praca w młodym dynamicznym zespole'' - co w praktyce oznacza: ''nie mamy absolutnie nic do zaoferowania''. Identycznie jest z indywidualnym wdrożeniem. Serio ktoś myśli, że KOMUKOLWIEK w takim molochu chciałoby się wymyślać osobny plan wdrożenia dla jednej osoby na jakimś podrzędnym stanowisku??? Pomyślcie chwilę. W rzeczywistości mówią jakiemuś Zdzisiowi ''weź mu pokaż co i jak'' i na tym koniec. Więc na koniec wszystko zależy od tego naj jakiego Zdzisia trafisz i czy on akurat nie pokłócił się z żoną i ma dobry humor.

Nowy pracownik
@Dawny pracownik

Pracuję już od kilku miesięcy i bardzo podoba mi się wdrożenie. W pierwszej kolejności odbyły się grupowe szkolenia dla osób z różnych działów, a później indywidualne dla naszego. A jak miałem potrzebę, żeby coś więcej się dowiedzieć o danej rzeczy, to każdy kogo pytałem mi pomagał jak tylko mógł. Dużo jest też w formie spisanej czy prezentacji i w każdym momencie można sobie poprzeglądać, poczytać.

Automatyk

Krótka prezentacja swojej osoby i przejście na hale produkcyjna.

Pokazanie szafy sterującej (opisanie co w niej widzę). Dokumentacja techniczna dlaczego jeżeli mamy napięcie bo zabezpieczeniu nie trafia ono do silnika(styki NO). Znalezienie stycznika na innej stronie odpowiedzialnego za przesterowanie tych styków. Pokazanie dwóch stanowisk montażowych (opisać z czego się składają). Różnice między czujnikami. Różnice między NPN a PNP.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Cześć, jaki klimat ogółem w dziale młodszego specjalisty ds. controllingu? Bo tu niżej widzę, że nieciekawie, ale to chyba jakiegoś innego działu dotyczy, jak rozumiem. W ogłoszeniu jest mowa w ogóle o młodym dynamicznym zespole.. ale rotacji nie ma dużej? często się zmieniają ludzie?

Dawny pracownik

Wszystkim rządzi przypadek. Ludzie są różni i nie ma żadnego systematycznego wdrożenia dla nowych pracowników. Więc zależy jak i na kogo trafisz. Generalnie wszyscy mają wszystko w zupie. Podczas audytów jest cyrk i pokazówka, a na co dzień marazm i nawet dość miła atmosfera.

lilith
@Dawny pracownik

Skoro jesteś dawnym pracownikiem. To skąd wiesz jak aktualnie wygląda sposób wdrożenia pracownika?

@lilith

Stąd wiem, że osoby decyzyjne nie zmieniają się od co najmniej dekady; ich metody też się nie zmieniają. Moje 'wdrożenie' wyglądało tak samo jak osób 5 lat wcześniej...Naprawdę wystarczy spędzić w tej firmie dwa tygodnie, aby umieć przewidzieć wiele rzeczy z dużą dokładnością.

Ciekawy

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w biurze? Konkretnie dział Controllingu. Jaka atmosfera i czy wynagrodzenie warte aplikowania? Dotyczy stanowiska na młodszego specjalistę.

Co jaki czas w Wezi-tec Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Szalony Wózkowy

Znając realia tej firmy to tak średnio co 2 lata;)

Monopolowy

Ty idziesz do pracy czy pieniążki liczyć 10tego?

anna.materny@onet.com.pl
@Monopolowy

Idzie się do pracy żeby zarabiać pieniądze właśnie

@anna.materny@onet.com.pl

Idzie się do pracy żeby zarabiać pieniądze

Kamila

jasne że tak, a ty tu może pracujesz? ile wynosi wynagrodzenie?

Koleś
@Kamila

Montaż 3500-3600+700 premi KV 3800-4000 Lakiernia 3400-3800

Tomcio

Czy pracodawca Wezi-tec Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

O tak, żenująco niskimi podwyżkami za ciężką pracę fizyczną na każde zawołanie i za robienie z ludzi bałwanów

Pracownik montazu
@Adam

Jak najbardziej zgadzam się z tą opinią.Wielkosc podwyżki uzależniona jest od tego czy przełożona nas lubi czy też nie.Zadne czynniki takie jak wydajność dyspozycyjnosc czy też niekorzystanie ze zwolnień lekarskich nie mają żadnego wpływu na jej wielkosc.To tylko ;zamydlanie nam oczu;zwykle (usunięte przez administratora) naszych Pań,i nie ludźmi się że się to kiedyś zmieni.Po14 latach pracy na montażu można dostać zawrotną sumę 250 złoty na otarcie łez mając świadomość że inni w tym czasie otrzymuja 300zloty i więcej przebywając w danym roku miesiące na zwolnieniach lekarskich.Moze dobrze by było zainteresować Pana Dyrektora tematem podwyżek w tym zakładzie?

Obserwator
@Pracownik montazu

Prawda.Panie Dyrektorze czas najwyższy zająć się tak ważnymi dla nas sprawami jak chocby właśnie rozporządzanie pieniędzmi na podwyżki,którymi rozdzielają nasze Panie mistrzynie według własnego widzimisię,według zasady kogo lubię temu dam.Latwo to sprawdzić prosząc o papiery pracowników dostających te najwyższe podwyżki i sprawdzając ich na podstawie ich wydajności i ilości przebywania na zwolnieniach lekarskich.

Ktos
@Obserwator

Bardzo mi się podobają te opinie ponieważ ukazują całą prawdę na ten temat.Dodam że Panie mistrzynie stosują tą zasadę od lat wiedząc że nikt ich nie sprawdzi i nie będą musiały się z tego powodu nikomu tłumaczyć co na pewno wiązałoby się z jakimiś dla nich konsekwencjami na pewno nie pozytywnymi ujawniając przy okazji ich niekompetencję i brak uczciwości.Szkoda że Pan Dyrektor nie czyta tych wpisow bo gdyby to robił byłaby szansa na poprawę wielu rzeczy w zakładzie,a, i ludzie nie uciekaliby do innych zakładów szukając lepszych zarobków.Panie Dyrektorze jest Pan tam?Bardzo na Pana liczymy i prosimy o baczniejszą uwagę na to co wyprawiają Panie mistrzynie i jak traktują nas .Dziękujemy.

@Ktos

Drodzy pracownicy, macie możliwość rozmawiania z dyrektorem co trzy miesiące. Macie również możliwość wypowiedzenia się na temat pań tzw. mistrzyni które wykorzystują od lat swoje stanowisko w celach znęcania się psychicznego nad pracownikiem. A takie rzeczy w zakładzie mają miejsce. Po to dyrektor stworzył możliwość porozmawiania na każdy temat. Nie dopuszczajcie do sytuacji gdzie szerzy się przyzwolenie na mobbing który ma miejsce na montażu. Zgłaszajcie te sytuacje do kierownictwa i dyrektora. Nauczcie się korzystania ze skrzynek które do tego celu zostały stworzone.

@kaśka

A ta możliwość rozmowy to jest osobiście? Dyrektor rozmawia ze wszystkimi pracownikami? Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi skrzynkami co piszecie

figa
@Lidia

Przy wyjściu z hali obok sekretariatu są skrzyneczki skarg i uwag i można tam można wrzucać swoje bolączki spisane na papierze

@figa

Aaaa ok. Te skrzyneczki to mają jakąś ustalona datę kiedy są otwierane? Czy portier widzi kto i kiedy wrzuca i i tak wszyscy wiedzą kto anonimowo napisał pismo?

Ksiądz

To jest wyzysk nie pracodawca tak się nazywa ten pracodawca wezitec

@Ktos

A dlaczego nikt ich nie sprawdza? Skoro jest tyle skarg na tę praktykę to dlaczego nikt z dyrekcji nie zareaguje? Ktoś to w ogóle zgłaszał?

Sara
@Monika

Może choćby dlatego że nikt nigdzie tego nie zgłasza tylko wylewają wyrzuty na GW.. (usunięte przez administratora) Jeśli ludzie chcą jakiejkolwiek poprawy powinni zacząć mówić o tym głośno a nie wylewać żale anonimowo w internie gdzie wiadomo że firmy to olewają

No, podwyzke dla mlodego inzyniera ale... "podrec im srubke na prodkcji. Ma byc wiecej i szybciej, bez ustanku!" Praca czyni wolnym.

Ciekawski

Jak zarobki w UR? Jest szansa rozwoju?

@Ciekawski

Jakie konkretnie stanowisko na UR cię interesuje?

Rafał
@Szalony Jony

Automatyka właśnie szukają, tylko nie napisali w ogłoszeniu, ile mogą płacić? Piszą za to o wymaganiach, że wykształcenie wyższe lub średnie techniczne z min. 2-letnim stażem pracy oraz co najmniej 1 rok praktyki w dziale UR. Z mniejszym doświadczeniem też przyjmują, czy marne szanse?

@Rafał

Szukają już od długiego czasu ale znaleźć nie mogą. Co do warunków finansowych omawiane są one dopiero na rozmowie. Raczej na start bez doświadczenia czy to tu czy w innej firmie nie spodziewaj się kokosów.

Hanna
@Szalony Jony

Ciekawe co wpływa na to, że nie mogą od dłuższego czasu nikogo znaleźć. Oni mają takie wymagania czy właśnie nie spełniają warunków kandydatów? A z tej sumy oferowanej na start to po jakim czasie można liczyć na pierwszą podwyżkę, ktoś wie?

@Hanna

Rynek jest jaki jest. Pracownicy są różni i ich doświadczenie i umiejętności tak samo. W tych czasach młodzi ludzie bez doświadczenia chcą zarabiać lepiej jak pracownik z doświadczeniem. Co do podwyżek to po okresie próbnym taka następuje o ile umowa jest przedłużana.

tadeusz

zlozylismy podanie z zona w kożuchów o prace i cisza kiedy beda przyjecia

Powstaje nowy oddział w Kożuchowie Jakie widełki dla ustawiaczy oraz mistrza zmiany ??

Pan Darek
@Nowy

Myślałem o aplikowaniu na stanowisko Mistrza zmiany w nowo powstającym zakładzie w Kożuchowie ale po przeczytaniu opinii dałem sobie spokój.

Hyak

Jak jest z zarobkami w tej firmie? Czy ktoś może się wypowiedzieć? :)

Hyak

Najzwyklejszy Pracownik produkcji

Kamil
@Hyak

Witam.Chcialbym się przyjąć na stanowisko Brygadzisty czy są wolne wakaty.

Zuzi
@Hyak

Niestety zarobki jedne z najniższych na strefie.

Kaja
@Kamil

Nie wiem lecz jak się przyjmiesz i masz dobre pomysły a do tego jesteś miły i szarmancki to napewno szybko zostaniesz mistrzem.Wiec zapraszamy.

Wiagra
@Kaja

Po trzebni są tu mężczyźni bo mam chęć a nie ma z kim.

Kozak
@Wiagra

Jak to nie ma z kim , kilku by się znalazło :) 30+ :D

Mloda
@Kamil

Warto sprubowac zapraszam na wtryskarki może będzie miła atmosfera a nie każdy (usunięte przez administratora) obrabia

blondas
@Hyak

zarobki jak w każdej takiej korporacji marne. Nawet 3 tys na reke nie daja na start

Ktos
@blondas

A gdzie dają na produkcji 3 na rękę na start?

@Hyak

Malo w sumie jak pytam to najmniej na strefie

Tomasz

Teraz ze 3 tysiące będzie czy nadal ciężko tyle wyciągnąć na rękę? Znasz aktualne stawki?

Zarobki

To zależnie do zajmowanego stanowiska. Operator 2500

@Zarobki

To jest praca zmianowa? Ta stawka to za cały etat? Czy jakieś premie są możliwe do uzyskania żeby więcej zarobić w danym miesiącu?

Ustawiacz z długim stażem

Bo niestety wylewanie żalu na forum nie ma się nijak do rzeczywistości jak ktoś jest słaby i sobie nie radzi i w dodatku potrzebuje 6 miesięcy szkolenia a i tak nic nie łapie no to może problem nie tkwi w zakładzie? A w człowieku Panie Radosławie?

@Ustawiacz z długim stażem

Nie wylewam żalu tylko napisałem prawdę, zresztą wiemy ile nowych osób przewinęło się przez zakład i dziwne ze nikomu się nie spodobało. O czym to świadczy, chyba nie wspaniałości tej pracy. Trzeba się nad tym zastanowić i coś zmienić bo będzie lipa z ustawiaczmi. Co niektórzy przepracowali 1 dzień. Pozdrawiam

DSN

Co do chwytaków to już wiem w czym problem.. Sam Ci go prostowalem po kolizji do której doprowadziłeś. Pozdrawiam :)

Ustawiacz

Witam kolego,A zarobki,6000 zł na rękę idzie zarobić?

Ksiądz

(usunięte przez administratora) ludzi .placa najnizsza minimalna .stanowiska nie te co piszą na pracuj.pl. uważajcie na nich ludzie

Ustawiacz czy przezbrajacz hmm

@Ustawiacz wtryskarek czy do "Zmieniacza form" poza podstawowym przezbrojeniem czyli ściągnięciem formy założeniem kolejnej ogarnięciem materiału itp itd należy również uwolnienie procesu, poprawa jakosciowa detalu (jeżeli oczywiście jest konieczna) czyli ingerencja w parametry które mamy w książkach na regałach (fakt nie wszędzie sa elegancko poukładane ????)poprawa robotów, poprawa czasu cyklu itp. Itd. Raczej nie! Od napraw form mamy narzedziownie od maszyn UR. Jeżeli koledzy dobrze trafili z osobą która napisała taką opinię to obserwując Pana pracującego przez ten krótki okres czasu w naszej firmie a podkreślam przyszedł Pan do nas jako USTAWIACZ Z DOSWIADCZENIEM a na początku już były trudności z obsługą suwnicy, roboty czarna magia, jeżeli chodzi o proces nic nie zostało zaprezentowane jaki poziom nasz nowy kandydat posiada z tego co wiem były problemy nawet z podstawami czego raczej USTAWIACZ Z DOSWIADCZENIEM nie powinien mieć do tego rowniez przerazenie że w naszym zakladzie sa tak duze formy i do tego wtryskarki wielokomponentowe to juz wogole. Przykro że wyszło jak wyszło, że współpraca jednak się zakończyła po krótkim epizodzie ale proszę nie oceniać innych swoją miarą. Jeżeli chodzi o ucho czy zostało to przez Pana zgłoszone przełożonemu czy komukolwiek? bo powinno i na pewno by się to wyjaśniło. Ja jeszcze sie tu z niczym takim nie spotkałem. A tmosfera jest taka jaka człowiek wokół siebie tworzy;-).Pozdrawiam i życzę powodzenia w innych firmach. Może tam uda się kogoś zrobić w bambuko że jest się USTAWIACZEM Z DOSWIADCZENIEM

@Ustawiacz czy przezbrajacz hmm

A tak marginesie. jeżeli słupy skośny w formie są na długość 95 mm to zabiecze nie formy nie można ustawić od 45 mm. Bo jeżeli forma podczas normalnej pracy najedzie na słupy które są nie w pozycji to będzie lipa. Widziałem to na kilku formach i jest parę innym drobiazgów. Pozdrawiam

@Ustawiacz czy przezbrajacz hmm

A tak jeszcze mały szczegół czas zamykania formy jest np. 1.67 sekundy, ale czas zabezpieczenia formy jest ustawiony na 4 lub 6 sekund, nikt na to nie zwraca uwagi. Nikt tego widzi nie kontroluje najważniejszy jest czas przezbrojenia.

Iga

Czy firma żąda zdjęcia do identyfikatora od pracowników?

figa
@Iga

tylko pracownicy administracyjni mają robione zdjęcie do maila

Elf er

(usunięte przez administratora)na dziale PR3 zmiana B ????Nowa mistrzyni robi wszystko żeby tylko zapunktować u kierownika. Pracowników zastrasza i na nich krzyczy. Masakra

@Elf er

Tak się dzieje, ale nic dziwnego przyszła z działu pr2

Xxx
@Elf er

Do tego plotkara intrygantka domawia sobie różne nieprawdziwe informacje wyssane z palca, żeby tylko (usunięte przez administratora) pracownika, a sama lepsza nie jest dziwię się że została tam mistrzem skoro nie potrafiła poradzić sobie na PR2 z prostymi rzeczami porażka

nnnnn

Najgorszy obok Faurecii zakład na strefie - najmniej płacą, full wymagają, ponadto wszechobecna (usunięte przez administratora) społeczna. Brak podstawowych narzędzi do pracy typu rękawiczki chodźby - zawsze z tym były problemy. Kieerownictwo jest chamskie i wulgarne - zero standardów jakiejkolwiek kultury społecznej. Nie polecam nikomu - zakład umiera bo tam już wszędzie generalnie Ukraina - i nie ma co sie dziwić czemu. Atmosfera i zarobki pozostawiają wiele do życzenia.

@nnnnn

Edyta
@kaśka

a jak oni reagują na to gdy prosicie wprost o te narzędzia np rękawice? te zarobki co były opisywane jeszcze w październiku to teraz od stycznia jak się prezentują?

Zeet

Kiedy wypłacają wczasy pod gruszą?

@Zeet

Też czekam i nie ma nic a inni mają od tamtego tygodnia

Edyta

A ile mają wam w tym roku wypłacić tak w ogóle? Będzie tyle samo co w poprzednim czy coś zwiększają?

Antyfan

Nie polecam tego zakładu nikomu.. zaczynając od atmosfery, która szczerze mówiąc nie jest zbyt dobra, każdy każdemu obrabia (usunięte przez administratora) za plecami, liderki i mistrzynie nie szanują pracowników, cóż w tym zakładzie w ogóle nie szanuje się pracowników po co to ukrywać...były momenty,że praktycznie każda sobota była pracująca na 2 zmiany, a jak ktoś nie chciał przyjść to był wielki problem... tak jakby ludzie nie mieli swoich rodzin i życia a jedynym ich celem było opracowanie dla wezi za tak marne pieniądze że to po prostu śmiech na sali.. przepływ informacji między działami nie istnieje każdy załatwia coś za twoimi plecami dopiero ty zostajesz postawiony/na przed faktem dokonanym i musisz się do tego dostosować inaczej będziesz tym złym pracownikiem... Kierownictwo nie interesuje się dobrem pracowników, dyrektor wychodzi tylko na halę przed audytami , tak nie interesuje się niczym a na zakładzie (usunięte przez administratora) pojemniki leżą sobie gdzie chcą, nie ma kuchni jest tylko stołówka na której jest wiecznie (usunięte przez administratora) jest Smart lunch ale posiłki które są dostarczane pozostawiają wiele do życzenia, skargi zgłaszane są olewane a firmy nadal przywożą posiłki czasami nie nadające się do spożycia... W toaletach bardzo często brakuje papieru bo jest tak mało sprzątaczek że nie wyrabiają. Schody prowadzące z dolnej hali na górną są tak obrzydliwie brudne że na prawdę dziwię się że kierownictwu to nie przeszkadza chociaż nie ma co się dziwić pewnie jeżdżą winda która swojego czasu się często zacinała. Premia absencyjna jak szybko została wprowadzona tak szybko ją zlikwidowali tłumacząc się tym że jest pandemia i zakład musi oszczędzać a wprowadzenie karty multisport w czasie gdy wszystkie siłownie są zamknięte też jest inteligentnym posunięciem, na prawdę .Zakład pozostawia wiele do życzenia i myślę że są na strefie w Legnicy czy w innych miejscowościach firmy które dużo lepiej traktują swoich pracowników i zapewniają im lepsze warunki, wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy niż wezi.

anna.@onet.com.pl
@Antyfan

@anna.@onet.com.pl

kkkk
@Antyfan

sama prawda,potwierdzam z własnego doświadczenia,brak organizacji pracy,zero szacunku dla pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Wezi-tec Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wezi-tec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wezi-tec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wezi-tec Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 818 ocen.
  • Jaworzyńska 299
    59-220 Legnica