Opinie o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie We Can Do HR Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

Zbyszek

Wszystko ok, wypłaty po 1,5 miesiąca. Miła atmosfera na rekrutacji i zapewniona opieka koordynatorów 24/h. Polecam dla ludzi chcących zarobić i rzetelnie wywiązujących się ze swoich obowiązków. Wtedy nie ma żadnych problemów.

@Zbyszek

mam pytanie , czy po skończonym kontrakcie i powrocie do pl odrazu wypłacana jest pensja ??

Młotkowy

Dlaw wszystkich osób, które są zainteresowane współpracą z tą agencją. Pracowalem dla nich okolo roku temu, kiedy bulety za przeloty byly przez nich oplacane. Na chwile obecna w ogloszeniach jest informacja o oplaceniu biletach, ubezpieczenia, hotelu itd. W rzeczywistosci oni owszem zakupuja bilet lotniczy ale potracaja kwote z pierwszej pensji jaka otrzymujesz. Bilet jest kupiony na full wypasie bez konsultacji. Tzn. Pierwszenstwo wejscia na poklad, najwiekszy bagaz, dodatkowe miejsce na nogi. Przychodzi dzien wyplaty i okazuje sie ze zarabiasz 1200 zl mniej przez wyzej opisany bilet. Dodatkowo co miesiac masz potracane okolo 400zl na ubezpieczenia. Nie we wszystkich firmach masz mozliwosc robienia nadgodzin oraz sobót. Wiec raptownie zarobki wychodza bardzo marnie jak na szwecje. Nie polecam.

Iwona

@PawełDługo będziesz czekał na wyjazd? Możesz też powiedzieć jak długo w Twoim wypadku trwał proces od przesłania CV do rozpoczęcia pracy? Pomocne będą również Twoje uwagi odnośnie procesu rekrutacyjnego. Czego można spodziewać się podczas rozmowy z rekruterem? Rozumiem, że w Twoim przypadku odbyła się w sposób profesjonalny. Jednak czy może coś Cię w jej trakcie zaskoczyło?

Kowales

Witam pojawiła się oferta Pracy jako monter konstrukcji w Malmo chciałbym dowiedziec się czy ktoś tam już pracuje i czy może polecić tą firme.Pozdrawiam.

Stolarz

Rozmowa w biurze firmy. Zdecydowałem się na przyjazd spod Poznania wiec miałem kawałek. Na miejscu pierwsze wrażenie dobre. Co prawda musiałem poczekać bo był duży ruch tego dnia, różni ludzie na inne rekrutacje. Ale ogólnie poziom ok. Sama rozmowa była dobra. Rozmawiałem z panią Dorotą, fajnie przeprowadziła mnie przez wszystkie sprawy związane z kontraktem - większość moich wątpliwości rozwiała. O pracy i zleceniodawcy konkretnie, na przykładach, wszystkie informacje. Wiem od znajomych że z tym konkretnym współpracują już długo i wysłali tam dużo ludzi bez żadnych problemów i to samo zostało potwierdzone na miejscu. Oceniam dobrze, nawet bardzo bo kultura i informacje bardzo fajnie zostały mi przekazane. Umowa na spokojnie do przeczytania, warunki, wszystko się zgadza.

głównie o doświadczenie, historię zawodową, opowiadałem o metodzie pracy, o projektach które robiłem. Były pytania o współpracę i relacje z kolegami z pracy, normalne, sensowne chodziło o wyczucie człowieka. Jak nie masz trudnego charakteru to wszystko spokojnie można powiedzieć widać że rozumieją ludzi. Nie trzeba nic udawać.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jestem tuż po rozmowie rekrutacyjnej. Wrazenia mam ogólnie dobre. Rekruter był przygotowany, profesjonalny. Co do treści umowy - jest skonstruowana bardzo sensownie, nie miałem żadnych zastrzeżeń. Stawka godzinowa nie jest sztywna, dostałem zapewnienie, że będzie mogła wzrosnąć po pierwszym miesiącu współpracy. Mam kontakt z ludźmi juz przez nich wysłanych i generalnie są zadowoleni. Opiekę koordynatora też oceniają wysoko. Mówią, że ten jest do ich dyspozycji i jest bardzo pomocny. Potwierdzają to, że stawki mogą rosnąć przy dobrej współpracy. Mogę polecić.

Robert pomorze
@Paweł

Paweł o co tam pytaj są jakiś projekty kfalifikacji i czy cie sprawdzają na rysunkach Hydraulik

Egon

Witam jest teraz nabor na hydraulikow.Czy ktos juz byl na rozmowie?O co pytaja?

Kuba

Mi agencja pomogła znaleźć dobrze płatną pracę w Norwegii.

S. Mihilewicz

Pracowałem w firmie ponad 6 miesięcy i dziwię się negatywnym opiniom. Nawet kiedy miałem problemy ze zdrowiem, firma zawsze mi pomagała w organizacji powrotu i czekała kiedy pauzowałem daję 10/10

Nathan

Poprosiłem o wzór umowy przed spotkaniem, niestety okazało się to niemożliwe, oferta dotyczyła zagranicy. Co zawiera więc tajna umowa jeśli nie można jej zobaczyć przed ??? Poprosiłem wiec o kilka szczegółów na piśmie a nie przez telefon. Niestety doszło, ale żadnych szczegółów.... Nie mam żadnej opinii, bo z niczego mieć nie można. Sprawdźcie sami i się zastanówcie.

Karol M.
@Nathan

Nikt ci nie prześle umowy na maila bo to poufne dokumenty wewnętrzne firmy. To standardowa procedura, dziwie się, że pierwszy raz z czymś takim się spotykasz.... Agencja ok, pracowałem 3 mies w Szwecji jako stolarz i w sumie złego słowa na tą firmę powiedzieć nie mogę. Kasa na czas, co do zakwaterowania też nie ma się co czepiać, wszystko OK.

Robert Adamiak

Jestem zaskoczony negatywnymi opiniami. Widziałem w firmie w ramce certyfikat żetelności

budowniczy

AK w razie awarii żadnych kosztów nie ma. Raz jeden gość rozwalił szybę po pijaku to go wywalili i skasowali za wymiene ale to norma

Adi
@budowniczy

tutaj nie ma zadnych kar, agencja jest bardzo pomocna

AK

a jak z zakwaterowaniem u tegi pracodwcy? Niby hotel jakiś dwuosobowy, dodatkowo umowa, wszystkie "złe" koszty ponosi ponosi pracownik w razie np. jakiejs awarii. Jak to wygląda w praktyce?

Kris

Dla mnie firma super ! umowa o pracę pieniądze na czas hotel za darmo

Gawronski

Byłem we wrześniu na wyjeździe, kładłem kafle, trochę mi nie poszło więc facet nie chciał mnie już w swojej firmie. We can do it dało mi kolejną szansę i przerzuciło do innej firmy na pomocnika. Tam pracowałem do świąt... jestem im wdzięczny gdyż nie miałem pracy Robert Gawroński

Robert adamiak

Od 2017 dla stalych pracownikow firma ma umowy o prace... pokaz mi agencje co tak robi...

Adi

Chyba zaraz padne ze smiechu :) pracuje juz 3 rok i wszystko gra ... pienadze zawsze 15tego kazdego miesiaca... (usunięte przez administratora)

Iwona

@yyyy chętnie usłyszymy dlaczego masz taką opinie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z We Can Do HR Sp. z o.o.?

yyyy

Firma krzak sami ściemniacze szczerze NIE Polecam

Iwona

Obecnie trwa rekrutacja organizowana przez firmę We Can Do HR Sp. z o.o.. Poszukują specjalistów na stanowiska między innymi takie jak Hydraulik, Murarz Tynkarz czy Dekarz-Blacharz. Wiesz jak wygląda praca w tym charakterze? Na co powinni być przygotowani kandydaci do pracy?

Peter

czy ktos pracowal przez nich jako magazynier? w sztokholmie bo rozumiem ze te wpisy wyzej odnosily sie do jakies roboty na budowie? Gdzie znajduje sie ten hotel robotniczy lub jak sie nazywa?

Zostaw merytoryczną opinię o We Can Do HR Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w We Can Do HR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy We Can Do HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w We Can Do HR Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy We Can Do HR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

We Can Do HR Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 314 ocen.

We Can Do HR Sp. z o.o.