Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

Sońka

Naprawdę nie słuchajcie tam takich głupot żadnej policji nie ma wszystko jest ok pensja premia jest dobrze naprawdę a tu pisze jacyś frustrowani pracownicy

Sońka

Przestańcie!!! To przez takich pracowników leniwych jak wy był w firmie kryzys ale powoli staje na prostą bo nastąpiło oczyszczenie!!! Idźcie stąd wy źli pracownicy!!!!

@Sońka

Hahahaha Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha

Sońka

Przestańcie się kłocic!!! Miejsca w Saviano starczy dla nas wszystkich!!! Chodźcie I zapraszamy!!! Pan Bartosz jest bardzo fajny!!! Zapraszamy wspaniałych ludzi!!! Tu piękni i mądrzy i inteligentni ludzie pracują!!! Wspaniała atmosfera!!! Niezapomniane chwile!!! Szczęście!!! Radość!!! Przyjaźń!!! Zabawa!!! To wszystko znajdziecie u nas!!! Chodźcie!!!

@Sońka

Bez wątpienia starczy bo tam prawie nikogo nie ma tylko chwestia kto za darmo pracować bedzie

@Sońka

Sonka co Ty bierzesz? No jazde masz na maksa, nawet sama nie wierzysz w to co piszesz. Malo tego wlascicielki i kadra pracujaca tez by nie uwierzyla, nie wspominajac o ludziach (konsultantow) obecnie pracujacych. Zastanow sie co piszesz.

@Sońka

No nie da się tej firmy zapomnieć święta prawda

Trener

W calym tym balaganie chodzi o oszustwo i wyzysk przez właścicielki i tego proponuje sie trzymac. Same rozpierniczyly kase firme..... I ludzi mialy za nic....!

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ana

Pani Iza pseudo kierownik awanturuje się o kasę, ale jak sama przyznaje kiedy innym nie wypłacali kasy to nie przeszkadzało jej to, dopiero teraz kiedy to jej dotyczy to szuka sojuszników ha ha ha.... sama nie była lepsza stosując wobec innych mobbing. Wielu ludziom zalazła za za skórę.

Miska
@ana

Miałam przyjść na rozmowę ale widzę że kasy nie dostaje.. Dzięki ana za opinie!

@ana

Może i znalazłam ale teraz im pomogą Bartek a pseudo to nigdy nie bylam bo miałam stała umowę o prace a pokaz ty swoja a tym wypisem znowu pokazales ze firma nie płaci ludziach pieniędzy dziękuję ci Bartek za pomoc a my kochani widzimy się dzisiaj pod pokutatura jAK byliśmy umowieni jeszcze raz dzięki Bartek za potwierdzenie ze firma zawsze oszukiwala

@ana

Bartek proszę cię nie rób z siebie jeszcze większego idiotyzm niż jesteś i szykuj kasę. Bo nie długo będziemy po zAległe nasze pensje

Leokadia

Klepiecie takie głupoty że się w głowie nie mieści firma oczyszcza się ze szkodliwych osób zostają najlepsi najambitniejsi najbardziej wykształceni i tyle a tu dobrze jest jedyną wadą to to że nie ma jeszcze umowy o pracę jest zlecenie i to wszysktko!!!! WEŹCIE SIĘ ZA PRACĘ!!!!

Firma godna polecenia płacą jak się uczciwie pracuje . Atmosfera dobra ,firma idzie na rękę pracownikom nie ma wyrzutów jak coś jest potrzebne.

Kamil
@Adam

Naprawdę? Ciekawe czemu od dokładnie 7 miesięcy proszę się o kasę... Idzie na rękę owszem. Nie. Musisz chodzić jak nie chcesz, przerwy robisz kiedy chcesz. Możesz obgadywac każdemu pupę.. Zresztą nawet kierownik B to robi przy konstantach. Wiem w tym jest świetna. A na pensje czeka się o boże.. Jak się pracuje to dwa miesiące albo i dłużej a jak chce się. Odejść to nigdy. I cie straszą że prezesem nie ma ze nie ma. Kasy. Ze trzeba czekać.. A kogo to. Obchodzi że one kasy nie. Mają

Zuza

Papier toaletowy jest potrzebny

Ktosiek
@Adam

Papier się skończył dajcie rolkę :) odświeżacz też :) pozderunie ????

Trener

Wymóg ten odnosi się do wszystkich rodzajów umów dotyczących zatrudnienia. Umowa zawarta w formie ustnej pozostaje w mocy i powinna być jedynie potwierdzona na piśmie. Nie potwierdzenie na piśmie pociąga za sobą odpowiedzialność pracodawcy. Odpowiedzialność ta ma charakter karno-administracyjny. Nie potwierdzenie na piśmie w ustalonym terminie treści i rodzaju zawartej z pracownikiem umowy o pracę stanowi wykroczenie przeciwko prawom pracownika, zagrożone zgodnie z art. 281 pkt 2 kodeksu pracy karą grzywny. W takim przypadku należy zawiadomić państwową inspekcję pracy o niedopełnieniu przez pracodawcę obowiązku potwierdzenia treści umowy pracy na piśmie.

Oczywiscie uczyniono

Trener

Pisze bo to juz czas..... Poszukuję osob, ktore sa zainteresowane zlozeniem zbiorowego pozwu przeciwko firmie Call Cemter Saviano i innych firm krzaków prowadzone przez obie wlascicielki wraz asystencikiem. Niewyplacaniem pieniedzy, ciaglym zastraszaniem i mobingiem a przede wszystkim oszukiwaniem pracownikow. Jezli ktos bedzie zainteresowany zapraszam. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Chyba przestać byc pracodawca.

@Trener

Fodam tylko ze SAVIANO =AGNECJA REKLAMOWA K&K to jeden i ten sam grajdol, zeby nikt nie myslal ze to jakis nowy twór..... To samo dno....

@Trener

Do kogo się trzeba zgłosić?

@Anonim

Wieczorem podam maila do kontaktu.

zula
@Anonim

Jak się nie ma umowy o pracę to można się wyginać ile wlezie i nic się nie wskora i one dobrze o tym wiedzą

@zula

Chyba nie wiesz co mowisz, to ze nie jest na piśmie nie znaczy, ze jej nie bylo odsylam do kodeksu pracy oraz K. C. W prawoe pplski obowiazime umowa ustna, ktora ma takie obwarowanie jak pisemna.

Iza

Polecam firme nie jest tak jak piszą. Pracowałam tak byłam zadowolona ludzie jak szefostwo super . Tylko zabrakło mi kompetencji o mnie zwolnili .Szkoda ale dziękuję Bo mogłam sie tam dużo nauczyć.

Ewelina
@Iza

Jak ja kłamie ksiądz rozgrzeszenie mi nie da

Trener

Znowu kadra dostala nakaz naposania pozytywów...... Zgodnie z zaleceniami szefostwa....... Pstatni sms jak byl.... Kazdy z ladry ma napisac po 10 pozytywnych opinii pod grozna kary finansowej..... Chyba kare zniesli..... Albo juz szefostwo za granicę zwialo zeby pensji nie płacić.....arniutkie te wpisy....... Kadra juz sama nie wierzy w to co pisze..... Żenujące.... Naprawde...

Boli

Firma godna polecenia jesli coś potrafisz to i wynagrodzenie jest wysokie atmosfera super. Naprawdę polecam .

@Boli

Nie pisz bzdur panie łysy firma porażka najgorsza w mieście nawet kasy dla ludzi nie maja a wpis zrobiła kadra pani e albo pan b stawiał na asystenta bo błędów ortograficznych nie ma

Trener 2

Kochani, super, ze tak wiele osób się odezwało, bardzo dziękuje za tak wiele informacji nawet tej, ze ostatni "zatrudniony" trener zwiał szybciej niż się zatrudnił ( nie pierwszy zresztą) niestety opinia o resztkach tzw kadry ( 2 osoby) i "prezesiny" to chyba jeszcze takiej firmy nie było, szkoda, że nadal oszukują ludzi obiecując "gruszki na wierzbie". Najgorsze jest to, ze podle s... każą kłamac zmuszajac do tego kadre niewybrednymi wyzwiskami i inwektywami. No nic pożyjemy zobaczymy juz kilka instytucji zostało odwiedzonych a po nowym roku nawet będziemy mogli zobaczyć całe towarzystwo w jednej z wiodących telewizji mam nadzieje, ze obie panie i kadra pięknie sie ufryzuja wkoncu bedzie co ogladac :)

Była konsulrantka
@Trener 2

Nareszcie! Dzięki trener 2. Mam nadzieję że uda się nam odzyskać kasę mimo że minęło już z dwa lata. Warto bylo czekać

Hahaha konentarze pisane jednego dnia minuta po minucie brawo kadro :) jak zawsze w gotowosci hahaha ...o tej firmie nawet żal pisać. Zero kultury i uczciwosci. Kasy wcale na,czas nie wyplacaja...ucinaja albo wcale nie placa to(usunięte przez administratora)...zatrudniaja niepelnoletnich bez zgod albo osoby bez umow. Poziom prowadzenia firmy i zarzadzania ludzmi jest jak w sredniowieczu...zalosne :)

Aneta

Rozumiem, że nie zgadzasz się z pozytywnymi komentarzami na temat firmy? Piszesz o braku kultury, co konkretnie masz na myśli? Wspomniałeś również o opóźnieniach w wypłacie wynagrodzenia, czy wyjaśniałeś tę kwestię z pracodawcą? Być może to jednorazowa sytuacja. Czy relacje między pracownikami są dobre?

Konsultant

Proste pozytywy piszą tylko pan B i kierowniczka bo któż by inny na pewno żaden pracownik

Mart

Sam stek bzdur , polecam pracuje jak ktoś nie robi wyników to dziwne żeby ktoś się cieszył , Pracuje rok i jestem zadowolona , polecam Moje sugestie dla Saviano sp.z o.o: Polecam ja prscuje rok dziwne żeby nie robić wyników i czekać nie wiadomo na co . Firma rzetelna . Polecam

@Mart

Nie na niewiadomo co tylko na wypłatę dziwne nie że ludzie chcą kasę za pracę...a tu jak się zwalniasz to się możesz z wyplata pożegnać

Konsultant

Nie polecam. Od trzech miesięcy firma jest niewypłacalna wyplata płacona w trzech ratach. Tydzień po terminie dopiero pół wypłaty. Osoby które się zwalniają mają potrącane z wypłaty przeliczane zaproszenia mimo że niby stawka godzinowa nie akord. Jakieś śmieszne straszonka że jak nie wyrobisz normy nie wypłaca wldniowki. Pracowałam w Veronie i nigdy takich problemów nie było. Jak się zwolniłam kase miałam terminowo z pracownikami. A tu dwa trzy miesiące i nawet połowy wypłaty nie dostaniesz. Gorąco odradzam zresztą została w saviano garstka i większość myśli jak odejść żeby jak najmniej kasy stracić. Większość po świętach planuje już nie wracać.

Mateusz

Generalnie w zespole panuje bardzo miła "rodzinna" atmosfera. Jak ktoś jest dobry może liczyć na całkiem przyzwoite zarobki. Wypłata zawsze na czas. Ja jestem zadowolony.

Trener 1

Mateusz co Ty bierzesz?! Hahahaha hahahaha

@Mateusz

Zawsze na czas? Hahahahaha. Warowalem pod tą kqnciapa tyle czasu i kasy nie widziałem. Po pół roku dostałem połowie!!!! I pracownicy też nie dostają bo tam robiłem. A jak się odejdzie to można ich rozniesf i nic!!!!

Adela
@Mateusz

Mateusz jesteś pewien że o tej firmie piszesz bo może masz jakiś układ bo ludzie co tam pracują kasy na czas nie mają a jeszcze trzeba się upominać to wtedy pan B..... wielce obrażony wytrząsa się i łaske robi że się odezwie a jak już to odzywki tego pana poniżej krytyki pracowałam tam jakiś czas odeszłam sama bo takiego mobingu miałam dość

ania

Cieszę się że mam tu pracę. W moim wieku łatwo nie jest a tu mili i pomocni ludzie i dobre zarobki. Jak ktoś nadaje się na słuchawkę to gorąco polecam

@ania

Hahahaha Hahahaha hahahaha hahahaha mozna paść ze śmiechu.......

spokojna

kadra co pozostała chwali firmę jaka wspaniała tylko czemu kasy nie płacą a mało tego jak łaskawie po terminie zaczną to jeszcze na raty i nikogo nie interesuje że każdy przychodzi żeby zarobić i otrzymać w terminie wypłatę z tego powodu ludzie odchodzą i kadra sama wezmie się za umawianie razem z szefowymi bo jesli chcą utrzymać ludzi to płacić terminowo ale ja sie cieszę ze juz tam nie pracuje i potrzebowałam troche czasu zeby sie po tej pracy wyciszyć po tym mobingu który jest stosowany wobec pracowników i gratuluje Szczerej za udostępnioną opinie brawo

szczera

Firma osiągneła samo dno za to że pokazy nie wychodzą kadra jest wykopana a przyczynił sie do tego wielki pan B kasy nie placą oszukują zero szcunku dla ludzi a wielkie prezesowe jeszcze wyzywają pracowników od (usunięte przez administratora) ze nie mogą umówić na spotkanie krzyywo patrzą jak ktoś upomina się o kase a potem zostje najgorszy i najgorsze kampanie dostaje o to Zeby nie zaplacic dniowek za brak wyników teraz to tylko upadek całkowity przestrzegam przed ta firma pracowałam wiec wiem jak jest

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o