Opinie o Robert Dyrda Oberon w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Robert Dyrda Oberon. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Robert Dyrda Oberon o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Dyrda Oberon w Inowrocław

A jak jest z jakością oferowanej stali? Skąd ja głównie biorą?

Xyx Nowy wpis
@Adam

Co do jakości stali nie mam zastrzeżeń, kupuje z firmy od 8 lat, zawsze super. Biorą z zachodu.

"Handlowiec"

Cieszę się bardzo, że zakończyłem pracę w tej żałosnej firmie. Pracowałem na stanowisku handlowca, na którym jak szef wspomniał "zarobię nieskończenie wiele". W rzeczywistości płaca to najniższa krajowa z malutką premią za wygenerowaną marżę, której progi ciągle wzrastają. "Dyrektor" i kierownik to kółko wzajemnej adoracji, a w firmie niestety atmosfera plotkarstwa. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam. Praca dosłownie dla frajerów.

@"Handlowiec"

Witam. Nie do końca zgadam się z tą opinią. Jeżeli handlowiec ma sprzedaż przez rok na poziomie 6000 zł miesięcznie to jakiej pensji oczekuje? Czy szef ma dopłacać do pracownika? Co do atmosfery, to nie znam firmy, w której nie byłoby plotek. Plotki tworzą wszyscy, nawet Twoja wypowiedź "Handlowiec" to plotka. Poza tym firma jest OK. Daje ludziom, którzy chcą pracować, stabilne zatrudnienie, a szef jest otwarty na rozwój swoich pracowników organizując im różne szkolenia. W czasach kiedy pracodawca daje "śmieciowe" umowy, umowa o pracę jest rzadkością. Polecam firmę, jeśli zależy Wam na stabilnej pracy.

Mxc Nowy wpis
@"Handlowiec"

Mam nadzieję że ci się odmieniło, znalazłeś swoje przeznaczenie i zarabiasz godnie. Bardzo fajna opinia na temat pracodawcy

Już tam nie pracuję

Nie dajcie się zwieść na oferowane profity. Co roku wymienia magazyniera albo sami odchodzą. Znów są ofert pracy . Wymagania a płaca minimalna.

Małgorzata Nowy wpis
@Już tam nie pracuję

Jakie profity oferują ? A czego wymagają od pracowników w takim razie ?

Ciekawy Nowy wpis
@Już tam nie pracuję

Czy można się dowiedzieć na ten temat??

Krystyna

Czy Oberon ma stabilną pozycję na rynku i czy jest wypłacalny? Czy wynagrodzenie zawsze wpływa na czas? Ktoś z pracowników firmy jest obecny na forum?

Ktoś
@Krystyna

Tiaa...stabilnie do czasu wypowiedzenia. Co do wypłat...cóż... większych skner niż PANI i PAN zarządzający to chyba w Inku ni ma...

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Robert Dyrda Oberon się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

A jak jest z jakością oferowanej stali? Skąd ja głównie biorą?

Grażyna
@Adam

@Adam, napomknę Ci tylko, że forum GoWork.pl służy do wymiany opinii na temat pracodawców, ale może jakaś osoba zatrudniona w firmie Robert Dyrda Oberon będzie w stanie udzielić Ci satysfakcjonującej odpowiedzi. Czy znajdzie się ktoś taki na forum? :)

ogrodnick

Witam. Uwazajcie na firme Oberon Robert Dyrda, obiecują luksusy a w rzeczywistości... brak slow....zarobki zalosne, tak samo jak kierownictwo a raczej kierownik itd... tylko wspolczuc...szef obiecuje a ledwo ma na wyplate dla pracowników.... pozdrawiam i wspolczuje

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Dyrda Oberon - Inowrocław

• Jak się pracuje w Robert Dyrda Oberon?

Zobacz opinie na temat firmy Robert Dyrda Oberon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Robert Dyrda Oberon
2.1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Cicha 15
    88-100 Inowrocław