Opinie o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie We Can Do HR Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

John

Pijesz-nie jedź!

Pracuję dla nich już 6 miesięcy, teraz zjechałem na weekend. Wszystko jest ok pieniądze płaten co 2 tygodnie. Polecam

głowa

Ze swojej strony tylko parę słów o umowie i podejściu do samego pracownka. Umowa którą podpiszecie w w/w agencji zawiera szereg haków i niejasnośći. W moim przypadku przedstawiana podczas rozmowy telefonicznej stawka nie znalazła odzwierciedlenia w umowie innymi słowy umowa nie gwarantuje zadeklarowanej stawki i może stąd podobne problemy wymienione w innych komentarzach. Sama umowa jest bardzo sprytnie pomyślana. Bardzo dobrze zabezpiecza firmę stawiając jednocześnie pracownika na przegranej pozycji w razie jakichkolwiek strat lub konfliktu. Przykładem są liczne kary pieniężne na które kandydat musi się zgodzić podejmując wspólpracę. Przykład 20.000 zł kary za spożywanie alkoholu nawet poza godzinami pracy. Ten szereg gróźb kar pieniężnych znakomicie odzwierciedla poodejście do pracownika.

Tomasz

Bardzo dobra firma. Jestem zaskoczony negatywnymi opiniami.

Stolarz

Rozmowa w biurze firmy. Zdecydowałem się na przyjazd spod Poznania wiec miałem kawałek. Na miejscu pierwsze wrażenie dobre. Co prawda musiałem poczekać bo był duży ruch tego dnia, różni ludzie na inne rekrutacje. Ale ogólnie poziom ok. Sama rozmowa była dobra. Rozmawiałem z panią Dorotą, fajnie przeprowadziła mnie przez wszystkie sprawy związane z kontraktem - większość moich wątpliwości rozwiała. O pracy i zleceniodawcy konkretnie, na przykładach, wszystkie informacje. Wiem od znajomych że z tym konkretnym współpracują już długo i wysłali tam dużo ludzi bez żadnych problemów i to samo zostało potwierdzone na miejscu. Oceniam dobrze, nawet bardzo bo kultura i informacje bardzo fajnie zostały mi przekazane. Umowa na spokojnie do przeczytania, warunki, wszystko się zgadza.

głównie o doświadczenie, historię zawodową, opowiadałem o metodzie pracy, o projektach które robiłem. Były pytania o współpracę i relacje z kolegami z pracy, normalne, sensowne chodziło o wyczucie człowieka. Jak nie masz trudnego charakteru to wszystko spokojnie można powiedzieć widać że rozumieją ludzi. Nie trzeba nic udawać.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
johny walker

te opinie to smiech na sali, wszyscy co to piszą doskonale wiedzą o co chodzi a chodzi głównie o wydymanie ludzi a jest na to kilka sposobów dlatego ludzie pracują przez różny okres czasu od tygodnie do 5-6 tygodni a potem do domu i kłopoty z rozliczeniem (chociaż nie firmy)nawet jeżeli ci zapłacą to na pewno nie tyle co sobie obliczyłeś

Spoko

Są spoko

Jerzy

Jestem i jest OK

Rafał Kozioł

Dokładnie Jerzy, na 100 pracowników, zawsze znajdzie się amator i naciągacz godzin, który de facto jest oszustem! Potem bruździ na forach i wypisuje durne opinie ;) nic nie poradzisz. Szkoda, że anioł nie potrafi się podpisać z imienia i nazwiska...

Jerzy

firma spoko- pracuję ponad 2 miesiące. dziwie się opiniom negatywnym, ale z tego co mi wiadomo, negatywne opinie piszą raczej pseudopracownicy, którzy spowalniają naszą pracę malując klatkę ponad 200 godzin przykładowo, zdziwieni potem, że im za tyle godzin nie chcą płacić

Kris

wróciłem z kontraktu. wszystko ok jadę na kolejny

Gorąco polecam tę firmę. Dbają o pracownika i dobrze płacą. Byłem na 4 miesięcznym kontrakcie w Szwecji w kilku miastach. Warunki mieszkaniowe są różne- od luksusów po domki. Raz zdarzyły się gorsze warubnki mieszkaniowe, ale twało to kilka dni na jednej z budów. 120 sek/h do ręki, to nie są małe pieniądze. Praca w pełni legalna. Za kilka dni wyjeżdzam z nimi do Niemiec!

ceva

|A z wypłatami jak. Nie ma problemów. Bo faceci jakoś przezyją warunki . W końcu się za nie płaci. Byle kasa za robotę była.

jul
@ceva

O wyplacie można pomazyc,,,,,,najlepiej niech się określa pracodawcy....

robert
@jul

Co to znaczy, że można pomarzyć?

jul
@robert

Polec tam to zobaczysz tego samemu trzeba doswiadczyc!!!

jula

Witam nie jest tak jak firma się ogłasza tz.warunki makabryczne w slamsach się mieszka bez kibelka i łazienki.Duzo by można pisać po prostu nie jechać!!!!!!!!!!

Ona
@jula

Ciekawi mnie rzetelność Pani wypowiedzi, bo z tego co wiem, do Szwecji wysyłają póki co tylko mężczyzn. Pozdrawiam.

anirwan
@Ona

Byłem z tej agencji w Szwecji, warunki mieszkaniowe dobre, płace także. Dla mnie to jest agencja pracy ,która polecam. Natomiast pod presją pracuje się wszędzie, nikt pieniędzy za darmo nie daje!

edc

ktos byl od nich w Szwecji - nie wiqaodomo o co cvhodzi?

@edc

Byłem, są ok. Nadal jestem właściwie

frank
@Piotr

Byles dlaczego już tam nie pracujesz,tez Cie wyjujali?

Zostaw merytoryczną opinię o We Can Do HR Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w We Can Do HR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy We Can Do HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w We Can Do HR Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy We Can Do HR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

We Can Do HR Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 314 ocen.

We Can Do HR Sp. z o.o.