Opinie o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie We Can Do HR Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

Tomi

heh pewnie kolejny który zjechał za picie się żali że go oszukali

Damian

Wszystko ok, wróciłem z 3 miesięcznego kontraktu, zakwaterowanie ok, wypłata na czas.Zaliczki, internet w porządku. Jeśli jedziesz do pracy by pracować a nie imprezowicze to jest wszystko ok.

przemas

witam serdecznie ma ktos jakis numer zeby zadzwonic bo szukam i nie mogr tu znalezc dzieki z gory

endy
@przemas

na stronie jest numer telefonu :)

rowni i równiejsi?

130sek to w rozmowie telefonicznej ? czy po wizycie w biurze ? bo mi proponują 110 sek i wcale mnie to nie jara, kolega pracuje przez tą agencję i ma na czysto 30 tysięcy zł na miesiąc jako zbrojarz, to jak to jest ?

ju
@rowni i równiejsi?

To by musiał odłożyć około 60.000 sek. To ile godzin musiałby zrobić. Ale ci nabzdurzył, albo jesteś z wecan żeby podkręcać ludzi bajkami.

Stolarz

Rozmowa w biurze firmy. Zdecydowałem się na przyjazd spod Poznania wiec miałem kawałek. Na miejscu pierwsze wrażenie dobre. Co prawda musiałem poczekać bo był duży ruch tego dnia, różni ludzie na inne rekrutacje. Ale ogólnie poziom ok. Sama rozmowa była dobra. Rozmawiałem z panią Dorotą, fajnie przeprowadziła mnie przez wszystkie sprawy związane z kontraktem - większość moich wątpliwości rozwiała. O pracy i zleceniodawcy konkretnie, na przykładach, wszystkie informacje. Wiem od znajomych że z tym konkretnym współpracują już długo i wysłali tam dużo ludzi bez żadnych problemów i to samo zostało potwierdzone na miejscu. Oceniam dobrze, nawet bardzo bo kultura i informacje bardzo fajnie zostały mi przekazane. Umowa na spokojnie do przeczytania, warunki, wszystko się zgadza.

głównie o doświadczenie, historię zawodową, opowiadałem o metodzie pracy, o projektach które robiłem. Były pytania o współpracę i relacje z kolegami z pracy, normalne, sensowne chodziło o wyczucie człowieka. Jak nie masz trudnego charakteru to wszystko spokojnie można powiedzieć widać że rozumieją ludzi. Nie trzeba nic udawać.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jacek K.

witam mam kilka pytan, jesli mozecie prosze o odpowiedz: 1. jaka nazwa jest tego hotelu pracowniczego w stockholmie ? 2. po jakim czasie jest pierwsza wyplata po 2 tygodniach czy po 6 ? 3. jak jest tam z transportem na budowe daja jakis transport czy trzeba sie tluc autobusami miejskimi ?

Krzysztof

Placa super. Mam 130 sek netto plus hotel i przeloty. Kasa co 2 tygodnie. Super ludzie!

tomi

DO MAŁPA - płacą co tydzień do pierwszej wypłaty zaliczki, która jest po 30 dniach chyba nie masz pojęcia o czym piszesz ...

Ronin

A mi sie podobało, choć rzeczywiście hotel lipa straszna. Jednak musze powiedziec ze jak nie odpowiada ci pracodawca i jestes bliski rezygnacji agegencja nie zostawia cie na lodzie i daje cie do innej firmy.Malo brakowalo a bym wrocil z niczym. Jednak nie zostawili mnie, skierowali do innego pracodawcy i bylo niebo a ziemia. Maja chyab swiadomosc ze mozna trafic na szefa debila i stracic prace lub zrezygnowac nie z wlasnej winy. Ja jestm im wdzieczny..zarobilem, kasa na czas, wszystko sie zgadzalo. jak sie sprawdzisz to sa tez podwyzki agencji zalezy na dobrych pracownikach i potrafia to okazac. Niedlugo znowu jade mam nadzieje ze juz ogarneli z tym hotelem , jak nie to mozna znalezc cos na wlasna reke a firma slyszalem zwraca za pokoj poza hotelem. Dla mnie bylo ok.

MARIO

Po przeczytaniu tego co powyżej można wywnioskować , że przedstawiciele agencji WECANDOIT zabieraja głos na forum bojąc się negatywnych opinii na swój temat. Jestem dzięki tej agencji w Szwecji już od jakiegoś czasu i z tego co zauważyłem to ludzie będący tu ponad miesiąc to zazwyczaj dobrzy fachowcy w swoich dziedzinach i raczej o pracę się nie boją, tak jak napisał to ktoś powyżej. Tacy ludzie wszędzie znajdą pracę, jak nie przez tą agencję to przez inną. Został tu poruszony wątek mieszkaniowy i rzeczywiście zgadzam się z przedmówcą. Jest hotel , siłownia, ktoś patrząc na zdjecia strony hotelu pomyślałby whooow luksus.Jednak rzeczywistość jest inna, męczy mieszkanie w kilku chłopa w pokojach gdzie jest niewiele miejsca na rzeczy prywatne, lodowki sa takie że jedzenie pomieści góra dwie osoby.Kolejka do łazienki i do kuchni. Ktoś powie- byle by była kasa. Oczywiście są wypłacalni, stawki nie są złe, kasa na czas. Jednak mieszkanie przez 3 miesiace na takiej kupie siada na banie. Odpoczynek po pracy jest daleki od ideału. Warto dodać że firma daje co miesięczny ekwiwalent mający zrekompensować te warunki, ale nie wszyscy chcą kupić lodówkę do pokoju , każdy liczy grosz do grosza.Wielu chopaków planuje na dłużej współpracę z WECANDOIT. Są i tacy którym hotel pasuje, może w domu mieli gorzej, nie wiem. Ja przyjechałem do roboty, kończę kontrakt i przedłużac oraz wracać nie zamierzam. Co do tego forum........panowie, poczytajcie, pojedźccie na rozmowę kwalifikacyjną- przyjedźccie. Ja przed przyjazdem tez czytałem tu opinie, ale jak to mówią- nie spróbujesz sam , nie będziesz wiedział. Dlatego więcej nie powiem , warto przekonać się samemu, KASA leci, dla niektórych tylko to się liczy dla mnie coś jesszce, a tego tu nie ma- pozdrawiam.

ROBI
@MARIO

Ha ha ha rozbawił mnie pana komentarz . Pracuje w szwedzkiej firmie która wynajmuje ludzi z We can do it i w wiekszości nie są to żadni fachowcy . wręcz przeciwnie wszystkiego trzeba ich nauczyć . Czasami mam wrażenie ,że to pierwsze osoby które sie zgłosza do firmy są tu wysyłane . Zdarzają sie i obiboki co tylko patrzą aby 8 godz minęło i jeszcze narzekają ,a pracę mamy lajcikową . Jedzcie do Niemiec to tam zobaczycie jak trzeba zapie. . . za taka stawkę . Krew mnie zalewa jak czasami słyszę ich narzekanie . i dziwie się ,że moja firma zatrudnia takich ludzi bo ja co 2 bym po tyg wyrzucił .chociaż żadko zdarzają sie i normalni ludzie , którzy wiedza co to praca .

do Miśka

135 sek netto, opłacony hotel, bilet na miejscu, kasa co dwa tygodnie i Ty nadal narzekasz? Pewnie na rozmowie, gdy byłeś bez pracy, nie poświęciłeś czasu na to by pomyśleć jak bardzo Cie wyzyskają dając takie warunki. Ale jak sam napisałeś, dzięki nim okrzesałeś się bo dawali też i zaliczki w każdy wtorek i teraz jak zwykle zachowasz ja Ci o których piszesz, że firma z nimi źle postąpiła, i porzucisz robotę z dnia na dzień, bo postanowiłeś najpierw cały świat poinformować a nie swojego pracodawce. I narazisz go na straty opłaconego hotelu i co gorsza pewnie klienta Agencji, bo nie pojawisz się w prac ot tak. Któregoś dnia, przez takich jak Ty, ja i nasi koledzy stracą pracę, bo klient Agencji się wkurzy. Masz netto 135+ opłacony hotel co daje ponad 150 sek/h. I ja wiem i Ty wiesz, jak hotel i pokoje wyglądają i nie pierdziel że URĄGAJĄ Może poszukaj sobie czegoś innego i próbuj w innej Agencji rzeczywiście... Tylko zachowaj się jak gość i powiedz firmie najpierw, a nie ludziom wkoło i internetowi...

Misiek
@do Miśka

Agencja doskonale wie , jakie sa warunki mieszkaniowe, problem zgłaszałem nie tylko ja , ale i moi koledzy, bez rezultatu. 135 koron mają tylko niektóre osoby. Po to jest to forum, by móc napisać jak jest. Ale widzę ,ze negatywne wpisy odnośnie Tejże firmy nie pasują wielu osobom. Nie należę do ludzi porzucających pracę z dnia na dzień. Jestem dorosły i z pewnością bym tak nie postąpił. Dla odmiany teraz napiszę o plusach, a co mi tam....kasa lepsza jak w Polsce, można zwiedzić Sztokholm, ... Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, ja nie jestem zadowolony z warunków mieszkaniowych, oraz współpracy z we can do. Są tacy co są zadowoleni. Po to jest forum, by móc wyrazić swoją opinię , negatywną lub pozytywną. Gdybym był nieodpowiedzialną osobą juz , bym pewnie rzucił robotę, ale staram sie dotrzymać warunków umowy z we can do.I nie rozumiem oburzenia odnośnie mej opinii.

Misiek

Opowiem na moim przykładzie, wnioski wyuńcie sami. Rekrutacja szybka rozmowa, odniosłem wrażenie jakby jak najszybciej chcieli wysłać mnie do pracy. (usunięte przez administratora) Umowa sklecona pod nich, same kary, obowiązki pracownika z prawem do...do pracy. Zapomnieli dodać w umowie- prosimy nie zawracać na głowy, bo i tak panu niczego nie załatwimy jak już pan będzie pracował. Warunki mieszkaniowe na miejscu w Szwecji? - hotel robotniczy, zbieranina takich jak ja z połowy Europy. Pokój? - i to jest najlepsze- (usunięte przez administratora) ale...są i luksusy- tylko czterech w pokoju. (usunięte przez administratora) W mojej i nie tylko mojej ocenie- warunki urągające godności.Jeden z głównych powodów rezygnacji wielu pracowników - właśnie zakwaterowanie, bardzo duża rotacja, to nie prawda , że jak koś wraca to dlatego ,że nie znał się na robocie, choć są i takie przypadki, (usunięte przez administratora) .Słyszałem ,że gdzieś są szczęściarze , którzy mieszkaja w mieszkaniach i każdy ma swój pokój, ale tylko słyszałem. Robota?...zależy gdzie trafisz, jedni sobie chwalą inni mają dosyć poniżania już po kilku dniach. Zarobki? Średnio od 90 do 110 koron na godzinę, wypłacanych co dwa tyg, przez pierwszy miesiąc nie dostajesz nic,...pierwsza kasa po 6 tyg, (usunięte przez administratora) . Są i tacy co maja 135 koron, ale sa u dobrego pracodawcy, któremu na nich zależy, jednostkowe przypadki.Co jeszcze?... (usunięte przez administratora) itd...Jak ktoś jest obrotny to pracy tu w Szwecji jest bardzo dużo i nie potrzeba do tego Agencji, by pracować, ale pomaga wyjazd z nimi, by wkręcić się w temat. Co jeszcze?...znam przypadek faceta , (usunięte przez administratora) Dlaczego jeszcze tu jestem?...Bo mi nie wiele do konca zostało, i mam juz nagraną inną robotę w innej agencji... (usunięte przez administratora) a nie jak gdzie indziej na zagranicznej umowie z zagranicznymi prawami, nie ma więc nadgodzin exstra... (usunięte przez administratora) .

RamzeS

Witam Panów byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tym miesiącu co mnie zdziwiło stawka jaką mi proponowano telefonicznie to ok(usunięte przez administratora) zł miesięcznie na czysto. Po rozmowie dowiedziałem się że będzie to ok(usunięte przez administratora)jest to duża różnica za(usunięte przez administratora)można pracować bliżej domu i być częściej z rodziną. Sama rozmowa przebiegła pozytywnie ale raczej nie skusze się na tego pośrednika pracy. Pzdrawiam

Seik

Zastanawiam się nad wyjazdem tynkarz co sądzicie?

aligma9

Krzych

Pracowałem dla nich i wszystko Ok! Pieniądze co dwa tygodnie i nie narzekałem.Polecam tą firmę jak komuś się chce pracować a jeżeli nie to po co jechać i póżniej narzekać! Pozdrawiam!

John

25000/3miesiace/170h=108 sek/h Nikt nie zmusza do pracy pow. 8 h

pogonowski darjusz
@John

poprostu jak sie czyta omowe tzreba wirdziec ze jestes traktowany jak maszyna dozarabiania pieniedzy jak sie zepsujesz to cie poprostu wymienia na lepszy model to jest poprostu swiat szmalu .A swiatem rzadzi pieniadz niemasz kasy jestes nikim masz kase to cie wszyscy kochaja .Poprostu swiatem rzadzi pieniadz i niema sprawiedliwosci na tym swiecie.

DO PETREK

Panie Piotrze. Zwracają za przyjazd na rekrutacje? WOW!!! CO TO ZA FIRMA???!!!??? Ja też przyjechałem 300 km jakiś czas temu i mi oddali! Mam kontrakt teraz! płacą co 2 tygodnie! Bo jestem fachowcem. A Pan krzykaczem, który biega po forach- zresztą pewnie nie pierwszą firmę Pan szkaluje, skoro ma takie doświadczenie Pani Ania wspominała, że oddają tylko tym, którzy się sprawdzili na rozmowie kwalifikacyjnej i z którymi podpisano umowę. Proszę się nie obrażać, jeżeli Pan się nie sprawdził i nie wypadł na rozmowie pozytywnie. A może Pan się spawdził i okazał się krzykaczem, który zażądał pieniędzy natychmiast! I wtedy postanowili z Panem nie podpisać? hmmm? 15.03 wpis, że 14.03 był i nie dali. Są spoko!

małpa
@DO PETREK

ale pieprzysz płacą co 2 tygodnie ale po półtora miesiąca

Marko

Zgadzam sie!Polskie firmy to matacze,ograbia nas z kazdego centa.

Pietrek

Tak,sa wysokie ale u tamtejszych pracodawcow,a nie przez polska firemke,gdzie diety,ubezpieczenie,swiadczenia nie istnieją!Desperaci pojadą,bez jezyka,etc.Szanujacy sie rzemieslnik znajdzie sam prace w ktorej spełnione beda podstawowe wymogi!!!

Pietrek

Dzis Byłem w Gdyni,jutro opowiem....

Zostaw merytoryczną opinię o We Can Do HR Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w We Can Do HR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy We Can Do HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w We Can Do HR Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy We Can Do HR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

We Can Do HR Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 314 ocen.

We Can Do HR Sp. z o.o.