Opinie o K Investments sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie K Investments sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie K Investments sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K Investments sp. z o.o. w Poznań

Sunshine Nowy wpis

Najlepsza firma w której kiedykolwiek pracowałam, a spędziłam tam parę dobrych lat. Bardzo lubiłam przychodzić do pracy, do biura, lubiłam Szefostwo, atmosferę w biurze. Prawda jest taka, że pracownik, który jest lojalny, pracowity, zdyscyplinowany ZAWSZE zostanie w tej firmie doceniony, w tym też pod kątem finansowym. Szef firmy ma WIELKIE serce, zawsze idzie na rękę, bez problemu można się z Nim dogadać, a jednocześnie jest osobą którą się szanuje. Uznaje, że w firmie mogą być gorsze i lepsze czasy dlatego zawsze daje ludziom drugą szansę. Nie zgadzam się z żadnym negatywnym komentarzem, prawda jest taka, że ludzie często są roszczeniowi, uważają, że im się wszystko należy, a sami nie są w stanie nic zaoferować wzamian, a czasami po prostu z godnością odejść, jeżeli ICH oczekiwania nie zostały spełnione. Zdobyłam przeogromne doświadczenie w tej firmie, za co jestem niezmiernie wdzięczna i niezależnie od tego jak się potoczy moja przyszłość zawodowa zawsze będę bardzo dobrze wspominać K Investments i ludzi tam pracujących.

pracowalem tam Nowy wpis

smiac mi sie ogolnie chce z tych ludzi co tu dopytuja czy na pewno bylo tak zle i czy nie dalo sie z szefem pogadac - idzcie i sami sprawdzcie - moja rada! ludzie ktorzy swiadomie ignoruja czerwone flagi sami sa sobie pozniej winni. co do tych pytan to rozwieje watpliwosci: umowa o prace raczej, brak wyjazdow integracyjnych (cale szczescie), brak szkolen, brak samodzielnosci w wykonywaniu dzialan. plusy: wyplata raczej na czas, za moich czasow narzedzia typu laptop i tel przewaznie byc dostepny (chyba ze sie bylo pracownikiem "nizszego szczebla" to wtedy stacjonarny). cos jeszcze??

Były pracownik Nowy wpis

To prawda, opinie usuwane są po ingerencji kancelarii prawniczej. Dużo mam do powiedzenia na temat tej firmy, ale chyba nie ma sensu się uzewnętrzniać, jeśli znowu coś zostanie usunięte. Omijajcie szerokim łukiem oddział w Poznaniu, zepsuty łeb po pracy tam nie został wyleczony do dziś. (usunięte przez administratora) w czystej postaci, szef uzależniony od każdej możliwej używki, zatruwanie życia w weekendy oraz późnym wieczorem. Praca na 2-3 etaty a wynagrodzenie jak w urzędzie. Oddział w zielonej górze wydawał się być nieco bardziej normalny, ale ciężko powiedzieć co się naprawdę tam działo. Za mojej kadencji roszady pracowników co najmniej raz na miesiąc. Nie polecam, zdecydowanie nie róbcie sobie tego.

Pracowałem tam

Ciekawe doświadczenie w mojej karierze zawodowej. Fajne biuro w Poznaniu z ładnym widokiem, narzędzia pracy wysokiej jakości. Interesujące projekty o wymiarze międzynarodowym. Niestety nie szanowano pracujących tam ludzi. Wszechobecna prowizorka i dziwaczne decyzje biznesowe. Mobbing ze strony dziecinnego syna właściciela na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz doświadczyć stresu level hard, to śmiało składaj CV.

Magdalena
@Pracowałem tam

Prowizorka i te decyzje to jakie? A co do zachowania syna to szef normalnie na to przyzwala?

Zuza Nowy wpis
@Magdalena

"szefem "jest Syn... Tata mu otworzył filię w Poznaniu... miałam "przyjemność" pracować w tej firmie lata temu... widzę ze nic się nie zmieniło w podejściu Piotrusia :D

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie K Investments sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
admin

Czekamy na Twoją opinię na temat firmy K Investments sp. z o.o.. Twój głos ma znaczenie.

zuzanna
@admin

fajnie ze czekacie :D tylko ze co chwile usuwacie prawdziwe opinie pracowników!!! ja pracowałam tam w 2017 roku za mojej kadencji troszkę osób zamieściło u Was opinie wraz ze mną które znikły w trybie dość szybkim wiec jaki sens cos dodawac skoro macie taką politykę a nie inna troszkę to nie poważne. nie Polecam waszej strony jako źródło opini dla pracowników

@zuzanna

Może łamią regulamin czy coś po prostu. Czemu nie napiszesz teraz nowej i nie powiesz jak jest? Tylko narzekasz

Gabriela

Mocno wierze w to, że przez ten rok sytuacja w firmie się znacznie poprawiła jeśli chodzi a zarobki albo chociaż atmosferę. Poprawcie mnie jeśli się mylę...

rowniez byly pracownik

(usunięte przez administratora)chyba wiec nie ma sensu sie wypowiadac ponownie, ale polecam jak przedmowcy omijac to miejsce szerokim lukiem. jedyne co wyniesie sie z pracy tam to psychoze, a nie doswiadczenie i pieniadze

Wiktor

Macie jakieś wyjazdy integracyjne ?

byly prac

(usunięte przez administratora)firma z samego nizu pod wzgledem warunków dla pracownika. stres w jakim humorze przyjdzie '$zef' - czy impreza sie udala czy nie. (usunięte przez administratora)

Jerzy
@byly prac

Wypowiadasz się dość niepochlebnie o firmie. Czy pracując tam nie wiedziałeś żadnych pozytywnych stron zatrudnienia? Zawsze można spróbować coś zmienić lub poprawić, żeby pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu. Co o tym myślisz?

odp
@Jerzy

tak - mozna cos zmienic - prace :) najlepszy wybór jesli chodzi o zmiane. zamiast dyskutowac z tak przykrym szefem i moze prosic go zeby zmienil podejcie do pracownikow? lol, to chyba nie rola podwladnych

Daria

Wszędzie mogą zdarzyć się takie bardzo przykre sytuacje.

byly prac

nie mozna uzwac slowa DN0?

Byly pracownik ..

Zostaw opinie (usunięte przez administratora).. zal.pl moja opinia oraz osob pracujacych za mojej kadencji w tej firmie (usunięte przez administratora).. Wiec po co wogole cos komentowac ... nie ma sensu

@Byly pracownik ..

dokladnie. wszytkie moje poprzednie opinie zostaly usuniete tak samo ja te ktore wtedy widnialy na stronie. oby (usunięte przez administratora) z pzn w koncu dostal za swoje, rynek pracownika wiec niedlugo nie bedzie mial kogo znalezc xD

Zawiedziona

(usunięte przez administratora) Pracodawca nie stawia na rozwój pracowników, nie wysyła na szkolenia, nie dba o integrację pracowników jednocześnie wymagając od obcych sobie osób współpracy. (usunięte przez administratora) Odradzam wszystkim komu zależy na rozwoju, satysfakcji z pracy, perspektywach na jutro. (usunięte przez administratora)

@Zawiedziona

A na jakim stanowisku u nich pracowałaś? Piszesz też, że w K Investments jest wyzysk, czyli ile miesięcznie dostawałaś? Najniższą krajową?

@Barbara

nie polecam! w tej firmie jedyny plus to widok z biura [poznan] oraz to ze czesto nie ma 'szefa' bo wytrzymac se z nim nie da. (usunięte przez administratora)

MM

Moja niepochlebna, ale prawdziwa opinia również została usunięta. W sumie jak większość. Nie będę rozpisywać się kolejny raz, ale polecam omijać to miejsce szerokim łukiem.

Ciekawa
@MM

Dlaczego omijać??

@Ciekawa

Też jestem ciekawa. Takie ogólnikowe opinie na temat miejsc pracy nie są zbyt pomocne. A Ty pracujesz w K Investments sp. z o.o.?

No

Wszelkie niepochlebne opinie zostały usunięte, a trochę ich było. Dlatego że były prawdziwe ;) Pani Barbaro, radzę poszukać pracy gdzieś indziej, bo tu zdecydowanie nie stawiają na pracownika. Absolutnie nie polecam, proszę mi zaufać, bo straci Pani i czas i nerwy, a na sam koniec napisze tu przyznając rację.

Igor

Trudno znaleźć opinie o firmie. Wiecie coś o pracy i zarobkach?

Barbara

@Anonim Może dodasz tutaj trochę szczegółów dotyczących Twojej współpracy z firmą K Investments? Informacje dotyczące warunków zatrudnienia oferowanych przez pracodawcę są równie cenne, co ocena atmosfery panującej w firmie. Na stronie firmy widnieje informacja, że stawiają na rozwój pracowników. Czy faktycznie tak jest? Czy firma umożliwia udział w szkoleniach czy kursach? I z czego wynika tak duża rotacja pracowników?

Iza
@Barbara

Nie polecam tej firmy. Zostałam zatrudniona na warunkach umowy o prace. Jednak po kilku dniach okazało się, że szefostwo nie dogadało się, że ma być zatrudniona nowa osoba i zostałam poproszona o podpisanie umowy zlecenia za okres paru dni ,ktore pracowałam. Zostałam bez okresu wypowiedzenia, bez ubezpieczenia, jednym słowem:,,na lodzie''. Szkoda,że istnieją takie nieuczciwe firmy u nas w kraju przez co zmiana pracy wiąże się z ryzykiem...Piszę opinie, żeby ostrzec inne osoby- przemyślcie to zanim podejmiecie pracę u tego pracodawcy,bo jeżeli sa złe opinie lub usunięte jak tutaj to nie warto ryzykować.

Barbara

Do tej pory nikt nie wyraził swojej opinii na temat pracy w firmie K Investments. Interesuje mnie jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie. Czy któryś z pracowników mógłby przybliżyć mi i innym zainteresowanym pracownikom, na co nowy pracownik może w firmie liczyć? Sami widzicie, że takich informacji tutaj nie ma, a na pewno wielu osobom pomoże ona podjąć decyzję dotyczącą wysłania swojego CV do firmy K Investments.

Zostaw merytoryczną opinię o K Investments sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w K Investments sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy K Investments sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K Investments sp. z o.o.?

K Investments sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kupiecka 93 lok. 3
    65-021 Poznań