Opinie o Idea HR w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Idea HR. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Idea HR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idea HR w Gorzów Wielkopolski

Witajcie, jest tu może ktoś kto w tym roku aplikował z agencją? Myślę o tej ofercie dla specjalisty ds. logistyki i transportu u nas w Gorzowie. Był ktoś na rozmowie może?

xyz Nowy wpis

spoko, można do nich dzwonic i pytaco prace

Adela Nowy wpis

Widzę, że co jakiś czas pojawiają się opinie dotyczące obsługi. Zastanawia mnie jednak praca bezpośrednio w biurze. czy przy ul. Sikorskiego będzie ona ma najbliższym czasie możliwa? mam wstępne doświadczenie jako osoba rekrutująca. Pytanie tylko czego w praktyce potrzeba, żeby móc się dostać?

Karol Nowy wpis

Polecam, bardzo dobry kontakt, profesjonalnie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Idea HR? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Jagoda

Brałam udział w jednej z rekrutacji, co prawda wybrałam inna ofertę, ale kontakt z rekruterką był w porządku

szczepan

polecam, bardzo profesjonalna rekrutacja, stały kontakt z rekruterką, szybki proces

BW

dostałam prace bardzo szybko dzieki pani w idea hr, polecam bardzo spoko kontakt z rekruterka

Zawidziony

Pracowniczka agencji idea HR przekazała mojemu pracodawcy ze szukam pracy i wysłałam do nich swoje CV i otworzyłam się na rynek pracy. Uważam ze to zachowanie ponizej poziomu. Nie polecam wręcz odradzam ten agencje

@Zawidziony

Poważnie? Ale co myślisz, że celowo to zrobiła czy po prostu chciała zasięgnąć opinii od wcześniejszych pracodawców? Ona wiedziała, że jeszcze pracujesz?

Zawiedziony
@Joanna

Skontaktowali się z pracodawcą u którego nadal pracuje. Robią dla nich jedna ofertę i zadzwonili spowiedziec ze wysłałam CV. Firma w której pracuje nie ma działu HR z prawdziwego zdarzenia wiec ta informacja do mnie trafiła. Generalnie mam nie przyjemności i muszę się zwolnic szybciej jiz planowałem. A rekruterka z idea HR nie odbiera teraz telefonow

@Zawiedziony

No to ładnie... Ale nie rozumiem po co to zrobiła skoro wiedziała, że jeszcze jesteś zatrudniony, to nie idzie się domyślić, że komuś kłopotów można w ten sposób narobić? Ciekawa jestem czy uda ę z nią skontaktować, bo z tego co widzę jesteś chyba na lodzie

Dorota Siedziniewska-Brzeźniak
@Zawidziony

Dzień dobry, jesteśmy bardzo zaskoczeni opisaną sytuacją. Działamy od wielu lat i nigdy takie sytuacje nie miały miejsca w naszej firmie. Dlatego chcielibyśmy porozmawiać z autorem/autorką wpisu, aby wyjaśnić tę sprawę. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 507 19 29 19. Dorota Siedziniewska-Brzeźniak Prokurent Spółki Tel. 507 19 29 19.

Jam

Bardzo nieprofesjonalne podejscie do kandydata odradzam poszukowanie pracy przez ta firme

@Jam

Odnosisz się do tej opinii co ktoś tu pisał czy masz własne niefajne doświadczenia?

M.J

Nie polecam tej firmy, od samego początku zachowują się nieprofesjonalnie. Zaproszono mnie na spotkanie rekrutacyjne w kawiarni, jednak kiedy przyszedłem atmosfera od początku była strasznie ciężka..nawet nie zaproponowano mi kawy, co już było dla mnie dziwne, po ostatnich doświadczeniach z firmy, gdzie się dbało o potencjalnego pracownika. Za to Pani rekruterka i Pan prezes zarządu skończyli lunch i sączyli sobie kawkę. Pomijając ten aspekt, a przechodząc do samej rozmowy...tutaj dopiero zaczyna się rozczarowanie.. myślałem, że firma, która zajmuje się rekrutacją od dobrych kilku lat, będzie znała efektywne sposoby rekrutacji nowego pracownika, ale pytania typu: Jakie ma Pan zalety, albo jakie wady? Co powiedziałby ktoś z mojego otoczenia, gdyby się go o to zapytali...? Naprawdę (usunięte przez administratora) dna, podejście na poziomie lat '90 conajmniej. Z psychologicznego punktu widzenia, bardzo źle to wyglądało, ale widać, że osoby zajmujące się tam rekrutacją pracowników nie mają zielonego pojęcia co robić i nie szkolą się już do przodu.. Cała rozmowa nieciekawa, ludzie nie zachęcali tak czy inaczej do pracy z nimi. Koniec końców miałem dostać feedback nie ważne, czy pozytywny, czy negatywny, a do dzisiaj nie otrzymałem żadnej informacji. Każdemu odradzam, na dłuższą metę myślę, że firma nie utrzyma się na rynku, szczególnie, że jest dużo więcej innych, które mają świetne podejście do ludzi i profesjonalnej rekrutacji. Nie pozdrawiam

@M.J

Dzień dobry, Z pokorą przyjmujemy opisane przez Panią zarzuty wobec naszej firmy. Wszelkie sytuacje i pytania, które zaskoczyły Panią podczas rozmowy były ukierunkowane na zrealizowanie celu rekrutacyjnego. Absolutnie niezamierzone przez nas było wywołanie u Pani jakichkolwiek negatywnych emocji. Chcielibyśmy przekazać Pani feedback po rozmowie, ale nie niestety nie udało się nam skontaktować z Panią telefonicznie. Nieustannie próbujemy to uczynić. Życzymy powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy i przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dorota Siedziniewska-Brzeźniak Prokurent spółki

Łucja
@M.J

serio jedli luncz i kawe tak przy tobie gdy przyszedles na rozmowe rekrutacyjna? kiepska sytuacja, nie wiem jakbym sie poczula w takiej sytuacjci ... czy ostatecznie firma sie z toba skontaktowala i przekazala ten feedback o ktorym pisze? jakie wskazowki były od nich ?

Jakie są warunki zatrudnienia w Idea HR?

IDEA HR GROUP

Dzień dobry, jeśli chodzi o warunki zatrudnienia, to są one bardzo różne i zależą od oferty. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i szukamy pracowników dla naszych Klientów, którymi są firmy zarówno produkcyjne jak i usługowe. Jeśli jest to zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta, to najczęściej firmy, z którymi pracujemy proponują umowę o pracę. Jeśli Klient potrzebuje zatrudnić pracowników za naszym pośrednictwem przez jakiś okres czasu, to wtedy proponujemy umowę o pracę tymczasową. Wszystko zależy od oferty, dlatego warto być z nami w bezpośrednim kontakcie. Serdecznie zapraszamy :)

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

IDEA HR GROUP

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Idea HR?

IDEA HR GROUP

Dzień dobry, jeśli chodzi o proces rekrutacji, to składa się on zwykle z dwóch etapów. Pierwszy prowadzą nasi konsultanci i zawsze jest to rozmowa na temat dotychczasowych doświadczeń, kwalifikacji, oczekiwań i planów zawodowych. Jeśli Klient, czyli firma, która doelowo zatrudnia pracowników prosi nas o sprawdzenie dodatkowych kompetencji może pojawić się weryfikacja znajomości języka obcego, test z programów kompuetrowych lub umiejętności manualnych. Jeśli po pierwsze rozmowie kandydat wpisuje się w profil przygotowany przez Klienta pojawi się drugie spotkanie już bezpośrednio z pracodawcą, do którego staramy się przygotować naszego kandydata.

Wolny

Nie polecam Idea HR. Wręcz odradzam. Właścicielka jest bardzo fałszywą osobą. Opowiada nie stworzone historie. W ogóle nie prawdziwe. Jest bardzo zakłamaną osobą. Zero profesjonalizmu.

AdamS

Dzieki za treściwe informacje, z których nic nie wynika. Ja dziękuję za taką reklamę nierobów czyli firm rekrutujących wszystkich a potem tylko tego co zechcą

Ile jest zmian w Idea HR?

Idea HR Group

Dzień dobry. W Idea HR Group ilość zmian jest uzależniona od firmy, w której wykonuje się pracę, nie ma więc jednej odpowiedzi na to pytanie :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Idea HR

Witam, chcę podzielić się kilkoma uwagami. Brałam udział w kilku rekrutacjach prowadzonych przez tą firmę i mam bardzo złe zdanie...kontaktu "0” nie wspominam o zaproszeniu na rozmowę. Czytam ogłoszenia i nie wysyłam cv gdzie popadnie więc to raczej nie brak kompetencji...wiem jak działają tego typu firmy. Biorą pieniądze od klienta a rekrutację prowadzą wśród znajomych lub kandydatów z polecenia. Pozdrawiam a starającym się o pracę życzę powodzenia.

@Kandydat

Dzień dobry, pragnę podkreślić, że firmy zajmujące się rekrutacją prowadzą procesy na zlecenie firm, które ściśle określają oczekiwania dotyczące kandydatów. Przeprowadzając procesy rekrutacyjne zawsze uwzględniamy oczekiwania naszych Klientów i mimo chęci nie możemy zaprosić na rozmowy wszystkich osób, które są zainteresowane ofertą pracy. Jeśli nie została Pani zaproszona na spotkanie rekrutacyjne wynika to z faktu, że już na etapie selekcji CV pojawili się Kandydaci, którzy w większym stopniu spełniali wymagania dotyczące stanowiska pracy, na które Pani aplikowała. Pozdrawiamy, Zespół Idea HR Group

@Idea HR Group

Dzień dobry, ja absolutnie nie mam żalu o brak zaproszenia na rozmowę. Zapewne sądzicie Państwo, że jestem sfrustrowana, ale szkopuł w tym, że Państwo nie dokonujecie w wielu przypadkach w ogóle selekcji, cv nie są nawet otwierane. Wiem co piszę, bo wczoraj potwierdziłam kolejny przypadek zatrudnienia osoby, która już była wybrana przed ogłoszeniem rekrutacji. Wiem, że to standardowa praktyka, ale wtedy chociaż wysyłajcie jakakolwiek informacje do kandydatów, chociażby z podziękowaniem za udział w rekrutacji tak dla przyzwoitości jak to robią inne firmy. Pozdrawiam.

@Kandydat

Dzień dobry, praktyki, o których Pani wspomina nie są stosowane w naszej firmie. Jeśli ma Pani zastrzeżenia do konkretnego procesu rekrutacji prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub osobisty. Pozdrawiamy, Zespół Idea HR

Czy jest miejsce gdzie można przynieść Cv ? Czy to raczej telefonicznie/ mailowo

@Kasia

Pani Kasiu, oczywiście, że można nas spotkać stacjonarnie :) Jeśli preferuje Pani taką drogę aplikacji zapraszamy do jednego z naszych biur: ----> Biuro w Gorzowie Wielkopolskim - ul. Borowskiego 2a-3 ----> Biuro Szczecin- al. Wojska Polskiego 184C ----> Biuro Zielona Góra- ul. Sulechowska 4a Pozdrawiamy i do zobaczenia :) Zespół Idea HR Group

Czy w Idea HR są paczki/bony świąteczne?

Idea HR Group

Dzień dobry, w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat prezentów/ bonów świątecznych bardzo proszę o kontakt telefoniczny z naszym biurem (95 73 505 54). Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy Zespół Idea HR

Zero informacji gdzie jest ta praca, za ile, w jakiej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Idea HR - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Idea HR?

Zobacz opinie na temat firmy Idea HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Idea HR?

Idea HR
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Edwarda Borowskiego 2A lok. 3
    66-400 Gorzów Wielkopolski