Idea HR

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Idea HR

n.n 2015-06-11 10:37
ta agencja pracy szuka nie robów do pracy ?
Czarek 2016-07-29 09:18
Jeśli chodzi o IDEA HR W SZCZECINIE to nie mogę wydać pozytywnej opinii. Dzwonią do ludzi, przeprowadzają rozmowy albo zapraszają do siebie, po czym długo nie oddzwaniają, trzeba do nich dzwonić i wysłuchiwać jakichś dziwnych wymówek ze pracodawca na urlopie a to ze pracodawca przedłuża rekrutacje (a na początku mówili ze na gwałt potrzebują) a to zmieniają profil kandydata a na końcu się okazuje ze nie są Tobą zainteresowani. Po kilku takich akcja coś mnie tknęło i postanowiłem to sprawdzić i zadzwoniłem do jednej z firm do której była prowadzone rekrutacja przed idea hr. W jednym przypadku dostałem informację ze moja kandydatura nawet do nich nie dotarła i są zdziwieni a w innym przypadku jak się okazało to firma była bardzo zdziwiona że ja do nich dzwonie bo informacje jakie otrzymali z idea hr były takie ze to ja nie jestem zainteresowany podjęciem współpracy a firma wręcz przeciwnie byłą mną bardzo zainteresowana. Dlatego bardzo uważnie sprawdzajcie, kontrolujcie a najlepiej dzwonić do firm żeby się upewnić ze wasze cv na pewno tam trafiło.
Pozdrawiam
CZAREK
Piotrek 2016-07-29 10:07
Najwidoczniej zaszła jakaś pomyłka @czarek a jak to się dalej rozwinęło? Możesz opisać etapy rekrutacji itp.
Aneta 2017-03-07 13:23
Znalazłeś pracę za pośrednictwem Idea HR? Chętnie usłyszymy więcej o tym jak wygląda współpraca z firmą.
hela 2017-09-04 11:25
na razie wygląda tak, że nie odbierają telefonów. I nie oddzwaniają.
hela 2017-09-04 11:25
na razie wygląda tak, że nie odbierają telefonów. I nie oddzwaniają.
Aneta 2017-09-04 11:34
@hela a czy próbowałaś się wstawić osobiście do firmy Idea HR? Czy ktoś ma doświadczenia związane z pośrednikiem pracy? Każda opinia jest istotna dla osób nowo zatrudniających się w firmie.
Zostaw swoją opinię o Idea HR - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Idea HR