Opinie o HRO Personnel Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HRO Personnel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HRO Personnel Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRO Personnel Sp. z o.o. w Warszawa

Od dłuższego czasu obserwuję wpisy na tym forum. Jako były pracownik tej firmy z wieloma nie mogę się zgodzić. Praca HRO dała mi duży bagaż doświadczeń zawodowych, sporo nauczyłam się o rynku HR, a nie każda agencja daje taką możliwość :) myślę, że to tu złapalam bakcyla do rekrutacji - cały czas działam na tym rynku, tylko teraz bardziej po stronie wewnętrznego HR. Praca w rekrutacji bywa monotonna, żmudna, to prawda. Ale z tym mierzą się ludzie w każdej agencji. A co do targetów - chyba m.in. właśnie o to chodzi w pracy, żeby je realizować :)

Loczek

sama rozmowa rekrutacyjna wystarczyła, abym mogła potwierdzić wasze wcześniejsze komentarze. Zostałam potraktowana przedmiotowo, a moje umiejętności były bez znaczenia. Ważne, że pan i pani prowadząca rozmowę rekrutacyjną skomentowali mój ubiór i wygląd i na tej podstawie wysunęli wnioski na mój temat. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.

Wdzięczna

HRO to wspaniałe miejsce pracy, które spełnia marzenia. Już po krótkim czasie zmusza do refleksji nad życiem: czy naprawdę warto jest marnować życie i swój cenny czas na pracę w miejscu bez perspektyw, którym zarządzają niekompetentni ludzie? Dzięki HRO wiem już, że nie! HRO tak bardzo zraża do wszystkiego, że człowiek nabiera stuprocentowej pewności, że zmiana pracy na lepszą, ciekawszą i bardziej opłacalną jest w zasięgu ręki każdego. HRO spełnia marzenia. 5 gwiazdek.

Regina

Wkrótce miną trzy lata odkąd jestem w firmie. Przez ten czas nauczyłam się bardzo wiele, z jednej strony samodzielności, a z drugiej strony pracy zespołowej. Robię to, co lubię, a do tego pracuję z fajnymi ludźmi i przede wszystkim mam dobrego menadżera. Nie narzekam również na warunki zatrudnienia. Jak wszędzie zdarzały się trudniejsze momenty, ale zawsze były osoby, które pomagały mi przez nie przejść. Nawet kiedy coś w przyszłości skłoni mnie do zmiany pracy – nigdy nie powiem, że praca w HRO była złą decyzją.

Regina

Jeszcze nie jestem menadżerem, ale dziękuję za komplement, że wyrażam się tak, jakbym nim była :)

xyz
@Regina

Gratuluję wytrwałości.

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży telefonicznej w firmie HRO Personnel Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Serwisant rowerowy

Pracuję w firmie od pewnego czasu i mam o niej pozytywne zdanie. Sporo się zmieniło i mam nadzieję, jeszcze dużo dobrych zmian przed nami. Oczywiście, są niedociągnięcia, zapewne jak w każdej firmie, ale jeżeli ktoś chciałby zdobyć dużo doświadczenia, pracować w przyjaznej atmosferze i z fajnymi ludźmi, to polecam.

Fdp

I co Hro zatrudniliście koordynatora do fdp i coś z tego wyniknie?

Halo
@Fdp

Po co stanowiska bez pokrycia?

Magda

Jak duża rotacja pracowników jest w tej firmie ?

@Magda

Duża. Kto może to ucieka

Zofia
@Kasia

Muszę przyznać, że to niepokojąca informacja. A może mi podać przyczyny tak dużej rotacji w Hro Personnel? Chętnie dowiem się, czy wynika ona z zbyt niskich zarobków, czy może chodzi o coś zupełnie innego.

Motylek
@Zofia

Kasa nie jest jakaś super. Atmosfera też średnia. Sprzęt to jakieś wraki. (usunięte przez administratora)

@Zofia

Atmosfera, kierownictwo. Przekonanie o slusznosci feudalno-folwarcznego podejscia do pracownikow. Brak szkolen, brak jakiejkowlwiek merytoryki i szans na rozwoj w strukturach. Poza tym dziala chyba efekt kuli sniegowej, podczas mojego pobytu tam znikaly cale dzialy, osoby, ktore mialy byc gwiazdami ze wzgledu na swoje poprzednie szerokie doswiadczenie konczyly wspolprace po 2-3 miesiacach. Jak juz okazywalo sie, ze wiekszosc obietnic jest bez pokrycia dochodzilo do nas, ze dzieje sie tam cos bardzo niepokojacego.

Odnoga

Do wszystkich malkontentów , obiboków i wiecznie niezadowolonych z życia... oraz wszystkiego co WAS otacza. Minęły czasy kiedy można było poleżeć w pracy i jeszcze dostać kasę. Narzekacie kiedy niewiele albo nic z siebie nie dajecie. Zazdrość Was zżera od środka, wrzody gwarantowane i zmarszczki, co za tym idzie kasa na leki i kosmetyki!. Może czas aby pomyśleć o sobie jako o jednej z istotnych elementów firmy - MÓJ sukces TO sukces firmy. Połowa życia spędzona w pracy niech będzie choć trochę przyjemna, by taka była zależy od WAS samych. Mam przyjemność tworzyć zespół, w zupełnie odmiennym temacie, zespół który uczciwie pracuje; wspiera się i co ważne ma uśmiech na twarzy co dodaje energii. Sukces jednej osoby jest sukcesem pozostałych, porażka jest wspólna sprawą; tak patrzą na swoją pracę ...przypuszczam, że za o wiele mniejsze pieniądze. Zacznijcie krytykę od siebie, zacznijcie wymagać od siebie a manna zacznie kapać z nieba

abc
@Odnoga

Bezsensowny bełkot bez pokrycia, czyli to co w tej firmie jest codziennością :)

niewazna
@Odnoga

(usunięte przez administratora) dla biznesu też trzeba chcieć pracować, a w tej firmie już dawno zapomniano o biznesie, tam się kręcą dramy rodem z amerykańskich telenoweli, jak się na tym chcą dorobić to enjoy. Szkoda tylko tych ludzi co im się wydaje że poza tą firmą nie ma już nic, a na rynku masa możliwości, gdzie można czuć się docenionym, spełnionym, mieć zespół fajnych ludzi i oddychać w czystej, nietoksycznej atmosferze.

Marzena

No da się ukryć, że nie masz za dobrej opinii na temat kadry kierowniczej w Hro Personnel. Ale mnie nieco bardziej - na razie - interesowałyby kwestie związane z warunkami pracy w tej firmie. Powiedz mi, czy nowym pracownikom oferują tam stabilny rodzaj umowy?

@Marzena

Ciezko ocenic. Oferuja raczej standardowo umowy na czas okreslony, ale widzialam, ze nie stalo to na przeszkodzie aby bardzo gwaltownie je zerwac. Problemem jest raczej panujaca tam atmosfera, wspomniane "dramy", poczucie presji i tłamszenia. Jesli to twoja pierwsza praca i otrzymujesz UoP to pewnie uznasz to jako stabilne warunki.

Sarkosuch

(usunięte przez administratora)Niejasne zasady wynagrodzeń(usunięte przez administratora) Rotacja jest ogromna. Sprawdzcie czy ktos pracuje tam dluzej niz rok :) Dodatkowo konstrukcja prowizji, ktora owszem jest calkie fajna i na umowie, ale nie dodano, ze dopiero przy wyplacie -(usunięte przez administratora)Zdecydowanie omijac szerokim lukiem.

@Sarkosuch

Dodam tylko, ze niedawno pojawil sie filmik zachecajacy do pracy w agencji. Najzabawniejsze jest to, ze nie ma na nim ani jednej osoby pracującej jako rekruter.(usunięte przez administratora)

Jak wygląda ścieżka awansu w HRO Personnel Sp.z o.o.?

Odnoga

kolejna gorycz...., czy kolejny brak samooceny... Moim skromnym zdaniem Pracownik który jest właściwym trybem w firmie, nie ma czasu na rozmyślanie o innych czy uśmiecha się (usunięte przez administratora); kolejny wpis i dowód na to aby unikać jak zarazy pseudo pracusiów jak 'exexo' Pasożytom: NIE

Nic dodać nic ująć, dokładnie tak to wygląda.

Jaro

Nawet najlepsi popełniają czasami błąd, tylko ten się nie myli kto nic nie robi.

@Jaro

błędów nie popełnia ten co nic nie robi... i tyle

Czy dyżury międzyświąteczne w HRO Personnel Sp.z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

ON

Nie ma to znaczenia, ale management zawsze ma wolne.

Xyz

Bardzo nieprofesjonalni ludzie tutaj pracuja. Nie udzielaja informacji zwrotnych o wyniku rekrutacji, mimo zapewnien. Omijac szerokim lukiem. Nie polecam

kono

Ktoś pracował w tej firmie i mogłby podzielić się swoimi doświadczeniami?

Aguś
@kono

Witam ja miałam zacząć dzisiaj prace i zaczęło się źle z ta agencja bo jak przyszłam do pracy to nikt nic nie wiedział o mnie. Pani z agencji powiedziała mi , że dokumenty będą na mnie czekać w recepcji i nic nie czekało na mnie nikt w ogóle nie został poinformowany o mnie że będę dzisiaj 1 wszy dzień w pracy. Jeśli ktoś miał też dziwne sytuacje z tą firma to proszę skontaktować się ze mną mailowo pod adresem klaudia163@poczta.onet.eu

Dragos
@Aguś

Potwierdzam, a jak dochodzi do kolejnego spotkania to potrafią odwołać spotkanie 30 min przed umówionym terminem, a na pytanie dlaczego rzucają słuchawką....

Zostaw merytoryczną opinię o HRO Personnel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w HRO Personnel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HRO Personnel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRO Personnel Sp. z o.o.?

HRO Personnel Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Puławska 182
    02-670 Warszawa