Opinie o Workpool Sp. z o.o. w Stary Targ

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Workpool Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Workpool Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Workpool Sp. z o.o. w Stary Targ

Szukam pracy i zastanawiam się, czy nie aplikować do tego miejsca. Jednak już trochę się tutaj nikt nie wypowiadał i chciałbym dowiedzieć się, czy od pierwszych dni można liczyć na umowę? Bo ktoś pisał, że był z tym problem... Jeśli chodzi o zakwaterowanie, które jest załatwiane, to firma opłaca je w całości? Jak to jest? Dajcie znać, bo nie wiem, czy aplikować...

Segej Nowy wpis

Bardzo dobra firma.

Robert Nowy wpis

Bardzo dobra firma.

Nie polecam a w szczególności produkcji blatów kuchennych z granitu. to jakaś porażka strata czasu i pieniędzy na wyjazd. pojechałem tam żadnego przeszkolenia do pracy i bhp,nie dostałem i nie podpisałem umowy ,przerobiłem prawie dwa i pół dnia bez umowy bez ubezpieczenia,traktują człowieka jak gorszego wręcz wyczułem rasizm jakby polak był gorszy,sami nie wiedzą co oczekują od pracownika, mimo moich starań i tak nic im nie pasowało,jedni mówią że tak a drudzy co innego, niby nie wymagają języka i doświadczenia a w rzeczywistości wymagają ogólnie porażka.Miał być internet w zakwaterowaniu a nie było.Nie polecam i ostrzegam straciłem aby pieniądze na wyjazd

Super!!!!

opisałem jak było a stwierdzenie o rasizmie było do moich odczuć jak tam byłem, a napisałem że straciłem pieniądze na wyjazd a nie że mi nie wypłaciliście

ja nie szkodzę reputacji polski opisałem fakty i moje odczucia i tyle w temacie

może ty tak uważasz ja napisałem jak było a o traktowaniu napisałem w stosunku do mnie

to nie kłamstwa tylko tak było

ja piszę swoją opinię a nie polaków i napisałem prawdę

Dr. Ludwig von Anhalt
@Paweł

Was haben Gefühle mit Rassismus zu tun? Ich glaube Sie kennen die Definition Rassismus nicht. Das ist der Unsinn der Ihnen von Ihrer "Versager Regierung" in den Kopf gesetzt wird. Ob man Erfolg hat, hängt ganz alleine von einem alleine ab und von keinem anderen! Verantwortlich sind nur Sie alleine und niemand anders.

Woktek

ja ja kennst du einen Polen der die Wahrheit sagt? Ich nicht

Lech
@Paweł

Warum verbreitet man so einen Unsinn? Darum hat Polen kein Ansehen in der Welt.

Cyzio
@Paweł

A pokoje jednoosobowe czy jak i czy naprawdę aż taka lipa

Olga
@Paweł

A upominałeś się o umowę? co ci powiedzieli, że czemu jej nie dostaniesz? Wypłacali ci pieniądze za te 2,5 dnia?

Pawel
@Olga

@ Olga ??????

dyson
@Paweł

Co to za firma z tymi blatami była?

Dzieki Nowy wpis
@Paweł

Dzięki zastanawialem sie nad aplikowaniem do tej firmy, ale widze po komentarzach w jezyku En I De , nie warto :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Workpool Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Robert

Sylwia
@Robert

A możesz jakieś konkrety napisać? :) Czemu uważasz że praca jest dobra? A te zarobki to mniej więcej ile? Podasz jakieś widełki?

Zbigniew

Diana

Olga

Ryszard

Profesjonalny / Umiejętnie / Dobra praca / Dobra płaca

Jaka umowa obowiązuje w Workpool Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Michal

Start = 3 miesiące Umowa na okres probny

Mariusz
@Michal

Po okresie próbnym można dostać na stałe czy raczej na czas określony? Są jakieś podwyżki zmieniając umowę czy kasa dalej taka sama? napiszesz?

Michal
@Mariusz

@Mariuz - na stale i dobra praca = podwyżka

Paul Gallagher

Absolutely professional, reliable and serious company with German management. Recommendable.

chudy chudy

witam jak jest z wypłacalnością w tej firmie ?

Jozef
@chudy chudy

Na czas i zawsze poprawnie. Absolutnie niezawodne

Meik

Super Firma

Ilona
@Meik

Możesz powiedzieć coś więcej? Jestem ciekawa na jakie warunki zatrudnienia można liczyć. Ile wynoszą stawki dla nowych pracowników w Workpool?

Meik
@Ilona

@ Ilona - Very good working conditions and a very high hourly wage.

Możesz powiedzieć coś więcej

Gov.pl

Great company

QWERTY

Czytając to co jest pisane w języku angielskim zastanawiam się co wy robicie w tym kraju? Cały czas nażekacie na Polske i jeszcze zastraszacie ludzi piszących komentarze, które nie są wam na ręke. Weźcie się do pracy, a nie klikacie komentarze

Dr. von Stein
@QWERTY

Companies from abroad give the Poles work without these companies there would be nothing in Poland!

Wladimir Putin
@QWERTY

Polska jest na końcu z tymi ludźmi

Goeta

Chcialem zatrudnic sie za granica przez agencje workpool. Zadzwonila pani Lemm, nie dala dojsc do slowa. Chcialem dowiedziec sie na temat tabelki wynagrodzenia i oplat dostalem odpowiedz ,,pan usiadzie na czterech literach, 6-letnie dziecko by to zrozumialo, nie jestem pana biurem podatkowym"'' po czym sie rozlaczyla Nie wiem jak inni pracownicy, ale pani Lemm nie powinna pracowac w tej agencji, jako agencja traca kontrakty. Nie polecam tej agencji.

@Goeta

@ Goeta Pan Gajda, our employee is a highly trained employee. And who works in our company is still decided by me as managing director and not by applicants! If you reproduce facts, then reproduce them correctly, because the one you described is not correct! Our company is not responsible for failures in the Polish education system to understand facts. Then please contact the Polish government maybe they can help you.

Goeta
@Prezes

Nie wiem kto to jest pan Gajda. Nie twierdze tez ze nie macie kwalifikacji ale to ze jestescie bardzo chamscy i niepomocni. Chcialem zapytac o pare rzeczy poniewaz nauczylem sie swojego fachu a nie ksiegowosci. Nie jest to tez moja 1 agencja z ktora probowalem nawiazac wspolprace i wy jedyni postapiliscie w tak arogancki i lekcewazacy sposob do kandydata.

@Goeta

@Goeta Dear Mr. Gajek, Nobody was disrespectful to them! You got all the information. Everything could be read!!! You also have to take the time to deal with things. The most can't deal with the truth in Poland, that's disrespectful. What else can you say about that? We wish you all the best for the future.

Bach
@Goeta

Mało tego, to przy każdym rozliczeniu brakuje pieniędzy. Nie jesteście wstanie się dowiedzieć dlaczego tak jest, (usunięte przez administratora)

@Bach

@Bach = This is probably a fake rating. Unfortunately, this shows the current intellectual level in Poland! Since we have been given your email address by Gowork, we will forward this to the courts in Poland and sue you for damages!

Basia
@Bach

Super Firma.

Dr. Sagerer

Super

Gabriela

Można przeczytać wiele negatywnych opinii o firmie, a jak wygląda sytuacja w biurze w chwili obecnej? Jakie podejście do przyszłych pracowników mają osoby, które powinny zająć się kompleksowo zatrudnieniem?

Kempa
@Gabriela

Super Firma!!!

@Kempa

A czy możesz powiedzieć coś więcej??

Ilona

Czego wymaga pracodawca od kandydatów chętnych do pracy w firmie Workpool? Jeżeli trzeba obowiązkowo znać jakiś język obcy albo mieć określone kompetencje, to bardzo proszę o taką informację w komentarzu i serdecznie pozdrawiam.

Koniu

Ciężko mi cokolwiek powiedzieć o firmie,chciałem podjąć pracę w Niemczech jako fachowiec Pani z biura wręcz nie miła nie dopuszcza człowieka w ogóle do słowa,miałem wiele pytań bo chciałem się coś więcej dowiedzieć o warunkach pracy mieszkania itd nie dane mi było zadać nawet jednego pytania więc podziękowaniem bo jak u nas w kraju zostałem tak lekcewazony to co by było jak by tak faktycznie człowiek miał jakiś problem za granicą więc chyba nie można było by liczyć na żadną pomoc,powinni zmienić takiego pracownika bo biuro na tym cierpi może i jest ok ale nie mogłem tego zweryfikować,szukam innego z milszą obsługą i poważnym podejściem do przyszłego pracownika

Paula
@Koniu

Koniu's commentary embodies the mental state of the country. Without words. In the own country nothing to get on the line but complain.

@Paula

You get what you deserve , when it comes to me you just said (usunięte przez administratora) becouse somebody steal a car... for 2 weeks.... and go back.... with all papers and key!!!!!!!!!!

Duda

@anonim = = Powinieneś się wstydzić !!!!!

Patryk

Jakie są warunki mieszkalne w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Workpool Sp. z o.o. - Stary Targ

• Jak się pracuje w Workpool Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Workpool Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Workpool Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Workpool Sp. z o.o.