Opinie o Viola-Sklepy Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Viola-Sklepy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Viola-Sklepy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viola-Sklepy Sp. z o.o. w Gdańsk

Uśmiechnieta

Pracowałam tam kilka lat bardzo lubiłam ta pracę do czasu kiedy nie pojawiła się nowa koordynatorka,która zepsuła całą atmosferę w pracy Wiecznie docinki,wszystko na nie,krzyki,obelgi,zastraszania Pracuje już w tym zawodzie od lat,ale styczność z tą Panią to był największy życiowy błąd Wiecznie według niej male utargu,porównania do wielkich sklepów,w ciągu roku odeszlo kilka pracownic gdzie jest przecież praca potrzebna.Dlaczego?Kto normalny opuszcza pracę w tych czasach?Mogłabym napisać dużo Przez tą pracę,a dokładnie koordynatorkę naraziłam swoje zdrowie, wyrzuca kobiety w ciąży i po porodzie bo po co ma wracać kobieta,która ma male dziecko i może nie być według tej Pani głupia na telefon Szefostwo nie wiem gdzie ma oczy Być może to rodzina żenada jednym słowem Zamkną firmę jak tak dalej pójdzie Mają szczęście że tak się to skończyło bo już chciałam oddać sprawę do sądu o te wszystkie krzywdy jakie mnie spotkaly Może szefostwo ruszy głowa i Dojdzie kiedyś w końcu do wniosku że jak byli inni koordynatorzy był szacunek,uśmiech na twarzach pracownic i zaangażowanie,ale to trzeba się ruszyć na sklepy,a nie oszustkę wysyłać która syczy na ludzi,a szefowi opowiada bujdy na resorach

@Uśmiechnieta

Pracowałam we Violi ponad 10 lat bardzo dobrze wspominam prace. Koordynatorka fajna dziewczyna wyrozumiała spokojna czasem opieprzyła ale miala za co.... sklep był jednym z lepszym niestety nadeszły ciezkie czasy i utargi spadły a wiadomo kasa potrzebna na rachunki itp a że nadchodził moment skracania etatów postanowiłam zmienić orace ciężko było podjąć decyzję ale cóż każdy jest kowalem swojego losu.nie jest źle ale trochę żałuję że odeszłam spędziłam tam kawał swojego życia i często milo wspominam. Także nie narzekajcie dziewczyny

Ggggggg

Fakt też tam pracuje...nie polecam pracy..stres..wiecznie mało kasy...a pozatym co miesiąc trzeba z wypłaty oddawać.

Szatynka
@Klientka

Zgadzam się przez tą Panią Krystynę to każdy odchodzi chamstwo i brak kultury Szef jest ślepy naprawdę Nie rozumiem dlaczego ona jeszcze tam pracuje Od kilku lat jest z nią problem,niszczy ludzi,oszukuje szefa Jak można być tak naiwnym i zamiast jeździć po sklepach wysyłać taka oszustkę bezczelna

Uśmiechnieta

Były pracownik Nowy wpis
@Uśmiechnieta

Ggggggg

Klientka Nowy wpis
@Ggggggg

W Świebodzinie pojawiła się nowa Pani dyrektor bo tak do siebie każe się zwracać pracownikom. Krystyna bo tak ma na imię to zlepek chamstwa i braku kultury. Wulgaryzmy kierowane do pracowników i zastraszanie to codzienność. Ale cóż wymagać od kogoś kto sam nie potrafi kilku słów poprawnie złożyć w jedno zdanie.

Szatynka Nowy wpis
@Klientka

Administrator Nowy wpis

Viola-Sklepy Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Sprzedawca. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

klient

omijajcie szerokim łukiem! Dziadostwo!

Rozmowę kwalifikacyjną w Viola-Sklepy Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Sprzedawca - Sulechów 3/4 etatu?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Barbara

Widzę że w opiniach narzekacie na atmosferę i niefajne zachowania względem pracowników. Były prowadzone jakieś rozmowy albo wdrażane jakies zmiany żeby polepszyć atmosferę? Jak to wygląda na dzień dzisiejszy?

Hanna

Dużo komentarzy pojawiło się na temat mobbingu. Faktycznie miał on miejsce? Czy do tego czasu sytuacja się zmieniła?

Gosia
@Hanna

Witam. Pracuje w sklepie obuwniczym Viola. I tak, pojawił się (usunięte przez administratora) ze strony koordynatora/i. Bez powodu unosi głos, krzyczy na pracowników, ubliża. Uważa się za bóg wie kogo a sam/a nie zna się na komputerze. Trakuje pracowników z góry. Nie można nawet w pracy wyrazić własnego zdania bądź mieć swojej opinii na jakiś temat. Gdy o coś zapytasz On/a od razu krzyczy i obraża pracownika (mówi że nie nadajesz się do tej pracy, że zatrudilas/eś się tylko dla ubezpieczenia). Jednego dnia jest dobrze a innego wybucha i krzyczy bez powodu. Katastrofa. A do tego sklep długo się nie utrzymał, zaledwie kilka miesięcy. Bo koordynator/ka twierdzi że przez nas jest slabu utarg, że nie wciskamy klientom drugiej pary obuwia (gdy jest na promocji). Mówią bzdury wyssane z palca. NIE POLECAM PRACY W TYM SKLEPIE!

Natalia

To prawda o tym mobbingu? Jakieś konkrety ?

leszek

Dobrusia, nie brzmi to najlepiej. Możesz mi powiedziec czym tutaj jest ten mobbing?

Dobrusia

Zgadzam się żeby omijać ich szerokim łukiem!!!!Zastraszanie i mobbing....

przyszły pracownik

Czy mogę poznać opinię o pracy w sklepie obuwniczym Viola? Byłam na rozmowie, nie wiem czy się zdecydować. Rozmowa budziła mieszane uczucia

kobieta
@przyszły pracownik

obiektywnie, jeżeli masz inną alternatywę omijaj szerokim łukiem tą propozycję

Zostaw merytoryczną opinię o Viola-Sklepy Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Viola-Sklepy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Viola-Sklepy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Viola-Sklepy Sp. z o.o.?

Viola-Sklepy Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Powstańców Warszawskich 57
    80-165 Gdańsk