Opinie o HRO Personnel Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HRO Personnel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HRO Personnel Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRO Personnel Sp. z o.o. w Warszawa

Wiki Nowy wpis

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej ma wpisane widełki do 7 900 zł. to kwota sugerowanej podstawy czy jednak chodzi o ten atrakcyjny system premiowy z opisu? nie wskazują wprost ile może wynieść a wole się upewnić

Zdegustowany Nowy wpis
@Wiki

"Atrakcyjny" :) Kolejny komentarzy, który wygląda na pisany przez kogoś z tej firemki, żeby przykryć te mniej przychylne komentarze.... Brawo!

Oli Nowy wpis

Nie polecam pracodawcy w HRO Personnel, Verita HR Polska, SNW Sp. z o.o. to ten sam pracodawca. Pracowałem tam kilka miesięcy, nie dofinansowana spółka, brak dobrego systemu kadrowo-płacowego. Po moim zatrudnieniu zostało zwolnione kierownictwo działu kadrowo-płacowego, które podobno blokowało dobrą zmianę ale mimo to i wielu obietnic owego psełdo szefa z Anglii nic się nie zmieniło, dosłownie nic! Kolejny kontroler finansowy zrezygnował z pracy w tych spółkach. Zarząd SNW z którym miałem nie zaszczyt współpracować to kompletna porażka, jak ktoś taki może prowadzić firmę nie mając pojęcia ale wszystko tłumaczy bo to siostra głównego szefa ;) . Żałuję ostatnich kilku miesięcy w tej niby HR rodzinie, która tylko patrzy jak maksymalnie obciążyć pracownika i wykorzystać do granic możliwości. Dział w którym pracowałem jest średnio ogarnięty bez przełożonego, mnóstwo błędów zamiatanych pod dywan. Nie polecam ! Brak szacunku dla pracowników

Wiktoria Nowy wpis

Ktoś pisał o ofercie z lipca ale nie określił przy tym stanowiska, wiadomo na kogo wtedy były prowadzone nabory? kiedyś widziałam, że na telesprzedaż do siebie kogoś poszukiwali. Ciekawi mnie czy teoretycznie można w tym roku zarobić więcej niż 10 tysięcy? Wtedy był to górny próg

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do HRO Personnel Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 28 lipca.

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży telefonicznej w firmie HRO Personnel Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Do tej pory nie miałam kontaktu osobistego z główny szefem o którym mowa we wcześniejszych komentarzach, więc nie do końca rozumiałam ich sens. Teraz już rozumiem... :)

Emilia
@Kasia

A wyjaśnisz tym samym w czym rzecz? Z tej wypowiedzi wynika, że to będzie całkiem aktualna informacja? Ja jeszcze za pracą się nie orientowałam ale już kiedyś czytałam te opinie, nie było wtedy jednak jeszcze tych z tego roku.

Marysia
@Kasia

Zgadzam się z Tobą. ,,Szef" zawitał po kilku latach nieobecności żeby ,,ratować" to co zostało a zostało niewiele. Pomysły te same, jak odgrzewane kotlety. Wizja podbijania świata ;) jak Pinki i mózg ;) Nowych klientów od kilku lat brak. Już chyba nikt nie wierzy w obietnice. Zespoły coraz mniejsze, wartościowi ludzie odeszli albo zostali zwolnieni bo mieli inne zdanie i realne spojrzenie na rzeczywistość. Firma od kliku lat wymaga dużego dofinansowania. Pracownicy traktowani przedmiotowo i obwiniani za sytuację firmy.

B

Wiele opinii, które zawarte są na poniższej stronie odzwierciedlają rzeczywistość. W firmie panuje chaos, prawdopodobnie związany jest z brakiem kadry menadżerskiej. Nie spodziewałam się, że w taki sposób można jeszcze funkcjonować. Pracownicy próbują ogarnąć, jednak otrzymują dziwne polecenia i wiadomości związane z "strategią" firmy. Tak jakby od asystentów wymagało się podejmowania decyzji jak prowadzić biznes. Podjęcie jakichś decyzji zajmuję bardzo dużo czasu i nie wiadomo kto właściwie powinien ją podjąć. Osoby bez wiedzy i kompetencji zajmują się różnymi zagadnieniami o których nie mają pojęcia. Często jest wymagane od pracowników wykonywanie obowiązków znaczenie wykraczających poza zakres. Na rozmowie kwalifikacyjnej firma wygląda normalnie, jednak wejście do wewnątrz pokazuje inne jej oblicze. Nie wiem czy jest sens wiązać się z tą firmą na dłużej.

@B

Wszystko napisane jest na bazie własnego doświadczenia? zastanawiam się chociażby nad tym wspominanym już zakresem obowiązków w jakim zakresie w praktyce przekraczał wcześniejsze założenia?

Tylko co tak w ogóle się składa na tę wspomnianą kulturę, że faktycznie jest taka średnia? W ostatniej opinii przytoczone zostały przy tym różne sektory, jak je oceniacie tutaj w pracy? I gdzie są jakieś bezpośrednie oferty do biura? Mnie rzuciły się w oczy tylko te pod klienta

Jaka jest kultura pracy w HRO Personnel Sp. z o.o.?

Incognito

Wg mnie kultura organizacyjna plasuje się na średnim poziomie i zakładam że jest zależna od kadry zarządzającej w danym sektorze. Jeśli znasz swoje kompetencje i masz pewność siebie to z pewnością sobie poradzisz. Firma stara się by pracownicy mieli w miarę dogodne warunki pracy, są darmowe obiady, imprezy integracyjne. Wcześniejsze wyjścia z biura na życzenie. Można się porozumieć z pracodawcą.

Życzliwa

HRO Personnel w Warszawie to tragedia!! Szczególnie dział kadr i płac! pan "kierownik" A. to kpina, nie nadaje się do zarządzania. Najpierw trzeba przejść szkolenie z zarządzania ludzmi, a potem pchać się na stołek, nigdy nie na odwrót... straszny laluś, tworzy jakiś dziwnym harem z pracownic ... prosty gość, słoma z butów wystaje... nic dobrego nie mozna o nim napisac. A jego prawa ręka zatańczy jak jej się zagra.. wszysto zrobi na polecenie kierownika. Nawet krzywdząc tym innych. Trzyma się spódnicy bo nigdzie indziej jej nie zechcą... Rozliczanie chińczyków jest okropne, naładują Ci tyle roboty,że nie dajesz sobie z tym rady. Nie ma komu szkolić, wpadasz na głęboką wodę i radz sobie sam! Tak własnie zadządza kierownik. Co z tego,że nie znasz systemu kadrowego.. to Twoj problem. Naliczanie wynagrodzenień na koniec miesiąca to kpina, każdy siedzi po godzinach bo inaczej nie idzie się wyrobić. Nikt nie ma czasu Ci pomoc ani wyjaśnić czegokolwiek bo wszyscy wtedy walczą z czasem! Generalnie jesteś pozostawiony sam sobie. Atosfera pracy miedzy pracownikami jest beznadziejna. Straszny zasuw za marne pieniądze. Nie nawet chwili oddechu. Tu się pracuje na 200 % żeby wyrobić się z robotą. A rotacja pracowników jest notaryczna, nie zdążysz nawet z kimś złapać kontaktu bo zaraz znika. W życiu tak słabo nie trafiłam do pracy. Jeśli chcesz oszczędzić sobie problemów to nie wchodz w te (usunięte przez administratora) Nawet nie zastanawiaj się nad pracą w tej nędznej firemce.. życzliwa rada a zarazem przestroga ???? Nawet wrogowi nie poleciłabym tej pracy.

Czy w Hro Personnel Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

były

tak, wypowiedzenia... to Twój najlepszy prezent

Codziennie są darmo obiady dla pracowników

HRO Personnel Sp. z o.o. szukała niedawno pracowników w mieście Warszawa. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

obiektywna

szefostwo to jakas farsa. (usunięte przez administratora), krzyki, intrygi, (usunięte przez administratora). Jeśli chcesz wylądować u psychiatry, stracić wiarę w siebie, pracować ze strachu to miejsce dla ciebie.

@obiektywna

i to co zostało napisane podchodzi pod obiektywną opinię? a z perspektywy którego stanowiska jeśli już i z jakiego okresu pracy? podobne opinie pojawiały się już w ubiegłym roku i zastanawia mnie jak to jest, że nic by się nie zmienia w tym zakresie a wciąż zatrudniałyby się nowe osoby? wdrożenie na stanowisko obecnie jak wygląda? trudno przejść przez samą rozmowę?

Konwalia

Nie, nie i jeszcze raz nie szczególnie dział kadr i płac. Wszyscy zestresowani, wszyscy mają dosyć, duża rotacja, ludziom siada psycha. Kierownica to jakiś żart. Jak ktoś się szanuje choć trochę to nie polecam tam aplikować.

@Konwalia

Absolutnie się nie zgadzam. Rotacja w tym dziale nie jest duża. Kierownik też jest w porządku. Praca w kadrach i płacach sama w sobie jest stresująca i obciążająca. Nie każdy się do tej pracy nadaje.

Maria

Ale czemu aż tak stresująca tu jest? Firma ma kłopoty finansowe w ostatnim czasie i dlatego?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w HRO Personnel Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

równie chętnie co zwalniają

@były

I tak rotacja miałaby niby dla nich sens? Przecież rekrutowanie też kosztuje, więc skąd taka opinia?

Beata

co jakiś czas pojawiają się na portalu pracuj.pl oferty pracy z firmy, czy ktos moze wie czy rozmowa odbywa się w biurze w Wawie czy jest szansa na zdalną rozmowę?

Szukam pracy w mieście Warszawa. Zainteresowała mnie oferta firmy Hro Personnel Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 4900 ?

Nie idź tam wiekszość osób kończy u psychiatry lub psychologa lecząc się z depresji. (usunięte przez administratora) szaleje, a nic nie można zrobić bo szef właściwie, nie widnieje w dokumntach firmy jako szef. Nie wchodź tam szkoda zdrowia psychicznego.

Widzę, że nic się nie zmienia od lat. W każdym razie uczy pokory i daje szansę na start. A czy warto? Pewnie nie dla każdego. Wiele osób nie da rady, szczególnie psychicznie.

Co tam się takiego dzieje, że ludziom tak psychika siada ?

Czy pracodawca Hro Personnel Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Aaa

Nie

@Aaa

nie

Tsaa, sam sobie podnosisz kompetencje, bo szefu wrzuca cię w (usunięte przez administratora) niezwiązane z twoim stanowiskiem. Albo wypłyniesz albo utoniesz.

Antoni

Czyli nie ma niestety mowy o żadnych szkoleniach w Hro, a co za tym idzie - pewnie nie można też liczyć na żadne możliwości awansu? Wspomniałeś/aś chyba też o obowiązkach niezwiązanych ze swoich stanowiskiem, jeśli dobrze wywnioskowałem. Co przez to dokładnie rozumiesz? Masz obowiązki, które dotyczą innego stanowiska? Rozumiem, że otrzymujesz za do dodatkowe wynagrodzenie? Doprecyzuj proszę, dzięki temu będzie to bardziej pomocne, bo w takiej formie nasuwa się jedynie więcej pytań.

yxyxyyx

Tak.

Bartosz
@yxyxyyx

Hmmm a jakie to szkolenia? Wiele osób pisało że w Hro Personnel nie ma żadnych kursów itp, więc powiedz w końcu jak to jest naprawdę? Da się tu załapać na te szkolenia?

@Bartosz

nie da

@Antoni

nie dostajesz dodatkowego wynagrodzdenia.... robisz albo wypadasz

aye

Stosunkowo niskie zarobki, małe możliwości rozwoju, dobra firma żeby zacząć, zdobyć pierwsze doświadczenie i rozglądać się za czymś bardziej opłacalnym, przyszłościowym.

Ciekawa

Cześć, hro ma ofertę stażu - akademia lidera. Widzę dużo niepochlebnych opinii ale program tego stażu jest interesujący. Czy ktoś miał możliwość pracy tam w takiej formie?

zapomnij
@Ciekawa

U nich wszystko wygląda dobrze z wierzchu. Na początku też jest fajnie i nawet się nie orientujesz kiedy wpadasz w dziwne gierki. Szkolenia prowadza osoby z zerowym praktycznie doświadczeniem albo z takim niewykraczającym poza mury firmy, czasami oderwanymi od rzeczywistości. Spróbować możesz ale uważaj.

yxyxyyx
@zapomnij

Szkolenia prowadza osoby z zerowym praktycznie doświadczeniem - przepraszam, nie zgadzam się. Nie masz pojęcia o tym programie to nie pisz bzdur. Moim zdaniem staż jest ciekawy i na bardzo dobrych warunkach.

Julia

Ok, wydaje mi się, że rozumiem o co chodzi, choć część osób pisze tu po jednym słowie, ale sugestie da się odczytać. Nie pojmuję za to jednego, jak to ten dowodzący nie jest związany z Hro? Jeżeli nie jest pracownikiem, to jakimś biznes-doradcą zewnętrznym, czy jak... Jako były chyba możesz mi wytłumaczyć.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Hro Personnel Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Możliwość rozwoju? Jak dla mnie w firmie nie istnieje. Bardziej prawdopodobną opcja jest nieoczekiwane zwolnienie :)

Alicja

Możesz napisać coś więcej o nieoczekiwanym zwolnieniu? Faktycznie tak jest? Dotknęło Cię ono bezpośrednio? Co do rozwoju w firmie to może ktoś próbował to przedyskutować z szefostwem by zrobiono jakieś szkolenie?

Xx

Jeśli jeszcze nie podpisalaś/eś kontraktu to uciekaj !!!!

@Alicja

Przedyskutować z szefostwem? W HRO jakiekolwiek oznaki innego zdania lub co gorsza negatywnej oceny tego co się dzieje oznacza że jesteś wrogiem firmy działasz na jej szkodę a potem wylatujesz. Lub jesteś niszczony i ładujesz na L4 bo psycha siada. A szef i jego przyklaskiwaczki to jest jakaś masakra i brak kompetencji o etyce pracy nie wspomnę.

true story

Zostaw merytoryczną opinię o HRO Personnel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w HRO Personnel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HRO Personnel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRO Personnel Sp. z o.o.?

HRO Personnel Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Puławska 182
    02-670 Warszawa