Opinie o TGS Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TGS Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TGS Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TGS Sp. z o.o. w Gliwice

kkkk

narzekacie na tego kierownika Antka A TO ON UMIAŁ ZORGANIZOWAC STRAJK

edi
@kkkk

ten upasiony misiek jedyne co potrafi to strzelac innych z ucha, wszyscy nim pogardzaja na magazynie i tyle

Wałęsa Nowy wpis
@kkkk

To nie Antek zorganizował strajk . Tylko Ceramika najlepsza zmiana...

Renata Nowy wpis

Piszecie, że ponoć jest tutaj kombinatorstwo. Może ktoś rozwinąć i dać znać jakie sytuacje to potwierdzają? Kiedyś też widzę, że nie było tu ani nadgodzin ani podwyżek. Jak jest teraz? Poprawiło się coś?

Jakie wartości są cenione w TGS Sp. z o.o.?

Janusz Nowy wpis

(usunięte przez administratora) kombinatorstwo, konfidenctwo

Dawny pracownik

Może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem Szanowny królewicz Artur z Ceramiki jest tam zmianowym? Za co i czemu? Taka osoba powinna być przede wszystkim pracowita i odpowiedzialna a szanowny Pan ma wszystko gdzieś nie potrafi nawet głupiej trasy znieść do porządku tylko się kimś wysloguje nawet przy masie roboty i braku ludzi usiądzie na (usunięte przez administratora) i udaje że pracuje i krytykuje innych (lepszych od siebie) na drugiej zmianie jest ogarnięty zmianowy który nie sra w gacie jak ma się schylic lub wrzucić coś na paletę

Xxx
@Dawny pracownik

Masz rację on się msci i myśli że jest królem ceramiki haha ogólnie nie polecam tam pracy wyzysk ani podwyżek ani nadgodzin ino (usunięte przez administratora) A na popołudnie to dopiero jest Armagedon

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie TGS Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Nie polecam pracy w tym miejscu . Wyzysk. Jeśli chodzi o wypłatę to koszmar .najniższa krajowa .

Czy rozmowa kwalifikacyjna do TGS Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Pyjter

Nie, w kurorcie na Malediwach.

Ala

@Tomasz serio nie jest chociaż skrócona zmiana w wigilię?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie TGS? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Tomasz

Coś ty na głowę upadł? Pracujemy aż do pierwszej gwiazdki!

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie TGS? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jakie nadgodziny? Aktualnie w sklepach masz system równoważny (co by nie płacić za soboty czy dawać dnia wolnego) masz ustalić grafik i trzymac się limitu godzin na miesiąc, a że sklep od czasu pandemii otwarty dłużej.. 9 godzin bo przecież tabuny klientów wchodzą..to niby nadmiar godzin odbierasz a efek taki, żeby miec wolny caly dzień za sobotę musisz zostać zamiast 8 to 9 godzin w pracy i odrobić te brakujące godziny, więc nie masz nadgodzin..Ty masz braki

Robert

Podpowiedzcie czy czy firma potrzebuje nowych pracowników? Jaką umowę można otrzymać na start?

Rysiek
@Robert

Potrzebuje jak najbardziej, jeszcze jak! Umowa na gębę.

Janusz

Mobbing, zastraszanie, zwalnianie bez powodu, łamanie praw pracowniczych, obniżki pensji, nadmiar obowiązków, zmuszanie do zostawania po godzinach, - to smutna praktyka wielu firm w naszym kraju, ale na pewno nie w TGS Przemysław Stoń. Doskonała atmosfera, wysokie wynagrodzenie zawsze na czas, wyrozumiałość współpracowników, możliwość stałego rozwoju, wygodne biuro oraz sprzęt wysokiej jakości to codzienność w mieszczącej się na północy Rudy Śląskiej firmie. Kolejną zaletą jest możliwość comiesięcznego podziwiania poczetu królów polskich, spoczywających w pieczołowicie przygotowanej, śnieżnobiałej kopercie wraz z podpisem dla adresata. Twarze owych władców przypominają nam o czasach świetności naszej wspaniałej ojczyzny, o dobrobycie do którego dążymy. Nie trzeba zatem dodawać, że podjęcie pracy w tej firmie jest jak znalezienie piątaka na chodniku, jak spacer po parku bez maski, jak dymisja skompromitowanego ministra, jak dobry skok Kamila Stocha, jak bursztynowy świeżop grykający jak śnieg biała. Serdecznie polecam pracę w tej firmie. Tekst nie ma charakteru ironicznego, wszelkie prawa zastrzeżone.

Jogi

Niskie zarobki. Dużo roboty . Zero wsparcia od przełożonego , odchodza wyszkoleni ludzie . Ale jedno czego nie mozna zarzucić to to ze tu możesz sie wiele nauczyć to prawdziwa szkola zycia. Nie liczy sie staz pracy ani doświadczenie stawka ta sama albo minimalnie wyższa bo nowego przeciez musisz wyszkolic.

tony

NA zebraniu nie udało nam się dojść do porozumienia w sprawie podwyżki.Ostatnio jak pracownicy zwolnili tempo pracy to przyjechał dyrektor i powiedział żebyśmy postarali się podgonić robotę a on postara się załatwić te podwyżki a jeżeli mu się nie uda załatwić kwoty która nas interesuje to powiedział że wrócicie do tego co zrobiliście.Wiec mamy odgórne pozwolenie od dyrektora na wolniejsza prace ,wychodzi na to ze dyrektor stoi po stronie pracowników a to szef nie chce dać podwyżki .Dziękujemy DYREKTORZE

kkkk

pracownicy planują zbiorowo wziąć kilka dni na zadanie w te same dni bo nowy pracownicy maja ta sama kasę co ludzie z dużym stażem .Jak robota stanie na kilka dni to może komuś się oczy otworzą .

Zostaw merytoryczną opinię o TGS Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w TGS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TGS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TGS Sp. z o.o.?

TGS Sp. z o.o.
  • Strzelnicza 8