Opinie o Grupa MTS Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa MTS Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa MTS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa MTS Sp. z o.o. w Katowice

Dominik Kaczorowski

Firma Grupa MTS unika uregulowań należności za wykonaną pracę.

Dominik Kaczorowski

Witam Panie Prezesie, chciałbym przypomnieć Panu o nieuregulowanym zobowiązaniu finansowym z tytułu wykonanej pracy w miesiącach marzec, kwiecień w roku 2017 na zlecenie firmy Black Point. Z poważaniem Dominik Kaczorowski. Umowę firma Grupa MTS podpisała, niestety do dnia dzisiejszego tj. 22.10.2017 płatności nie uregulowała. Kolejny raz proszę o uregulowanie zobowiązania z tytułu umowy zlecenia.

Dominik Kaczorowski

Czy po rozmowie w Grupa MTS Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Iza

Przypominam, że na forum nikogo wzajemnie nie można obrażać. Takie wpisy może usunąć admin. Mówi o tym regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin. @Adis i jak Twoja sprawa się toczy? Zajęła się Twoją sytuacją inspekcja? Daj znać jak będziesz wiedział jakie jest rozwiązanie sprawy.

przyjaciel

1. To już firma nie może zmienić lokalizacji? 2. Wujek? 3. Bardzo proszę o konkrety? Kogo wyrzucała policja, bo nie były opłacone noclegi? 4. Sąd, CBŚ - chyba ktoś się filmów naoglądał. 5. Miało być kolorowo - praca została wykonana wg wytycznych? To w czym problem? RazDwaTrzy może szukając problemu zacznij od siebie.

Trek
@przyjaciel

Przyjaciel nie baw sie w jakies smieszne ksywki tylko podpisuj sie mateusz tracz. Wszyscy wiedza ze pozytywne i wybraniajace komentarze piszesz sam. Lepiej sie pakuj i uciekaj z kraju bo tu sie bedziesz musial niebawem za duzo stresowac ;-) Szkoda mi tylko twojej rodziny bo pociagniesz wszystkich na dno.

Dupny pan prezes
@przyjaciel

Ha Mateusz, nje było mowy o wyrzucaniu tylko o ściganiu. Właśnie się wkopałeś. To ty cały czas tu wojujesz o swoje dober imie pod coraz to nowszymi pseudonimami. Zajmij się lepiej swoim planem c bo jak widać jesteś już tam dokąd od dawna zmerzałeś. W czarnej (usunięte przez administratora)

@Dupny pan prezes

ściganie, wyrzucanie - nie trzeba być Prezesem, żeby wiedzieć i słyszeć o niektórych historiach, przynajmniej wiesz, że jestem w temacie :)

Adis

Zostawię tu też coś od siebie. Tak jak większość przedmówców pracowałem dla Grupy MTS przez ponad rok czasu na projekcie dla firmy Black Point. Obsługą promocji takich firm zajmowałem się przez 7 lat. To była najgorsza agencja z jaką miałem do czynienia. Jeśli chodzi o pracowników Pana Tracza byli bardzo rzetelni ale niestety przez jego nieuczciwość musieli się ciągle tłumaczyć ze spóźnionych wypłat i zrezygnowali - z tego co wiem im też nie zostały uregulowane wszystkie należności. W zapisku umowy była zgoda na wystawianie przez zleceniodawce rachunku na rzecz zleceniobiorcy - tak też było przez cały czas. Dostałem wynagrodzenie za cały projekt poza ostatnim miesiącem. Każda wypłata była spóźniona o prawie miesiąc (za pracę styczniu pieniądze potrafili wypłacić na koniec marca - jeśli w ogóle wypłacili). W moim przypadku o wypłatę za kwiecień walczę do dzisiaj. Przez 3 miesiące nie odbierane telefony, nie odpisywanie na emaile i smsy przez Pana Tracza (udało mi się uzyskać numer komórkowy bo stacjonarny do firmy nie istnieje). Po moich częstych telefonach udało mi się trafić, że ów prezez odebrał i stwierdził, że nie dostarczyłem mu rachunku za umowę. Udałem się więc do księgowej i wypełniłem rachunek sam (zawsze robili to oni) i wysłałem emailem. Dostałem zwrotkę, że Pan Tracz przebywa na zwolnieniu lekarskim do 8 sierpnia. Piszę więc 9 sierpnia jeszcze raz - zwrotka, że przebywa na zwolnieniu lekarskim do 23 sierpnia. 25 sierpnia kolejna próba - po 24 godzinach zwrotka "przebywam na zwolnieniu lekarskim do 23 sierpnia ? No ok ale mamy 25. Jedziemy z telefonami dalej. Oczywiście wszystkie rozłączane. Po rozłączonym telefonie sms " nie mogę teraz rozmawiać, proszę o wiadomość". Na pytanie co z wypłatą za kwiecień zero odzewu. W końcu postanowiłem dzwonić do skutku. Pan Tracz się chyba zdenerwował po 40 telefonach rozłączonych i odebrał. Grzecznie zapytałem czemu nie odpisuje i nie odbiera a odpowiedź otrzymałem "proszę iść na drogę prawną i nie wydzwaniać tak do mnie bo zablokuje Pana numer" - rozmowy koniec. Napisałem opinię na fanpage na facebooku - po 2 minutach zablokowany profil. W przyszłym tygodniu sprawę kieruję do Inspekcji Pracy.

@Adis

Dzwonisz idioto do człowieka 40 razy i masz problem bo si (usunięte przez administratora) a dzień wcześniej wrócił z L4. Gratulacje. Oby Ci nie zapłacił tępaku!

mgb

Ciekawe jak daleko sięgają macki w tej pralni pieniędzy. Jak to jest możliwe , że wysyłani są pracownicy za granice bez ważnych dokumentów ?, jak możliwe jest to , że wpada kontrola pipu i nie stwierdza żadnych nieprawidłowości. Ta firma to patologia szef który żyje z dnia na dzień , panie tracz tak się nie prowadzi firmy , znowu do pana przyjadą koledzy z ukrainy i znowu pan dla nich wyciągnie pieniądze ? Skoro firma jest taka super , dlaczego zmienileś panie mateuszu siedzibę ? Może chcesz uciec z urzędu skarbowego? Tacy ludzie jak pan nie powinni zatrudniać ludzi tym bardziej prowadzić własnych działalności. Czas się obudzić . . .

twój przyjaciel
@mgb

gratuluje postawy, tak trzymaj :)

Czart Mateusz

Widać obrońców złodziejskiej firmy nie brakuje. Sprawa jest juz skierowana do Pipu jak na policje. Mam nadzieję że i Pan Mateusz T jak i reszta tego bałaganu zostanie pociągnięta do odpowiedzialności na okradanie pracowników. Nie polecam nawet wrogowi. Trzymajcie się z daleka od MTSu. Pozdrawiam

Biuro Grupa MTS
@Czart Mateusz

Dzień Dobry! Okradziony to ciekawe, co piszesz. Nie byłoby Ci łatwiej przesłać maila z prośbą o informację zwrotną na adres biuro@grupamts.com niż wypisywać nieprawdziwe informacje w internecie?

Mars
@Biuro Grupa MTS

Przecież i tak mu nikt nie odpisze lol Telefon odbieraj jak o kase chodzi a nie maila pisać,wstyd

twój przyjaciel :)
@Mars

Dobrze, że ty podczas obecności w pracy wykonywałaś sumiennie swoją pracę i nie zwierzałaś się mi i innym ze swoich historii rodzinnych, a nowych pracowników informowałaś, że Mateusz jest oszustem i złodziejem, bo bałaś się o swoj (usunięte przez administratora) Skoro jesteś taka (usunięte przez administratora) to dlaczego nie napiszesz dlaczego niektórzy dalej nie dostali kasy? To jest wstyd! Może pochwalisz się swoimi wynikami jaka to jeste (usunięte przez administratora) Ile to telefonów dziennie wykonywałaś? Co myślisz? Że nikt nie widział jak lecisz w ciula? Naprawdę ci się dziwie, bo wiedząc jaka jesteś słaba, a wręcz beznadziejna zamiast cieszyć się z tego, że nie wjebał ci dyscyplinarki i dostałaś normalne wypowiedzenie to jeszcze siejesz ferment. Na sesje do psychologa to powinnaś ty chodzić. Mateusz o wszystkim wie, dzięki nam życzliwym i z pewnością tak tego nie zostawi :) nawet nie przypuszczasz jak szybko się znowu zobaczymy

kto jest prezesem?

Nie wiecie kto jest teraz prezesem? Mateusz Tracz został zwolniony. Do kogo dzwonić w sprawie niewypłaconych wynagrodzeń?

Mars
@kto jest prezesem?

Hahaha a co, sam się zwolnił? Mateusz Tracz dalej jest prezesem, możesz dzwonić do niego ale i tak nie odbierze, generalnie w tej kwestii nikt tam ci nie pomoże

Przezorny

@Tomo proszę nie wyzywaj ludzi od idiotów bo to pokazuje bardzo niski poziom pracowników Grupy MTS. Bo na mój komentarz tylko pracownik mógłby odpisać. A wracając do tematu to nie oszukujcie ludzi, że jest inaczej. Lekceważąc ludzi narobiliście sobie tylu wrogów, że jesteście liderami w tworzeniu sobie czarnego pijaru. Zakładam, że wasi klienci też żałują podjęcia z wami współpracy. Najbardziej mi szkoda pracowników, którym nie wypłacacie pensji. A wracając do przejęć komorniczych waszych samochodów, na prawdę chcecie żebym wylał tutaj wszystkie zdobyte przeze mnie informacje? Odpiszcie, może dam się sprowokować :) Pozdrawiam PS. karma wraca :)

Gistaw

Spoko, hejterzy tez musza z czegoś zyc

Karma

Od kiedy redukcja zatrudnienia idzie w parze z rozwojem? Czy zawalniają się sami czy nie, to jednoznaczny sygnał, że jest źle. Znaczy dobrze. Panie prezesie, jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.

ok

Dziwi mnie tylko fakt, że skoro został podany kontakt to taki choćby Qarter wylewa gorzkie żale zamiast po ludzku napisać w czym problem, tym bardziej, że „wyśmiewany” mail się tu nie pojawił - ale to nie moja sprawa

Qarter

Widzę, że nie tylko mi nie zostały wypłacone pieniądze. Pracowałem jako promotor Blackpoint od września ubiegłego roku, ciągle trzeba było przypominać się o swoje a za ostatnie trzy miesiące nie zapłacili. Gdy napisałem maila do prezesa to mnie wyśmiał. Sprawa została już zgłoszona do Inspekcji Pracy i mam nadzieję, że inni oszukani też to zrobią. TRZEBA WALCZYĆ O SWOJE. Pozdrawiam.

M.
@Qarter

Kłamstwo! Proszę o przytoczenie maila w którym rzekomo Pana wyśmiałem. Rozumiem, że wszystkie formalności zostały dopełnione, skoro nie ma pieniędzy, nie ma kompletnej dokumentacji i oczekujemy na jej uzupełnienie, a to nie leży po naszej stronie. W nieskończoność nie można się prosić. Dla osób wg których się „ukrywam” i nie ma ze mną kontaktu: biuro@grupamts.com M.

A.
@M.

Przecież to adres, ktorego i tak nikt nie odbiera :p

Qarter
@M.

"Rozumiem, że wszystkie formalności zostały dopełnione, skoro nie ma pieniędzy, nie ma kompletnej dokumentacji i oczekujemy na jej uzupełnienie, a to nie leży po naszej stronie" Co za brednie... osoba której podlegałem potwierdziła telefonicznie, że dokumenty dotarły drogą pocztową, a poza tym to także leży po waszej stronie - to działa obustronnie, chyba że pracowałem na czarno. Umowa to rzecz święta szkoda, że Pan "prezes" tego nie rozumie. Nie zamierzam już nic robić w tej sprawie, PIP zajmie się resztą. Nie pozdrawiam.

WF

Redukcja poziomu zatrudnienia? Hmm dziwnie nazwane masowe odchodzenie z firmy pracowników...

????
@WF

Niby redukcja hahaha, sami wszyscy odchodzą taki syf!

romek

widzę ,że jest wiecej pokrzywdzonych.w marcu podpisałem zlecenie na 50zł tak na 50zł za ułozenie tuszy w media markt i niestety do tej pory nie mam tej ,,kasy'' i zero kontaktu meilowego czy telefonicznego.nie zbiednieje z braku tych 50zl ale jak tak bedą robić dalej to zyczę im dalszych sukcesów.a za moje 50zl kupcie jakis obiad biednemu na ulicy.

BP

Niestety firma złodziejska, czekam na zaległe pieniądze za luty, marzec i kwiecień (akcja BPoint). 0 odzewu, 0 kontaktu, a tutaj ktoś ma czelność odpowiadać na komentarze. Bez sądu pracy widzę, że się nie obędzie. Nie polecam współpracy, są niewypłacalni!

Pan
@BP

Proszę o kontakt w tej sprawie na meil kosmosstu@wp.pl, może wytoczymy pozew zbiorowy. Jestem w podobnej sytuacji.

Sat
@BP

Proszę o kontakt mailowy jestem w podobnej sytuacji kosmosstu@wp.pl. Mozemy wytoczyc pozew zbiorowy. Pozdrawiam

Grupa MTS

W nawiązaniu do powyższych wiadomości: Dziękujemy za troskę związaną z poziomem satysfakcji pracy w MTS oraz ilości personelu. Temat związany z „zadowoleniem” ze współpracy z nami ciężko komentować - każdy ma prawo wystawić taką ocenę jaką uważa za stosowną. Co do poziomu zatrudnienia - w chwili obecnej MTS przechodzi gruntowną restrukturyzację dostosowaną do warunków panujących na rynku i ukierunkowaną w celu umożliwienia dalszego rozwoju, co jest również związane z chwilową redukcją poziomu zatrudnienia. Z wyrazami szacunku, Grupa MTS Sp. z o.o.

Eryk

Kiedyś w tej firmie było dobrze (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa MTS Sp. z o.o. - Katowice

Grupa MTS Sp. z o.o.