Opinie o Ferrono Sp.Z.o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ferrono Sp.Z.o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ferrono Sp.Z.o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrono Sp.Z.o.o. w Częstochowa

maniek

oal@ ja mialem na mysli to ze goscie daja w palnik po robocie a rano maja jeszcze mocna faze i trzyma ich do poludnia. A co mozna zyskac na stanowisku dla poczatkujacych ? w szczegolnosci jak pracujesz przez polska firme i to taka jak ta-jedynie nizsze zarobki i byc ganiany tzn. idz tam lub tam,przynies wynies i pozamiataj a ASY z montazu-fachowcy nad fachowcami beda stac i pic piata kawe

8€ Nowy wpis
@maniek

No montaż to same nieroby aż łokcie zdarte od podpierania więcej zarabiają od spawaczy dziwię się że tam spawacze jeszcze robią nawet spawacz statysta który jest z łapanki bo tacy tam są zatrudniani mają więcej niż stary spawacz to gdzie tu logika...:)

XYZ Nowy wpis

Porzadna firma nie zmienia nazwy ot tak sobie chyba ze ma cos do ukrycia ??????? Poprzednie nazwy to-LEMEX SUPERLAJM FERRONO i obecna FERRONOS Smierdzi tu na kilometr

Sezar Nowy wpis

Jak wyglada obecnie sytuacja firmy? Wie ktos?

Eryk Nowy wpis

Szkoda, że nie udało się utrzymać firma, upadłość to strata pracy dla wielu osób.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ferrono Sp.Z.o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z Ferrono Sp.Z.o.o. to użytkownicy na pewno chętnie przeczytają Twoją wypowiedź.

czy firma ferrono teraz nazywa sie feronos ?

JA

Podejrzewam ze NIE. (usunięte przez administratora) zawsze pozostanie burdelem Moze jak sie zmieni kierownictwo i niektorzy ludzie tam pracujacy-osobiscie w to watpie bo za mocno sie okopoli.

zzz

szkoda

NINJA

Grubu - w tej firmie to w ogole nie warto pracowac . Lepiej odpusc- jest cala masa innych ofert gdzie firmy sie prosza o pracownika.

grubu

Czy warto pracować w tej firmie jako piaskarz?

byly pracownik

Najlepsze jest w tym calym balaganie to iz szef wszystkich szefow powiedzial kiedys ze.cytuje-moge wszystkim bylym pracownikom smialo spojrzec w twarz i zaden nie powie na mnie i na firme zlego slowa. Moze bylo tak kiedys ale bylo to baaaaaardzo dawno temu. Potwierdza sie to iz nie ma pojecia co sie dzieje na jego podworku. Przekazal lub dal wiecej swobody kierownictwu a tamci -patrz na powyzsze wpisy ........ Liczy sie tylko KAAASSSSSAAAAAAA a reszte ma w du....e . Czyli jak to polak dla polaka-szczegolnie za granica a gdy jeszcze w gre wchodza pieniadze to juz ARMAGEDON polaczonu z tragedia POMPEI itp. itd.

DAMIAN

W takich przypadkach jak ten nie ma co sie oszukiwac i nalezy ostrzec innych przed popelnieniem zyciowego bledu. a to co mowi szef czy wlasciciel firmy to jedna wielka SCIEMA . Omijajcie ten syf szerokim lukiem. POZDRAWIAW

koko

Siemka, fajnie że inni pośli moim śladem i opisali co i jak. pozdrawiam...

DIABLO

Firma zmienila nazwe-stary chwyt patrz, numer - na FERRONOS. Niby nic takiego ale gdy robi sie takie remixy to o czym swiadczy-poprostu chce sie przed czyms uciec ...... Firma ktora jest O.K zrobi wszystko by zachowac dobre imie i wizurunek a tu wrecz przeciwnie. Resztey mozna sie domyslac o co tu chodzi..........................................................................................................

Na wlasne oczy widzialem

Zgadzam się z koko. Odradzam ta firmę. Nie wspominał tylko o ludziach z którymi przejdzie tu pracować. Poza paroma wyjątkami resztę ci obrob i (usunięte przez administratora) za plecami aż się żygać chce. Qrestwo

ON

Jezeli jestescie spawaczami moge wam podac namiary na dobra agencje pracy w niemczech ktora zatrudnia spawaczy hydraulikow i elektrykow.

bayern
@ON

jestem zainteresowany powaznie-jak bys mogl to podaj namiar z gory dziekuje moj adres vivaldius717@gmail.com

ANTEK

Szacun dla Was za cywilna odwage Panowie.... Nie wspomnial nikt jeszcze o wielkich postaciach czy tez jak ktos woli o osobowosciach-mowa tu oczywiscie o brygadzistach zwanych tez prowadzacymi. Niektorych trzeba samych prowadzac za reke jak dziecko we mgle..... Panowiejezeli mozna ich tak wogole nazwac ci pierwsze wrazenie robia nawet przyzwoite ale rzeczywistosc jest zupelnie inna tzn.sa wzywani do pokoju zwierzen zdaja tam szczegolowe raporty naczelnemu-czesto niezgodne z prawda o kwalifikacjach zawodowych pracownikow w szczegolnisci nowoprzyjetych a takze o zyciu osobistym tzn.czy pije duzo itp. itd. BO FIRA MUSI WSZYSTKO O WSZYSTKICH WIEDZIEC !!!!!!! A gosc dowiaduje sie o sobie dziwnych roznych rzeczy po jakims czasie. PORAZKA TOTALNA I DRAMAT

damianos

krisa-to ty byles chyba na bani piszac tego posta. Chodzi mi o bledy i fakt-miales na mysli firme czy zaklad bo to jest powazna roznica. Wszystko jest do czasu dopoki nie dojdzie do wypadku albo innej tragedii bo kierownictwa liczy sie tylko KASA KASA i KASA.

marek

Polecam jeżeli lubisz wódke i lubisz pić w pracy ta firma jest dla ciebie. Tylko alkoholik jest tak zdesperowany żeby spawać alu za niecałe 7 euro pozdrawiam rzeźbiarza kierownika

terminator

Witam Chcialbym podziekowac wszystkim zyczliwym kolegom za wpisy ktore uchronia potencjalne ofiary wyzysku polaka przez polaka. Nie ukrywam ze ja do nich tez naleze. Dzieki panowie. P.S Oby wiecej takich pozytywnych ludzi.

ZORRO

Do Igora kolego rok to za malo aby zalapac co i jak w tym b......u gdyby jeszcze wyplaty nie bylo w terminie to uwierz ze malo kto by tam pracowal bo szalu finasowego nigdy nie bylo,nie ma i NIGDY nie bedzie przynajmniej pod tym kierownictwem. Zwrot podatku a nie odpis to osobna kwestia i firma do tego nic nie ma bo to sa twoje pieniadze. Kwestia szpitala to tez zadna rewelacja bo kierownictwo od tego jest ja (usunięte przez administratora) od sr...a. trodno sobie wyobrazic firme polska gdzie wszyscy biegle znaja jezyk niemiecki. Przepracowalem troche wiecej czasu w tej firmie dlatego pozwolilem sobie na ta korekte Twojego wpisu SORKI

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrono Sp.Z.o.o. - Częstochowa

Ferrono Sp.Z.o.o.
1.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Kopernika 33 lok. 12
    42-200 Częstochowa