Opinie o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza w Toruń

Jo

Witam chciałbym się zapytać ile da się zarobić na miesiąc będąc nowym pracownikiem zatrudnionym przez agencję?

@Jo

Jak wszędzie najniższą krajową .

A jak z premią??

Jo

No właśnie dzwonią z agencji że do tej firmy rekrutują

@Jo

Premia jak nie chorujesz ,dziwne że rekrutują teraz skoro pracy wystarcza tylko dla stałych pracowników.

Mirek

A zawitałem niedawno do tego przybytku. Pracuję na spokojnym dziale,robię swoje I nikt się mnie nie czepia,natomiast w powietrzu intuicyjnie wyczuwa się jakąś taką nieprzyjaźń miejsca i nerwówkę,więc w opiniach osób wypowiadających się na temat pracy na produkcji i innych bardziej wymagających niż moje stanowiskach może być coś na rzeczy.

K.

Właśnie obejrzałam odcinek programu „Kryptonim szef”. Od razu widząc ciężką prace tych ludzi już czułam że nie są oni dobrze wynagradzani. Pracujący tam dwójka Pani Bożena i Pan ekspert od ciasta piernikowego(przepraszam zapomniałam imienia) po 35 i 37 lat. I żeby tak nie doceniać pracowników? WSTYDŹCIE SIĘ SZEFOWIE by nie dawać im nawet premii? Osobom które właśnie dzięki swojemu długiemu stażowi i poświeceniu zarabiali ciągle te same marne pieniądze albo mniej od osoby, od której nie jest pobierany podatek (młodzież do 26r.ż). Samo zachowanie prezesa gdy jego wysłannik mówił mu o tym co trzeba naprawić już się gotował ze złości, że będą koszta i widać to po nim że na ludzkiej pracy ludzi którzy dla niego pracują też oszczędza. Przykro się patrzyło na ten odcinek, łzy same leciały przy łzach Pana eksperta od pierniczków. Po opiniach tutaj jak trzeba po 8h stać i robić ciagle to samo na taśmie i inne działy pracy za marne pieniądze i atmosferę, pozostaje mi tylko trzymać kciuki, żeby naprawdę Was drodzy pracownicy zaczęli w końcu doceniać a jak nie to odważyć się i znaleźć lepszą prace a wtedy zobaczą co stracili! Ahhh zapomniałabym premie na końcu odcinka śmiechu warte starsi pracownicy po 3k a pracujący po 3 lata 3,5k i od razu awansik, brawo brawo brawo szanowne szefostwo za ukazanie prawdziwego siebie że Mistrzów tego zakładu macie w głębokim poważaniu. Co się dziwić że pierniki nie smakują tak jak kiedyś, gdy w zakładzie niesmak niesprawiedliwości. Trzymajcie się wszyscy pracownicy Ci szczerzy i silni

ktos
@K.

Oczywiście, starych, doświadczonych pracownikow ma gdzieś, stawia się na nowych, młodych. Tylko ze ci młodzi nie mają takiej wiedzy jak pracownicy po 20-30 lat pracy, a co lepsze ci młodzi mają gdzieś pracodawcę, bo jak się on coś nie spodoba to zmieniają pracę.

nowa była

Nie polecam.Pracowałam tam dość krótko i na szczęście już nie pracuje .Atmosfera fatalna,Polacy wredni a ukraincy to już przegięcie,czułam się jak bym była w ich zakładzie.Porażka .

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja nieprzygotowana, brak logicznych pytań, brak zdań złożonych. Zdania typu" tego tego pracowac' Zenua. Niejasny opis obszaru pracy.

Czy pani pali, po co to pytanie? Czy pani pokłóciła sie z poprzednim pracodawca, skąd tak idiotyczny wniosek wzięty? Czy lubi pani prace z mężczyznami, co ma to do mojej pracy? Przejdżie pani psychotesty jak pani myśli, szowinistyczne podejscie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bella

Czy ktoś może udzielić informacji, jak się pracuje w sklepie przy fabryce lub w innych puntach na mieście?

Prawda

@Pracownik L Gabrysiu jak wiedzy się nie ma to się nic nie zrobi już sama klasyfikacja ludzi na gorszych, lepszych dużo o tobie mówi... Agencja Pracy to nie fabryka ale plecy to plecy

Pracownik L

Jak człowiek się nie zmieni ,jego podejście do pracy ,ludzi ,to niestety nic w tym kierunku się nie poradzi.Coraz gorsi ludzie przychodzą i niestety będzie jeszcze gorzej.Pozdrawiam tych co niby coś wiedzą bo jednym uchem coś usłyszeli a tak naprawdę nie wiedzą nic .Miłego dnia dla popołudniówki i nocki .

Firma myjącą

szukacie ludzi?

Suchar

Płaca minimalna obojętne czy agencja czy zatrudnienie bezpośrednio przez zakład co jest troche dziwne przy tak rozpoznawalnej firmie/marce Straszna rotacja ludzi. Większość zatrudniona przez agencje oraz brak zrozumienia dla nie mówiących po Polsku (nie ma odpowiedniego szkolenia na stanowisku i często wrzaski). Zwolnienia za byle co. Na plus ze mozna jesc ile sie chce piernikow itp.

Dorota
@Suchar

A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Nie można sobie na niej negocjować tej najniższej krajowej? Albo może jest chociaż jakiś system premiowy?

Krysia
@Suchar

To prawda. Zwalniają za byle co nawet nie potrafią podać powodu - "bo tak" taki argument

Krysia

Wszędzie tak jest? To tylko współczuć że trafialas do takich zakładów pracy bo ja przed Kopernikiem pracowałam w rożnych firmach i tam potrafili z nami normalnie porozmawiać i powód zwolnienia tez dostawaliśmy. Tak samo jest w mojej obecnej firmie a ze ty miałaś tak wszędzie to nie zazdroszcze Sonia

Kandydatka

Czy jest praca na hmowe zlecenia? Jak tam traktują pracowników? Chciałam złożyć cv ale słyszałam że osoby na zlecenie mają baddzo malo pracujacych dni. To chyba nie poważne? Taki duży zakład i naprawde brakuje pracy??? Wypowie się ktoś na ten temat?

Pracownica z listopada
@Kandydatka

Umowa zlecenie? W listopadzie zatrudnili 40 osob na składanie standów. Miało być dużo pracy a jak się okazało, w grudniu były 4 dni pracy i powiedzieli DO WIDZENIA. Brak szacunku do pracowników. To powinno być karane! Starsze kobiety Z DALEKA kupiły bilet miesięczny a po wypłacie z 4 dni wyszły na zero. Po tym jak nas potraktowali to nie polecam pracy w tej firmie. Wątpię że coś się zmieniło bo nadal jest duża rotacja pracowników

@Pracownica z listopada

Starsze Panie kupiły bilet z daleka dobre, a co brak pracy w ich stronach ?Czy też nie odpowiednia ????a może poprostu już wszystkie miejsca spalone Może teraz Warszawa ,to jednak większe miasto .Pozdrawiam

Zawiedziona

Obiecana informacja zwrotna, a tu miesiąc po rozmowie rekrutacyjnej i informacji brak. Szkoda, że nie szanuje się kandydatów.

Pracownica była .

Pracowałam tam , jak mi się coś nie podobało zgłaszałam majstrom lub kierownikom .Tylko w tym wszystkim albo lepiej ująć Panie pracujące tam nie umią rozmawiać tylko krakać obgadywać po kątach ale nie mówić co ich boli .Pamiętam parę Pań co tylko gadały jak najęte że nie będą tam pracować a pracują nadal .Pamiętam też jedną co wciąż płakała bo coś jej nie pasowało a jak było dobrze to darła ryj na pół zakładu .Jednym słowem cyrk na kółkach .Niestety tym Paniom brakuje mowy w tym zakładzie by zmienić coś na lepsze .Tu pisać jest najprościej .Żałosne.

Zosia samosia
@Pracownica była .

Droga Pani tak się składa że było to zgłaszane już nie raz ale niestety nikt z tym nic nie zrobił bo przecież dodatkowe pieniążki są za ukraincow. Pan dyrektor chodzi i obserwuje ale nie te osoby co trzeba, na Ukrainę przymykają oko pieniądze ważniejsze, lepiej krzyknąć na polaka że nie robi za 3

P.P

Nie polecam pracy w Koperniku, atmosfera straszna ,krzyki wyzwiska obgadywanie po kątach. Na kontroli jakości jeszcze większy dramat, podlizywanie się podwładnym ,obgadywanie wszystkich dookoła ,jeden wielki cyrk .

Sylwia
@P.P

Niestety to prawda .To wszystko jest na porządku dziennym..

Gd
@Sylwia

Zgadzam się z Sylwią , PAULINĄ I INNYMI paniami z firmy????

Mariusz
@Gd

Niestety opinie o złej atmosferze w pracy się powtarzają. Czy te sprawy były omawiane z przełożonymi. Coś się poprawia? Były jakieś reakcje? Jest jakieś stanowisko / dział gdzie jest trochę lepiej i warto się zatrudnić?

Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza z siedzibą w mieście Toruń zatrudnia na stanowisko Automatyk. Czy ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

Janek

Pracowałem jako automatyk w tej firmie i bardzo polecam : wypłaty około 5 tys netto, auto służbowe, dotacje do wakacji, karta multi-sport ,podwyżki co 6 msc. Super praca wśród wspaniałych ludzi.

Mała
@Janek

Haha haha chyba ci się opinie z innym zakładem pomyliły to jest Kopernik karta multi- Sport to maja kobiety na produkcji jak skrzynki z towarem dźwigają i (usunięte przez administratora) na zielone czapki a co rusz to nowi hahaha

Mariusz
@Mała

Czyli co? Nie ma benefitów jak wspominał Janek? A co z pensjami? Można wyciągnąć te 5 tysi czy tylko na niektórych stanowiskach tak płaca? Ile ty masz na rękę?

On
@Mariusz

Jak jesteś zatrudniony przez zakład to w sezonie idzie dobrze zarobić , w tym roku były bony na swieta wiec w końcu coś się zmienia na lepsze Jak pracujesz przez agencje to masz tylko najniższa Najlepiej przyjść i samemu się przekonać jak tu jest a opiniami za bardzo się nie sugerować

Janek
@Mała

W dziale automatyków jest inaczej. Jest multi-sport, dopłaty do wakacji, auta służbowe, i wynagrodzenia kilkukrotnie większe niż na produkcji. Ogólnie najlepsze warunki pracy w regionie, każdy może spróbować swoich sił i złożyć CV.

@Mariusz

Na umowie o pracę masz benefity tylko na zleceniu nie.

@pracownik

Zazwyczaj na zleceniu nie ma, norma. A od czego zależy jaką umowę masz? jakoś dają do wyboru czy musisz brać, jaka jest?

Paulina
@On

A czy w tym sezonie gdy jest więcej pracy i można lepiej zarobić to zatrudniają też osoby właśnie tylko na ten okres, do pomocy stałym pracownikom aby sezon ogarnąć?

Biedronka

Chciałabym się zapytać czy praca jest ciężka . Ponieważ mam szanse być przyjęta przez pośrednika. Czy da się wytrzymać

Ukrainka

Jestem z Ukrainy dużo rozumiem po polsku pracuje od niedawna atmosfera mogła by być nie jest źle tylko jedno ale jest brygadzistą Ania mala drobna i ma vhyba rudawe włosy wiecznie jej się nie podoba wszystko i wszystkich ukraincow krytykuje i jeszcze jedna osoba niewiem jak ma na imię ale z niej ciekawe jajko pracuje z siostrą siostra chyba Ania często je widzialam na przodzie tam gdzie gorąco tez ciekawa wszystkim (usunięte przez administratora) obgaduje nawet swoim a potem jej żal co za tupet ma ta kobieta mala i krepowata niech sama siebie oceni a nie pozdrawiam inne wszystkie osoby z tej zmiany co one

@Ukrainka

Szkoda Ukrainko że nie rozumiesz w pracy co do Ciebie się mówi i udajesz (usunięte przez administratora) ,wiem kim jesteś, wracaj tam skąd przyszłaś a nie zanieczyszczasz powietrze swoim smrodem spod pach .Pozdrawiam

@Pracownica

serio z takim tekstem do innego cżłowieka, co z tego że z innego kraju ? atmosfera w pracy musi być kiepska skoro tak o sobie mówicie

Wladislawek
@Pracownica

To, że ktoś nie dba o higienę osobistą, nie jest zależne od tego skąd pochodzi...

Grlds

Miła
@Ukrainka

Zawsze można wrócić do siebie

Milsza
@Miła

Mogą wrócić do siebie tylko ciekawe czy jak ty byś miała ruiny domu to byś chciała do nich wracać. Nie mówię że wszyscy z Ukrainy zasługują na szacunek ale niektórzy chcą i dobrze pracują. Tylko wina zarządu że nie zwalania tych co tylko przyjechali przeczekać ????

Gd

Tak Ania i MAROLA????

Masakra - to jest Kopernik

Od pierwszego dnia musisz być w stanie zrobić wszystko, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Roboty o szybkim rytmie, 2 obiady po 15 minut każdy, nie miały czasu na jedzenie - twoje problemy. Jeśli chcesz pracować bez dni wolnych, traktując Cię jak (usunięte przez administratora) codzienną plotkę, poniżanie – Kopernik jest dla Ciebie. Bardziej taktowne jest nazywanie tego nie fabryką, ale więzieniem i nie po prostu, ale surowym reżimem. CAŁKOWITA NIESANITACJA. Jeśli podczas pracy produkt spada, a taśma idzie dalej, musisz mieć czas, aby go podnieść - nie usunąłeś wszystkiego, co spadło podczas działania taśmy - jesteś poniżany i krzyczy. Ogólnie rzecz biorąc, zawsze na ciebie krzyczą. Duży przepływ rekrutacji ludzi mówi sam za siebie. Bez względu na narodowość TY będziesz tam nikim. Co jest całkowicie nieobecne w „fabryce” - człowieczeństwo, praca zespołowa w ZBIORIE, spokój, zdrowy rozsądek.

O rety
@Masakra - to jest Kopernik

Z tego co mi wiadomo to grafik ukraoncom ustala agencja pracy i to kogoś dobra wola zs sobie przychodzi do pracy w swoje dni wolne i nie ma wolnego dnia. A te wasze (usunięte przez administratora) z przerwami to już przegięcie są osoby które idą na przerwę i po 15 minutach wracają ale większość spędza na przerwach po 25 minut x 2 czyli godzina przesidzina na stoloweczce. A jak w agencji mówią że nie można mieć paznokci a przychodzą z takimi paznokciami TP nic dziwnego że paczki lecą po podłodze. Te nowe arystokratki to jakaś tragedia

Aa
@O rety

A może tak spisać listę tych co przychodzą tam posiedzieć i tych co nie przestrzegają wymogów i zanieść do prezesowej ,skończy się przynajmniej ????

?
@Masakra - to jest Kopernik

może macie niekompetentnego pracodawcę i kierownika HR?

Klient
@Masakra - to jest Kopernik

Przykład idzie z gory... Dulska i rozgrywki dworu...

Grlds
@Klient

@Masakra - to jest Kopernik

Jakoś mam wrażenie, że dokładnie wszystko opisujesz, ale brakuje mi tego, ile się zarabia na tej produkcji. Wiem, że tu na Ciebie naskakują trochę, ale mam nadzieję, że można na Ciebie liczyć.

check in out profesjonaliści ;)

Mikołaj

Maras

słuchajcie czy praca przez agencje jest tylko na jedną zmiane?

Szpak
@Maras

Nie na dwie lub trzy

Sylwia
@Szpak

A gdy ktoś jest zatrudniony bezpośrednio w firmie to wtedy istnieje możliwość pracy na jedną wybraną zmianę? Można dopasować grafik?

Team?

Jeszcze na liście płac a już szukacie na Jej miejsce? ... słabe JAKOŚĆ kierowniczko HR ...

Gabriela
@Team?

Można prosić o szczegóły? O co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza - Toruń

• Jak się pracuje w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Zobacz opinie na temat firmy Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Kandydaci do pracy w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza