Opinie o einhell.pl - Einhell Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Einhell Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Einhell Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Einhell Polska Sp. z o.o. w Nowa Wieś Wrocławska

Szukam info o firmie ale chyba jest dobrze, nikt nie pisze.

Kamila

Jak obecnie się pracuje w Einhell Polska Sp. z o.o.? Od czasu umieszczenia ostatnich komentarzy minęło już nieco czasu. Jak oceniacie tego pracodawcę? Dobrze wam się obecnie pracuje? Czy coś się zmieniło od czasu publikacji ostatnich opinii? Zapraszam do komentowania?

Olek

Tak dobrze się pracuje i zapomnieliście bo forum, szkoda!!

agga

a wiadomo czy wogole jest ta podwyższka? Moze nie ma na co sie napalac?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Einhell Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Menadżer Regionu?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Miód na serce

Tak się zastanawiam kto piszę te pochlebne opinie, chyba obecni pracownicy bo powtarzają się niektóre zdania i to często. Wracając do tematu co do pracy w serwisie musisz dobrze kablować. Nowy szef z tego co wiem uwielbia glupszych od siebie i donoszących na kolegów. A doświadczenie chyba nie jeśli potrafisz operować młotkiem i przecinakiem to będziesz robił. Pracowałem tam trzy miesiące wiec tylko tych narzędzi się używa.

śliwka

witam nie wie ktos jak jest z pracą na serwisie w tej firmie ,jakie zarobki,jak atmosfera

luft

Emil jest wolne miejsce ładuj .Nowy rok ktoś nie podołał,jak wiadomo einhell bierze wszystko z Chin płacą w dolarach więc szykuje sie duża podwyżka dolar wysoko stoi no i klops kto kupi sprzęt takiej klasy w cenie maszyn markowych .Powiem tak oni nie szukają sprzedawcy oni szukają cudotwórcy bo ciężko będzie to sprzedać po podwyżce .Wiec wszyscy magowie, szamani ,cudotwórcy jest dla was prestiżowa robota . pozdrawiam w nowym roku

luft

Tak jak pisze obity nie polecam .przedstawicieli jest chyba 4lub 6 na cała Polske ,musisz założyc własna działalnosc einhell udostepni ci swoje auto z lokalizacja dostaniesz teczke broszur i w drogę nic więcej.

obity

Każdemu kto ma ochotę lub zamiar pracować dla tej firmy stanowczo odradzam,od marketingu handlu po serwis .Ta firma zatrzymała się w latach 70-tych .Jeśli sadzicie o szkoleniu czy pomocy od strony firmy zapomnij jesteś zdany na siebie.Będziesz zwykłym murzynem którego nikt nie wysłucha .

Krzys

A ta Olcia to w jakich relacjach z prezesem jest?

znawca

romuś tyś chyba ocipiał do reszty chłopie!!!

Radek

Przestrzegam przed rekrutacją w tej firmie na stanowiska biurowe. Kompletny brak profesjonalizmu. Rozmowa kwalifikacyjna z prezesem polega "wywiadzie" w prostacki, poniżający kandydata sposób. Każda kwota wymaganego wynagrodzenia powyżej najniższej krajowej spotyka się z szyderczym śmiechem... Szkoda czasu i nerwów...

@Radek

prezes i jego olcia mają już taki styl bycia, jedyny i niepowtarzalny na rynku wrocławskim

@Radek

olusia ma te same metody wiec chyba od prezesa sie nauczyła czy on od niej kto ich tam wie haha jak kiedys dostana od jakiegos mocnego kandydata prosto w puzon to wcale mnie to nie zdziwi! buahahah!!!

nagrzany

Olusia nadal taka niewyżyta?

cukrowy

Można, ale trzeba uważać na psa bo może rzucić się na krowę i pogryźć jej wymiona, a wtedy z porannego udoju nici.

zenobia

Szukają tera kogo do roboty?

Na pohybel burakom
@zenobia

Tera i zawsze szukają buraków - atakuj!!

zenobia
@Na pohybel burakom

To podejde pogadać. A krowe jest gdzie uwiązać przy płocie?

wykonawca

te ich cale elektronarzedzia to podobno uja warte bo to zwykly chinol z kontenera u niemca ladnie zapakowany hehe

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie EINHELL ???????????????????

zorientowany
@ja

wygląda normalnie, bierzesz kościstą oluchnę na kolanka i szepczesz jej na uszko...

robol

Co znowu poszukują doradcy technicznego przecież kilka lat (chyba w 2010r) temu był taki doradca techniczny świetnie znał angielski oraz branże elektronarzędzi-ową i tak go [usunięte przez admina] zwolnili to nie wiem dlaczego znowu chcą kogoś takiego zatrudnić? Nawiasem mówiąc ciekawe co teraz u niego słychać.

Ciekawy

Dostałem tą pracę i od 1 maja 2013 już jestem Doradcą Technicznym w tej wspaniałej firmie. Ależ się cieszę!!!

TurliBum

I jak rozmowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Einhell Polska Sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Einhell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Einhell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Einhell Polska Sp. z o.o.?

Einhell Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 134 ocen.

Einhell Polska Sp. z o.o.