Opinie o Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o. w Warszawa

Szukam pracy w firmie Energia Dla Domu, może dowiem się tu coś więcej o firmie?

Hanna

Samo twierdzenie normalna firma @ademia nic nie oznacza dla osoby poszukującej pracy. Na forum liczą się przede wszystkim informacje ukazujące jak wygląda praca w Energia Dla Domu, w rzeczywistości? Czy istnieje ścieżka awansu, szkoleń? Te informacje na pewno pomogły innym w znalezieniu rzetelnych informacji o firmie.

Aldemia

Dla mnie to normalna firma, bez szału można spokojnie pracować. Jeśli ktoś nie lubi takiej pracy to może szukać innej.

Demolka

Może jednak znalazłoby się coś pozytywnego o czym warto byłoby napisać na forum? Wszędzie są jakieś mankamenty, nie ma idealnej firmy. Może warto przystosować się do wymagań jakie stawia firma? Bardzo ważna jest w firmie atmosfera wśród pracowników a jak jest u was?

Przedstawiciel Handlowy

Na rekrutację składają się 3 etapy. Najpierw do osób, których CV wybrał manager, dzwoni jedna z Pań zajmujących się HR, zadaje kilka pytań, jeżeli wszystko jest ok - zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną. Następnie, często już następnego dnia odbywa się rozmowa rekrutacyjna. O decyzji managera informują Panie z HR, jeżeli jest pozytywna umawiają kandydata na dzień próbny, który przeprowadza jeden z trenerów. Trener po przeprowadzonym dniu próbnym zdaje relacje managerowi i wspólnie podejmują decyzję.

Samą rozmowę wspominam bardzo pozytywnie. Przed wejściem najadłem się wiele stresu, ponieważ firma traktuje kandydata bardzo profesjonalnie. Rozmowa bardzo luźna, sporo informacji o firmie oraz stanowisku, nakierowana na poznanie kandydata - rozmowa o doświadczeniu, motywacji do pracy w sprzedaży, celach na przyszłość. Najbardziej podobało mi się, że padało dużo konkretów - żadnych pytań typu - Jak widzisz siebie za 10 lat? :)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Fame

Komuś tu chyba nie poszło :(

Demolka

Co słychać w firmie? Tak mało wpisów to sobie myślę, że jest dobrze. Niedawno odszedłem z firmy ale sentyment i jeszcze mnie ciągnie i dlatego tak dopytuję.

Karol

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy? Nie mogę znaleźć ich ofert a myślę, że taka praca byłaby dla mnie.

DoKarol
@Karol

CV możesz przesłać na rekrutacja@energiadladomu.org, w temacie wpisz miasto, do którego aplikujesz.

Dzidek

@Rafał Generalnie to w każdej firmie jest tak, że płacą za konkretną pracę. Po co tak wypisujesz, nie musisz pracować do 20 zrób szybko pracę i masz wolne!

Hanna

@Rafał, o warunkach na jakim stanowisku piszesz? Pamiętajmy, że atmosfera czy ogólne warunki pracy różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska. Długo już nie jesteś zatrudniony w Energia Dla Domu?

Rafał

powiem tak pracowalem tam spoko klimat itp ale praca wyglada tak ze rano szkolenie opychać produkty bo maja tam płacone nie na godziny tylko od umowy tzn kazda umowa daje ileś pkt i jeden pkt jest warty określona ilosc kasy, wiec jak ci sie uda to mozesz dziennie 500 zł zarobic a jak nie to 0 i codziennie od 9 do 20 w pracy, bardzo mili wszystko spoko tylko jak musialem zrezygnowac bo jednak ilość godzin spedzonych w pracy zaduzo bo wychodzilem z rana okolo 8 z domu a wracalem 22 i cały czas to odrazu przestajesz sie dla nich liczyć jakbyś był gorszy od nich :D

endrju
@Rafał

Nie wiem jak musiałeś się opieprzać skoro pracowałes tyle godzin :D ja studiowalem dziennie jak u nich pracowalem, wiec miałem bardzo okrojone godziny pracy a i tak ponizej 2300 na rękę nie zszedłem. musiałem zrobić sobie przerwe zeby napisać w końcu inżynierke, ale jak bedą dalej szukać ludzi to bede się do nich odzywał na wakacje zeby popracowac na full, bo w pelnym wymiarze godzin mozna naprawdę sporo wyciagnac

Czy firma Energia Dla Domu ma jakieś nowe oferty pracy? Słyszałem sporo dobrych opinii od ludzi zadowolonych z waszych usług?Jeśli ktoś mógłby podpowiedzieć?

mike
@Piotr

Cześć, ja jestem umówiony na jutro na rozmowę w Gdańsku. Jakie miasto Ciebie interesuje?

Hanna

@MartiParti w takim razie czekamy na Twoją relację z pierwszego dnia pracy ;)

Hanna

Macie jakieś doświadczenia związane z pracą w Energia Dla Domu? :)

MartiParti
@Hanna

aplikowalam do wroclawia, poniedziałek mam dzien probny, na razie zapowiada się swietnie - zdam relację po! :)

Janusz

Myślę, że praca jest w pewnym stopniu trudna gdyż trzeba umieć prowadzić sprzedaż. W związku z tym, iż pracuję tu już jakiś czas to znam realia i wiem również że to ogólnie dobra firma ale musi wymagać.

Ludzik

Czy aktualna jest oferta dla opiekuna klienta najlepiej we Wrocławiu? Zależy mi bardzo na pracy w tej firmie. Stabilizacja i pewność pracy to bardzo dużo.

Aktywna

Ja pracuję tu juz jakiś czas i nie narzekam. Nikt nie będzie płacił jeśli nie masz wyników sprzedaży.

Damian

Praca w Warszawie w charakterze przedstawiciela/doradcy handlowego. Hmm co by nie mówić, u nich jest to po prostu d2d czyli akwizytor lub jak kto woli domokrążca. Atmosfera w biurze fajna, przełożeni mili, o ile masz wyniki. Pieniądze raczej słabe, umowa zlecenie, żadnej pewnej podstawy. Praca raczej dla absolwentów szkół średnich lub studentów zaocznych. Ale uwaga, żeby "cokolwiek" zarobić, trzeba dokonać cudów a ostrzegam że produkt nie jest łatwy do sprzedaży. Docelowi klienci również. Racja że można przynieść dużo podpisanych umów lecz niestety dużo ludzi dopiero po podpisaniu czyta opinie i wtedy odstępują od nich. Kasy wtedy za umowę nie ma.

Demolka

Firma spoko. Warto w niej pracować ale jeśli ktoś nie lubi takiego rodzaju pracy to szkoda jego czasu. Rozumiem, że jak człowiek szuka pracy to chce ją mieć ale nie za wszelką cenę.

PH

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Zaproszono mnie na drugi etap. Jednak gdy zadałam pytanie o charakter pracy, zrezygnowano z mojej kandydatury. Niestety to nie przedstawicielstwo handlowe a poprostu akwizycja. Mimo paru dużych klientów to frma ma dość słabą opinię na rynku. Konkurencja jest ogromna. Podobno PH mają docierać do "małych odbiorców" czyli D2D a prawdę mówiąc chodzenie od drzwi do drzwi i sprzedaż bezpośrednia. Widać, że menadżer to konkretna i miła osoba więc zespół zapewne jest również fajny. Niestety jako przedstawiciel handlowy szukam pracy b2b nie d2d.

MS

Ja pracowałem dosyć długo, przerwałem ze względu na problemy zdrowotne. Bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie - same młode pozytywne osoby, wsparcie od innych pracowników oraz managera, duuużo szkoleń oraz wyjazdów integracyjnych :) Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o.

Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o.