Opinie o P.W. Redis Kantorski sp.j. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie P.W. Redis Kantorski sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w P.W. Redis Kantorski sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Redis Kantorski sp.j. w Toruń

~Fa~

Lubię robić zakupy w tej firmie. Pani na froncie jest super. Bardzo duża wiedza i zawsze przyjazne spojrzenie. Miło tam wpaść i przejrzeć ofertę. Dobrą kawę też sprzedają i mają takie dni otwarte, gdzie ją serwują. Warto. Polecam.

Iwoooo

Robię tam zakupy i za każdym razem wychodzę zadowolona. Fajne dziewczyny z działu sprzedaży i super pomocni chłopacy z magazynu. Polecam tą firmę ????

~An

Widzę, że dużo się tu na stronie ostatnio dzieje. Pracowałam tu kiedyś i było fajnie. Potem się popsuło i nie było fajnie. Wiem, że teraz też jest ok i do tego super ekipa. Gratuluję decyzji i aby do przodu. Była pracownica.

Ela

Fakt, jest sporo zmian, widać, że na lepsze. Fajnie, cieszę się!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.W. Redis Kantorski sp.j.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Maniek

Fajna firma, w której na pewno człowiek się nie nudzi. Dużo się dzieje, fajni ludzie, fajni właściciele. W sumie polecam.

Pracownik nr2

Po obejrzeniu spotu z B.Lindą, postanowiłam/em jako pracownik tej firmy się wypowiedzieć. Nie będę wskazywała/-ał płci, bo chcę pominąć insynuacji i kolejnego hejtu. W Redisie pracuje się ciężko i jest dużo zadań, ale jest nowa myśl i koncepcja co robić w przyszłości. Nie jest łatwo, bo i czasy są ciężkie. Chcę powiedzieć, że warunki są dobre, mogą być lepsze, ale jak ktoś na to zasłuży i wyrobiony jest cel firmy - są premie. I złego słowa nie powiem. Zrobiłam/em dobrze, że tu jestem. To w jaki sposób współpracuje się z właścicielami, uważam za co najmniej pozytyw. Atmosfera jest super i każda moja koleżanka i kolega to potwierdzi. Nie rozumiem tego hejtu, na firmę i właścicieli, bo jak kogoś tu nie ma, to nie wie jaka jest sytuacja i co dobrego we firmie się dzieje. Zachęcam moje koleżanki i kolegów z pracy do wypowiedzenia się, czy się ze mną zgadzają, czy też nie. Nie wiem, czy szukamy nowych osób, ale ja polecam tę firmę każdemu, kto by chciał złożyć tu swoje CV.

Edyta

@Pracownik Bardzo się cieszę, że są osoby, które w tak pozytywny sposób wypowiadają się o miejscu zatrudnienia. W P.W. Redis Kantorski jest możliwość awansu?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie P.W. Redis Kantorski sp.j.?

Od poniedziałku do piątku 8-17

~Janek

Redis to super firma. Współpracuję z nią od nastu lat i uważam, że obecna atmosfera jest na fantastycznym poziomie. Panie Witoldzie, gratuluję załogi.

Franek

Fajna firma, super obsługa i widać, że dobra atmosfera. Polecam

@Franek

Dobrze odebrałam Twoją opinię, że nie pracujesz w tej firmie, tylko korzystasz z jej produktów tak? Ciekawa jestem, czy z punktu widzenia pracownika też to wygląda tak optymistycznie. Jakiś pracownik P.W. Redis podzieli się informacją?

Się podziało

Żal patrzeć, co wyprawia obecny zarządzający (usunięte przez administratora)firma idzie na dno, klienci odchodzą, pracy mało. Jak zarządzał Łukasz to to wszystko zupełnie inaczej wyglądało, byli klienci, była praca. Szkoda patrzeć na coś co było budowane a senior Witold wziął sobie partnera do prowadzenia no brawo brawo gratulujemy intuicji i rozsądku ! Jak można oddać władze w firmie człowiekowi tak niezorganizowanemu i udającego ze coś robi.

Się podziało
@Się podziało

Michale tak bardzo się wstydzisz mówienia wprost prawdy, ze karzesz usuwać swoje imię z opinii. Brak dystansu

bingo

Przesadzacie z narzekaniem, nikt nie mówi, że jest idealnie ale nie jest źle!

Wyzwolony

Pracowałem tam i mam nadzieje ze moje drogi już się nie skrzyżują z zarządzającym (usunięte przez administratora) który od ja wiem 2 lat próbuje obiecuje i nic z tego nie było. Firma najlepiej stała jak zarządzał (usunięte przez administratora) to były czasy pełen konkret i mega wsparcie - szacunek ogromny mam do (usunięte przez administratora) - jak trzeba było to zawsze można było na nim polegać a nie obiecanki cacanki i wiecznie jakies intrygi. Nic dziwnego ze obroty im spadły jak się oddaje władze komuś kto nie potrafi zarządzać ani sprzedawać. Współczuje

samon
@Wyzwolony

Wyzwolony. W Redisie jest fajnie, idą do przodu, podobno też dlatego, że odszedłeś, bo wywóz w końcu jest na czas... Ten portal jest do bani! Tu nie ma dobrych opinii. Ludzie, nie czytajcie tych bzdur. Są tylko złe informacje, bo dobre i tak każdy uważa za opłacone. Ale fajnie jest czytać, jak sfrustrowani, byli pracownicy pod wieloma postaciami nick`ów zniechęcają innych do tej pracy, a w tych firmach i tak pojawiają się nowi ludzie, bez względu czy dotyczy to Redisa, czy innych firm. Wyzwolony, a co napiszesz o swoim obecnym pracodawcy? No śmiało. Pewnie jest SUPER, doceniają Cię i masz ekstra kasę, bez nadgodzin, same bonusy. Daj ludziom wskazówkę, podziel się tą fantastyczną informacją, to tam złożą aplikację i Cię wykopią, bo jesteś słaby. P.S. Powodzenia w kolejnej pracy.

Artur :)

Oj Krzysiu, Krzysiu :)

@samon

Jesteś pracownikiem tej firmy? Jeśli tak, to napisz proszę, jakie są możliwości rozwoju kariery zawodowej w tym miejscu. Wiele osób składając CV do danego przedsiębiorstwa liczy na to, że po jakimś czasie będzie mogło awansować. Chętnie taki osoby dowiedzą się, jakie są możliwości w przypadku Redis. A może pracodawca oferuje jakiegoś rodzaju kursy doszkalające?

marynarz
@Wyzwolony

Byłeś , jesteś i będziesz nygusem a te twoje pisanie i tak na nic he,he,he :))) Powodzenia w nowej pracy - daję Ci 3 miesiące (chyba że w dupkie będziesz wchodził bo tylko ty wiesz o czym mówie).

KK
@Artur :)

Haha ???? To akurat nie są moje wpisy , Pozdrawiam ekipę Redisa ????

Dziadek

Bardzo mi się podoba praca w tej firmie ludzie są mili i przyjaźni atmosfera jest super, polecam wszystkim którzy chcą pracować w koleżeńskiej atmosferze.

Ktoś

Zgadzam się ze wszystkim co piszą o Michale. Nowy zarządzający porażka !!! Brak jakichkolwiek umiejętności do prowadzenia biznesu, nygus straszny, intrygant, kłamczuch albo włazi w tyłek albo ciśnie z grubej rury. Jedyny cel to lansowanie się ze jest się współwłaścicielem hahahaha a obroty leżą !!! Dramat

If

Poszłam tam na rozmowę w 2015, która odbyła się z jakąś czarnulą. Powiedziałam, że chcę zarabiać 2 tys. Na rękę na co Pani mnie wyśmiała i stwierdziła, ze u nicn nawet osoby po 5 latach tyle nie zarabiają, a wiedziałam że trzeba się ewakuować, bo szkoda czasu. Na odchodne usłyszałam jeszcze, a Pani myśli, że jest taka (usunięte przez administratora) żeby tyle zarabiać xD

Edyta

@marynarz, jesteś w posiadaniu jakichś ciekawostek na temat firmy Redis? Czy pracujesz tam obecnie? Daj proszę znać, czy ten pracodawca poszukuje aktualnie nowych ludzi. Jaki rodzaj umowy oferuje? Czy atmosfera w przedsiębiorstwie jest przyjazna?

Były/pracownik

Ja tez wiem, ze teraz jest tam pseudo zarządzający który udaje tylko ze zarządza a w rzeczywistości ... Spoczywa na kilku pracownikach sam nic nie robiąc i duzi więcej moznaby napisać !!!Bardzo dobrze jestem poinformowana jak jest tam teraz!!!

ktosiek
@Były/pracownik

Taaak... Jesteś dobrze poinformowaną osobą?! Skoro Cię nie ma w tej firmie, to znaczy, że zostałaś zwolniona, bo sam z tej firmy nikt ostatnio nie odchodził. Czyli ta wypowiedź, należy do osoby, której opinia jako byłego pracownika jest bardzo słabej wartości i jakości. Wiem, jestem dobrze poinformowana.

marynarz
@ktosiek

A może to Justynka wielka kierowniczka za która się uwarzała tak pisze - bo wyleciała z piskiem opon hehe

Edyta

Od pewnego czasu nie piszecie nic na temat pracy w Redis- czy można to uznać za dobry znak? Jakie są wasze odczucia odnośnie do tego pracodawcy? Czy oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Czy pracownicy bez doświadczenia zawodowego mają szansę na szybki awans i rozwijanie swoich kompetencji?

~zaciekawiona

A ja wiem, że tam nastąpiły duże zmiany. Starej pseudo kierowniczki już niema od pół roku. Słyszałam, że pracownicy odetchnęli i nawet warunki im się poprawiły. Sama psycha już odpoczywa, haha... Ciekawe, czy pójdą za ciosem i ludzie będą do nich chcieli przyjść?

JJ

No wszyscy są zadowoleni co nie powinno za specjalnie dziwić, przecież to całkiem dobra praca i niezła kasa

Lala
@JJ

dobra płaca i praca? przeciez tam jest mobing gdzie masz dobra prace jesli twoja kierowniczka nie szanuje cie i jezdzi po tobie jak po psie napewno nieomieszkam zglosic tego bo to co sie tm dzieje to zenada....

@JJ

haha... żart...

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Redis Kantorski sp.j. - Toruń

• Jak się pracuje w P.W. Redis Kantorski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Redis Kantorski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

P.W. Redis Kantorski sp.j.
2.3/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Polna 124/126
    87-100 Toruń

P.W. Redis Kantorski sp.j.