Opinie o New Men Style w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy New Men Style. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie New Men Style o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Men Style w Kraków

Czy New Men Style zapewnia kartę multisportu?

Szmaragd

Nie. Firma nie zapewnia żadnego benefitu pozapłacowego, oprócz możliwości wykupienia drogiego pakietu medycznego.

Nie ma takiej potrzeby, praca w tej firmie jest sama w sobie benefitem. Jeżeli szuka Pan/Pani pracy jedynie dla dodatkowych profitów, proszę szukać dalej.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w New Men Style? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dziękuję za pytanie. Odnośnie rekrutacji w Firmie ilość etatów zależy od stanowiska, na które dana osoba aplikuje. Z reguły ostateczną decyzję podejmujemy do tygodnia czasu. Zawsze aplikanci otrzymują dane kontaktowe do osoby rekrutującej i można się z nią skontaktować w każdej chwili z zapytaniem na jakim etapie jest rekrutacja na stanowisko, na które aplikował.

janusz pitera

Dziękujemy i za taką opinię, gdyby jednak odnosiła by się do konkretów z pewnością wzięlibyśmy pod uwagę nawet krytyczną opinię odnosząc się do niej. Krótkie jak w tym przypadku nic nie mówiące stwierdzenia oceniam jako upust frustracji autora niż właśnie konstruktywną krytykę. Zawsze zachęcam do dyskusji na temat współpracy a drzwi kadry menadżerskiej Firmy są zawsze otwarte w szczególności dla tych którzy otwarci są na zmiany i polemikę.

Mądra

Cześć, pracowałam w firmie NEW MEN jako krawcowa-szwaczka, niestety odeszłam w 2018 roku i żałuję, skuszono mnie lepszymi zarobkami w innej firmie, ale po miesiącu okazało się że te zarobki tylko na papierze a tak naprawdę nic więcej mi nie dali. Trochę wstyd było mi wracać ale mnie nie przyjęli bo już ktoś wskoczył na moje miejsce a było po sezonie. Teraz nie pracuje w zawodzie bo się wkurzyłam na ich konkurencję że tak mnie zbałamucili i szkoda bo to lubiłam co robiłam a zarobki mam porównywalne, piszę to bo było fajnie a teraz ze względu na brak fachowców wszyscy obiecują wyższe pensje a tak naprawdę jest rożnie. Mądra po szkodzie

Kaorlina
@Mądra

Mam do Pani pytanie i prośbę czy mogłybyśmy się jakoś skontaktować? Pozdrawiam.

Urszula
@Kaorlina

Karolina, też pracowałaś w New Men? Potrzebuję informacji, jaki jest tam system pracy. Jest jedna zmiana, czy więcej?

Owl
@Urszula

W New Men jest jedna zmiana na 6 rano ;)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie New Men Style na stanowisko Krawcowe ,szwaczki? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
JN

Świetne garnitury w dobrej cenie. Fachowa obsługa, dopasowanie rozmiaru zapewniło 100 % zadowolenia z zakupu. Polecam

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie New Men Style?

Szanowny Panie/Pani bardzo proszę o informację jakim stanowiskiem jest Pan/Pani zainteresowana. Godziny pracy są uzależnione od zajmowanego stanowiska. Zapraszam do kontaktu z Centralą Firmy tel. +48 12 260 93 20 lub office@newmen.eu udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiam serdecznie

aaaa

firma ogółem huinia , dadzą pare groszy wiecej, ale przyjmowana patologia ze wsi bez szkoly, informatycy, i liderzy typu blondyna z krzywym nosem

@aaaa

Szanowny/Szanowna dziękuję bardzo za zupełnie niekonkretną i anonimową opinie do której w żadnym razie nie mogę merytorycznie się odnieść. W związku z komentarzem życzę mniej frustracji na przyszłość i powodzenia w życiu zawodowym. Pozdrawiam już nie blondynka ale nadal z krzywym nosem

Podpowiedzcie czy firma potzrebuje pracownika na stanowisko doradcy klienta? Jakie zasady wynagradzania obowiązują?

Przemysław
@Karolina

Pisałaś jakiś czas temu. Czy zdecydowałaś się złożyć CV i zostałaś przyjęta? Ja nie znalazłem żadnych aktualnych ogłoszeń o pracę. Może obecni pracownicy mogliby podpowiedzieć czy firma szuka pracowników, a jeśli tak, to na jakie stanowiska.

Kaja
@Karolina

Cały czas szukają pracowników na różne stanowiska, podsyłam link z informacjami (usunięte przez administratora)

Urszula
@Kaja

Chyba link się zapodział w poprzednim wpisie, jakby co to na oficjalnej stronie firmy www.newmen.eu/kariera można znaleźć aktualne oferty pracy. Jest ich dość sporo, więc jest w czym wybierać. Czy osoby pracujące w administracji mogą coś powiedzieć na temat warunków pracy, w szczególności tego, czy są tutaj jakieś nadgodziny czy jednak jest to praca 8 godzin i do domu?

Dariusz Wiaderny

PRZEPROSINY. Ja, Dariusz Wiaderny wyrażam głębokie ubolewanie z powodu zamieszczonych przeze mnie na portalu GoWork w okresie od 28.09.2017 do 06.11.2017 obraźliwych wpisów, zawierających inwektywy i nieprawdziwe informacje na temat firmy New Men w Krakowie oraz znieważających publicznie Panią Annę Gałczyńską i pomawiającym Ją o takie postępowanie lub właściwości, które mogły Ją narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Jednocześnie przepraszam Panią Annę Gałczyńską za dokonane przeze mnie na portalu GoWork w okresie od 28.09.2017 do 06.11.2017 znieważające wpisy i za wszelkie sformułowania w nich użyte oraz za naruszenie dóbr osobistych Pani Anny Gałczyńskiej. Dariusz Wiaderny

Misio1

Ogólnie do niczego ta firma.Obiecują cuda a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.

Miałem tam staz polroczny jako magazynier co prawda w 2014, ale bylo :) fajna atmosfera na magazynie w ktorym kierownikiem jest niski Piotrek, swietny organizator pracy i naprawde spoko osoba. Nie wiem jak wyglada teraz praca tam, ale ja bylem zadowolony. Nie zaoferowano mi umowy, bo nie mam grupy (przynajmniej tak mi mowiono).

Edyta
@Tomek

Dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem w pracy w New Men Style. Chciałabym Cię jednak poinformować, że nie wolno na forum podawać imion osób zatrudnionych w danej firmie. Jest to spowodowane ochroną danych osobowych i wpisy łamiące zakaz mogą zostać usunięte. Wspominasz o umowie. Chodzi Ci o umowę o pracę? Jeżeli jej nie otrzymałeś, to na podstawie jakiej umowy byłeś zatrudniony?

Martyna

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Jakieś nowości z Njuuu Mena?

Tymoteusz

Jak komuś nie jest po drodze z pracą to zawsze będzie niezadowolony. Szkoda, że winą za to chce obarczać firmę!!!

Teraz wiadero przesadziłeś, można cię za to pozwać do sądu , i wtedy gowork ujawni twoje dane a jak cię spotkam to dostaniesz wpier......

D

Tym razem to nie ja. Nie piszę nazwiskami.

D

Ale komentarz szczery do bólu. Magazynierzy nie robią u was długo. Rok i wypad.

D

Co do (usunięte przez administratora) to chyba zapomnieliście jak wyglądam i cała wasza trójka plus owsik donosiciel to pryszcz. A komentarz nie jest mój. I tak wszystko pójdzie na moje konto . pa

D

Półtora roku pracy w New Men potrafi zrobić z pracownika psychopatę. Nie polecam.

@D

Z innych nie zrobiło i są zadowoleni z pracy w NEW MEN, polecam i nie zwracajcie uwagi na wypociny psychopaty, tak długo będzie nosił wodę aż mu się ucho w wiadernie urwie.

Darek

U was nie ma co ukraść. Wszystko z materiałów najgorszej jakości - najtańsza chińszczyzna zleżała na magazynie. A o kamerach pisałem w odniesieniu że możecie sobie nimi zajrzeć do własnej wiecie co. A w waszych komentarzach wychodzi wasza kultura.

Pracownik NEW MEN

Srarku , twoja praca w NEW MEN to było nieporozumienie , ludzie sikali ale z twojej głupoty, nikt tu cię nie lubił, nie miałeś kolegów ani koleżanek , nie zawdzięczasz zwolnienia małym szujom, tylko swoim wymyślonym urojeniom i wymyślonemu przerośniętemu ego a przede wszystkim lenistwu i psychopatycznemu podejściu do życia. Pracowałeś jeszcze pół roku bo firma chciała ci dać jeszcze jedną szansę. Idź sobie lepiej zapal e-papierosa bo tylko na to cię było stać. Jeśli okradłeś firmę , bo pisałeś wcześniej o kamerach, to rozliczysz się z tego po swoim (usunięte przez administratora) życiu.

Darek

Zdarzenie ze stoperem nie miało wpływu na zwolnienie. Pracowałem po nim jeszcze pół roku a ludzie sikali po nogach jak opowiadali sobie jak to szefem wałek zarzucał. Zwolnienie załatwiła mi mała szuja z magazynu wyr. gotowych. Nie piszę nieprawdy. Ta strona jest opinią o pracodawcy a nie samouwielbieniu. Piszę bo widuję się z pracownikami new men w moim miejscu pracy i stwierdzam że nic się u was nie zmieniło. Ostatnia rzecz - wypowiedzenie dostałem w wigilię Bożego Narodzenia. Cenzor nie pisz inicjałami bo mnie to nie rusza - straszyć to ty teraz możesz dzieci w przedszkolu.

Pracownik NEW MEN

Cześć, teraz na 100% wiemy że te wszystkie niepochlebne i szkalujące opinie oraz durne wpisy, pisze psychopata, pamiętamy cię jak udawałaś że pracujesz na magazynie, twoje inicjały to W.D. z osiedla Strusia w Hucie Jak by zależało to ode mnie, to bym cię wsadził do Kobierzyna tam twoje miejsce. To był ogromny błąd że ktoś cię przyjął do NEW MEN, trzeba być wyjątkowym psycholem żeby od 5 lat pisać swoje urojone wizje o firmie w której się chciało tylko zachomikować i brać pieniądze, Pamiętam Szef tej firmy chciał ci pokazać jak się uczciwie pracuje , niestety nie pomyślałeś że to jest jego dobra wola i ukłon w twoja stronę, żebyś się opamiętał i żeby nie trzeba było cię zwalniać, niestety miałeś to w czterech literach. Lepiej już nie pokazuj wszystkim jaką jesteś gnid.. , już wszyscy cię poznali i się na tobie wyznali. Miłego dnia i zapomnij o NEW MEN tu już nie masz powrotu. To firma dla normalnych. P.S. Jeżeli teraz udało ci się gdzieś zaczepić to żałuję twoich przełożonych, a może by im otworzyć oczy, kim jesteś i jakim psycholem.

Zostaw merytoryczną opinię o New Men Style - Kraków

• Jak się pracuje w New Men Style?

Zobacz opinie na temat firmy New Men Style tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w New Men Style?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

New Men Style
2.5/5 Na podstawie 90 ocen.

New Men Style