Opinie o EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA w Chwaszczyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA w Chwaszczyno

a.w.

Fachowcy w każdym calu. Począwszy od pierwszy spotkań po odbiór gotowego produktu wszystko na najwyższym poziomie. Z zakupionych ekspozytorów jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam serdecznie

MuffleR

Bardzo miło wspominam ten okres pracy w firmie. Szacunek do pracownika i każdy czuje, że jest tam potrzebny :) Zawsze będę ciepło wspominał ten okres w moim życiu :)

Firma do której przychodzisz z czystą przyjemnością. Atmosfera w pracy bardzo przyjazna. Człowiek czuję się w niej potrzebny oraz szanowany. Co teraz rzadko się zdarza. Szefostwo bardzo miłe i wyrozumiałe. Wynagrodzenie bardzo adekwatne do powierzonej pracy. Wszystkich niezdecydowanych zachęcam do podjęcia pracy.

Wiktor

Pełna profeska! Firma Exposite jest w stu procentach profesjonalna i niczego jej nie brakuje na pewno nie brakuje fantastycznego zespołu i miłej atmosfery. Spędzony czas w firmie Exposite uważam za bardzo udany i nie żałuję żadnej minuty spędzonej w tej firmie. Świadczą oni profesjonalne usługi. Są pozytywnie nastawieni nie ma złej krwi, każdy wyciąga pomocną dłoń i jest chętny do współpracy. Gorąco polecam! Nigdy się nie zawiodłem, a wypłaty dostawałem zawsze na czas! Mistrzowie!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Zuzad

Byłam kiedyś pracownikiem Exposite. Bardzo miło wspominam ten okres czasu. Wypłata zawsze na czas, pracowało się w świetnej atmosferze, zawsze dało się jakoś dogadać z pracodawcą, polecam!

Marzena

Genialnie zaprojektowana i przygotowana wyspa do testowania oraz standy. Do tego firma posiada bardzo szeroki wybór materiałów. Współpraca przebiegła w porządku. Firma wykazała się dużym profesjonalizmem. Bardzo polecam !

Kacper

Zabudowa wnętrza sklepu wykonana przez Exposite stoi na bardzo wysokim poziomie i spełnia wszelkie oczekiwania. Kontakt z firmą bardzo dobry, wszystko załatwione sprawnie i zgodnie z ustaleniami. Bardzo profesjonalny wykonawca, polecam.

Ada

Profesjonalna firma, świadcząca profesjonalne usługi. Doskonały kontakt z klientem, świetne doradztwo. Ekspozytory porządnie i terminowo wykonane. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości. Polecam.

Mateusz

Bardzo dobre i wysokiej jakości materiały. Kontakt z firmą bezproblemowy. Polecam każdemu jeżeli chcecie produktów wysokiej jakości. Myślę że ceny są adekwatne co do jakości.

Marta G

Pracowałam w firmie Exposite przez rok i polecam tego pracodawcę. Wypłata jest zawsze na czas. Co do dni wolnych i urlopów, zawsze można się dogadać. Nie napotkałam, żadnych problemów przez okres mojej pracy w tej firmie.

W firmie panuje bardzo dobra atmosfera. Wypłata, co ważne, ma czas. Informacje co do obowiązków przekazywane były w sposób bardzo konkretny, dzięki czemu każdy dokładnie wiedział co ma robić. Nie było również problemu z kontaktem z przełożonym.

KlaudiaZ

Praca w tej firmie była bardziej przyjemnością niż obowiązkiem. Atmosfera przyjazna, zawsze można było dogadać się z kierownictwem i przełożonymi. Powierzone obowiązki zależały od doświadczenia i stanowiska (to samo ze stawką). Wypłata zawsze była na czas, warunki pracy dobre, zgodne z kodeksem pracy.

R. K.

Piękne chwile spędziłem w tej firmie. Można było się realizować artystycznie, a samorozwój popychali do przodu pracodawcy. Współpracownicy bardzo pomocni, szczególnie w pierwszych dniach, nie ma złej konkurencji. Wszyscy są życzliwi i uśmiechnięci.

Kasia P

Wypłata zawsze na czas. Pracownicy jak i pracodawcy bardzo mili i zawsze profesjonalne podejście. Współpraca przebiegła bezproblemowo. Bardzo polecam :)

Mpiontek

Mam przyjemność współpracować z ta firmą juz jakiś czas. Przyjemna amosfera pracy, każdy pracownik jest traktowany z szacunkiem, brak zaległości lub spóźnień z wypłatą. To nie tylko wymarzona praca ze względu na idealnego pracodawce, ale i przez wzgląd na stosunek współpracowników do siebie. Serdecznie polecam każdemu!

Martyna23

Miło wspominam pracę w tej firmie. Bardzo przyjemna atmosfera, fantastyczni ludzie i znajomości na lata. Firma gwarantuje możliwość rozwoju. Wypłata na czas, adekwatna do wykonywanej pracy. Polecam.

MarcinEsi

Praca z dobrą atmosferą i ludzkim podejściem do drugiego człowieka. Obowiązki są jasno i uczciwie wyznaczone, a kontakt z kierownictwem bezproblemowy co pozwala uniknąć wielu niedomówień. Wynagrodzenie również jest dobre i adekwatne do wykonywanej pracy. Każdemu mógłbym polecić tę firmę!

Magdalena

Bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie. Jasne i klarowne zasady, podział obowiązków. A przede wszystkim szacunek do kobiet. Ponadto wypłaty zawsze były w terminie, nigdy nie było z tym problemu. Pozytywne nastawienie do współpracowników było czuć w powietrzu.

Maks Pruss

Bardzo dobra atmosfera w firmie. Kontakt z kierownictwem jest praktycznie bezproblemowy. Wynagrodzenie na dobrym poziomie wypłacane zawsze terminowo. Pozostaje mi tylko polecić firmę i zaprosić innych do współpracy.

JoannaDer

Pracę wspominam dobrze, wypłata adekwatna do wykonywanych obowiązków no i na czas, jasne warunki współpracy. Wiadomo, pracodawca wymaga ale taka jego rola. Przeprowadziłam się do innego miasta, dlatego zrezygnowałam. Ja tam polecam ;)

Zostaw merytoryczną opinię o EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 32 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 26 ocen.

EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA