Opinie o Kompensja Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kompensja Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kompensja Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompensja Sp. z o.o. w Gdańsk

Anna Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie jako Agent, a wcześniej w innych firmach. Zmieniłam jednak branże na inną. Jeśli chodzi o odszkodowania to uważam, że jest to najlepsza firma na rynku, jaką może wybrać klient. Nadal polecam klientów do współpracy i każdy był zadowolony.

Iza Nowy wpis

Witam, na jakie wynagrodzenie można liczyć na start w Kompensja? Czy zmienia się ono przy dłuższej współpracy z firmą? Chodzi mi o np. podwyżki czy różne premie. Dajcie znać na co się nastawiać zaczynając pracę w tym miejscu.

Jaki jest wkład kierownictwa Kompensja Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Były Nowy wpis

Kierownictwo, wspołpracownicy pani Prezes, Żenujacy poziom. Bajerują o luksusowych autach, wykorzystuja na maxa, nie zwracają za dojazdy do klientów, często ponad 100 km i przekazywanych przez tzw biuro w gdańsku. Posdumowujac, JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY. TU NIE ZNAJDZIECIE PRZYSZŁOŚCI ZAWODOWEJ N(usunięte przez administratora)Przykre

Wiktoria Nowy wpis

@qba mówisz o służbowym samochodzie tak?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kompensja Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie Kompensja Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia benefity?

Qba

Benefity? To żart??? (usunięte przez administratora)

Qba

Przestrzegam przed współpraca z tą Kancelarią. Są bardzo nieżetelni podczas rozmów rekrutacyjnych. Obiecują gruszki na wierzbie, nie dając praktycznie nic od siebie. Mamią szybkim zdobyciem za ich pośrednictwem aut wysokiej klasy. Ty angażujesz w sprawy 100% swoich wydatków, a Kancelaria odwleka w niskonczonosc rozliczanie z Tobą. Kiedy kończysz współpracę, zapomnij o tym, że kiedykolwiek wypłaca Ci cokolwiek że spraw które pozostaeiles po sobie. (usunięte przez administratora)Prezes i jej współpracownicy umieją nieźle pobujać w obłokach. Żenada, jak najdalej od tej firmy. Czy prawnicy nie powinni być uczciwi????? Chyba tak, ale tu tak nie jest. Wiem co mówię.

Waldemar

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje skoro pracownicy nie mają potrzeby korzystania z forum?

Bognap3005

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z usług Kompensji. Firma rzetelna i skuteczna.

Poldek

Wprawdzie firma ma dobre opinie w internecie ale czy to jest powód , że nie korzystacie z forum?

Czarek

Kompensja ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Zamiast szukać starych opinii skupmy się na bieżącej sytuacji.

Brawo GoWork. Tak dbacie o opinie, że zniknęły wszystkie z ostatniego roku. Jeszcze raz brawo. Tak trzymajcie a na pewno będziecie wiarygodni!

Iza

@Raga i co zdecydowałeś się na pracę w Kompensja? Nadal nie przeszkadza Ci brak podstawy? Aktualnie szukają Doradcy ds. odszkodowań (http://www.kompensja.pl/zostan-partnerem/kariera-doradca/). Czy właśnie tym stanowiskiem byłeś zainteresowany? Jeżeli tak to czy nadal uważasz, że warto aplikować?

Raga

Czyli można to podsumować krótkim zdaniem, że to praca nie dla każdego i tylko pracowici będą zadowoleni @marcin, tak? Ogólnie mnie taka perspektywa nie przeraża. Oczywiście lepiej czułbym się mając podstawę, ale pracowałem już nie raz bez niej i wiem, że można i tak wyjść na tym ok.

żeby rozwiać wątpliwości - brak podstawy, prowizje jak w każdej innej kancelarii odszkodowawczej bez podstawy, możliwość rozwoju owszem jest, kto pracuje ten awansuje, praca nie łatwa, kto chce i będzie pracował, ten będzie zarabiał, kto marudzi, że mu źle - to niestety nie znajdzie pracy nigdzie i szybko odejdzie z branży odszkodowawczej mówiąc jaki to pracodawca jest zły, owszem są firmy które dają podstawę i samochód, ale jak ktoś wyżej napisał, wraz z doświadczeniem prowizja daje dużo większe możliwości finansowe, w kompensji także można otrzymać własny samochód tak jak w innych dużych kancelariach - za co? za bardzo dobre wyniki, czyli przyniesione umowy, pozyskani klienci (chodzi o konkurs motywacyjny). Jedni lubią grzać stołek za 1500-2000 zł miesięcznie bez żadnych dodatkowych możliwości, inni wolą się zaangażować, ciężko pracować i po 1-2 latach zarabiać 5x tyle. Co kto lubi. Pozdrawiam

Brunner

Co za ściema ! Byłem na rozmowie - tylko prowizja !

kasia

ale samochod sluzbowy nie jest moja wlasnoscia i nim nie wnosi moj majatek, poza tym powiedzcie ile wynosi podstaw u nich piszecie ze marna, czyli ile?

Żadna
@kasia

Nie dają żadnej podstawy! Typowy MLM! I kropka!

Fakt dają samochód i umowę o pracę, ale jesteś na niższych stawkach i faktycznie potem wygląda to tak, że zarabiasz duuużo mniej, ale masz samochód służbowy. Pytanie kto czego szuka? Jeśli ktoś chce zarabiać prawdziwe pieniądze to tylko w taki sposób tylko na prowizji. Wiem bo sama pracuję w Kompensji i to było to :)

waston

Małymi kroczkami można jednak daleko zajść z tego co wiem @Wulkan, pewnie nie jest to łatwe, no ale przynajmniej jest możliwość korzystania ze szkoleń w firmie.

mo

A może krócej trwa budowanie tego skutecznego zespołu sprzedażowego @Wulkan. No i z oferty wynika, że jest możliwość awansu a do tego jeszcze wysokie wynagrodzenie, zaliczki i premie.

Holmes
@mo

Wynagrodzenie, niestety prowizyjne. Kto doczeka do końca sprawy, to może dostanie kasę. Na rynku są firmy, które oferują podstawę za pracę i/lub służbowy samochód.

awans
@mo

We wszystkich MLM-ach jest możliwość awansu, bo na tym polega ten system. Ale jak ktoś szuka pracy i stabilizacji, to nie tutaj.

wert

nadaj jest na oferta na managera do spraw odszkodowan w Gdansku oferuja stabilne i wysokie dochody,elastyczne godziny pracy, chcesz prace na własny rachunek

Wulkan
@wert

Jakie stabilne dochody? Stabilne to będziesz miał po roku jak zbudujesz skuteczny zespół sprzedażowy i będziesz z niego żył. ale przez ten czas muszą utrzymywać cię rodzice albo żyjesz z oszczędności /lub kredytów/.

Zostaw merytoryczną opinię o Kompensja Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Kompensja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompensja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kompensja Sp. z o.o.

Kompensja Sp. z o.o.