Opinie o Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o. w Warszawa

xxx

Ilu ludzi tyle - tyle opinii. A ja powiem krótko - polecam! :)

3er5

no faktycznie te oferty wiszą już od grudnia..na przyklad na mldoszego sprzedawce oczekują chęci i gotowości do pracy, pracowitości, wysokich umiejętności interpersonalnych

ratatuj

Pewnie powiemy, że jesteś kolejną osobą, która sobie nie dała rady w firmie, bo gdyby ta firma była aż tak zła to nie miałaby handlowców, sprzedaży i już dawno by jej nie było na rynku :)

do pracownik

Sprostowanie co do Twojej wiadomości - handlowcy w tej firmie oferują klientom aktualnie 4,1% tańszy produkt aniżeli konkurencja.

Przedstawiciel Handlowy

Na rekrutację składają się 3 etapy. Najpierw do osób, których CV wybrał manager, dzwoni jedna z Pań zajmujących się HR, zadaje kilka pytań, jeżeli wszystko jest ok - zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną. Następnie, często już następnego dnia odbywa się rozmowa rekrutacyjna. O decyzji managera informują Panie z HR, jeżeli jest pozytywna umawiają kandydata na dzień próbny, który przeprowadza jeden z trenerów. Trener po przeprowadzonym dniu próbnym zdaje relacje managerowi i wspólnie podejmują decyzję.

Samą rozmowę wspominam bardzo pozytywnie. Przed wejściem najadłem się wiele stresu, ponieważ firma traktuje kandydata bardzo profesjonalnie. Rozmowa bardzo luźna, sporo informacji o firmie oraz stanowisku, nakierowana na poznanie kandydata - rozmowa o doświadczeniu, motywacji do pracy w sprzedaży, celach na przyszłość. Najbardziej podobało mi się, że padało dużo konkretów - żadnych pytań typu - Jak widzisz siebie za 10 lat? :)

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
mix

pracownik, mówisz z własnego doświadczenia ? Zastanawiałem się nad podjęciem pracy z nimi bo potrzebowali przedstawiciela terenowego. Teraz już trochę czasu minęło od tej oferty. Wiadomo jakie podstawy..

megi

Pracuję w tej firmie, ale w oddziale w Poznaniu. Bardzo miło z Twojej strony, że pozytywnie podchodzisz przynajmniej do nietypowych poranków w tej firmie - nigdy nie spodziewałam się, że tak rewelacyjnie można rozpoczynać dzień w pracy! :) Mijasz się jednak w zeznaniach mój drogi, owszem kwota za umowę jest zmniejsza po przekroczeniu pewnego progu, ale nie dodałeś, że wtedy otrzymujesz podstawę 2000 zł!! To przejście jest mega korzystne dla osób, które nie pracują pełnego miesiąca lub dopiero zaczynają pracę - jeżeli nie kwalifikują się do podstawy to otrzymują 100 zł od umowy, a co jak łatwo policzyć skutkuje naprawdę fajną sumką nawet po pierwszym tygodniu pracy :)

olo
@megi

Zapomniał też dodać o codziennych bonach gotówkowych :P Już za 2-3 umowy możesz dostać bon wynoszący 70 zł, a za więcej umów nawet 140 zł. W pierwszych tygodniach pracy taki bon możesz dostać już za jedną umowę. Ja przez swój pierwszy tydzień codziennie zgarniałem bony, czyli w pierwszym tygodniu zarobiłem ponad 400 zł na umowach, za które dostałem pieniądze ponownie przy wypłacie :P To naprawdę dobra opcja, jeżeli komuś zależy na szybkiej gotówce. Co więcej nawet jeżeli stwierdzisz, że nie odpowiada Ci taka forma pracy zawsze coś zarobisz - a nie dowiesz się jeżeli nie spróbujesz.

Racjonalny

Widzę, że bardzo Ci firma zaszła za skore skoro śledzisz to forum tylko po to, zeby znęcać sie nad firma. Pewnie z Ciebie zrezygnowali, bo sie nie nadawałas i teraz sie mścisz. Współczuje Ci, w internecie każdy jest mocny a Ty wydajesz sie byc albo jak wyżej niespełnionym handlowcem, albo kimś z konkurencji kto tylko siedzi na forum, by dyskredytować innym. Dlatego inni piszą, ze musisz mieć smutne zycie. Zmień zajęcie bo mama prąd odłączy. Moze któś POZA MAŁO WIARYGODNYM ELFEM zrecenzować firme? Bardzo was prosze.

fc

Elf, artykuł, który załączyłaś jest z 2011 roku... w dodatku mowa w nim o energetycznym centrum - nie energii dla domu. Inny zarząd, inni pracownicy, inna polityka firmy.

KASIENKA

nie wierzę w to co czytam, negatywna opinia, bo dobrze się bawią i są zadowoleni z życia i z pracy? Smutne musisz mieć życie, jeśli to jest dla Ciebie czymś negatywnym. Sama pracowałam w marketingu bezpośrednim d2d i można naprawdę wiele osiągnąć, ale jak się jest pozytywną osobą, która jest otwarta na nowe doświadczenie. Dla mnie firma super, super ludzie, polecam ;)

pablo

byłem na rozmowie wczoraj i wybieram się na dzień próbny w następnym tygodniu, bo aktualnie odbywam jeszcze staż i nie mam jak zorganizować wolnego dnia w najbliższym czasie. z tego co zrozumiałem jest to d2d, ale forma sprzedaży zdecydowanie różni się od tej, którą prezentowała firma, w której pracowałem przez jakiś czas w zeszłym roku więc spróbuję. też się wahałem, ale nie ma co oceniać po kilku opiniach w internecie, chcę spróbować osobiście. idź chociaż na rozmowę, dowiesz się więcej o firmie. rozmowa czy dzień próbny to nic wiążącego, a lepiej sprawdzić firmę na własnej skórze ;)

kami

jutro mam rozmowę kwalifikacyjną, ale jesli ma być to d2d to nawet nie chce tam iść...doradźcie coś... :(

stan

zawsze negatywnie piszą ci, którym nie wychodzi. musi być mnóstwo zawiści w tych ludziach, ktorzy nie maja nic innego do roboty tylko to, zeby usiasc przed komputerem i psuć dobre imie firmy... przykre

Elf

Jaka tam najtrudniejsza gałąź sprzedaży? Polega to na chodzeniu po domach, które ociera się o naciąganie ludzi.

feder

Elfie, nie wprowadzaj zbednej dezinformacji. Konkurencja, czyz nie? Boli rozwoj firmy? I pracownicy, ktorzy potrafia sie bawic tym co robia? Wspolczuje smutnego zycia.

rastamaniek92

spoko firma można się wiele nauczyć

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o.

Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o.